Думки формують долю

Думки формують долю
Джерело матеріалу:

Багато людей кажуть: це самообман — радіти поразкам і дякувати за катастрофам. Це маячня. І вони мають рацію. Але чи приносить їм щастя їхня правда?

Більшість людей на неприємності реагують стандартно: роздратуванням, агресією і негативом. Людина починає боротися з ситуацією, відчуваючи всередині себе опір. Це помилка: вірити, що за допомогою роздратування можна поліпшити ситуацію. Яка мета у негативу? Ніякої мети у нього немає. Навпаки, роздратування і агресія створюють ще більше негативу.

Вчені, які вивчають квантовий світ кажуть: весь світ — енергія. Всі частинки знаходяться одночасно скрізь. Це називається квантова невизначеність. Це парадокс. Поки немає спостерігача — людини — світу не існує. Але це науковий факт.

Всі елементарні частинки змінюють свій стан від простого спостереження за ними. Тобто очікування людини завжди впливають на результат експерименту. Кожна людина права на 100%. Ви завжди спочатку вірите в щось, а потім знаходите підтвердження своїм переконанням.

Наприклад, ви вірите, що грошей бракує. І це правда. Вам їх постійно бракує. Або в цьому місті неможливо знайти хорошу роботу. І ви знову маєте рацію. Але поряд з вами через дорогу живуть люди, яким вистачає грошей на все. І вони працюють на хорошій роботі. Чому? Їм пощастило? Ні.

Закон квантової фізики: Ви завжди! Завжди! Без винятків отримуєте той результат, який очікуєте!

Якщо Ви не згодні з моєю точкою зору, ви маєте рацію на 100%. Але чи приносить вам спокій, ясність, радість ваша точка зору? Чи допомагає вона легко зустрічати всі перепони і, граючи, їх долати? Якщо відповідь «так», я із задоволенням у вас повчуся. Чесно.

Особистий досвід

Коли я пошкодив руку, то був у відчаї. Лікарі мені сказали, що це інвалідність. І я повірив. А потім я прочитав про людей, які відновили себе зі стану «фаршу» після жахливих травм. І я повірив, що таке можливо. Результат: тепер моя рука абсолютно здорова.

Я 15 років вірив, що бідність — це вирок. Багато працював і все марно. А потім повірив, що я легко можу досягти фінансової свободи, і все вийшло. Я вірив, що треба боротися з життям, і мій світ був небезпечним, підступним і жорстоким. Тепер я вірю: я захищений завжди. Все для мого щастя. Мій світ піклується про мене. І тому я всьому говорю «Ура!»

Щомиті ми робимо вибір. Щосекунди ми створюємо свою реальність.

Щоразу, коли з вами відбувається щось, чого ви не хочете, у вас є вибір. Ви потрапляєте на квантове перехрестя. І якщо ви розсердилися, ви звернули не туди. Ви звернули в злий світ.

Якщо Вам там подобається, все добре. Якщо ні, скажіть собі: «Ура!!!» Все добре. І ласкаво просимо в реальність! Реальність завжди добра і нейтральна. Тільки ваші думки, оцінки забарвлюють її.

Коли ви щиро радієте кожному досвіду, всі ваші проблеми вирішуються самі. Навіть якось незвично, бракує війни. Якщо Ви ще не навоювалися, повоюйте. Але особисто мені більше подобається мир і спокій.

Поділіться вашим досвідом єдності з життям, впевнений, ви зможете допомогти багатьом людям жити радісніше і простіше.

Юрій Токарев


Говоріть собі ці 5 фраз у важкі моменти життя

Життєві труднощі наздоганяють нас без попередження, і настільки раптово, що практично збивають з ніг. Буває, навіть підтримка найближчих людей не допомагає подолати негаразди. Рано чи пізно все зміниться в кращий бік, але якщо ви відчуваєте, що готові знепритомніти від навалилися труднощів, повторюйте собі ці 5 фраз.

1) Я маю право трохи поплакати, але невдовзі знов сміятимусь

Емоційна розрядка дуже важлива для того, щоб пережити період скорботи, змиритися з невдачею, помилками, труднощами. Ніколи не стримуйтеся і не відчувайте провину за те, що ви пригнічені і вам бракує сил.

Але важливо пам'ятати, що цей стан, необхідність «зазирнути в очі нашим демонам», не повинен тривати надто довго. Це не повинно бути постійним.

Поплакати і порефлексувати щодо наших проблем — цеслугує дуже чіткій меті: допомогти нам прийняти те, що сталося, щоб рухатися вперед, щоб змінити ситуацію і себе. Ви заслуговуєте на те, щоб знов почати посміхатися.

2) Людина, яка найкраще може допомогти мені пережити труднощі, — це я сам

Вас можуть оточувати хороші друзі, чуйний партнер і любляча сім'я, які піклуються про вас. Однак ви повинні бути в змозі впоратися з цими моментами складнощів самотужки.

Без волі, без енергії, без надій вам буде дуже складно вийти з цієї темної кімнати, в яку ви потрапили. Слухайте тих, хто навколо вас, приймайте їхню допомогу, але потім ви самі повинні запустити цей внутрішній процес подолання труднощів.

3) Я не можу змінити обставини, але можу змінити моє ставлення до них

Є речі, яких неможливо уникнути: втрати, хвороба, розлука, відносини, які рвуться, попри всі наші зусилля...

Ніхто з нас не може контролювати на 100% ці труднощі й обставини, які іноді життя підкидає нам. Однак лише ми відповідаємо за наші думки.

«Не можу» повністю паралізує нас і приносить нам лише негативні емоції. В той час як «я зможу це» повністю змінює наш настрій і ми знаходимо нові сили.

Не забувайте про це!

4) Я почну жити, коли переступлю через свій страх

У наших статтях ми багато разів говорили про зону комфорту. Це той невидимий простір, який оточує нас і дає нам відчуття безпеки та контролю над ситуацією.

Однак, коли ми переживаємо труднощі й негаразди, ми відчуваємо, що ці невидимі стіни руйнуються, залишаючи нас повністю беззахисними.

Ми повинні подолати цей страх і вийти за межі цього колись затишного кокона, який нас оточував.

Якщо ви боїтеся навіть подумати, що тепер з вами буде, після того, як ви переступите цю лінію, то спочатку прийміть те, що сталося, а потім нагадаєте собі, що життя триває, і ви разом з ним. Вперед!

Якщо ви відчуваєте страх, боїтеся опинитися на самоті, то раціоналізує ці побоювання і згадайте нашу другу фразу: єдина людина, хто вам може допомогти, це ви самі. Знайдіть в собі сили це подолати.

5) Мені потрібно щодня піклуватися про свій спокій і внутрішній баланс

Ви дбаєте про вашій дієті, вагу, ходите до лікаря, щоб перевіряти своє здоров'я. Постійно думаєте і дбаєте про ваших близьких і, можливо, ввечері ви падаєте на ліжко практично без сил.

Тепер запитайте себе, коли востаннє ви думали про свої почуття, потреби і ваш внутрішній світ?

Корисно ставити собі це запитання щодня. Якщо ми ставимо в пріоритет потреби інших, ми починаємо нехтувати собою.

Якщо ми зосереджуємо наші зусилля на матеріальних речах, прагнучи накопичити або отримати їх, ми забуваємо про справді важливі речі: [про] наше щастя, нашу цілісність як особистості.

Коли настають важкі часи, ми маємо бути готові до них, і найкраща стратегія полягає в тому, щоб кожен день ростити наш внутрішній спокій, зміцнювати почуття власної гідності, самооцінку.

Не забуваючи, перш за все, що життя тече і все постійно змінюється. Подобається нам це чи ні, ми повинні стати частиною цього руху.

І на завершення варто підкреслити, що ніхто з нас не може передбачити, коли настануть ці складні моменти і життя буде випробовувати нас на міцність, тому необхідно знати, як «запустити» ці механізми життєстійкості, і ці фрази вам в цьому допоможуть.

Оскільки переживши шторм, ми обов'язково побачимо веселку...

+2
929
RSS
13:52
+2
Тут два незалежні матеріали я злив разом, бо вони справді дотичні _чудово
Справді. А ще можна згадати мою статтю про індивідуальні бульки всесвіту.
Найкращий спосіб навчитися позитивно мислити — «Трансьорфінг реальності» Вадима Зеланда.
15:58
+2
Суперматеріал. Але тут нема Творця.
Тут в ролі Творця виступає сама Людина. Де увага, там і енергія і творення реальних подій. Кожен має те, про що він думає, бо сам творить свій Світ.

Випадкові Дописи