До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Музика Романа Коляди

Музика Романа Коляди

Мені подобається музика Романа Коляди. Особливо його альбом «Янголи повертаються». Хоча в його творчості є багато журливих мелодій, здебільшого така музика для спокою і душевної рівноваги.

А кому ще яка музика до вподоби?

+2
240
RSS
21:43
Фортепіано — це мій улюблений музичний інструмент! Правда, я люблю музику зі словами. В цьому плані ідеалом для мене є Елтон Джон. Чудова фортепіанна музика плюс цікаві змістовні пісні. Наприклад, ця:Щодо подібної української музики, не знаю такого хорошого поєднання фортепіано та змістовних пісень. Згадується тільки один справжній шедевр Миколи Мозгового:Але, на жаль, в нього була тільки одна така хороша пісня, та і сам він вже на тому світі.
21:25
+1
Ще одне його прекрасне творіння

22:48
Так, це теж гарна пісня!
08:07
+1


Є до вподоби, значить є і не до вподоби. А може це лише так здається? Є рівні де постійно грає божествена музика котра тобі-всім до вподоби. Питання лише в тому чи сприймаємо ми їх. Та пошук заключає в собі всі діапазони срийняття вібрацій задля об"єднання в золоту середину — все має сподобатись — можливо ВСЕ.

svitoch.in.ua/63-osho-pro-indiyu.html#comment_444
Якщо вже слухати знущання над інструментом, то вже краще ось цього

Але його краще сприймається живцем, щоб енергетику відчувати.
Якщо використання інструменту на повну назвати знущанням і це буде правдою з погляду загально прийнятих правил матеріального світу, то істинне використання будь якого інструменту, в тому числі Душі, буде без обмежень будь якими правилами-правдою егрегоріального світу. Щоправда ці правила-правду можна використати в свою чергу як інструменти в ході пізнання Істини без виключення «знущань» над ними. «Задля пробудження замало бути теплим — необхідно кипіти при ста градусах», — із книги Ошо.
ВСЕ у ВСЬОМУ і ВСЕ ВСІМ. РаДіймо!
svitoch.in.ua/videos/8-osho-usvidomlenist.html
Грає на одній скрипці, періодично зачіпляє другу, а решта — для краси. Для кількості, міг би ще сісти на одну, навіть на дві скрипки! У Юрченка відео прикольніше!
За двома зайцями погонишся — ні одного не спіймаєш.
Правда можна ні за одним не гнатись — веган
З молодого українського часом слухаю цих

А цього я просто обожнюю
18:51
Слухаю рідне, українське 94.250.250.110/razom, і нашого Андрійка Кузьменка

Випадкові Дописи