Відеопередачі "За межею" та "Просто про складне" з Марією Воробець.

RSS
16:53
+2
А чому це раптом відеоролики потрапили в розділ блогів, а не в розділ відео?!
Де власне текстова стаття?! _здивований _здивований _здивований
Вибачаюсь, не розібрався, прошу Модератора перенести. Я б перепостив це в розділі відео, але не знаю як цей допис видалити. Наперед вдячний.
17:51
+2
Ідеальний варіант — переопублікувати інформацію про кожен відеоролик окремо в розділі «Відео». В одній публікації можна додавати 2-4 ролики, якщо кожен наступний є просто продовження попереднього (наприклад, якщо в кількох передачах продовжує обговорюватися та ж сама тема.). Відповідно у кожної публікації має бути назва, яка відповідає обговорюваній в ролику темі. Для кожної публікації додати тематичну картинку та коротко розповісти про тематику, яка обговорюється в відеоролику, щоб зацікавити людей. Додати теги.

Хоча це і займе більше часу, але тоді на ці відео зверне увагу набагато більше людей. Крім того вони будуть постійно відображатися в розділі «Схожі відео».

Щодо поточної публікації. Краще не видаляти її (бо тоді видаляться всі коментарі), а просто замінити вміст вказавши щось типу «Відеозаписи перенесені в розділ „Відео“. Тепер Ви можете переглянути їх тут, тут і тут.»
19:11
+3
Я подивився перший фрагмент. Дякую, друже Анатолію. Якась таємничість. Глядачу ж цікаво: ось Марія. Звідки приїхала? Чим займається? Що вона вміє? На ці питання вступне видиво не дає відповідь, на жаль. Буду далі дивитися.
Підозрюю, що пані Марія не захотіла надто відкриватися перед глядачами. «Поетеса, філософ» — ото й усе, що вона вважала за можливе повідомити про себе. Бо особисто у мене ведучі перед ефіром завжди запитують: «Як Вас представити глядачам/слухачам?» — і я кажу, як мене представляти. Навряд чи на ТБ-7 інші правила.
Хоча…
Я ж теж був на ТБ-7. Пригадуєш дискусію про відносини України з НАТО? Всіх письменників там представляли просто: «ХХХХХХХ письменник-фантаст».

То може, просто традиція така — презентувати гостей коротко.
Хто спілкувався з Марією, той мабуть звернув увагу на те, що вона часто згадує про себе у третій особі. Це тому, що той шматок м'яса, який дехто, за тривимірною земною звичкою, асоціює з Марією, насправді є тільки тілесною оболонкою Духу. Ці відео не про тілесну оболонку, а про Дух, тому про особисті якості цієї оболонки і не йшлося.
Ще додам трохи:
Якщо працювати над розвитком свого духовного зору, то, зрештою, питання, типу — «Хто переді мною?», відпадуть самі по собі не тільки по відношенню Марії, а й по відношенню до ВСІХ!
Це трохи пояснюється на початку цього відео:

А також на початку цієї статті: Гаятри и Саи Гаятри Мантры
Цитата з неї: «Брахман проявляє себе з одного боку у вигляді неживого всесвіту, а з іншого — у формі незліченних центрів свідомості або душ.»
У Садгуру з попереднього відео був інший шлях, ніж у Марії. (У кожного — свій шлях!) Але в кінці у всіх одне — матеріальний світ в усвідомленні духовного шукача займає своє місце, і повірте мені, — воно далеко не головне!
Та зрозуміло, що ми бачимо лише Матрицю _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

Матриця
Матриця
Або як казав Його Божественна Милість Шрі Шрімад А.Ч. Бхактіведанта Свамі Прабхупада — майю:
Майя
13:28
+3
Подивився другу частину. В ній Марія розповідає про енергії. І твердить, що чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Як приклад наводить Сонце. Чим довше світить, тим більше отримує енергію із-зовні. То астрофізики не мають рацію, доводячи, що світимість зірок з часом все зменшується?
Гарне запитання, пане Анатолію! Як науковець, що зробив певний внесок в розвиток сучасної хімії, Ви могли б і самі відповісти на нього. Навіть скориставшись своїм матеріалістичним досвідом пізнання і здоровим ґлуздом.
Включаємо звичайну матеріалістичну логіку. Середній астрофізик живе на землі 70 років, із яких він може спостерігати за зіркою десь років із сорок. Тривалість життя зірок настільки велика (до десятків мільярдів років (знову ж це гіпотеза)), що астрофізики за відведений їм час життя, навіть за допомогою найсучасніших найчутливіших приладів навряд чи зможуть зафіксувати якісь тенденції зменшення, чи збільшення випромінення навіть нашого Сонця, щоб зробити обґрунтовані висновки. Тобто усі «наукові» теорії, стосовно еволюції зірок є нічим іншим, як лише гіпотезами, які не мають під собою ніяких реальних фактів.
Те ж стосується і гіпотез стосовно внутрішньої будови та функціювання зірок.
В 2014 році у Північній Кореї повідомляли, що нібито, 17-річний космонавт Хунг Іл Хон зміг приземлитись на поверхню Сонця і повернутись на Землю. _сильно_сміюсь _браво
Усім відомо, що температура поверхні Сонця 5700 градусів за Цельсієм, а відстань до світила становить 149 мільйонів кілометрів. Але Північну Корею це не зупинило, адже вона розповіла навіть про подробиці польоту: політ здійснили вночі, коли, на їхню думку, температура Сонця значно менша, ніж у день, а час польоту склав всього лиш 18 годин.
«Наукові» гіпотези учених стосовно космосу практично нічим не відрізняються від цього повідомлення з Північної Кореї.
Сподіваюся, що з духовної сторони це питання розкриє сама Марія (я їй сказав про обговорення, що відбуваються на Світочі).
Нехай сама на Світоч заходить _ура
17:17
+3
Друже Анатолію, це правда, що вік астрофізика неспівмірний із віком зірки. Хоч наука тим і цінна, що опирається на досвід астрофізиків-попередників. Вони здогадалися, що еволюцію зірок можна вивчати, спостерігаючи не за однією зіркою, а за БАГАТЬМА. Це щось схоже на вивчення СПІЛЬНОТ. Щоб встановити властивості речовин, наприклад, води Н20, хіміки спостерігають не за одною молекулою, а за їхньою сукупністю. Тому й помітили, що серед зірок є НОВІ, НАДНОВІ і звичайні зірки. Звичайно, що багато що тут тримається на гіпотезах. Одною з яких, мабуть, і є та, що з часом енергія зірки зростає, наприклад, за рахунок взаємодії з часом (Козирєв).
Нічого собі! _стежу
08:45
+3
Подивився третю частину. Раджу й іншим. Відмічаю таке:
— десь в Індії появився Будда-бой. Хлопець, який 6 років сидів під деревом, нічого не їв, набирався мудрості. Що з ним зараз? Чому про цей феномен не розповідають ЗМІ?
— ЩИРІСТЬ і ВІДКРИТІСТЬ — стани, які сприяють зростанню духовності людини;
— високодуховні (святі) люди НЕ ХВОРІЮТЬ і мають ідеальне тіло. Розглядаймось навколо і по цьому критерію зможемо розпізнати СВЯТИХ людей!
11:52
+4
Палден Дордже — гарний хлопчик з Непалу, за ним спостерігали науковці з різних країн. maitriya.info/ru/maha-sambodhi-dharma-sangha-biography
Не всі високодуховні не хворіють, не всі з вигляду відкриті є духовними. Не варто зупиняти увагу саме на те, чим харчується і взагалі якісь зовнішні ознаки. Мова в передачах про те, щоб людина вчилась сприймати світ зі своєї глибини. Знаємо скільки з вигляду здорових спортсменів, духовних практиків і т.д прожили коротке життя. І скільки людей які пізнали Просвітлення, серед них Будда… — хворіли і не дуже довго жили.
Передачі виходять для того, щоб людина сама прагнула пізнати ким являється, відкрити в собі те, що активує в ній внутрішнє бачення, відчуття і т.д. Це змінить в ній її ж відношення до світу, З ВІДНОШЕННЯ ЗМІНИТЬСЯ ВСЕ ІНШЕ.
Пані Маріє, дуже радий бачити Вас на Світочі _ура
18:38
+2
Маріє, будьмо!
Ідеальне здоров'я — це ознака гармонізації всіх тіл, що проявляється і в фізиці і в психіці. І навпаки, погане здоров'я — це ознака деструкції, дисгармонії складових людини. Ти маєш рацію, Маріє, що добре здоров'я не завжди може бути ознакою святості. Це є необхідною умовою, але не ДОСТАТНЬОЮ. Чи не так, Олександре?
Добре/погане здоров'я не завжди корелюють із святістю/грішністю. Приклад тому — біблійний апостол Павло:

А щоб я через пребагато об'явлень не величався, то дано мені в тіло колючку, посланця сатани, щоб бив в обличчя мене, щоб я не величався.
Про нього три рази благав я Господа, щоб він відступився від мене.
І сказав Він мені: Досить тобі Моєї благодаті, бо сила Моя здійснюється в немочі. Отож, краще я буду хвалитись своїми немочами, щоб сила Христова вселилася в мене.

(2 Кор. 12:7-9)

Отже, у Всемогутнього можуть бути Свої міркування щодо здоров'я навіть відданих Йому святих людей. Зокрема, знаменита «колючка в тілі» (метафора на слово «хвороба») апостола Павла була навмисно залишена для того, аби він не загордився надмірно. І хоч як Павло молив прибрати ту «колючку» — не подіяло. Бо Всемогутньому видніше, оскільки Він дивиться глибше, далі й більш розгалужено, ніж людина. Навіть свята…
Точка зору Бога
10:10
+3
Дякую, Тимуре! Радію з Вами.
10:13
+2
Будьмо, Анатолію! Розмова буде продовжуватись і якось постараємось більше розкрити це питання.
10:16
+3
Так, Тимуре, дякую за коментар, треба акцентувати увагу на ці слова Павла, дуже важливі. Обговоримо, дякую!
Є такий мультфільм «Чарівні окуляри»:

Аналогічним способом визначити святих людей навряд чи вдасться! _посмішка
Один з моїх найулюбленіших мультиків! Звісно, річ не в окулярах _сильно_сміюсь
22:28
+1
Не стало Харченка Леоніда Петровича. Завтра, 7 листопада 2017 року, о 13:30 прощання на Кондратюка, 8 _шкодую
07:38
+2
А що ж сталося? Він же молодий…
На жаль, не знаю _шкодую
21:13
+2
На Ютуб-каналі ТБ-7 з'явилися свіжі відео, вчора та сьогодні. Повісив їх в розділ «Відео» — щоб Анатолій Коноваленко знав, як варто це робити… _соромлюсь

Випадкові Дописи