ТРИ БОГА

ТРИ БОГА
Джерело матеріалу:

Автор: Марія Воробець

«35. Ісус сказав: Там, де три бога, там боги. Там, де два або один, я з ним.» Єв.Фоми

Людство у всі часи плекало зв'язок з Духовним світом, інакше його б просто не існувало. Основа людської природи крізь темінь невігластва завжди передавала істинні знання. Навіть в найщільніші часи жевріла віра в щось Високе, щось непізнанне, що прийде і допоможе. Орнаменти трипільців говорять про їх високу свідомість, перебування в іншому, не розділеному стані сприйняття.

Про яких три боги говорив Ісус, які є БОГОМ? Хто такі два і один Бог?

Суспільна свідомість людська, яка сприймає світ крізь призму розділення, бачить лише так звану Третю частину своєї природи, тобто щільну матерію, поверхню безкінечного айсберга, тобто сприймає себе як щільний фізичний об'єкт. Найщільнішу матеріальну субстанцію, тобто фізичне тіло Христос називав одним Богом.
Менш щільну частину частину, тобто щільний ефір, який вміщає весь так званий четвертий вимір, з його астральною, емоційною, щільноментальною сферою Христос називав Два Боги. Це всі сім тіл людини, які сприймають, знаходяться, взаємодіють з усіма сімома світами всесвіту. Це і світи, де перебувають Душі після фізичної смерті, зі всіма Ангелами, Вчителями, Наставниками, тобто зовнішні помічники людської суті. В східних релігіях ці два Боги називають колесом сансари.
Один Бог – перебуває тільки в зовнішньому світі, спримає тільки те, що бачить фізичними очами.
Два Боги – людина, яка чує і бачить всі проявлені світи, людськими словами – має яснознання, ясночуття, тобто яка орієнтується в просторі не зовнішнім баченням а сприйняттям внутрішньої субстанції людини – Душі.

Те що СТВОРИЛО ці Два Бога, розгорнуло Всесвіт зі Своєї середини – Є ТРЬОМА БОГАМИ. Нема людини, яка не могла б бути ТРЬОМА БОГАМИ, ТОБТО БОГОМ, інакше її б просто не існувало.

В людському світі той Бог, який є одним, відділеним від своїх двох основ, перебуває в переконанні, що він єдиний. Хоч з ним завжди є Хрестос, тобто його суть, він не сприймає ту суть. Але суть сприймає його, тому він завжди під опікою, ніколи не сам. І це є найважливішим!
Всі так звані проблеми в людському світі створені завдяки розділеному сприйняттю, яке знаходиться в невігластві. І вся система побудована завдяки нерозумінню своєї суті, на бажанні володіти. Лиш розуміння, що володіти НЕМА ЧИМ, все є твоїм творінням, тому що ти є основою всього свого зовнішнього і внутрішнього світу – звільнить людину від бажання як такого, зробить людину багатою у всіх значеннях цього слова.
Зайшовши на периферію Творіння, людина забажала того творіння, тому що забула що є творцем того що бачить.
Прийнявши своє творіння людство спочатку ввійде в Другого Бога, тобто взаємодіятиме з Ефіром, субстанцією, завдяки якій відбулось ПРОЯВЛЕННЯ МАТЕРІЇ!
Коли людство усвідомить закони буття, почує свою внутрішню природу, прокинеться від сну розділення, прийде до Просвітлення, тоді ним не можливо буде маніпулювати.

Як знайти в собі ці Три Бога, почути внутрішнього Хреста?

Подяка Творцю, Силі, що дає вам Життя – приводить до найглибшого. Тільки подяка і любов до всього творіння приведе до Єдності.

Людина, яка пізнала Творця, тобто усвідомила, що вона і Творець – одно, сприймає весь всесвіт всередині себе.

Доки людина не прийматиме себе, вона знаходитиметься в страху перед світом, як результат не прийняття внутрішнього Хреста!

ПІЗНАЄШ СЕБЕ – ПІЗНАЄШ ВСЕ!!!
18.01.1016

+3
388
RSS
21:57
«Світ ловив мене та не впіймав», — я намагався зловити світ та не впіймав...«Я намагався зловити світ та не впіймав», — світ ловив мене та не впіймав...«Колесо сансари»…
«Світ це лише відображення Тебе», — світло це лише Твоє СЯЯННЯ...
svitoch.in.ua/videos/7-scho-take-garmoniine-myslennja.html
23:29
+1
Своє сяяння ти не бачиш, тому що світ перед тобою такий, яким сприймає сприйняття, поки ще не Буття, Вікторе. Сяяння — енергія буття, яка є в кожній істоті, та розум не бачить сяяння), тим більше Своє. Те що бачить розум — щільний замкнутий світ… Сковорода ніколи не був у стані земної суспільної свідомості, тому так пояснював своє сприйняття. Та слова часто залишаються лише словами, без сяяння…
На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Богом (Йо. 1, 1).
www.truechristianity.info/ua/books/basil_the_great_homilies_17.php
10:18
+2
Слово — проявлений світ, звук — як прояв матерії. Світ починається з БОГА, який все Творить. Та слово людське знаходиться по ту сторону реальності, тобто в ілюзорному світі, тому як казав Тютчев — сказане слосо є брехнею…
Людське слово не може виразити істину — Духовний світ. Тільки служить провідником, завдяки якому можна дойти до розуміння, усвідомлення, потім перебування)))
«Тональ починається з народження і кінчається зі смертю. Але нагваль не кінчається ніколи. Нагваль не має межі. Нагваль — це те, де мешкає Сила».
«Для нагваля немає ні землі, ні повітря, ні води. Тому нагваль ковзає, або літає, або робить те, що він може робити в часі нагваля, яке не має нічого спільного з часом тоналя. Ці дві речі — НЕ перетинаються».
«Тональ і нагваль — суть два різних світи. В одному ти розмовляєш, а в іншому ти дієш».
(Castaneda C. — Tales of Power. 'Рocket Books', NY, 1978)

світ ловив мене та не впіймав...«Колесо сансари»

На мій погляд — навпаки. Наш світ як раз і намагається зловити усіх в колесо Сансари. Бо, якщо тут нікого не залишиться, цей світ (у своєму нинішньому вигляді) перестане існувати, тому ще це світ егрегорний, а егрегор без апологетів зникає. Сковорода як раз сказав про те, що він вирвався із колеса Сансари, точніше, що він туди не потрапив. Він зміг пройти «проміж крапельками»!


Дякую, що підняв цю тему.
Насправді це коли колесо докочується до Кінця — якщо не ми світ то світ нас…

Випадкові Дописи