На Чернігівщині померла найстаріша українка

На Чернігівщині померла найстаріша українка
Джерело матеріалу:

Бабуся із Чернігівщини претендувала на статус «найстарішої у світі».

В Україні у віці 117 років померла найстаріша бабуся Христина Нагорна з Чернігівщини. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка Алла Скорик.

«Насичене в бабусі було життя. Жарт хіба — народитися у 1900! Царя пережила, 2 світові війни, комуністів, застала 5-го президента вже незалежної України! Тричі одружена, в неї понад 100 років трудового стажу, бо людей приймала до останніх днів, й у в’язниці встигла посидіти...», — йдеться у повідомленні журналістки.

ЗМІ повідомляли, що бабуся претендувала на статус «найстарішої у світі». Проте для цього потрібно було знайти першоджерела, які б підтвердили дату її народження.

Як повідомляв УНІАН, у вересні на Ямайці померла найстаріша мешканка Землі Вайолет Мосс-Браун.


Випуск ТСН, 19:30 за 6 листопада 2017 року: На Чернігівщині померла 117-річна бабуся, яка могла потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Христині Нагорній було 117 років і 126 днів. Останні кілька тижнів бабуся скаржилася на біль у ногах — розпочалася гангрена. Їхати у лікарню категорично відмовилася, бо все життя прожила без пігулок. До останнього старожилка приймала у себе відвідувачів і вишіптувала хвороби.

+2
634
RSS
09:17
+2
Останнім часом на Світочі кілька разів піднімалася тема довголіття — 1, 2, 3, 4. Ось свіже повідомлення УНІАН про смерть найстарішої українки. І знов про наболіле: через те, що наші люди не змогли відшукати підтверджуючих документів, Христина Нагорна з Чернігівщини так і не була визнана найстарішою жителькою Землі…
_шкодую _шкодую _шкодую
22:17
+2
Моя баба Федора (по матері) теж народилася у 1900 р. Але померла у 1979 р. Теж вишіптувала від пристріту і переляку.

Випадкові Дописи