УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Про «чарівних» цілителів

Про «чарівних» цілителів

Останнім часом з'явилися численні цілителі, які за допомогою Нового заповіту та «святого духа» проводять зцілення людей. Я б навіть сказав масові зцілення.

Зцілення відбувається приблизно так:

https://www.dropbox.com/s/u6mi4d29vw3c8b3/Короткая%20нога%20растет.mp4?dl=0

Зцілення відбуваються реальні і майже миттєві, цілитель не заплющує очей, він просто питає дозволу помолитись і, отримавши його, накладає руки на хворого. Промовляє приблизно ті ж слова, що й на відео, може говорити слова незрозумілою нам і собі!!! мовою. У них це називається «ангельською» мовою!

Результат, підкреслюю, зазвичай такий же швидкий як і на відео. Глухі починають чути, слабкий зір стає орлиним, лежачі – встають, пухлини – розмоктуються, і т.п. Я поки не чув, щоб у пацієнтів відростали видалені хірургами кінцівки, проте не здивуюсь якщо у цих цілителів вийде і таке.

Я проглянув у астральній площині як і чим діє такий цілитель і побачив наступне:

1.Сам «цілитель» знаходиться всередині перевернутого темного тюльпана, він ледве світиться (особиста енергія на мінімумі). Цілитель цього не відчуває, бо він собі вже не належить, але про це згодом.

2.Стебло тягнеться вверх до темно-фіолетової кулі, що перебуває у 4-му вимірі.

3.Під час зцілення з грудей пацієнта виходить яскраве густе біле світло, яке вмить поглинається «тюльпаном», натомість пацієнту встановлюють на енергокомплекс темну неначе клітку.

4.Темно-фіолетова куля – це шлунок, який належить неначе вагітній (із-за розмірів кулі) змії з маленькими крильцями.

5.В кулі рухається безліч неначе світлих личинок-опаришів. Це душі пацієнтів, які віддали їх за зцілення свого фізичного тіла. Адже безкоштовного нічого не буває. Коли пацієнта питали, чи хоче він зцілитися він погоджувався, не підозрюючи, що за це береться така плата. Ніхто ж із пацієнтів не питає: а що я вам буду винен?, у кращому випадку спитають про гроші. (Гроші, як правило, за такі зцілення не беруть!)

6.Зцілення відбувається за рахунок заміни душі, на сурогат, який має матрицю фізичного тіла без певної хвороби/хвороб. Оскільки пересічні люди мало переймаються душею, то вони не помічають підміни, тим паче, що зайняті миттєвим «чудесним» зціленням свого фізичного тіла. (І він сказав: Встань і йди! І я встав і пішов! А чого раніше не ходив? Так ніхто ж не говорив! – мовиться у старому анекдоті!)

7.Сам цілитель духовно не розвивається, оскільки вважає, що він вже злився зі «святим духом», а чудесні зцілення, які він робить, ставлять його на один щабель мінімум із самим Ісусом Хрестом! Цілитель тільки перечитує Новий заповіт і знаходить в у собі нові і нові риси Ісуса Хреста. Це звичайне служіння егрегору, оскільки куди спрямована чиясь увага, — туди спрямована і його енергія!

8.Пацієнт також зупиняється в розвитку, і його колесо Сансари йде ще мінімум на один круг.

9.Таким чином ці душі затримуються у розвитку, замість цього живлячи своєю божественною енергією паразитичний егрегор, який тут виступає у ролі ловця душ.

Я радився з кількома однодумцями, що займаються різними духовними практиками, і в цьому питанні ми дійшли до ПОВНОГО консенсусу.

Крім того, свої «чудесні» можливості такі цілителі отримують не за допомогою кропіткого та тривалого навчання і тяжкої роботи над собою, а за допомогою всього лише однієї посвяти, яка, на мій погляд, є звичайним підселенням астральної сутності в енергокомплекс цілителя. В результаті такого підселення, його носій перестає жити власним життям, оскільки асоціює себе з означеною сутністю. Замість власного духовного розвитку він тринькає своє життя на виконання програми цієї сутності.

На останок наведу цитату стосовно різниці між Духом і «християнським святим духом»:

«… Християнство в жодному разі не релігія «духа»; це релігія «святого духа», що аж ніяк не одне і те ж. ЇЇ ідеал — не самоодухотворення, а «покаяння», «очищення» і «святість», що знову ж таки не одне і те ж саме. З християнського погляду і плоть може бути «честними мощами», а дух може бути «нечистим духом» — і що особливо важливо, нечистим зовсім не з причини контакту з матерією, як уявляли собі платоніки, гностики та маніхеї, а через власну провину непослуху...»
(c.281)

(Аверинцев С.С. Порядок космоса и порядок истории в мировоззрении раннего средневековья (Общие замечания)// Античность и Византия / Отв.ред. Л.А. Фрейберг. — М.: Наука, 1975. — С. 266 — 285).

Книга, видана видавництвом «Наука» ще у 1975 році!!!, тоді до книг ще відносилися дуже серйозно (особливо до наукових).

Я не буду зупинятися в цьому дописі на справжніх причинах захворювань, про це написано багато книг, а в Інтернеті — є безліч релігійних та езотеричних статей, про це говориться, в тому числі, і в книгах Олександра Філатовича та його відео. Не буду також згадувати закони Карми. Нагадаю тільки основний постулат, що, зазвичай, хвороба вказує людині, на те, що вона рухається по життю трохи не тим шляхом.

Тепер, коли ви розумієте увесь механізм такого «зцілення», питання: Що робити, коли вам запропонують одужати на шару?, кожен зможе вирішити самостійно.

Щасти……

+1
540
RSS
15:01
+1
Так, всі варіанти зцілення, які приходять із-зовні є або шкідливими або малоефективними і короткотривалими. Існує тільки один правильний варіант зцілення свого тіла — це виправлення свого світогляду. Правда це робити набагато важче, ніж бавитися енергіями на ефірному чи астральному рівні.
21:09
+3
Одужання через будь якого егрегора підчепить сутність на його крючок. І тільки вихід спочатку свідомості, а потім і всієї власної енергоструктури за межі егрегоріального світу, неважливо якої — темної чи світлої його сторін, дасть можливість власне випорхнути із цієї клітки, та народитись (усвідомлення) і розвиватись (накопичення та контрольоване використання енергії) Тобі справжньому — істинному Я. Це легко і складно водночас, так як ми всі раби своїх звичок.

Випадкові Дописи