До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

ВООЗ офіційно продовжила молодість

ВООЗ офіційно продовжила молодість
Джерело матеріалу:

Тепер молодими людьми будуть вважати до досягнення 44 років


Молодість продовжили. Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно переглянула вікові норми. І тепер молодою людина вважається до 44 років.

Вам більше сорока років? Вітаємо – ви молода людина! Згідно з віковою класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, середній вік тепер закінчується у шістдесят. І тільки тоді починається похилий.

Вікова класифікація Всесвітньої організації охорони здоров'я:

25-44 – молодий вік;
44-60 – середній вік;
60-75 – похилий вік;
75-90 – старечий вік;
Після 90 – довгожителі.

Маргариті Січкар – 47. Вона успішна, енергійна і впевнена в собі бізнес-леді. За віком – комплексів ніяких!

«За паспортом мені 47, фізично 35, а емоційно – 25. Так виходить, що в моє життя приходять молоді люди, які проявляють до мене знаки уваги, і це говорить про те, що вік у паспорті взагалі не грає ніякої ролі», – говорить Маргарита.

Щоб залишатися юної – поменше заглядайте в паспорт, радить Січкар. І розкриває ще одну таємницю.

«Кайфувати від життя, зустрічатися з хорошими людьми, наповнювати себе позитивною енергією – це і є еліксир молодості», – сказала бізнес-леді.

Психологи ж радять час від часу займатися тим, що робить вас юними. Танцюйте на дискотеках, не соромтеся одягатися молодіжно, знайомтеся на вулиці. Адже думки «не можна, тому що мені вже за 40» і додають нам років.

«Якщо є інтерес до життя до свого, чим би він хотів ще зайнятися, якісь плани, мрії, то це і є той, напевно, рецепт, який дозволяє нам бути молодими. Інтерес до життя – це основа всього», – говорить психолог Оксана Калуцька.

Таким чином, сприймайте реальність як і раніше – в 18! І тоді ваша молодість буде вічною!

+2
1016
RSS
15:14
+1
ВООЗ може таке писати. Але в Україні ситуація не настільки оптимістична. Або мусимо погодитись, що у нас не всі чоловіки доживають навіть до верхньої межі середнього віку…
_шкодую
А може то від самих чоловіків залежить?
На жаль, лише частково _шкодую
20:33
+2
Ходи струнко (це я собі! ) і не дійдеш до похилого віку.

Випадкові Дописи