Шестикутник

Шестикутник

Спираючись на статтю шановного друга Олександра Білого "Шість днів творення, що вони означають", на мій коментар до цієї статті про «змія Уробороса, який проковтнув свій хвіст» і на інший коментар — про «різну швидкість плину часу в світі нави та яви», спробую показати цікаву графічну конструкцію, до якої я дійшов на цій підставі.

Отже, в основі побудови лежить початкова 10-елементна спіраль з першого коментаря:

Тепер спробуємо трохи модернізувати її.


Для початку намалюємо шестикутник і розташуємо в його вершинах «6 днів яви». Умовно позначимо їх арабськими цифрами від 1 до 6.

Далі, всередині шестикутника розташуємо маленьким внутрішнім трикутничком «3 дні нави» — час, необхідний на планування «шести днів творіння» з точки зору нашого (проявленого) світу. Умовно позначимо їх різною кількістю крапок: ".", ".." та "...".

В центрі шестикутника розташуємо перехідну «точку прави» — той самий «святий сьомий день», який зациклює спіраль «змія Уробороса» і перетворює її на коло. Бо якщо «точка прави» є перехідною — «нульовою» і якщо перехід здійснюється в «світ нави», то намалювати її в центрі шестикутника щонайменше логічно. Позначимо її латинською літерою «O» — вона дуже схожа на нуль, але водночас не є нулем...

Насамкінець, зважаючи на різницю плину часу в світах нави і яви, намалюємо по зовнішньому периметру шестикутника ще 12 додаткових точок, позначених латинськими літерами від «A» до «L» — це ті дні, які насправді знадобилося витратити в світі нави на планування процесу творення нашого світу в світі яви. В підсумку виходить наступна конструкція:

А тепер порахуйте, скільки всього точок-вузлів в такій конструкції? Вірно — 22! Що збігається з кількістю літер в алефбет — в священній давньоєврейській мові.

Отже, тепер можна перенумерувати всі точки-вузли нашої конструкції літерами алефбет:

Перепрошую за не дуже оковирний малюнок, але я старався...


Отже, в підсумку вийшла правильна структура. В ній середній 6-літерний контур є межею віддзеркалення внутрішнього 3-літерного контуру на зовнішній 12-літерний контур. А центральна точка є точкою переходу середнього 6-літерного контуру у внутрішній 3-літерний… що через нього віддзеркалюється на зовнішній 12-літерний контур.


Це аж ніяк не «абсолютна істина в останній інстанції». Це всього лише схема для критики й подальшого обговорення. Тим паче, якщо Олександр Білий чи Дзвінка Сопілкарка підключать сюди міркування щодо старшого аркану карт Таро...


UPD1

Гематрія (сума чисельних значень) ядра намальованої мною структури дорівнює… 10!!!

Отже, за гематрією це те саме, що й «колективна» літера йод!!!

Друг Олександр весь час нарікав: творення має починатися з точки, а точка — це йод!.. Отже, йод має стояти в центрі структури, а не в загальному ряду днів творення…

Але тепер виходить, що в центрі запропонованої мною структури стоїть «колективна» літера йод — одиниця-алеф по центру, як «точка переходу», оточена «трьома днями нави». Отже, структура ядра в цілому промальована вірно.


UPD2

Якщо в ядрі переставити місцями дві літери:

— то при незмінному чисельному значенні ядра «10» отримаємо щось на кшталт «зарязу — антизаряду»… «спіна — антиспіна»...
+2
806
RSS
20:21
+2
Ну, от Вам і поділ кола на 12 частин! Перепрошую, що так довго, але мені довелося не тільки ці малюнки в Фотошопі малювати, але також дещо на кухні готувати й жінок вечерею годувати.
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
20:39
+2
Та й гарно ж ти твориш, друже. І внутрішня логіка проглядається. Мене дивує тут 1+3+6+12 = 22 (!). Це таки, мабуть, неспроста.
Все це я помітив з подачі нашого друга Олександра _танцюю
До речі! Ти ж, друже, у нас хімік, більш того — кандидат хімічних наук… От що ти можеш сказати про цю структуру як професіонал в цій царині?! Чи нагадує тобі це якусь структуру? Мені кидається в око подібність до структури атому.
Структура атому
А внутрішній малюнок скидається на схему взаємодії кварків:
Кварки
А може, тобі це нагадує структуру якоїсь хімічної речовини?.. якоїсь сполуки?..
08:10
+2
Всякі малюнки і схеми — це умовна річ. Тому на малюнку атома електрони на «орбітах», які називаються ОРБІТАЛЯМИ. За ядром на першій орбіталі є 1-2 електрони і не більше. На другій орбіталі від 1 до 8 електронів. Ці й інші орбіталі насправді є електронними хмарами. Навіть 1 електрон утворює своєрідну хмару. Перші дві орбіталі вміщують 2+8 =10 електронів. Можливо перші 10 хімічних елементів мають якесь особливо важливе значення в СВІТОТВОРЕННІ. Щодо водню, то це без сумніву.
Всякі малюнки і схеми — це умовна річ.

Це так. Але на схемах деякі речі проявляються з очевидністю, якої без схеми не можна досягнути.
08:37
+2
Додам, що для творення ЖИТТЯ найважливішими є водень, кисень, азот і вуглець. Всі вони в першій десятці елементів.
08:46
+2
Можна поєднати ці чотири елементи із числами і літерами: 1 — водень; 6 — вуглець; 7 — азот; і 8 — кисень. Добре було б ще виписати зміст літер. 1 — водень (алеф) — початок світотворення. Повністю відповідає значенню водню!
Над цим треба подумати… Можливо, треба подивитись на термоядерні реакції?..
09:08
+2
Все й одразу розгледіти важко… З деякими ідеями потрібно переспати. Отож я прокинувся сьогодні вранці та помітив наступне.
_здивований
Гематрія (сума чисельних значень) ядра намальованої мною структури дорівнює… 10!!!

Отже, за гематрією це те саме, що й «колективна» літера йод!!!

Друг Олександр весь час нарікав: творення має починатися з точки, а точка — це йод!.. Отже, йод має стояти в центрі структури, а не в загальному ряду днів творення…
Але тепер виходить, що в центрі запропонованої мною структури стоїть «колективна» літера йод — одиниця-алеф по центру, як «точка переходу», оточена «трьома днями нави». Отже, структура ядра в цілому промальована вірно.
_сміюсь
10:35
+2
Сума числових значень літер ядра = 10. А от подивимося чому дорівнює «вага» атомів основних чотирьох елементів життя. Водень (1) + вуглець (6) + азот (7) + кисень (8) = 22 (!).
Здається, якісь несусвітні речі… Виходить, що іврит таки пов'язаний із життям.
Супер!!! _чудово
10:43
+2
А якщо помістити в ядро літери, числа яких 1, 6, 7 і 8, то які це літери будуть? Може якраз вони є концентратом всього івриту? Оскільки їхня гематрія = 22 (!).
АЛЕФ — 1
ВАВ — 6
ЗАЇН — 7
ХЕТ — 8
13:13
+1
Вперше в житті пошкодував, що не люблю розв'язувати судоку… Для пошуку різних комбінацій літер-чисел ці навички сталися б в нагоді навіть дуже!
_подумай
Варто на тиждень випасти з мережі, і треба весь натупний тиждень наздоганяти. Ви тут стільки нового понапридумували!!!
_браво
А що, хіба погано вийшло?! _сміюсь
Якщо полюбляєте судоку, можете підключитися до справи удосконалення 6-чисельного і 12-чисельного контурів шестикутника.
А може… варто починати з «ядра» й «антиядра»?! Можна ж в «ядрі» переставити місцями дві літери:

— й отримати щось на кшталт «заряду — антизаряду»… «спіна — антиспіна»…
_стежу _стежу _стежу
Про спіни я нічого не знаю, а от ваша картинка з трьома колами і буквами івриту нагадала мені поле для настольної гри. Я на вихідних грала в трансформаційні психологічні ігри. То деякі з них схожі на ваш малюнок. Треба над цим подумати.
Подумайте _чудово
А про спін можете почитати тут _чудово
Це фізика елементарних часточок, 10-й клас радянської школи, третя чверть _сміюсь
Або журнал «Наука и жизнь» — звідки, власне, ці ілюстрації з кварками і передерли:
Кварки
Кварки
Кварки
Кварки

Випадкові Дописи