До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Корекція біополя за знаками Зодіаку

Корекція біополя за знаками Зодіаку
Джерело матеріалу:

У житті трапляються ситуації, коли енергетика буквально тане на очах. Це може бути наслідком спілкування з неприємними людьми, важких життєвих ситуацій і чийогось навмисного впливу. Втім, для кожного знака Зодіаку є свої хитрощі, що допомагають відновити біополе людини і повернути втрачену енергію. Розповідає про них експерт Таїсія Верітас.

Корекція біополя для Овнів

Овни часто вельми активно витрачають свій енергетичний потенціал, але, незважаючи на це, вони можуть так само легко і відновити свої втрати. Спортивні заходи, активний відпочинок на природі, екстремальні захоплення — все це дозволяє скинути напругу від невдалих контактів з оточуючими і налаштуватися на позитивні зміни. Кращий спосіб енергетичного підживлення для Овна — виграти в змаганні, показати себе найкращим на тлі інших. Додатковим бонусом будуть вечірні медитації біля джерела відкритого вогню — полум'я свічки або похідного багаття.

Корекція біополя для Тільців

Тісний зв'язок з природою, з рослинним світом і стихією Землі — ось що може м'яко привести до тями енергетично виснаженого Тельця. Якщо ви відчули втому після спілкування з конкретною людиною або втомилися від тривалого стресу на роботі, терміново беріть пару днів вихідних і вирушайте на природу. Якщо такої можливості немає, то навіть прогулянка парком неодмінно піде вам на користь. Тактильний контакт з деревами, годування птахів — все це допоможе вам переключитися на позитивні емоції. А вдома постарайтеся завести такі рослини, як герань або дифенбахія — вони відмінно вбирають в себе енергетичний негатив, очищаючи обстановку навколо вас.

Корекція біополя для Близнюків

Дуже часто Близнюки вибирають для себе заняття, які передбачають інтенсивне спілкування з іншими людьми, що часом може призводити до занепаду сил. Представникам цієї повітряної стихії найпростіше відновлювати витрачену енергію, перемикаючись на активний відпочинок — краще в невеликій компанії близьких людей або на самоті. Походи на одинці, екскурсійні тури вихідного дня — все це може відмінно підживити енергією втомлених Близнюків. А під вечір — захоплююча книга і ніяких обговорень прочитаного. Збирайте враження в собі, обмірковуйте і набирайтеся свіжих сил.

Корекція біополя для Раків

Представники цього знака Зодіаку воліють обережно витрачати свою енергію і точно знають, як зможуть її відновити. Витрачені сили найпростіше відновити в самоті, або в спілкуванні з близькими родичами. Саме сприйняття сім'ї для Раків створює відчуття надійного тилу і стабільності. Крім того, Раки чудово можуть себе зайняти чимось, що вимагає роботи або роздумів на самоті, не намагаючись при цьому створити навколо себе компанію однодумців. Пройде зовсім небагато часу, і Рак зможе знову продовжити штурм поставлених цілей. До речі, садівництво і безпосередній контакт з природою теж є відмінними природними «енергетиками» для цього знака Зодіаку.

Корекція біополя для Левів

Втомлений Лев навряд чи може продовжувати грати роль центру світобудови, а тому йому терміново необхідно підживитися енергією. Леви роздають свою енергію навколишньому світу з воістину царською щедрістю. Допомогти другу чи просто доброму знайомому, встановити нові контакти або просто показати своє неформальне лідерство в колективі — все це вимагає енергетичних витрат, які повинні бути заповнені. Відпочивати на самоті — це зовсім крайній випадок для Лева, коли вже всі інші засоби вичерпані. Найкраще, що можна запропонувати стомленому Леву — взяти відпустку на кілька днів і провести її максимально активно. Міняйте декорації, займайтеся активними видами спорту, а ввечері неодмінно сходіть на вечірку або виступ улюбленого виконавця.

Корекція біополя для Дів

Представники цього знака — не дуже комунікабельні, але тим не менш, вони чудово вміють встановлювати відносини з різними людьми. І ця здатність дається їм непросто — в спілкуванні з оточуючими Діви витрачають колосальну кількість енергії, яку необхідно заповнити. Окрема стаття енергетичних витрат — турбота про майбутнє, про свій професійний статус і фінанси. Кращий засіб для цих робочих конячок Зодіаку — перемикання з роботи і спілкування на відпочинок на самоті. А йога і медитації допоможуть відключитися від думок про роботу на щось більш приємне. І ще Діви обожнюють вчитися, тому можна порекомендувати їм пошукати для себе курси, пов'язані з захопленнями і улюбленими хобі.

Корекція біополя для Терезів

Терези часто не можуть помітити того моменту, коли власні сили починають спадати і цим нерідко користуються ті, хто не проти поживитися чужою енергією. Перш за все, для того, щоб запобігти марній перевитраті енергії, Терезам треба навчитися відмовляти маніпуляторам і при цьому не відчувати провини і зобов'язань. І ще для них дуже важливо грамотно відновлюватися після всіх цих втрат. Терезам допоможе все, що безпосередньо пов'язано з мистецтвом і культурою — походи в музеї, прослуховування улюбленої музики. Вибирайте свій улюблений стиль і насолоджуйтеся витворами композиторів, художників і письменників. А ще — спілкування по душам з кращим другом або подругою допоможе вам знову прийти до себе і повірити в те, що дружба може бути безкорисливою і щирою.

Корекція біополя для Скорпіонів

Скорпіони часто витрачають енергію на протистояння тим, з ким вони принципово не згодні, або спалюють її всередині себе такими емоціями як сумніви, недовіра і ревнощі. Звичайно, найпростіше — спробувати довіряти тим, хто поруч, не ревнувати без об'єктивного приводу і не сумніватися у вірності коханої людини. Але сказати — простіше, ніж зробити, тому є і більш доступні способи швидкого відновлення енергетичного тонусу. Медитація біля джерела відкритого вогню, дихальні практики і Ци-гун, відпочинок на природі. При цьому бажано все-таки постаратися відключитися від тривожних і обтяжливих думок, повністю зосередившись на навколишньомі вигляді. Скорпіонам також допомагає швидко прийти до себе спостереження за розгулом стихії — морським штормом, грозовими зливами або поривчастим вітром.

Корекція біополя для Стрільців

Енергетика типових Стрільців зазвичай вдало збалансована, і її перевитрата часто не викликає серйозних проблем, адже її легко поповнити. Стрільці відкриті для цього світу і вміють радіти навіть найпростішим речам — ранковому світанку, смачній їжі, цікавій книзі. Але найбільше задоволення для Стрільців — подорожі, радість нових відкриттів, знайомства з іншою культурою. Саме це може швидко відновити енергетику виснаженого Стрільця. Навіть якщо у вас немає ні часу, ні грошей на розкішну відпустку в екваторіальних широтах, простий тур вихідного дня по околицях вашого міста прекрасно підійде для самовідновлення. Зміна обстановки завжди швидко йде на користь Стрільцям, що потрапили в енергетичну «халепу".

Корекція біополя для Козерогів

Козероги можуть наполегливо працювати над поставленою метою, часом і не помічаючи того, що вже перейшли ту межу, за якою починаються серйозні енергетичні втрати. Для того, щоб втома не переросла в хронічну, а виснаження не перетворилося в емоційне вигорання, діяти треба без зволікань. Стомленому Козерогу категорично протипоказано моніторити корпоративну пошту, нервово перегортати щоденник і прислухатися до робочого телефону. Від дво-триденної відпустки нічого поганого не трапиться, а відновлюватися теж треба. Звернення до сили роду, предків і своєї сім'ї — ось найефективніший засіб енергетичної корекції для Козерогів. Зателефонуйте батькам, сходіть з дітьми в невеликий похід, навчіть дитину якомусь корисному навику або просто погортайте сімейні фотоальбоми. Життя — це не тільки нескінченне сходження по кар'єрних сходах, але ще і близькі люди, яким часом так не вистачає уваги коханого Козерога.

Корекція біополя для Водоліїв

Яскраві і товариські Водолії нерідко в буквальному сенсі «викидають» цілими порціями свою енергію. Правда, найчастіше їм буває так само нескладно і відновитися. Але тільки за однієї умови — необхідно відключитися від сумних думок і повністю відгородитися від спілкування з важкими, нав'язливими людьми. Коло інтересів типового Водолія досить широке, і в цьому для багатьох з них полягає справжній порятунок. Якщо Водолій втомився, виснажений і відчуває себе «на нулі», треба терміново струснутися за допомогою улюблених захоплень. А їх варто розділити з близькими і перевіреними друзями. Вихідні, наповнені приємним спілкуванням і цікавими заняттями — запорука того, що до Водолія знову повернеться його ентузіазм і смак до життя.

Корекція біополя для Риб

Співчуваючі і все розуміючі Риби нерідко щедро діляться енергією не тільки з тими, хто цього заслуговує, але і просто дарують її різним енергетичним вампірам. При цьому самим Рибам буває непросто навіть попросити близького друга про допомогу, якої вони можуть серйозно потребувати. Порада Рибам, які відчувають серйозну перевитрату енергії — просіть підтримки у друзів і близьких, діліться і своїми проблемами теж. Ви теж маєте повне право на допомогу і щире співчуття. А крім довірливого спілкування швидко повернути вас до колишнього самопочуття можуть водні процедури. В ідеалі, звичайно, вам варто вирушити до відкритої водойми — хоча б на берег річки, а краще — прямо до моря. Але навіть звичайний контрастний душ може повернути вам втрачений тонус і позитивне сприйняття навколишнього світу.

+2
554
RSS
23:14
+2
О, це якраз для мене! Бо сьогодні всього лише побував на 2-годинному заході, присвяченому 90-річчю від офіційного дня народження Олеся Бердника — а почуваюсь, немов викручена ганчірка.

Можливо, сьогодні якісь магнітні бурі на додачу до 85-х роковин Голодомору?! Бо додому ледь приповз, доки неякісні фотографії відсіював — двічі засинав за ноутбуком. І в мережі сьогодні не сидів, і над фінальною главою третьої книги ще не працював…
_шкодую
23:18
+2
Корекція біополя за методом Скруджа МакДака:


_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
23:42
+2
Звернення до сили роду, предків і своєї сім'ї — ось найефективніший засіб енергетичної корекції для Козерогів. Зателефонуйте батькам, сходіть з дітьми в невеликий похід, навчіть дитину якомусь корисному навику або просто погортайте сімейні фотоальбоми.

До речі, я ще зранку — до походу в Національний Музей літератури України почувався не в своїй тарілці. Тому на обід приготував дівчатам домашню піцу на сковорідці: мама на моє прохання купила пару десятків яєць, серед яких одне бите виявилося. А на «експрес-піцу на сковорідці» саме одне яйце йде! Отож як приготував, мені справді трохи полегшало…
_чудово _чудово _чудово
Рецептом поділіться, будь ласка.
Залюбки!
_чудово _чудово _чудово

Тісто №1:
— 1 яйце
— 2 ст. ложки сметани
— 2 ст. ложки майонезу
— 4 ст. ложки борошна
— сіль — за смаком
— олія — для змащування форми/сковорідки

Тісто №2:
— яйця — 2 шт.
— майонез — 3 ст. ложки
— борошно — 3 ст. ложки
— сіль — за смаком
— олія — для змащування форми/сковорідки

Наповнення №1:
— помідори
— цибуля
— ковбаса копчена
— гриби
— сир твердий
— прянощі — за бажанням

Наповнення №2:
— помідори
— цибуля
— зелень (петрушка, селера та ін.)
— перець солодкий (болгарський)
— маслини без кісточок
— шинка
— сир твердий
— прянощі — за бажанням

Наповнення №3:
— кукурудза консервована
— крабові палички
— ананаси консервовані
— сир твердий

Можливі інші варіанти наповнень. В них незмінним є лише один компоненти — твердий сир.

Приготування:
1. Приготувати тісто за одним з варіантів: розбити яйце, додати майонез та/або сметану, підсолити й зробити рідку «бовтанку», до якої додати борошно і все ретельно перемішати.
Увага: це не класичне тісто на піцу, воно виходить рідким, як сметана!
2. Приготувати заздалегідь всі компоненти:
— нарізати тонкими скибочками помідори, ковбасу/шинку, крабові палички та ін. нарізати тонкими скибочками;
— дрібно накришити цибулю, зелень;
— у солодкого перчика відрізати хвостик, вичистити серединку з насінням, дрібно накришити;
— гриби краще не тільки почистити й дрібно нарізати, але й попередньо (до напівготовності) обсмажити — про всяк випадок;
— всі консервовані продукти відкрити, відцідити рідину, кільця консервованих ананасів нарізати на 1/4 або 1/6;
— твердий сир натерти на крупній терці.
Увага: всі (!!!) компоненти потрібно підготувати заздалегідь на окремих тарілках, оскільки експрес-піца готується швидко, і підготувати щось «в процесі» навряд чи вдасться.
3. Якщо піца готується на сковорідці — її можна заздалегідь розігріти, потім змастити олією. Якщо боїтеся, що все погорить — не розігрівайте сковорідку, а змащуйте холодну.
Якщо піца запікається в духовці, форма для запікання (дечка) змащується в холодному стані.
4. На сковорідку (або на дно форми для запікання) вилити тісто й рівномірно розподілити тонким (!) шаром по всій поверхні.
5. На тісті розподілити наповнення:
— №1 і №2 — найпершими розкласти тонкі скибочки помідорів, потім все інше, потім при бажанні посипати прянощами, зверху притрусити тертим сиром;
— №3 — на шар тіста розкидати кукурудзу, потім скибочки крабових паличок, потім консервовані ананаси, зверху притрусити тертим сиром.
6. Якщо піца смажиться на сковорідці:
— на розігрітій заздалегідь — готувати протягом 10 хвилин;
— на холодній — готувати протягом 15 хвилин.
Якщо піца печеться в духовці — духовка прогрівається заздалегідь, готувати в ній протягом 10-15 хвилин (залежить від духовки).
Увага: шар тіста має бути тонким, тому якщо готувати експрес-піцу більшн 15 хвилин, вона може підгоріти, а якщо шар тіста буде товстим, вона не буде смачною.
7. Піцу потрібно різати, доки вона гаряча.
В класичне тісто для піци додаються дріжджі:


— але я добираю всі рецепти без дріжджів! Принципово!!!
08:20
+2
Чоловік, який отак ретельно готує піццу і тексти, здатний на грандіозні речі. Є замовлення на пошук і розробку доступного, безпечного й дешевого ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ.
Чоловік, який отак ретельно готує піццу і тексти, здатний на грандіозні речі.

Зважаючи на слова Гіппократа, до приготування їжі таки треба ставитися ретельно!

Є замовлення на пошук і розробку доступного, безпечного й дешевого ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ.

Я взявся виконувати інше, не менш важливе завдання: дати українцям їхню сучасну державотворчу міфологію. Одразу на два історичні завдання мене забракне, вибачай!
_вибачаюсь

Випадкові Дописи