Квантова матриця життя

Квантова матриця життя
Джерело матеріалу:

У кожного з нас є свій квантовий підпис — ті вібрації, які ми посилаємо в світ і які змінюють його, хочемо ми того чи ні. З безлічі вібрацій різних людей на планеті формується квантова матриця життя. Іноді ми не усвідомлюємо, наскільки важливо посилати світу чисті й гармонійні вібрації. Як цього досягти?

Сучасні вчені намагаються підвести наукову основу під незрозумілі, але зафіксовані ними явища, які іноді називають аномальними тільки тому, що люди не можуть розкрити їхню природу. Ми часто стикаємося з незрозумілими явищами і в своєму житті.

 • Чому ми, наприклад, полюбляємо смажену картоплю і ненавидимо манну кашу?
 • Чому нам подобається певний колір, запах, форма?
 • За якими незрозумілим ознаками ми обираємо в натовпі близьку людину?
 • Чому у нас іноді з абсолютно незрозумілих причин настає депресія або навпаки, творчий підйом?
 • Як пояснити талант — нашу здатність робити щось краще за інших?
 • Звідки беруться сни? Чому вони саме такі?
 • Чому нас іноді накриває занепокоєння, і ми різко змінюємо свої рішення?
 • Чому одним щастить, а інші не можуть вилізти з неприємностей?

І ще нескінченна кількість «чому» переслідує нас протягом життя. І ми постійно тільки тим і займаємося, що намагаємося знайти причини, дістатися до суті речей і розгадати загадки, які задає нам небо.

А раптом небо тут ні при чому, і ці загадки ми самі собі й задаємо? А всі відповіді знаходяться всередині нас. У нашому квантовому посланні світу.


Квантова теорія життя

Вчені, які вивчають квантову фізику, стверджують, що світ складається з часточок, кожна з яких має енергію, власне поле і взаємодіє з довколишніми часточками. Кожен квант матерії, за великим рахунком, є відображенням нашої підсвідомості. Голограма. Ілюзія, створена вібраціями безлічі часточок, які пройшли крізь наш мозок. По суті, ми створюємо об'єктивний світ за допомогою вібрацій індивідуальних енергетичних полів.

У кожного з нас своя голограма світу — енергія, стиснута вібрацією в матеріальний об'єкт. Всі люди і предмети мають свою частоту і свій ритм вібрацій енергетичного поля, саме тому у кожного своя реальність.

Люди, тварини і предмети навколо нас теж творять свої світи і теж випромінюють в простір енергію, створюючи хвилі й поля, які так чи інакше на нас впливають. Замість того, щоб прийняти їх і збагатити свої поля, думки, емоції, почуття, ми часто закриваємося в собі або активно опираємося впливу ззовні.

Енергія сама по собі не має полярності. Вона ні позитивна, ані негативна. Але частота вібрацій і швидкість хвиль характеризує різний рівень розвитку свідомості й фізичного стану джерела енергії, які можуть чинити негативний або руйнівний вплив на поля оточуючих. Нам постійно посилаються сигнали занепокоєння, агресії, страху, заздрості, й ми відчуваємо їхню дисгармонійнсть. Картина світу виходить з-під контролю і починає тяжіти над ними, змушуючи страждати.


Вібраційна матриця людини

У кожного своя вібраційна матриця — своєрідний відбиток, вібраційний автограф, за яким можна відрізнити одну людину від іншої. Виявляється, частота коливань енергетичного поля залежить від рівня розвитку.

 • на фізичному рівні — фізичного тіла;
 • на рівні чакр — енергетичного;
 • на емоційному рівні — емоційного;
 • на ментальному рівні — ментального.

Всі ці оболонки мають свою енергію і свій рівень вібрації, який залежить від їхнього стану і розвитку.

Високий вібраційний рівень всіх полів дозволяє нам буквально творити дива, створюючи у людини високий енергетичний потенціал. Про таких людей кажуть, що вони везунчики, що їм під силу все. Звісно, кожному з нас хочеться досягти такого рівня.

Низькі вібрації створюються ослабленим або хворим тілом будь-якого рівня, в оболонці якого є деформації і дірки. Відповідно і вібрації такого тіла змінюються. Тому, якщо ми хочемо перетворити себе на чарівників, які творять гармонійне життя і світ довкола, ми повинні дбати про стан цих тіл. Як це зробити, написано вже цілі томи. Я хочу зупинитися тільки на двох ключових аспектах, які мають значний вплив на якість наших енергетичних вібрацій.

Головними факторами, які формують наш вібраційний автограф, є мозок і серце.


Мозкові хвилі

Мозок не тільки головний комп'ютер, який створює наші власні матеріальні голограми, він сам по собі є джерелом енергії, тобто випромінює хвилі різної швидкості та частоти.

Чим швидші мозкові хвилі, тим нижча їхня частота. Швидкі хвилі (бета-хвилі і альфа-хвилі) узгоджуються з низькочастотною свідомістю. Навпаки, повільні (тета-хвилі і дельта-хвилі) властиві високочастотній розширеній свідомості. Вони пов'язані з медитацією, творчістю, відкриттям підсвідомості, суті речей.

 • Бета-хвилі — лінійні, вони властиві нам, коли ми вирішуємо питання повсякденності в період неспання. Це хвилі нашого EGO. Швидкі рішення, що лежать на поверхні свідомості, часто пов'язані з питаннями нашого виживання, побуту і повсякденності.
 • Більш повільні альфа-хвилі вже дають нам можливість призупинитися і подумати над тим, що ми робимо. Ми більш розслаблені й можемо творити, ми відкриті новому.
 • Тета-хвилі бувають уві сні або під час глибокого занурення в процес творчості, коли нас накривають осяяння і лавини творчих ідей. Те, що ховалося в підкірці, з'являється на поверхні, й ми починаємо дивитися в корінь і бачити суть речей. На зміну EGO приходить наше справжнє Я.
 • Найповільніші дельта-хвилі властиві нам під час глибокого сну. Але є люди, які здатні зупиняти свої думки під час глибокої медитації і під час неспання. Їх називають просвітленими, бо їм відкривається не просто суть речей, але суть Вселенських законів, де немає ніяких обмежень у часі та просторі. Напевно, це рівень Бога і досягти його може не кожен.

Не випадково мудрі люди радять сповільнюватися і заглиблюватися, медитувати і розширювати свою свідомість, тому що на високочастотному рівні вібрації мозку в стані найбільш повільних хвиль людина здатна відчути нірвану і знайти в собі істину.


Серце — це теж мозок

Це не просто найважливіший орган людини, який підтримує в ній життя. Серце теж має мозок, тобто здатне творити реальність, створюючи потужні енергетичні вібрації. Електромагнітне поле серця може впливати на інші поля на величезній відстані. Не випадково, люди, які пов'язані емоційними узами серця (спорідненості, любові, дружби) відчувають один одного на відстані, й ні час, ані кілометри не здатні розірвати цей зв'язок.

Серце здатне вловлювати найтонші вібрації навколишнього світу, змушуючи людину жити в унісон з ним, налаштовуватися на його хвилю і змінювати свою реальність, приводячи світ до гармонії.

Якщо ти не знаєш, як вчинити, не запитуй у мозку, запитай у свого серця. Ми всі здатні безпомилково читати його послання. Але дуже часто просто цього не хочемо, тому що наша деформована безліччю низькочастотних мозкових вібрацій дійсність змушує нас посилати в світ зовсім не ті сигнали, які близькі нашому серцю.

Серце допомагає зрозуміти справжні бажання і наміри та побачити світ в справжньому, а не голографічному варіанті.


Три способи створення квантової матриці життя

В залежності від того, як працюють і що випромінюють людські оболонки, можна виділити три способи життя. Три прийоми створення квантової матриці життя.

 • Відфутболювання — «удар — відбито», це схоже на гру в пінг-понг, коли людина несвідомо і неконтрольовано реагує на світ у міру виникнення проблем. Посилає гнів — отримує у відповідь гнів, посміхається і у відповідь — отримує посмішку, дратується — і їй відповідають роздратуванням. Так живе велика частина з нас. Ти мені — я тобі. Принципом життя людини стає слово «авось», вона є фаталістом і здебільшого пливе за течією. Віддаючи і приймаючи енергію в рівних частках.
 • Співтворчість — в цьому випадку людина не просто посилає в світ свої спонтанні неусвідомлені вібрації, вона керує і управляє ними. Вона бере участь у формуванні свого життя, в союзі з довколишніми і зовнішніми силами, що на неї впливають. Гаслом людини стає фраза «Людина сама є ковалем свого щастя». Вона часто замислюється про своє життя. Медитує і творить його.
 • Генерація енергії — людина стає одноосібним творцем реальності. Їй ніхто і ніщо не потрібні для того, щоб створювати свої світи. Це рівень Бога, чарівника і чародія.

Мені здається, людство створене для того, щоб досягти цього останнього рівня. І це людству під силу, якщо воно навчитися управляти всіма своїми тілами, опанує мізками і навчиться чути і відчувати серцями.

+2
986
RSS
13:16
+2
Особливо цей матеріал має сподобатись обом Анатоліям _танцюю
19:18
+2
Так, Тимуре, мені загалом допис подобається. Саме намагання зрозуміти, як саме людина взаємодіє із Світом, вже є важливим. Люблю і смажену картоплю і манну кашу. Може тому, що в дитинстві мені цього не вистачало, особливо манної каші молочної. Щодо серця як паралельного мозку. Серце дуже чутливе до емоцій. Але це ж не значить, що воно їх творить. Чутливими до емоцій є стравохід і шлунок, але ж їх не порівнюють із мозком. Гадаю, що у формуванні свідомості бере участь кожна жива клітина, мабуть у різній мірі. Щодо того, що Я творю Світ. Я з ним взаємодію. Але Світ об'єктивно існує й поза моєю свідомістю.
Щодо серця як паралельного мозку. Серце дуже чутливе до емоцій. Але це ж не значить, що воно їх творить. Чутливими до емоцій є стравохід і шлунок, але ж їх не порівнюють із мозком.

Вчені уже змінили свою думку щодо головного мозку і нервової системи загалом. Раніше вважалося, що людина має два мозки — головний (той, що в голові) і спинний. Тепер кажуть, що людина має щонайменше три мозки — спинний, головний і травний або шлунковий. І як раз той останній вважається найважливішим, бо керує організмом в моменти найбільшої небезпеки. Він відповідає за виживання і паранормальні здібності, особливо інтуїцію. Наші предки це давно знали, бо збереглася приказка: «Нутром чую». А от головний мозок (той, що в голові) може функціоннувати лише у відносно комфортних умовах.
«Травний/шлунковий» мозок відповідає маніпурачакрі — сонячному сплетінню, наскільки я розумію?!
Маніпурачакра
Схоже на те.

Випадкові Дописи