УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Золотий горішок

Золотий горішок
Джерело матеріалу:

Притча від Леоніда Андреєва

Була собі білочка, і така собі модниця та красуня!.. Влітку вона одягалася в руду шубку, взимку — в білу. Зубки у неї були гостренькі, що кололи гризли горіхи, немов щипці.

Пролітав над лісом янгол, і так вона йому сподобалася, що він вирішив їй зробити подарунок: полетів до райських садів, зірвав там золотий горішок і скинув білці. Білочка ж була дуже розсудливою й заощадливою, тож і вирішила заховати райський горішок до чорних днів, коли вже важко буде добувати їжу.

Минуло багато літ і зим, і неодноразово білочці хотілося скуштувати незвичайного горішка, однак їсти все ж не стала. Але ось настали й чорні дні. Вона постаріла, ніжки підігнулися, шкурка облізла. І вирішила вона з'їсти горішок. Помилувалася ним востаннє, поклала до рота, а розгризти вже й не може — зубів немає.

Пролітав над лісом янгол і бачив: лежала під деревом мертва білочка в облізлій шкурці та тримала в лапках золотий горішок з райського саду...

+2
732
RSS
12:58
+2
Не відкладайте на завтра те… і далі за текстом! _не_знаю
Не відкладайте на завтра те…

що можна з'їсти вже сьогодні.
_сильно_сміюсь
18:00
+2
Правильно: гострими зубами горішок білки гризуть, а не КОЛЯТЬ. А чим колять горіхи? Мабуть, колуном. Є ще таке: Дзвінка вишивала і вколола пальчик голкою;
Анатолій поклав горіха на гайку і молотком РОЗКОЛОВ його;
Доброслав же, мабуть, подумає перш ніж гризти горіх, бо може РОЗКОЛОТИ ним зуба.
А що зробив Тимур?
Взяв два горіхи, притиснув руками один до одного, добряче стиснув — один розколовся _язик
Правильно: гострими зубами горішок білки гризуть, а не КОЛЯТЬ.
Дякую! Виправив. Тим паче, далі білочка вже не могла таки «розгризти» райський горішок…

Випадкові Дописи