​Про еґреґори, ритуали, магію, духовність та творення.

​Про еґреґори, ритуали, магію, духовність та творення.

Колись в дуже далекі часи наші предки творили матеріальний світ силою своєї думки. Відомості про це ми можемо віднайти у найдревнішій писемній пам’ятці нашої культури Слов’яно-арійських Ведах. Але приблизно 40 тис років тому хвіст рукава нашої Галактики «Чумацький шлях», в якому знаходиться наша сонячна система, при своєму обертанні навколо осі галактики і при своєму русі в космосі потрапив в простори пекельного світу — світу темних сил, космічних соціальних паразитів, у якому панували дещо інші енергії. Настала Ніч Сварога. Ніч Сварога — назва темного важкого часу в слов'янській традиції, коли наша сонячна система проходить через простори Темних Світів. В арійській або індійській традиції це явище називається Калі-Юга. Більшість людей втратили силу. В Атлантиді, яка загинула десь 13,8 тис. років тому, тільки купка жерців володіла силою, решта були неосвіченими, як і зараз. Більш докладно про те, що таке Ніч Сварога див. Книгу «Росія в кривих дзеркалах», Том 1, Розділи 1.22, 2.12.

Завдяки цим подіям більшість людей втратили знання і, відповідно, можливості творення думкою матеріального світу. Залишалися одиниці розвинених душ, які і далі володіли цією майстерністю, оскільки були високодуховними та могли управляти не тільки наявними енергіями, а й самі служили джерелом енергії через своє єднання з Творцем. Наприклад — це козаки-характерники. Про їхні чудесні перемоги складено багато легенд. Вони могли керувати погодою, перетворюватися на тварин, а коли брали до рук шаблю, то вороги бачили лише нестримний вихор який зносить голови їхнім поплічникам.

Але головне — саме через брак енергії люди перестали творити. Немає енергії — немає з чого творити і чим.

В ті ж часи Волхви навчили людей створювати та використовувати еґреґори. Що ж таке Еґреґор? Еґреґор це енергетичний банк, який спочатку накопичує енергію тих, хто спрямовує на нього свою увагу (тобто молиться на нього), а потім жрець за допомогою магічного ритуалу використовує цю енергію для певних дій на тонких планах. Наприклад закопують у землю стовпа, називають його Перуном, оголошують, що це бог стихії грози і блискавок, для переконливості вирізьблюють на стовпі суворе обличчя, розфарбовують його. Потім люди моляться до нього приносять йому пожертви, тобто спрямовують на нього свою увагу. А далі, жрець виконує магічний ритуал викликання дощу. Якщо накопиченої енергії було достатньо, будьте певні – дощ обов’язково піде. Цю ж енергію можна було використати на будь-що, наприклад, на приведення когось до влади, чи на наведення хвороби на ворожого правителя, чи на зомбування населення. Енергія – річ універсальна. Усім відомо, що за допомогою, наприклад, електрики можна, як освітлювати та опалювати будинки, так можна і катувати людей та страчувати їх на електричному стільці. Все залежить від моралі та свідомості людини, яка керує енергією.


Для кращого розуміння розглянемо, що таке ритуал?
Ритуал — це набір певних магічних дій, які виконують з метою підключення до еґреґору, а затим, для спрямування енергії з еґреґору на досягнення поставленої мети.
Яскравий приклад ритуалу – анафема на гетьмана Мазепу. Древня писемна пам’ятка «Історія Русів», розповідаючи про накладення цієї анафеми, пише, що це було видовище, раніше не відоме в Україні-Русі:

«Священики й ченці, яких зібрали з усіх кінців, були одягнені в ряси чорного кольору, тримали в руках довгі свічки з воску, обмазані сажею (тобто чорні! А.Коноваленко). Співаючи псалми, вони оточили опудало Мазепи, а потім, обертаючи на опудало чорні свічі, стали викрикувати разом з дяками і понамарями: «Хай буде Мазепа проклятий». Потім архієрей вдарив опудало палицею в груди і крикнув: «На зрадника і відступника Івана Мазепу — анафема». Потім опудало з криками потягли з церкви, а за ним ішли священнослужителі, співаючи: «Днесь Юда залишає вчителя, приймає диявола». (З Вікіпедії)

Додам, що опудало Мазепи було одягнуте у його справжнє урочисте вбрання із військовими відзнаками та нагородами. Опудало до цього висіло на шибениці у палаючій мазепинській столиці місті Глухові посеред чисельних страчених його прихильників, яким не вдалося втекти від армади наших східних «братів». В кінці ритуалу понівечене опудало Мазепи спалили.
Хто цікавився Вуду, той відразу побачить у цьому ритуалі чіткі паралелі з магією Вуду. Тобто це не винахід православної церкви, а просто древні знання.
Після такого потужного ритуалу Іван Мазепа не прожив і року.

Ритуали служать для досягнення швидкого тактичного результату. Найчастіше, ритуали використовуються людьми, які не відають що творять. У них, зазвичай, низький рівень духовності, моралі і свідомості. Такі люди не мають яснобачення, яснознання, та інших надздібностей, щоб осягнути ту шкоду, яку вони чинять Всесвіту таким брутальним втручанням у його енергетичну структуру. Всесвіт досить швидко реагує на такі втручання і мінімум вдесятеро повертає безпосереднім учасниками таких ритуалів. У східних духовних вченнях це називають Кармою. Саме тому різного штибу ворожки і знахарки зазвичай віддають предмети (свічки, ляльки, фото…), над якими вони проводили ритуали, безпосередньому замовникові, а той повинен особисто там щось викинути на перехресті, або покласти під двері жертві, чи віднести на кладовище. Тобто Всесвіт повертатиме сторицею саме йому а не ворожці! Так що думайте, що ви робите!

Але повернемося до еґреґорів. Як і будь-який банк:

1. Еґреґор не може видавати більше ніж отримує. (Крім родового еґреґору, але це окрема тема) Тобто, не варто очікувати, що двічі сходивши у церкву і поставивши свічки усім святим на завтра ви отримаєте повне зцілення, омолодження і в придачу — автомобіль «Мазератті» останньої моделі. Безкоштовним буває лише сир самі знаєте де!)))
2. Видає еґреґор енергію тільки тому, хто зможе до нього підключитися за допомогою правильного ритуалу. Як кажуть: не прися зі своїм уставом до чужого монастиря!

Як наповнюється еґреґор?

1. Еґреґор наповнюється через привернення уваги (молитви) прихожан. Для цього жерці проводять різного роду служби де прихожани повинні тримати свою увагу на процесі служби. Крім того, прихожанам задають «домашнє завдання» читати вдома якісь молитви, книжки, бити поклони і т. п.
2. Якщо увагу привабити не вдається, або прихожан недостатньо, тоді певні маги використовують «Криваві жертви», тобто приносять у жертву еґреґору тварин, а то і людей, згадаймо інквізицію, чи Інків.

Що таке кривава жертва?

Кожна жива істота народжується у цей світ, можна сказати, із повним баком енергії. Цієї енергії повинно вистачити цій істоті на виконання всієї своєї життєвої програми, навіть з деяким запасом на певну кількість помилок. А це просто гігантська кількість енергії! Тому у Біблейських оповіданнях завжди приносять у жертву ягнят, а не дорослих тварин, я вже не кажу про старих баранів. У ягнят більше життєвої енергії, а в дорослому барані просто більше плоті. Для дії на тонких планах плоть не потрібна. Особа, яка безпосередньо приносить криваві жертви, отримує дуже негативну карму. Тому робота ката завжди була ганебною, але високооплачуваною. Сильна духом людина, навіть потрапивши у полон і знаходячись у безпорадному стані, ніколи не стане кривавою жертвою. Саме такий випадок показаний в фільмі «Благання», що знятий грузинський режисером Тенгізом Абуладзе за мотивами поем грузинського поета Важи Пшавелі «Алуда Кетелаурі» і «Гість і господар», витяг з якої я навів нижче. Коли головного героя фільму намагалися принести в жертву родичі ворога, якого той колись застрелив, вони його хочуть зламати, б’ють, щоб він погодився стати жертвою:

«Но валят с ног его кистины
И шепчут, яростны и злы:
«Признай, проклятый, господина,
Будь жертвой нашего Дарлы!»
«Пес будет жертвой басурману!» —
С мечом у горла, чуть живой,
Прижат к могильному кургану,
Хрипит истерзанный герой.
И на дыбы, пылая злобой,
Селенье с ревом поднялось:
«Проклятый! Видит двери гроба,
А не дается в жертву, пес!»
И понемногу, словно жало,
Ему вонзают в горло меч.
«Пес будет...» — в горле клокотало,
Пока дыхания хватало
И голова не пала с плеч.
Твердят в смущении кистины,
Забыв кровавый свой разгул:
«Смотрите, люди, в час кончины
Он даже глазом не моргнул!»

Жизнь угасает, кровь струится, —
Звиадаури умирал.
Но сердца храброго убийца
Не подчинил, не запугал.»

Як ми бачимо, в цьому випадку ворогам головного героя не вдалося провести ритуал кривавого жертвоприношення, хоча вони і вбили його.

Працюють з еґреґорами Маги. Маги не мають власної енергії в необхідній їм кількості. Тобто це люди далекі від творення та духовності.

Що таке магія?

Магія – це нестійка та нетривала зміна реальності, у неприродній спосіб, за допомогою точкового застосування зібраної еґреґором енергії. Після закінчення такого впливу реальність завжди повертається назад. Це, наприклад, як покласти грудку солі у потічок. Спочатку потік дуже змінить свою течію, але згодом поступово сіль розчиниться, і потік знову потече так само, як і до того.

Магія це тактичний засіб зміни реальності. Стратегічні зміни і творення нових реальностей доступне тільки духовним людям, які мають безпосередній зв’язок із Творцем і, відповідно, доступ до невичерпного джерела енергії.

Реальність – це відображення вашого внутрішнього світу! За допомогою магії можна на певний час змінити відображення. Але коли вам щось не подобається у відображені, то не дзеркало треба переробляти, а щось змінювати у собі. Змінитеся ви зміниться і відображення, а не навпаки.

Крім того, наша сонячна система зараз вже вийшла з тих темних просторів пекельного світу, і на Землю зараз лине море енергій. Усі чули про Перехід, про Еру Водолія. Тобто замість темних просторів ми увійшли у світлі.

Еґреґор можна порівняти з полум’ям свічки, яке в глибокій темряві здається дуже яскравим, але в сонячний день його майже не видно. Тому еґреґори в наш час вже втратили свою актуальність, бо кожен може з’єднатися з Творцем і стати Ним! Та й реальність стала зовсім іншою, і енергій еґреґорів зараз недостатньо для суттєвого впливу на неї.

Щасти нам усім!
+5
1034
RSS
11:37
+3
Хто цікавився Вуду, той відразу побачить у цьому ритуалі чіткі паралелі з магією Вуду. Тобто це не винахід православної церкви, а просто древні знання.

Чомусь одразу подумав, що у царя Петра І (головного ініціатора проголошення анафеми Івану Мазепі) був вірний слуга, який повсюдно слідував за ним — Абрам Петрович Ганнібал:

Мало того, був ще один брат — Олексій Петрович Ганнібал. Щоправда, він кар'єри не зробив, був собі скромним військовим музикою-гобоїстом… Тим не менш, братів Ганнібалів було біля Петра двоє. Родом вони були з Абіссінії (Ефіопії). А це — Північна Африка. Цікаво, чи не брати Ганнібали познайомили Петра І з ритуалами вуду — які, поза сумнівом, були затосовані проти Мазепи під час анафеми?..
_здивований _здивований _здивований
Цікавий сюжет для містичного роману. _дідько
Тут я описую лише фізичні закони, які поки що не хоче признавати наука. Ці закони завжди були відомі у певних колах на усіх континентах.
Хоча є й така версія, що начебто сам Петро-І написав “сценарій” цієї анафеми. Тому думка про Ганнібала цілком слушна. Чому б, Тимуре, Вам не дослідити ці факти, як ви вмієте, у романі?)))
О!!! Слушна ідея _чудово
Тут ще такий нюанс є… Я читав дослідження щодо казок Пушкіна. Традиційно вважається, нібито це історії, розказані маленькому Сашуньці Пушкіну нянею Аріною Родіонівною. Однак насправді в казках Пушкіна відбилися зовсім інші традиції. Зокрема, дослідники звернули увагу на «Казку про рибалку й Рибку»:


А звернули увагу тому, що для російського фольклору тут дуже нетипові ґендерні ролі. Сварлива стара дружина помикає своїм старим чоловіком як хоче — це не про росіян. Старий рибалка-росіянин просто «взгрів» би свою буркотливу бабу-росіянку віжками на стайні — і не було б його нескінченних подорожей до Золотої Рибки! А неправдоподібний казковий сюжет не втримався би у фольклорі…

Однак сюжет цієї казви дивним чином скидається на… аналогічну африканську казку! Бо там дійсно є племена, у яких і досі потужні матріархальні традиції… Отже, цей сюжет і міг дійти до Пушкіна від прадіда-«арапа».

А якщо таке сталося з фольклорним сюжетом, то чому не могло статися з традиціями релігії вуду?!
_здивований
Про цю казку згадував Михайло Казінік:
15:32
+4
Друже Анатолію, будьмо!
Радий твоєму поверненню до творчості на СВІТОЧІ. Мені тебе так не вистачало: твого точного спостереження, виваженої думки, доброго слова+.
Це сильна публікація. Дякую. Вона досить об'ємна і її можна було б розбити на 2-3 окремі. Підтримую ідею публікації, а вона в тому, щоб бути заодно із Творцем і мати-володіти невичерпним джерелом енергії.
15:46
+4
Як на мене, то в статті є помилка: сонячна система вийшла із «темного рукава енергії». Галактика обертається навколо свого ядра разом із своїми чотирма+ рукавами зірок+. Повний оберт триває 26000 років. Сонячна система обертається разом із своїм зірковим рукавом теж навколо центру Галактики. Тому й не може перейти з одного рукава в інший. Це щось схоже на те, як Земля обертається навколо Сонця. І просто не може в якийсь час пролетіти, наприклад, через кільця Сатурна. Іноді кажуть, що в давні часи на земному небі були інші сузір'я. І пов'язують це із рухом Землі в Галактиці. Зміни сузір'їв на небі, мабуть пов'язані з іншим.
Дякую Анатолію! Виправив. Я просто не звернув на це увагу, тому що головна думка статті, що еґреґори уже все! Вони виконали свою місію! А коли мавр зробив свою справу, то мавр може йти.
19:06
+3
Пропоную дещо змістити ракурс дслідження. Для України і українців актуальною є проблема соціальної енергії. Саме цього типу енергія допоможе вирішити багато із проблем які історія поставила перед нашою вітчизною.
Себто, питання ставимо наступним чином: «Як наповнити Україну та українців соціальною енергією за умови, що еґреґор України перестав виконувати належну йому функцію?» — чи вірно я зрозумів постановку питання?
_здивований
Якщо так, то це окремий матеріал писати потрібно.
_вибачаюсь
Чудове запитання!
Соціальна енергія, це дещо інше. Це не минула енергія зібрана в еґереґор, а безпосередня енергія живих людей, які добровільно її надають певному об'єднанню через свою підтримку його ідей та участі у його роботі. Тобто енергія надається тут і тепер! І людина повинна підтримувати це об'єднання також тут і тепер. Тобто, як тільки ці ідеї перестали подобатись людині, так образу ж об’єднання перестало отримувати її енергію. Тут також є певні неприродні методи утримання, як то зомбування, або погрози звільнити з роботи, або, як роблять деякі партії — прийом на роботу своїх членів, та плата їм заробітньої платні. Але зрештою голова партії розуміє, що це дуже дорого, і «кидає» своїх членів, одразу ж після виборів. _сміюсь Треба якось дослідити це питання.
А от що мало місце на Євромайдані, яка енергія: еґреґоріальна чи все ж таки безпосередньо соціальна?!
_здивований
І та, і та! Коли люди підтримували майдан і йшли маршем в 1 мільйон чоловік — це соціальна енергія, а коли кидалися відбивати наступ беркутовців, або захоплювали кінотеатр “Зоряний” тут діяв еґреґор натовпу. Хоча грань дуже тонка. Треба ще подумати над цим…
А якщо еґреґоріальна енергія на Євромайдані була присутня, то як же можна казати, що час еґреґорів минув?! Адже квантовий стрибок, судячи з того, що я знаю, відбувся 12.12.2012, тоді як Євромайдан тривав з осені 2013 до кінця зими 2014, плюс «на вильоті» тягнулися «охвістя» мало не до кінця літа 2014. Отже, еґреґоріальна енергія використовувалася після квантового стрибка — чи нема тут суперечливості?!
Порівняно з іншими, енергія еґреґорів буде мати все менше і менше значення, Так, що я пропоную зосереджувати свої зусилля на саморозвитку. Тим паче, що еґреґор сьогодні може бути потужним (наприклад християнство), а завтра його може і не бути зовсім. І щоб не стрибати по фракціях (тобто по еґреґорах) краще опиратися на щось більш стале і ні від кого незалежне, тобто на власні енергетичні можливості…
Мені здається, що питання має звучати трохи по іншому: «Як використати соціальну енергію українців з користю для України, за умови, що еґреґор України перестав виконувати належну йому функцію?»
Бо енергії завжди є вдосталь, а кожна людина це канал, який скеровує потік енергії на те, що людину цікавить.
Якщо я правильно зрозуміла, то егрегори — це такі собі батарейки чи акумулятори, з яких можна було брати додаткову енергію на якісь важливі справи. А тепер настав час, коли акумулювати енергію «про запас» не вдасться. Мені це нагадало скитання євреїв після виходу з Єгипту. Там була «манна небесна», яку можна було зібрати лише стільки, щоб з'їсти за один день, а всі запаси на наступний день псувалися чи зникали.
20:49
+4
Магія – це нестійка та нетривала зміна реальності, у неприродній спосіб, за допомогою точкового застосування зібраної еґреґором енергії. Після закінчення такого впливу реальність завжди повертається назад. Це, наприклад, як покласти грудку солі у потічок. Спочатку потік дуже змінить свою течію, але згодом поступово сіль розчиниться, і потік знову потече так само, як і до того.

Дуже влучно сказано!
Тому краще всю енергію і час направляти на свій розвиток, а не на дуже тимчасові речі, які в результаті приносять тільки шкоду.
09:22
+3
Дякую за дуже потрібну статтю пане Анатолію.
Повністю згодна з аналізом енергій еґреґорів. Мені й досі боляче, коли бачу Хреста розіп'ятим та коли їдять його тіло та п'ють його кров!!! І він знав, що йде на ВІЧНІ муки! Невже людство цього не розуміє?
11:13
+2
Друже Анатолію, читаю твоє: закопували в землю колоду. Колода лежить. На ній можна посидіти. Якщо її закопати в землю, то зверху нічого не буде. Може закопували СТОВП? Частина його в землі, а частина над землею. На ньому й можна вирізьбити зображення Перуна.
Дякую! Виправляю _сміюсь .
11:19
+2
Що таке магія? Магія – це нестійка та нетривала зміна реальності, у неприродній спосіб, за допомогою точкового застосування зібраної еґреґором енергії.

Як на мене, це не є вірним. Можливо Ви не так виразились, але нічого неприродного не може існувати і це не є все-таки зміна, а повноцінне творення реальності, у відповідності до своїх цілей. Можливо приблизно так. Маг, використовуючи заклинаня, активує структуру основи реальності і формує її у відповідності до своєї волі. Він також може і дезактивувати певні існуючі вже сируктури, привівши їх до руйнації. У індуїзмі звук ОМ творить світ, тобто активує структуру світу.
За вашою логікою, то і такі люди, як Гітлер цілком природно знищують людей! Я ВИРАЗИВСЯ ВІРНО.! Вплив магів на реальність неприродній, тому що відбувається не через творення реальності в єдності з Творцем, а через точкове втручання в енергетичну структуру Всесвіту, це як передавити судину на руці, щоб вона заніміла. Тобто маг не творить нову досконалу руку, а лише намагається маніпулювати вже діючим творінням, і вбільшості випадків із зовсім неблагородною метою.
12:43
+2
Гарне порівняння із занімілою рукою.

Випадкові Дописи