Як зробити руни з каменю

Як зробити руни з каменю
Джерело матеріалу:

Пародовжуємо тему рун. Ми вже розібралися, що руни є різні слов'янські і скандинавські, які в свою чергу поділяють на Старший і Молодший Фуртак. Тепер настав час ознайомитися з технологією виготовлення рун для медитацій і передбачень. Пропоную вашій увазі цю статтю.


Камені вважають підходящим варіантом для виготовлення рун, а К. Медоуз саме його називає найбільш оптимальним, і пов'язано це з властивістю каменю міцно утримувати і надійно зберігати енергію цих символічних знаків.

Пошук каменів для рун — справа не одного дня. В даному випадку недоречно зробити марш-кидок на проїжджу частину неподалік або в сусідній двір — потрібно вибиратися на природу: пошукати водойму, в якоъ було б кам'янисте дно, пройтися уздовж морського узбережжя, прогулятися до лісу. Об'єкт пошуків — округлої форми пласкі камінчики, що мають приблизно два сантиметри в діаметрі. Важливо, щоб на них не було загострених кутів і сколів — природні стихії і час повинні зробити їх поверхню рівною і гладкою, немов полірованою. Таких потрібно знайти 25 штук.

За один похід навряд чи вийде набрати необхідну кількість, тому що, крім «технічних характеристик» майбутніх рун, має значення сам процес збору каменів. Це своєрідний ритуал, який не має нічого спільного з підбором з землі відповідних екземплярів. Не людина повинна вибирати каміння, а камені повинні отримати можливість вибрати свого майбутнього господаря. Щоб її надати, людина повинна сконцентрувати увагу на бажанні знайти шукане. Підсвідомості слід дати відповідне розпорядження, наприклад, у вигляді такої внутрішньої установки: «Я йду на цю особливу, магічну прогулянку, щоб мої камені побачили мене і дозволили мені себе знайти». При правильному настрої ноги самі попрямують в підходящі місця, а погляд буде сам по собі падати куди потрібно.

Процес пошуків повинен демонструвати шанобливе ставлення до природних стихій, до всього живого, адже в іншому випадку руни не стануть активно взаємодіяти зі своїм володарем, не розкриють йому всі секрети. Навіть якщо багатогодинний похід не дав бажаного результату, це не привід відкидали ногами «неправильні» камені і висловлювати невдоволення. Взятий і, при найближчому розгляді, невідповідний камінчик бажано повернути на місце, звідки він був узятий. Головне під час таких прогулянок — відсутність поспіху і внутрішній настрій.

Отже, всі 25 майбутніх рун благополучно знайдені. Удома їх потрібно добре промити струменем проточної води і покласти сушитися — бажано так, щоб на них падали сонячні промені. Місце для подальшого постійного зберігання підбирають таким чином, щоб у каменів була можливість освітлюватися природним сонячним світлом і дихати свіжим повітрям. Це може бути, наприклад, куточок на підвіконні. У той же час це повинно бути досить затишне місце, щоб з рунами не бавились діти і домашні тварини або щоб домочадці не вважали їх сторонніми предметами і не відправили туди, де належить бути всьому зайвому і непотрібному.

Після попередньої підготовки настає найвідповідальніша стадія — виготовлення безпосередньо рун. Ніяких чудодійних засобів для цього не потрібно — тільки самі банальні предмети, які знайдуться в домі або в магазині за рогом.

  • невеликий малярний пензлик (щетина повинна бути жорсткою);
  • прозорий лак (стійкий і бажано швидковисихаючий);
  • водостійка фарба (також швидковисихаюча, наприклад, емалева);
  • інструмент для нанесення фарби (загострена паличка, тонкий стек, гусяче перо або щось в цьому роді);
  • м'яка ганчірочка для видалення зайвої фарби.

Місце, де будуть виготовлятися руни, потрібно підбирати таким чином, щоб можна було займатися обробкою каменів спокійно, не відволікаючись. Протягом одного дня з такою роботою впоратися не вийде, а значить, під час паузи камені повинні залишатися в надійному місці. Незважаючи на зовнішню невигадливість процедури, виготовлення рун з каменів є магічним ритуалом, який передбачає використання низки відповідних атрибутів. Наносити зображення необхідно при запаленій свічці, яка уособлює стихію Вогню, а також символізує осяяння, внутрішнє світло людини, яка хоче спілкуватися з рунами, маючи виключно чисті помисли. Вона ж виступить провідником в світ іншого, магічного сприйняття дійсності.

Необов'язково, але дуже бажано поставити на робочий стіл дві миски: в одну насипати кам'яну сіль, що символізує стихію Землі, в іншу покласти і запалити курильні палички (шавлія, ладан), які покликані уособлювати повітряну стихію, а також Дух, Розум. І нарешті, стихія Води буде представлена будь-якою посудиною (чашкою, склянкою) з чистою водою.

Спочатку необхідно покрити поверхню кожного камінчика лаком. Робиться це за допомогою малярного пензлика, і потрібно подбати про те, щоб шар вийшов рівним, щоб не було пропущених місць і нашарувань лаку. Розклавши всі камінчики перед собою, покривають їх з одного боку, після чого залишають висихати до повної готовності. Мабуть, буде не зайвим нагадати про необхідність після цього промити розчинником пензлик, щоб не довелося шукати новий. Якщо лак повністю висох (в цьому обов'язково потрібно впевнитися), можна покривати другу сторону.

Надавши лаку можливість висохнути з другої сторони, всім каменям влаштовують ретельний огляд — чи немає необхідності провести повторну обробку. Після цього із загальної кількості вибирають і на час відкладають в сторону один камінець: це майбутня «порожня руна», Камінь Долі.

Прийшов час нанести на камені зображення рун. Не варто відразу самовпевнено братися за фарби і стек (або його замінник) — для початку доцільно зробити ескіз. Фарбу наносять обов'язково чимось жорстким — тільки в цьому випадку вдасться отримати чітку пряму лінію однакової товщини. На одну руну йде буквально крихітна крапля фарби. Дуже бажано зобразити лінію, роблячи єдиний закінчений рух, тому тренування на звичайному папері не будуть зайвими. Роблячи руну, людина повинна вимовляти про себе її ім'я, концентруватися на процесі не тільки малювання, але і виникнення енергетичних потоків в ході творчої магічної роботи.

+2
502
RSS
01:17
+1
Ой!!! Цитата:

Як говориться в ісландській «Сазі про Егіля»: «Рун не повинен різати той, хто в них не тямить».

Отже, авторитетне джерело проти самостійного виготовлення рун!!! Ти паче, в кустарний спосіб і в домашніх умовах!!! _засмучений _засмучений _засмучений

Стилоси для рун
Одін ріже руни
Тим паче, руни мають вирізатися — то про яке «малювання» рун йдеться в статті?! Перепрошую, але то є профанація!!! _засмучений _засмучений _засмучений
Для першого знайомства з технікою самопізнання через руни буде достатньо і таких «кустарних» мальованих рун. А вже згодом, коли виникне відчуття спорідненості з цією магічною технікою, треба буде пройти спеціальний ритуал ініціації і придбати або під керівництвом Вчителя самостійно вирізати руни.

Випадкові Дописи