Woolik - нова українська соцмережа

Woolik - нова українська соцмережа
Джерело матеріалу:

Woolik — це зручна українська соціальна мережа, запевняють розробники.

В Україні з'явилася нова соціальна мережа Woolik. Про це повідомили розробники проекту.

«Місія Woolik — створити в Україні сучасну, естетично приємну, швидку і зручну соцмережу для ефективної комунікації між людьми по всьому світу», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що над створенням соцмережі працювали розробники з різних країн.

Водночас, як повідомляв УНІАН, українська соцмережа Ukrainians, яка була покликана стати альтернативою забороненому ВКонтакте, припиняє своє існування.


Українська альтернатива «ВКонтакте» припиняє своє існування, повідомила інформагенція УНІАН. Керівництво компанії відмовилось від передачі соцмережі іншій стороні для продовження розробки.


Українська соцмережа Ukrainians, яка була покликана стати альтернативою забороненому «ВКонтакте» припиняє своє існування. Про це у Facebook повідомила одна із співзасновників проекту Олександра Струмчинська.

Вона зазначила, що керівництво компанії розробників відмовилось «не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні».

«Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», — написала Струмчинська.

Як повідомляв УНІАН раніше, на початку літа в Україні створили нову соцмережу — Ukrainians, засновники якої обіцяли кращу, ніж у ВКонтакте, безпеку даних користувачів. Тоді співзасновник проекту Олександра Струмчинська заявила, що від «ВКонтакте» українська соцмережа буде відрізнятися тим, що забезпечить безпеку даних.

«А що стосується Facebook, ми дамо людям контент, який вони хочуть найбільше — музику. Ми не будемо використовувати піратський контент. Тому працюємо над тим, щоб інтегрувати деякі музичні сервіси в нашу платформу», — зазначала Струмчинська.

+1
1684
RSS
21:42
+2
Отже, соцмережа Ukrainians проіснувала лише кілька місяців… _шкодую
Ну, великих надій на них і не було. Але шкода звичайно, що все розсипалося.
Чогось той Вулик мені російською відкрився. Підозріло воно якось. _допоможіть
У мене все українською, не знаю _вибачаюсь
04:39
+2
Питання ще, ХТО за цим вуликом стоїть?
Отож я і придивляюсь, бо й мені щось підозріло.
Вулик зареєстровано в доменній зоні.СО. Я знайшов там групу «тут все с ВК» — отже, туди запрошують всіх, хто раніше сидів на ВКонтакте.
_зупиняю
Що ж, дивитимусь далі. Принаймні поки що Вулик працює, як мокре горить — хріново.
06:39
+1
Детальніше тут _сміюсь
Що і не дивно. «Розкрутити» другий Фейсбук чи ВК уже не получиться.

А ось спеціалізовані тематичні соціальні мережі (типу Світоча), це набагато цікавіша річ. Також цікавими є нові соц. мережі, в яких є «своя ізюминка». Наприклад, Nimses або Golos.io
Нюууу… Поки що мережа Всі тут є! тримається, хоч вона й не надто популярна. _вибачаюсь

Випадкові Дописи