Астрологічний календар на січень 2016 року

Астрологічний календар на січень 2016 року

Пояснення до календаря.

  1. Чорні жирні рядки — показують, що даний період часу неефективний для будь-якої діяльності. Хіба що треба, щоб нічого не відбулося. Наприклад, можна здавати аналіз на вміст алкоголю або віддавати документи на перевірку. Перевірка нічого не виявить.
  2. Зелені рядки — показують, що до вказаного часу буде сприятливий період для будь-якої діяльності. Зовнішні обставини допомагають здійснювати задумане.
  3. Сині рядки — показують, що до вказаного часу ситуація буде не визначеною, і може принести і позитив і негатив.
  4. Червоні рядки — показують, що до вказаного часу буде період підвищеної конфліктності, бо усі навколо переповнені енергією, і може виникнути бажання вирішити проблему силовими методами. Тому він не сприятливий для більшості видів діяльності. Але саме в такі моменти можна наважитися й зробити давно задуманий крок, для якого чомусь бракувало сил чи сміливості. Можна і дров наламати і кайдани порвати.
  5. Найвдаліші періоди — виділені жовтим. Коли кілька планет взаємодіють гармонійно, їхні енергії підсилюють одна одну і виникає синергетичний ефект.
  6. Найскладніші періоди — виділені блакитним. В цей час маємо навпаки поєднання кількох напружених взаємодій між планетами. Це теж синергетичний ефект, але зі знаком мінус.
  7. Внизу кожної сторінки є додаткова інформація про періоди ретроградності планет і перехід в новий знак Зодіаку.
  8. Коли Місяць зростає варто: розпочинати справи, вирушати в дорогу, купляти цінні речі, стригти волосся, сіяти, обробляти і збирати все, що росте над землею.
  9. Коли Місяць спадає варто: закінчувати справи, повертатися з далеких поїздок, позбуватися непотребу, сідати на дієту, проводити операції і лікування, сіяти, обробляти й збирати все, що росте під землею.
  10. Години вказані за Грінвічем. Для України треба додати 2 години і ще 1 годину при переході на літній час.

З 10 по 24 січня Місяць зростає.

З 1 по 10 і з 24 по 31 січня Місяць спадає.

З 6 по 25 січня Меркурій буде ретроградний Варто уважніше ставитися до поточної документації, можливі помилки. Не варто вибиратися в далекі поїздки, укладати й підписувати контракти, купляти чи продавати цінні речі, особливо техніку. Побутові прилади, комп'ютери та механізми можуть частіше ламатися. Це час підвищеної аварійності.

З 3 січня Марс переходить в знак Скорпіона. Може загостритися криміногенна обстановка, зрости загальний рівень агресивності, люди будуть схильні до підступу й обману.

З 8 січня Юпітер стане ретроградний. На кілька місяців уповільниться питання дипломатії й міжнародних переговорів, можлива тяганина в юридичних справах, ускладниться прийняття нових законів.

13 січня дуже успішний день для будь-який справ.


Автор: Дзвінка Сопілкарка


PS. Для тих, хто вміє чи хоче навчитися планувати своє життя більше ніж на один місяць вперед, можу надіслати календар на весь рік на e-mail. Пишіть в приват.

0
924
RSS
15:57
Картинка неякісна получається. Можливо варто завантажувати її на якийсь хостинг фотографій а сюди вставляти посилання на зображення (там є така кнопка в редакторі). Тоді картинка на сайті буде якіснішою.

UPD: Перепрошую, але виявилося, що кнопка вставки картинок з інших ресурсів є тільки в коментарях. Тому читайте нижче, що робити, якщо дуже потрібно вставити велику якісну картинку.
На який хостинг? я ними ще не користувалася.
Коментар видалено
14:50
+1
Якщо комусь в публікацію потрібно вставити велику картинку для якої необхідна висока якість, наприклад, таблицю де багато даних, можете опублікувавати матеріал і прислати мені зображення на е-мейл і я вставлю його на сайт вручну.

А зараз стоїть обмеження для картинок — 400 пікселів в ширину і висоту. Якщо більші, то просто обрізаються до цього розміру автоматично. Це потрібно, щоб не завантажували на сайт багато великих картинок, які займають на хостингу багато місця. Для більшості випадків такого розміру цілком вистачає.

А в цій публікації я вже картинку замінив на якісну. Якщо хтось хоче її збільшити для перегляду, то просто збільшуйте масштаб сторінки в браузері.

Випадкові Дописи