Булочка

Булочка
Джерело матеріалу:

Чоловік і дружина прожили разом 30 років. У день 30-річчя спільного життя дружина, як завжди, спекла булку — вона пекла її щоранку, це було традицією.

За сніданком вона розрізала її поперек, намазала маслом обидві частини, і як зазвичай, подає чоловікові верхню частину, але на півдорозі рука її зупинилася ...

Вона подумала: «У день нашого тридцятиріччя я хочу сама з'їсти цю рум'яну частину булочки; я про неї мріяла 30 років. Зрештою, я 30 років була зразковою дружиною, я виростила йому прекрасних синів, була вірною і доброю коханкою, вела господарство, стільки сил і здоров'я поклала на нашу сім'ю ».

Прийнявши це рішення, вона подає нижню частину булочки чоловікові, а у самj] рука тремтить — порушення 30-річної традиції!

А чоловік, взявши булочку, сказав їй: «Який неоціненний подарунок ти мені зробила сьогодні, кохана! 30 років я не їв свою улюблену, нижню частину булочки, бо вважав, що вона по праву належить тобі».

+3
600
RSS
16:32
+2
От що відбувається, коли чоловік і дружина не вміють розмовляти про найпростіші речі.
_сміюсь
От ми з дружиною одразу ж з'ясували, що в варених курячих яйцях вона більше полюбляє білок, а я — жовток. У пряниках вона об'їдає солодку глазур, а я їм серединку. І таке інше в тому ж дусі. Й жодних проблем!
_сміюсь _вибачаюсь _сміюсь
19:26
+3
Супер! Я теж з чоловіком їм різні частини цілого! Так нам обом смачно і ніхто не страждає!!!
22:05
+2
Судячи з тексту, булка була розрізана не впоперек, а ВПОДОВЖ площиною, паралельною до основи булки (нижньої підгорілої частини).
Цілком може бути, що саме вздовж. Але якщо булочка була кругла, то як визначити, де в неї довжина, а де ширина?
А яка частина буде підгорілою, залежить від печі. У мене в духовці все підгорає зверху. _дідько
Мені теж здається, що йшлося про круглу булочку _соромлюсь

Випадкові Дописи