У небі з'явилася новорічна комета Каталіна - не пропустіть!

У небі з'явилася новорічна комета Каталіна - не пропустіть!

Комету Каталіна, яку спочатку вважали навколоземним астероїдом, можна побачити в Північній півкулі за допомогою бінокля або телескопа в ранковому небі.

До Нового року комета стане видима неозброєним оком, говорить Джим Тодд з Орегонського музею науки та промисловості. Комета Каталіна (офіційно об'єкт C / 2 013 US10) була виявлена в ході Каталінского небесного огляду поряд з Тусон в штаті Арізона 31 жовтня 2013. «Комета отримала позначення US10, оскільки спочатку її прийняли за астероїд», — пояснює Тодд.

Тодд повідомив, що комета Каталіна зараз досягає шостої зоряної величини, завдяки чому власники біноклів можуть побачити її в сузір'ї Діви. В понеділок, 7 грудня, кометі в небі складуть компанію Венера і півмісяць Місяця, що спадає.

До католицького Різдва — 25 грудня — блиск комети потьмяніє через світло Місяця, але так як зоряна величина підвищиться до 4, її можна буде спостерігати без телескопів і біноклів. 12 січня 2016 комета підійде максимально близько до Землі — на 107,6 мільйона кілометрів. До середини січня комета почне віддалятися від нашої планети і тьмяніти.

Як побачити Каталіну? Небесне тіло буде перебувати на 8 градусів вище горизонту в південно-східній частині небосхилу за 70 хвилин до світанку. З 8 грудня Каталіну можна спостерігати зліва від сузір'я Діви прямо перед світанком. Кожен день комета буде підніматися приблизно на 1 градус.

Якщо вам пощастить закарбувати Каталіну, надсилайте нам знімки.

+1
383
RSS
00:16
Надіюсь комета позитивно вплине на події в Україні Що думаєте про це?
21:06
Позитив або негатив в будь якому випадку гармонійно впливає на розвиток.
22:25
Ну я не проти і негативу, але хай він буде тільки в сторону «ворогів народу»
Коли не доріс до сприйняття «ворога» як найліпшого Друга, то можна змайструвати ляльку «ворога» та вимістити на неї негатив, а потім спалити-знищити. Егрегоріальний світ найліпший тренажер, тож варто вдало використати його.
Це сильно змахує на магію Вуду. Я б не радила таке робити.
21:58
Коли не доріс до сприйняття «ворога» як найліпшого Друга, то можна змайструвати ляльку «ворога» та вимістити на неї негатив, а потім спалити-знищити. Егрегоріальний світ найліпший тренажер, тож варто вдало використати його.


На рівні сприйняття абсолютної реальності, звичайно, немає ніяких ні ворогів, ні друзів, ні тебе, ні мене
Але деколи можна тимчасово зануритись і у відносний світ, щоб трошки погратися в «войнушки» Якщо є розуміння відносності нашого світу думок та оцінок, то це не зашкодить.
19:54
+1
І у вуду є зерна Істини, інакше їх просто б не існувало. Завдання позбирати зерна матеріального, та керуючому ним егрегоріального світу, та проростити їх паростком нового визрівшого Джерела Благості. Істина перед нами і починається з нас. Радіймо.
В будь якому випадку не зашкодить — Збирачеві. Час збору Урожаю — Вогонь.
Її відкрили зовсім недавно. Вона не є періодичною, як комета Галлея, тому вирахувати її вплив не можливо. Але комети завжди були ознакою майбутніх несподіваних подій і поворотів.
А з 25 грудня по 6 січня на небі не буде жодної так званої «ретроградної» планети. Тобто УСІ планети штовхатимуть в одному напрямку. Це свого роду енергетичне прискорення. Можна чекати наукові відкриття, несподівані союзи, легку розв'язку важких ситуацій.
Зрештою гороскоп України так влаштовано, що для нас період новорічних свят від католицького до православного Різдва завжди приносить сюрпризи. Бо Сонце проходить через Асцедент натальної карти — це точка відліку, початок гороскопу.
А цього року додається ще й злиття Раху (північний вузол місячної орбіти) з натальним Марсом України. Це свого роду кармічний запотиличник для цілої країни, енергетичний імпульс на наступні 18 років.
Так що «Буде весело!»
До речі, сьогоднішній візит Байдена в Україну співпав з цікавим точним злиттям Плутона з натальним Нептуном. А це можна розшифрувати як «тиск закордонних спонсорів на владу в питаннях поточних грошей і документації». Здається мені, що нашим «шоколадним кроликам» таки доведеться зменшити апетит і власний і всіх решта біля корита.
00:11
+2
В мене таке відчуття, що до кінця грудня нас чекає ще багато позитивних цікавих подій. Це після того, як майже весь рік був топтанням на місці.

Випадкові Дописи