Любов оживляє

Любов оживляє
Джерело матеріалу:

Малюк помер під час пологів, і мамі дали потримати його на прощання...

Кейт і Девід Огг дуже любили одне одного, але для повного щастя парі не вистачало дітей...

Довгий час Кейт ніяк не могла завагітніти, і тільки через 3 роки після весілля лікар повідомив їй радісну новину — у неї буде двійня! Майбутні батьки були на сьомому небі від щастя. Вони почали готуватися до появи малюка на світ: прикрасили дитячу кімнату, купили манежі і багато-багато іграшок.

Для Кейт і Девіда передчасні пологи на шостому місяці вагітності стали ударом… Жінка народжувала важко. Той день став справжнім випробуванням як для неї, так і для двійнят.

Кейт згадує, що після пологів до неї з чоловіком підійшов лікар і запитав, чи придумали вони вже ім'я для свого сина. Вони відповіли, що назвали хлопчика Джеймі. Тоді лікар з сумом в очах подивився на них і прошепотів: «Вибачте, але ми втратили Джеймі...». Почувши це, Девід поволі опустився на ліжко.

Кейт попросила дати їй потримати сина, щоб попрощатися з ним. Хлопчик був дуже холодним. Жінка попросила чоловіка лягти поруч, щоб зігріти Джеймі своїм теплом. Вона поклала маленьке тільце собі на груди і почала розповідати дитині, як сильно вони з татом чекали його і яка в нього є чудова сестричка. Вони розповідали синові, що вдома його чекають дядьки й тітки, бабусі з дідусями. Вони говорили з ним і плакали.

А потім, несподівано для всіх, Джеймі вдихнув, видихнув, знову вдихнув, відкрив очі і взяв Девіда за палець своєї крихітної ручкою, яка була лише трохи більше нігтя. Джеймі ожив!

Лікарі не знали, що сказати. Вони не знайшли жодного медичного пояснення цьому диву — по-іншому і не скажеш.

Через два роки в родині сталося поповнення — у двійнят народився молодший братик.
Що ж стосується Джеймі, він росте щасливою, здоровою дитиною і не перестає радувати своїх батьків.

0
636
RSS
23:21
Воістину!

Випадкові Дописи