До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Молюски та Орли

Молюски та Орли
Джерело матеріалу:

Бог створив чоловіка і запитав його, ким він хоче бути.

На що чоловік, так як він був нормальною людиною, сказав, — «Ну я не знаю, що саме ви маєте на увазі, я повинен все обдумати, порадитися, я не можу ось так зопалу і взагалі, не можна ось так відразу з нами, з людьми".

Після чого бог взяв його за руку і повів до моря. Привівши його на берег, бог вказав йому на молюсків в мушлях, що лежать на дні морському, і сказав: 

— Якщо хочеш, ти можеш вибрати собі життя молюска — ти будеш перебувати на самому дні, серед мільйонів таких же, як ти, і їжею твоєю буде тільки те, що занесе до тебе течія. День твій сьогоднішній буде схожий на вчорашній, і все твоє життя пройде без ризику і потрясінь. Ні перемоги, ні поразки не будуть хвилювати тебе. Весь час ти будеш лежати на дні, лише відкриваючи й закриваючи стулки своєї мушлі. І так з ранку до вечора: відкрити, закрити, відкрити, закрити, відкрити, закрити.

Показавши людині життя молюсків, бог повів людину в гори. І там високо в горах вказав на гніздо орла.

— Але якщо хочеш, ти можеш вибрати собі це життя. Ти зможеш літати так високо як захочеш, ти зможеш жити, так як захочеш, ти зможеш досягати найвищих вершин і на вершинах цих ти зустрінеш лише небагатьох таких же, як ти. Ти сам будеш визначати, куди і як тобі летіти і ціною всього цього буде те, що ніщо і ніколи не дістанеться тобі просто так. Ти можеш вибрати це життя, якщо хочеш.

І з тих пір з'явилися на світлі люди, частина з яких вибирала життя молюска в мушлі і тільки деякі вибирали життя орла ...

Усвідомте, ким Ви хочете бути!
+2
318
RSS
15:21
+1
Кому «раковина», а кому "мушля" _шкодую
А в даному випадку, мабуть що, загалом "молюски"… _шкодую
Ну, я теж думала, що мушлі, але гугл-перекладач здається цього слова не знає. Зараз переправлю.
18:59
+2
І молюски, і орли не вільні.
Кожен живе так як думає.

Випадкові Дописи