УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Як досягти високої, справжньої любові?

Як досягти високої, справжньої любові?
Джерело матеріалу:

Любов висока, істинна, духовна є можливою. Та, про яку на глибокому рівні Самості мріє кожна людина. Навіть та, хто в неї не вірить. Навіть та, хто не вірить в Бога. Навіть та, хто живе на автоматі. Та, про яку ми знаємо, але, слухаючи розум, пояснюємо собі, що її не існує, що вона ілюзія, вона міф.

Та любов, про яку в таємницях душі тужить кожна людина, стала притчею про дві половинки і живе тільки в казці. Ми впевнені, що реальне життя далеке від подібних історій. Адже це тільки красива казка, і до того ж психологічно шкідлива: кожна людина самодостатня, й інша людина їй не потрібна.

Ми переконані, що високої любові в житті немає, тому спимо не з тими і живемо не з тими. Спустошуємо себе і витрачаємо сили, та й саме життя, даремно, абсолютно не розуміючи, куди і навіщо.

І тільки іноді… дуже рідко… прокинувшись поруч не з тією чи не з тим, ми відчуваємо біль. Гострий біль безглуздості й самотності. Від нього важко втекти… але у нас виходить. В турботи, в роботу, в повсякденність. Щоб не думати. Щоб не відчувати. Перестати чекати.

Зовнішній шум затьмарює незнищенний внутрішній поклик, збиває вібрації душі. Суєта і виживання. Ми просто живемо, просто працюємо, просто вмираємо.

Але хтось знає, відчуває, чує, про що наполегливо нагадує голос душі. Ця пісня про те, що Рідна Душа є. Не та, яка стерпиться — злюбиться, і через півжиття стане рідною. Це не про любов, це звичка.

Рідна душа — та, яка була такою ще до зустрічі двох. Не половинка, а Божественне Доповнення. «Ми — вічна ніжність один одного». Розширення того поля і посилення світла, яким є кожен. Розуміння одне одного на якісно іншому рівні. Відчуття одне одного без слів і на будь-якій відстані.

Щоб зустріти Рідну Душу, потрібно пройти довгий шлях. Жити не з тими, бути не тим. Усвідомити і піднятися.

Божественної любові немає і не може бути у всіх і всюди, тому що шлях важкий, пройти його і, усвідомивши, піднятися можуть одиниці. Потрібно вийти за межі програми — для більшості це неможливо.

Почуйте мене. Вірте мені. Я розповім, що треба робити, щоб зустріти Рідну Душу. Я знаю.

 1. Щоб почути Рідну Душу, спочатку треба почути свою. Потрібно стати справжнім, стати автентичним. Потрібно перестати грати з усіма і повсюдно — машкари треба знімати безжально. Важливо стати відкритим і щирим. Потрібна усвідомленість: що і для чого я роблю? Потрібно навчитися відокремлювати соціальні ролі від своєї суті. Кожен момент часу питати себе: «Що я зараз хочу насправді? Що я відчуваю? „Ловіть перше, що спало на думку. Робіть те, що просить душа. Потрібно навчитися її слухати і слухатися. Рідна Душа почує вас, коли ви почнете чисто звучати.
 2. Встановіть зв'язок зі своїм Вищим Я. З тим, що більше людини, з Космосом, з Богом, із Всесвітом, з Джерелом. Не важливо, як ви це назвете, важливо, щоб ви відчували щось більше, ніж є ваша особистість, щоб ви відчували міцний зв'язок з Вищим Я, щоб ви відчували єднання і спільність зі світом. Молитви, медитації, мантри, занурення у відчуття. Помічайте знаки. Слухайте інтуїцію. Вчіться відчувати момент — через нього прийде зв'язок зі світом. Відокремленість — найбільша перешкода для зустрічі.
 3. Прийміть свою Внутрішню Жінку (якщо ви чоловік) і свого Внутрішнього Чоловіка (якщо ви жінка). Діставайте з несвідомого цю субособистість і встановлюйте з нею контакт. Вибачте всіх кривдників протилежної статі. Вибачте батька і матір, якщо є за що. Щиро, від усього серця, зрозумійте і вибачте. Навчіться любити особу протилежної статі, захоплюватися тим, чого немає в вас. Рідна Душа прийде на прийняття.
 4. Любіть себе. Давайте собі турботу, тепло і прийняття. Навчіться бачити і цінувати в собі найкраще, з розумінням і повагою ставтеся до того, що вам не подобається. Навчіться ставитися до себе з позиції особистих якостей, а не з позиції переваг і недоліків. Давайте собі все, що необхідно — від задоволення базових потреб до самоактуалізації. Наповнюйтесь любов'ю, тоді ви зможете її дарувати.
 5. Любіть світ. Шукайте в світі прояви любові та впускайте їх до себе. Знаходьте насолоду в кожному відображенні життя і в кожному моменті. Піднімайте вібрації своєї душі. Проявляйте співпереживання і співчуття. Дбайте про тих, хто слабший і потребує допомоги. Дбайте про тварин. Допомагайте просто так, навчитеся отримувати від цього задоволення. Думайте про високе, культивуйте в собі високе — честь, совість, гідність та інше. Ставайте чистішими і прозорішими, тоді Рідна Душа вас побачить.
 6. Займайтеся розвитком своєї особистості. Розвивайте всі свої здібності й таланти, заведіть хобі. Дивіться фільми, читайте книги, слухайте музику. Ставайте наповненими. Ви станете не просто щасливими всередині себе, ви зможете розширити і доповнити іншого. Щоб зустріти Рідну Душу, треба бути завершеним.
 7. Потрібно мати Мету. Вам потрібно знайти, зрозуміти, відчути своє надзавдання, свою місію. Необхідно піднятися над суєтою і дріб'язковістю. Тільки Велика Мета здатна утримати від буденності й загрузання в битовусі. Потрібен маяк, який зберігатиме любов і вестиме по життю. Це те головне, заради чого ви зустрінетеся, заради чого станете підтримкою і натхненням одне одного. До цього маяка ви підете з Рідною Душею разом.
 8. Ставайте вільними духом. Звільняйтеся від догм, шаблонів і стереотипів. Будьте вільними від конкретних релігій і течій. Відкривайте в собі звичні переконання і опрацьовуйте їх. Дайте Рідний Душі шанс стати поміченою вами. Дивіться на світ широко відкритими очима, а не через призму нав'язаних норм і правил.
 9. Візуалізуйте того, кого закликаєте. Візуалізуйте не зовнішність, а свої відчуття поруч з людиною. Відчувайте всім своїм єством присутність Рідної Душі. Передвідчувайте її. Як це буде, коли ви будете разом? Описуйте ваші відносини. Описуйте якості, які хочете бачити в коханій людині. Ставайте відповідним цим якостям. Розвивайте їх в собі й відчувайте в іншому. Відчуйте любов Рідної Душі й подаруйте свою. У медитації, в візуалізації, у відчутті присутності.
 10. Сформуйте намір і заявіть про нього. Будь-яким прийнятним для вас способом. Напишіть листа Світобудові. Прочитайте молебень і поставте свічки певним святим. Зверніться до Архангелів. Подумайте про своє бажання зустріти Любов і Рідну Душу потужно і конкретно в емоційному запалі. Попросіть спересердя. Попросіть хмари донести вашу звістку. Використовуйте те, що вам близько. Відпустіть намір на волю, переведіть увагу, забудьте про неї.
 11. Вірте. На рівні Знання вірте в любов. Вірте в те, [що] є людина, ваша Рідна Душа, з якою ви відчуєте інший світ і пізнаєте відносини високого порядку. З нею у вас буде небачене досі прийняття і розуміння, безумовна повага і захват. Ви будете пов'язані, але це не буде емоційною залежністю. Це буде злиття на рівні божественної присутності. Ви будете почуватися щасливим і радісним, ви будете творити і надихатися, вам буде легко і барвисто жити. Стреси і конфлікти, якщо і стануться, то в м'якій формі та з швидким згасанням. Ви будете відчувати зв'язок, але будете вільні. У всьому буде тільки ваше і його (її) бажання і добра воля. Ви розкриєтеся як ніколи. Ви нарешті станете собою. Ви зможете просто БУТИ.

Багато… Вийшло дуже багато. І зробити щось одне, не зробивши іншого, буде недостатньо. До справжньої Любові шлях не близький.

Ви запитаєте, чи можна зустріти любов просто так, нічого з собою не роблячи? Можна. Тільки вона і буде настільки ж усіченою, наскільки усіченими є ви самі.

Це може бути мило, привабливо, приємно і сексуально, але це будуть просто відносини. Зі сльозами, з залежністю, конфліктами, взаємними приниженнями і обопільними іграми. Або просто нудно і буденно. Як сказав Михайло Литвак, можна “тягнути разом лямку життя». Космос не проявиться, і світ не відкриється. Спів-творіння буде неможливе. Польоту не станеться.

По правді, не всім і треба. Таких пар в усі віки було не багато. Втілена Любов на землі — це диво. Чим далі ви просунетеся описаними кроками, тим ближче опинитеся до дива. А для нього віку немає.

Лілія Ахремчик

+2
771
RSS
22:34
+2
З усім згоден, окрім цього:

Щоб зустріти Рідну Душу, потрібно пройти довгий шлях. Жити не з тими, бути не тим. Усвідомити і піднятися.

Тут авторка неправа: таки можна зустріти відразу! А на її застереження:

Тільки вона і буде настільки ж усіченою, наскільки усіченими є ви самі.

— відповім, що можна бути щирим, відкритим, талановитим (і таке інше, що описано в матеріалі), як-то кажуть, «з молодих нігтів». Тоді все й станеться…
_ура _троянда _ура _троянда _ура
07:45
+2
Рідна Душа або Своя Половинка — таке є в житті. Про це я теж писав. Ознакою зустрічі СВОЄЇ ПОЛОВИНКИ є:
— повне взаєморозуміння;
— відсутність сварок+;
відсутність сварок

Я б не сказав. З «половинкою» також можна посваритися. Можна бути навіть «не в ладах із собою» — чув такий вислів? Якщо можливим є когнітивний дисонанс навіть щодо себе, то з «половинкою» — тим паче…
_вибачаюсь
Інша річ, що є певні правила, як (1) сваритися й (2) миритися… До першої групи відноситься, наприклад, «не намагайся добити того, з ким сваришся — бо тим самим доб'єш себе». До другої групи можна віднести правила на кшталт «сварка сваркою, але вечерю на стіл постав» або «протягни руку на примирення першим».
_вибачаюсь
12:44
+2
Те що ти кажеш, Тимуре, властиво друзям. А із Своєю Половинкою — інше. Сварка починається від непорозуміння і є гострим несприйняттям позиції іншого, а завершується примиренням, а іноді й ворожістю. Яка вже тут СВОЯ ПОЛОВИНКА?..
Мало бути чоловіком і дружиною, треба ще стати друзями й коханцями, щоб потім не шукати їх на стороні

— чув такий вислів? Отже, твоя «половинка» — це в тому числі також твій найкращий друг (або твоя найкраща подруга). А тому відносини з «половинкою» включають в себе, серед іншого, дружні відносини як органічну компоненту. Отже, своя «половинка» тут дуже навіть доречна.
_закоханий _закоханий _закоханий
08:34
+2
На своїй сторінці у розділі ДОПИСИ є мій давній виступ на 6-й конференції БУТТЯ УКРАЇНЦІВ. Назва публікації «Де ти, моя половинко, зараз?»
Божечки! І коли ж ти навчишся шукати власні матеріали на Світочі?! Ти не назву пиши, а гіперпосилання дай, щоб людина клікнула та й перейшла одразу… Це ж мережа, друже!!! А сила мережі — у зв'язках: чим більше гіперпосилань, тим ліпше й ефективніше працює мережа…
_стежу _стежу _стежу
ДЕ ТИ, МОЯ ПОЛОВИНКО, ЗАРАЗ? (2016 р.)
_стежу _стежу _стежу
Коли кажу тобі, що у тебе в блозі матеріалів вже не на одну сторінку, розклади все по теках — ти мене не слухаєшся. От тепер власний матеріал відшукати не можеш чи гіперпосилання ніяк не намалюєш, неслух ти такий…
_шкодую _шкодую _шкодую
12:45
+2
Я вмію робити посилання з компа, але не навчився ще цього зі смартфона.
Авторка нарахувала аж 11 пунктів самовдосконалення необхідних для притягнення "ідеальної половинки". Виникає питання: якщо я стану така досконала і самодостатня, то на фіга мені тоді ще якась «половинка»?
Здається в австралійських аборигенів є особливий звичай залицяння. Коли хлопець хоче освідчитися дівчині, він кладе свою руку їй під пахву, а потім підносить цю ж руку собі під ніс і з задоволенням нюхає. Це означає: «Я приймаю тебе всю, разом з усіма твоїми недоліками».
Усі люди приходять в цей Світ для розвитку і вдосконалення. Хтось може це зробити самостійно, а комусь потрібна допомога. І тоді інша Душа погоджується допомогти. Такі дві Душі доповнюють одна одну, як замок і ключик, чи два пазли з одної картини. Окремо кожна з них не є досконалою, а разом вони підсилюються взаємно.
на фіга мені тоді ще якась «половинка»?

За моїми багаторічними спостереженнями, будь-якій жінці в глибині душі приємно, коли вона тим чи іншим чином взаємодіє з чоловіком. Навіть феміністкам! Просто останні штучно, «заради принципу» придушують це почуття в собі — звідси й їхня нетерпимість до чоловіків, як «ухил» в протилежний бік.

Коли хлопець хоче освідчитися дівчині, він кладе свою руку їй під пахву, а потім підносить цю ж руку собі під ніс і з задоволенням нюхає. Це означає: «Я приймаю тебе всю, разом з усіма твоїми недоліками».

З точки зору тваринних інстинктів, це дуже навіть розумно. Наша цивілізація розвивається в бік «візуальності», тож смак і нюх витісняються на периферію. Між тим, з точки зору «хімії» кохання, якщо чоловіку й жінці подобаються природні запахи одне одного, це засвідчує генетичну й гормональну сумісність по типу «ключ — замОк». І це збільшує шанси народити здорових нащадків.
_соромлюсь
Те саме і зі смаковими відчуттями: при поцілунках в губи відбувається контакт слизових оболонок, «обмін» слиною та її смакування — отже, якщо «на смак» поцілунки подобаються, це також засвідчує генетичну й гормональну сумісність. І «недоліки» тут ні при чому.
_вибачаюсь

Окремо кожна з них не є досконалою, а разом вони підсилюються взаємно.

Це синхронія та синергія _сміюсь
Пане Тимуре, коли ви нарешті напишете продовження своєї етологічної серії? Я вже зачекалася.
Та там треба все переписати, включно з початковими статтями. Не хочеться відтворювати те, що померло на НО _стежу _вибачаюсь _стежу
Шкода. Там тема була цікава.
А може спробуєте реінкарацію?
Ну так, спробую, спробую _сміюсь
Авторка нарахувала аж 11 пунктів самовдосконалення необхідних для притягнення "ідеальної половинки".

Традиційно примірявши все це на себе, можу сказати наступне.
Пункт 1 — «справжнім із самим собою» я став ще в 1974-1975 роках, або років за 10 до зустрічі з Оленою.
Пункт 2 — «Не важливо, як ви це назвете, важливо, щоб ви відчували щось більше, ніж є ваша особистість» — до чогось такого я почав наближатися несвідомо десь з 1968 року (почувши від мами розповідь про Куренівську трагедію), усвідомлено — з тих-таки 1974-1975 років. Станом вже на 1980-1981 роки я точно знав, що є «щось більше», хоча й не формулював для себе, що воно таке. Назву «еґреґор Києва» цьому невизначеному я дав в 1991 році, коли виявив, що не вигадав, але вгадав героїв того свого роману. Але відчував «щось» я значно раніше.
Пункт 3 — щось таке я виявив в собі десь в 1977 році. Для мене усвідомити це було таки дивно. Але згадавши, що всі ми пішли загалом від одноклітинних організмів, я вирішив, що це «голоси» якихось дуже давніх інстинктів.
Пункт 4 — це практично мій єдиний прокол.
Пункт 5 — це у мене ще з 1970-х років є
Пункт 6 — це у мене є практично з дитинства, я завжди всотував усі знання, як та губка.
Пункт 7 — Мету (з великої літери) свого життя я усвідомив ще в 1974-1975 роках.
Пункт 8 — поводжуся так практично з дитинства, бо вперше проти нав'язаних шаблонів я пішов, наскільки можу пригадати, десь в 1967-1968 роках (один цікавий випадок на новорічній ялинці в дитсадку).
Пункт 9 — сформулював ці якості для себе десь в 1979-1980 роках.
Пункт 10 — «Подумайте про своє бажання зустріти Любов і Рідну Душу потужно і конкретно в емоційному запалі. Попросіть спересердя» — це десь 1980 рік.
Пункт 11 — «Вірте в те, [що] є людина, ваша Рідна Душа, з якою ви відчуєте інший світ і пізнаєте відносини високого порядку» — попри всі невдачі, я тоді ж повірив в це.
_стежу
Таким чином, 10 (!!!) з одинадцяти пунктів я виконав самостійно, хоча й несвідомо, до зустрічі з Оленою. З цього приводу авторка пише:

Ви запитаєте, чи можна зустріти любов просто так, нічого з собою не роблячи? Можна. Тільки вона і буде настільки ж усіченою, наскільки усіченими є ви самі.

То може, саме звідси наша з Оленою майже ідеальна сумісність при всій «нібито несхожості»?! Я вже знав, що стану Письменником. Мені конче була потрібна Муза. І отаке диво: ми обидва поступили в КПІ в 1980 році, в 1981 році я перевівся на той самий факультет, де навчалася Олена… 1 вересня 1981 року почалися заняття. В вересні ж ми всім потоком поїхали на весілля до старости нашої групи. І що ж тут сталося?! Олена тоді зустрічалася з іншим хлопцем. вони тихесенько пішли до лісу, щоб там сфотографуватися… І хто ж опинився в кадрі поруч з Оленою?!
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
Це справді пророча фотка ще 1981 року вересня місяця… Єдине, що мене стримувало: ми всі троє були комсомольськими активістами, й якби я силоміць розбив цю парочку, був би неабиякий скандал. А при тому, що я вже тоді на повну котушку займався Куренівською трагедією, ніякі скандали мені не були потрібні..тим паче, майбутня Муза мала знати, чим займається її майбутній підшефний Письменник. Отже, тут треба було виявляти граничну обережність.
Тому я чекав 3 роки, доки їхні стосунки дали слабинку… а далі все сталося просто блискавично!!!
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

Звідси висновок: в матеріалі все вірно, тільки цим не обов'язково займатися на рівні усвідомленої техніки. Несвідомо також можна досягти всього цього саме тому, що не надто усіченою особистістю можна стати й несвідомо також.
_вибачаюсь
19:14
+2
Гарний матеріал, в загальному згодна. Також Дзвінкарка має сенс!

Випадкові Дописи