До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Самого лише кохання недостатньо

Самого лише кохання недостатньо
Джерело матеріалу:

Торік я стала свідком багатьох розставань. Розставань, яких я не очікувала, яких не очікували й самі ці пари. Але у всіх була одна спільна деталь: вони все ще дуже кохали одне одного, але, хоч як це дивно, цього виявилося замало, щоб зберегти відносини.

Раніше я обстоювала ідею, що кохання перемагає все, що кохання допоможе все налагодити, навіть найважчі відносини. Але потім я зрозуміла, що самого лише кохання замало. Це основа, на якій будуються відносини, але не паливо, на якому вони можуть працювати.

Ви можете кохати того, хто вам не підходить.

Ви можете по-справжньому кохати когось, але він все одно буде не для вас. Ви можете бути або занадто схожими, або занадто різними до такої міри, що ви просто не можете дійти до спільного рішення. Ви або занадто вперті, щоб визнати це, або навіть більш вперті, щоб закінчити відносини. Зрештою, коли ви кохаєте того, хто не для вас, відносини стають схожими на перетягування каната: ви тягнете і тягнете, поки хтось не відпустить, і ви не розлетитеся в різні боки.

Ви можете кохати когось, але ще не настав потрібний час.

Ви можете робити все заради відносин, але один з вас ще може бути не готовим до наступного кроку. А інший може втомитися чекати наступного кроку. Один може отримати серйозне підвищення по роботі й присвятити себе цьому в даний момент життя. Інший може жадати сім'ї та дітей.

Ви можете кохати когось, але на вашому шляху можуть встати батьки.

Хоча на календарі 2016 рік і наше покоління більш незалежне, батьки все ще мають свій вплив. Ви можете кохати одне одного, але якщо чиїсь батьки серйозно проти вашого вибору, то відносини можуть бути приречені. Так чи інакше, а тиск і напруга будуть відчуватися.

Ви можете кохати когось, з ким ви не можете ужитися.

Ви можете кохати одне одного, але сваритеся по 100 разів на день. Ви можете кохати когось, але він постійно працює. Або постійно сидить на телефоні. Або не ділиться своїми почуттями. Або змінює свою думку як рукавички. Хоча ви можете думати, що кохання все стерпить, іноді це не так. Іноді ви втомлюєтеся миритися з тим, з чим не можете жити. Кохання стає важкою роботою, яку ви більше не можете робити, як би сильно вона вам не подобалася.

Ви можете кохати когось, хто змушує вас кохати себе менше.

Це парадоксально, іронічно і трохи по-садистськи, що хтось може кохати вас так, що ви перестаєте любити себе. Кохання — це наркотик, і коли його стає менше, у вас починається ломка, злість, занепокоєння. Ви стаєте неповноцінні, не самодостатні. Ви не вірите в себе без нього.

Вся правда в тому, що кохання працює тоді, коли воно йде рука об руку з повагою, смиренням, сумісністю та відданістю. Відносини, засновані на самому лише коханні, трощаться, бо кохання не може жити саме довго і щасливо.

Джерело — soulpost.ru

+2
414
RSS
16:42
+2
Ще одна стаття-відповідь другу Анатолію на його тезу, висловлену в каменті. До пари до цього матеріалу
18:05
+2
Тут описані відносини пересічних людей. Дві половинки живуть по формулі, описаній в останньому абзаці. Основою тої формули щасливого життя пари Є ДУХОВНА СПОРІДНЕНІСТЬ…
21:40
+2
То може то не кохання і автор щось інше за нього приймає. Або тваринна природа сильніша ніж кохання і у такому стані ти просто не можеш утримати почуття у рівному руслі.

Випадкові Дописи