Звички щасливих людей

Звички щасливих людей
Джерело матеріалу:

«Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими».
(Авраам Лінкольн)


Ніхто не стає щасливим випадково. Це життєва позиція, над якою спочатку потрібно працювати, а потім вона починає працювати на тебе. Головне, з чого потрібно почати — це із здатності до відновлення. Психологи вважають, що саме вона є антонімом депресії. Це свого роду зброя проти неминучих падінь у житті кожної людини.

Виробіть в собі 8 звичок, і вони допоможуть почуватися щасливішим і долати життєві труднощі легше:

Не турбуватися про те, що інші думають про вас

Щасливі люди не дозволяють негативно налаштованим людям впливати на їхнє самопочуття. Що б не говорили ці люди, все стікає з них, як з гусака вода. Адже вони твердо знають, що гідна людина — не та, у кого немає недоліків, а та, у кого є гідності.

Завжди в усьому бачити плюси

У всьому поганому є щось хороше. Якщо не вдається розгледіти в ситуації позитивний бік, такі люди створюють його самі. Вони не шкодують. Якщо це було добре, то це чудово. А якщо це було зле, то це досвід.

Бути завжди доброзичливим і вдячним

Щасливим людям не важливо, як ви виглядаєте або звідки ви родом. Все, що їм потрібно — це ще одна людина, поряд з якою можна сміятися і бути щасливим. Вони не соромляться і не шкодують кількох хвилин на те, щоб висловити подяку іншим людям.

Якомога більше посміхатися і бути позитивним

«Ми сміємося не тому, що ми щасливі; ми щасливі тому, що сміємося» (Вільям Джеймс). Посмішки і сміх — невід'ємна риса щасливих людей. Так уже склалося, що люди, з якими ми проводимо багато часу, впливають на нас і на наше сприйняття навколишнього світу. Чим більше часу ми проводимо з позитивно налаштованими і оптимістичними людьми, тим світлішими фарбами буде розфарбоване і наше життя.

Знати, що не все в цьому світі досконале

Важко побороти в собі перфекціонізм, але це необхідно. Все добре в міру. Щасливі люди вміють контролювати прагнення до досконалості. Вони не картають себе за неточності й недоліки. Вони пишаються собою і своїми досягненнями. Іноді деякі речі стаються не так, як планується, і це нормально. Неможливо все тримати під контролем.

Жити в теперішньому

«Я пережив багато страшних речей у своєму житті, деякі з них відбулися насправді» (Марк Твен). Щасливі люди не чекають вечора п'ятниці, ранку неділі, покупки нової машини, нової квартири. Не чекають весни, літа, осені, зими. Адже найжахливіша помилка — це думати, що ти живеш, коли насправді ти лежиш в камері схову в очікуванні життя.

Робити внесок в навколишній світ

Один з кращих способів почуватися щасливим — змінювати навколишній світ. Для цього необов'язково рятувати народ або зупиняти цунамі. Іноді достатньо просто комусь посміхнутися, зробити комплімент або допомогти другові.

Продовжувати вчитися

Щасливі люди цікаві й прагнуть дізнатися нове про світ і людей, що населяють його. Завжди є щось, про що ми ще не знаємо. Інтерес до життя дає енергію, позитивно впливає на мислення і робить дні більш насиченими.

Цінуйте прості задоволення, які нічого не варті та з'являються самі по собі — з'їсти морозиво на лавочці в парку, погладити кішку, побачити веселку. Знаходити радість у дрібницях і бути вдячним за все, що у вас є — ось із чого починається щастя.


UPD (17.04.2018). Від перекладача: а ось ще одна варіація на тему «Звичок щасливих людей», тільки тепер вже з 10-ти пунктів!

+1
643
RSS
10:52
+1
Якщо хочеш бути щасливим — будь ним ©

Випадкові Дописи