Чи залежить манера водіння від вашого знаку Зодіаку

Чи залежить манера водіння від вашого знаку Зодіаку
Джерело матеріалу:

Напевно ніхто з вас не стане заперечувати того, що манера водіння автомобіля безпосередньо залежить від темпераменту водія, його характеру, виховання або просто настрою в певний момент часу. Однак, на думку астрологів, всі перераховані вище особливості людини в свою чергу є наслідком того, під якою зіркою той народився, тобто його зодіакальної приналежності.

Думки астрологів і результати статистики

Якщо ж ви не вірите в гороскопи, ворожіння та інші езотеричні штучки, то поспішаю вас застерегти. Справа в тому, що фахівці однієї з канадських страхових компаній, які, звичайно, з астрологією точно не на «ти», провели власне дослідження і також виявили певні закономірності в манері водіння представників того чи іншого знака Зодіаку.

У дослідженні страховиків брали участь понад 100 тисяч осіб, точніше брали участь їхні документи, які були в наявності в архіві компанії. У цих документах були відомості про кількість дорожньо-транспортних пригод всіх клієнтів за останні 6 років. Їх сортували за віком, освітою і тому подібним ознаками, поки комусь не прийшло в голову розподілити їх по знакам Зодіаку. І, виявилося, що водії певного знаку проявляли схожу манеру водіння і мали майже однакову кількість аварій.

Отже, найнебезпечнішими на дорозі, на думку канадських фахівців, є Терези, Водолії і Овни. Терези частіше за інших порушували правила дорожнього руху і виявлялися в аварійних ситуаціях. Однак астрологи з канадцями не згодні. За їх твердженням, Терези, навпаки, дуже обережні водії, завжди витримують швидкісний режим, охоче поступаються дорогою іншим і намагаються нікому не заважати.

А от щодо Водоліїв і Овнів думки астрологів і страховиків зійшлися. Водолії дійсно цінують адреналін. Вони люблять поганяти, часом не помічаючи ні дорожніх знаків, ні сигналів світлофора. Той, хто винайшов гальма, точно не був Водолієм. Найчастіше, опиняючись в небезпечній ситуації, Водолії звинувачують всіх, крім себе.

Овни настільки вперті, що часто ця риса характеру, що граничить з дитячістю, грає з ними злі жарти. По всіх усюдах вони повинні бути першими. Овни прагнуть відзначитися до такої міри, що сприймають всіх оточуючих тільки в якості суперників. Вони методично не дотримуються правил дорожнього руху, і навіть найстрашніші аварії часто не здатні виправити їх поведінку.

В середині канадського рейтингу виявилися Стрільці, Тільці, Скорпіони, Риби, Козероги і Діви. Почнемо з Риб. Як на думку як страховиків, так і астрологів, Риби дуже мрійливі і розсіяні. Саме в цих рисах і криється основна причина аварій, скоєних з вини Риб. Якби вони були трохи зібранішими, то багатьох неприємностей їм вдалося б уникнути.

Скорпіони — природжені актори. Вони частенько йдуть на обгін просто для того, щоб опинитися в центрі уваги. Однак від інших учасників руху Скорпіони подібних трюків не терплять. Вони тут же помстяться кривдникові, підрізавши його, або просто образять нахабу.

Тільці віддають перевагу вічному руху. Саме для цього їм і потрібні автомобілі. Нерідко вони сприймають червоний сигнал світлофора за перешкоду, яку намагаються швидше проскочити.

Досить непоганими водіями, на думку канадських страховиків, виявилися Стрільці. Однак на дорозі їх частенько підводить язик. Таких любителів поговорити за кермом ви не знайдете серед інших знаків Зодіаку. Тому мобільний телефон — для Стрільців перший ворог.

Головна слабкість всіх Дів — це швидкість. В іншому Діви досить старанні водії. Вони ніколи не сядуть за кермо в стані алкогольного сп'яніння, та й аптечка у них завжди в порядку.

Козероги дуже обережні і зібрані за кермом. Однак вони здатні на будь-які хитрощі, щоб потрапити якомога швидше з пункту А в пункт Б. Саме це іноді і стає причиною деяких неприємностей. В цілому ж, як запевняють нас страховики, їздити з Козерогами досить безпечно.

Раки, Близнюки і Леви виявилися на самій верхівці канадського рейтингу. За результатами дослідження, представники цих знаків рідше за інших виявлялися винуватцями дорожньо-транспортних пригод. Однак астрологи не зовсім з цим згодні.

Раки — досить вдумливі водії. Вони намагаються не порушувати правил і витримувати швидкісний режим. Однак вони трохи примхливі, тому можуть без причин сигналити іншим водіям, що нерідко стає приводом для конфлікту.

Близнюки, швидше за все, вже народилися в автомобілі. У представників цього знаку прекрасна реакція і впевнено-обережна манера водіння. Так що якщо ви збираєтеся в подорож з шофером-близнюком, можете нічого не боятися.

За статистикою співробітників страхової компанії, найкращими водіями виявилися Леви. Згідно з даними, вони рідше за інших потрапляють в аварії, так як Леви завжди сконцентровані й урівноважені. Однак по відношенню до представників цього знака астрологи зовсім іншої думки. Вони запевняють, що Леви — відомі лихачі. І безліч аварійних ситуацій відбувається саме з їхньої вини.

Вірити статистиці або ж вірити гороскопам — вибирайте самі. Але в будь-якому випадку будьте обережні і ввічливі на дорозі! Щасливої вам дороги!

+2
486
RSS
17:52
+2
Я не водій по самій своїй природі: якщо тільки можна — ніжками, ніжками…
_сміюсь
Причому майже в 48 років з'ясувалося, що водити автівку мені заборонено за медичними показниками, до того прихованими…
_вибачаюсь
Натомість шеф-редактор журналу «РоботодавецЬ» (моє останнє місце роботи до набуття інвалідності) просто зрісся з автівкою! З молодих літ звик, що просто повинен мати власне авто! Якось його чергова автівка побилася, а нам треба було їхати у відрядження до Полтави — причому обом!!! Довелося ходити містом ніжками. І це, я вам скажу, було для нього (а отже, і для мене) сущою мукою: чоловік через кожні 1-2 квартали зупинявся на перепочинок, ага… За зодіаком він — Діва, і його стиль водіння в цілому відповідає описаному в матеріалі, згоден.
_чудово
19:14
+2
Я ОВЕН і водій з 20-річним стажем. Їду обережно. Дочка Ірина ВОДОЛІЙ, але теж їздить обережно. Але 200 тисяч людей обстежено — це серйозно.

Випадкові Дописи