Недуальна дуальність чи Дуальна недуальність?

Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!

Недуальна дуальність чи Дуальна недуальність?

Останнім часом в мене дещо помінялись погляди щодо Абсолютної та Відносної реальності.

Раніше я вважав, що тільки безпосередньо пізнавши Абсолютну реальність можна досягнути Просвітлення. Вважав, що це найважливіше з того, до чого варто прагнути, і що тільки сприйняття речей такими якими вони є насправді може звільнити людину від усіх неприємностей відносного сприйняття. А Відносний світ, відповідно, вважав результатом помилкового інтелектуального сприйняття, ілюзією, чимось таким, чого варто позбутися на шляху духовного розвитку для того, щоб мати можливість пізнати Абсолют.

Не скажу, що це була чиста Адвайта Веданта, тому що вона буває дуже різна. Швидше це була популярна сьогодні неоадвайта, для якої властиво повністю відкидати Відносну реальність, як помилкову, непотрібну і таку, яка є причиною страждань.

Ця концепція має багато прихильників. Наскільки я розумію, багато людей на довго зупиняються саме на цьому рівні розуміння. В адвайті є щось таке що дуже сильно притягує. І не дарма, адже сама ця концепція правильна, але це тільки половина правди.

Ні в якому разі не применшую заслуги «майстрів адвайти». Багато з них володіють хорошим вмінням пояснювати складні речі. Вони зробили багато, щоб наблизити людей до сприйняття Абсолютної реальності, тобто до сприйняття світу та різних речей, такими, якими вони є насправді.

Але з часом приходить відчуття, що така картина неповна. Чогось важливого в ній не вистачає. Не можна всю природу Абсолюту (Бога, Брахмана) звузити до Абсолютної реальності. Не можна так легко відкинути Відносну реальність, як якусь помилку, яка є наслідком ілюзорного сприйняття та фантазій розуму (інтелекту) людини.

Появилось розуміння, що саме через Відносний світ, який існує тільки у наших головах, Абсолют себе реалізує. Це Велика Вічна Гра Бога самого з собою, завдяки якій ми всі отримали своє індивідуальне Я і маємо можливість зробити Буття цікавим та динамічним.

Розуміння та пізнання Абсолютного світу дозволяє людині отримати внутрішній спокій та повністю подолати будь-який страх, а Відносний рівень сприйняття дає індивідуальному Я можливість себе реалізувати. Також саме на відносному рівні сприйняття розкриваються всі аспекти Брахмана та реалізуються його творчі потенції.

Також з'явилось дещо інше розуміння відомого вислову «Брахман = Атман, Атман = Брахман». Раніше в мене ця формула зводилась до "Існує тільки Брахман, тому що Атман — це плід нашої фантазії". Тепер — "Існують одночасно і Атман і Брахман, але Брахман на абсолютному рівні сприйняття, а Атман на відносному, і вони один одного не заперечують, а доповнюють". Тільки розглядаючи цілісну картину обох рівнів існування можна зрозуміти як вони поєднуються (тобто одне переходить в інше), а не шляхом відкидання одного з цих елементів, як ілюзії.

Для того, щоб поглибити своє теперішнє розуміння відносного та абсолютного вирішив знайти вже існуючі подібні концепції. В наступній частині статті наведу результат цих пошуків виклавши стислу і найважливішу інформацію.

Продовження: Недуальна дуальність чи Дуальна недуальність? (Частина 2)

Недуальна дуальність чи Дуальна недуальність? (Частина 3)

+4
501
RSS
А може це просто змінилися властивості нашої Відносної реальності? І тепер вона стала тотожною Абсолютній?
Біофізик: планета почала жити в іншому вимірі
13:50
+2
Ну навряд чи Так як Абсолютна реальність — це немножинність, а Відносна — це множинність, яка існує в нашій голові. І підвищення енергетичних вібрацій — це явище Відносної реальності. В Абсолютній реальності такого взагалі не існує.
Але та Ваша публікація мені сподобалась!
20:12
+2
Брахман — Засівач. Атман — Нива. Душі — Зерна. Люди — Плоди. В які умови хто потрапив, як спромігся розвинутись — Добре — близиться час збору урожаю — Атман та Брахман зливатимуться (Відносна реальність ототожнюватиметься з Абсолютною — Єдність Плодів із Засівачем).
Будьмо.
22:52
+2
АБСОЛЮТ В КРАПЛІ ВОДИ, В СПІВІ СОЛОВ«Я, В КОЖНОМУ СЕРЦІ, КОЖНОМУ АТОМІ. Розділяє світ тільки людський розум. Стан в розділенні — ілюзорний, тому називається відносною реальністю. Все є БОГ, все є тут, в Бозі — єдиному Бутті. Зливається розуміння і суспільна свідомість виходить на інший рівень, так і змінюється зовнішній світ.
КОЛИ ЗНИКНЕ людське я — ЗНИКНЕ РОЗДІЛЕННЯ! Зникнення розділення — ПРОСВІТЛЕННЯ. Просвітлення — сприйняття себе собою а не поверхневим розумом, який є частинкою, сприймає все частково! У Лапшинова також все попереду.
23:22
+1
КОЛИ ЗНИКНЕ людське я — ЗНИКНЕ РОЗДІЛЕННЯ!

Коли зникне людське Я, тоді не буде ні Вас ні мене, ні цього сайту Якби «Я» було чимось помилковим і нічого не вартісним, то Бог не допустив би його появи. І всі жили би собі в Абсолютному світі. Вірніше ніхто би не жив

Зникнення розділення — ПРОСВІТЛЕННЯ.

Коли розділення зникає, тоді зникає і Просвітлення. На абсолютному рівні цього терміну взагалі не існує.

Просвітлення — сприйняття себе собою а не поверхневим розумом, який є частинкою, сприймає все частково!

Поверхневий розум — так. А вищий Розум сприймає все одночасно частково і як одне ціле. При цьому індивідуальність нікуди не зникає, а тільки приходить розуміння, що окреме «Я» і «Бог» — це одне ціле.
00:05
+1
Ось коли прийде — тоді обговоримо.
Людське я — забуття, в якому сприйняття ІЛЮЗОРНЕ, тому говорить: «Раніше я вважав, що тільки безпосередньо пізнавши Абсолютну реальність можна досягнути Просвітлення. Вважав, що це найважливіше з того, до чого варто прагнути, і що тільки сприйняття речей такими якими вони є насправді може звільнити людину від усіх неприємностей відносного сприйняття. А Відносний світ, відповідно, вважав результатом помилкового інтелектуального сприйняття, ілюзією, чимось таким, чого варто позбутися на шляху духовного розвитку для того, щоб мати можливість пізнати Абсолют.

Не скажу, що це була чиста Адвайта Веданта, тому що вона буває дуже різна. Швидше це була популярна сьогодні неоадвайта, для якої властиво повністю відкидати Відносну реальність, як помилкову, непотрібну і таку, яка є причиною страждань....»
22:49
+2
Все є БОГ
Дякую Віктору Третьякову
00:06
+1
Демагогія залишається демагогією, Дійсність Жива, терміни, розум — лиш відділяють від дійсності.
00:11
+1
Були моменти, коли Марія йшла до усвідомлення, чіплялась за все ЩО ВИПРОМІНЮВАЛО СИЛУ! А розум ваш чіпляється за сухі терміни, ось в чому ваша помилка.
Після Просвітлення, яке прийде в ЧИСТОМУ СТАНІ, ВІДКРИЄТЬСЯ ЩО Є людське я, яке ЗАВЖДИ СПЕРЕЧАЄТЬСЯ З БОГОМ! Сперечається тому, після ПРИХОДУ БОГА, его не існує, все в єдності. Божественний Розум — присутність ТУТ, у ВСЬОМУ ЩО Є, а це ЄДИНА РЕАЛЬНІСТЬ!
06:58
+1
Повністю людське его (заміна істинного Я у сні) може зникнути лише при розвитку людини до Тіла Світу — перехід матерії тіла з вуглеводневої до світової структури — реальному злитті матерії з Буттям — приклад Рамалінги.

Та в кожного свої шляхи і всі вони потрібні — хто спроможеться раніше — добре, хто в кінці — радіймо що всім вистачило часу. Початок в усвідомленні процесу власної трансформації. Шлях може зайняти і не одне втілення — кожному ВСЕ та Всім кожен. При злитті більшої кількості наших тіл з Тілом Світу (Атман) решті людей що залишиться буде легше даватися цей СТАН — йдучи своїм шляхом по вже протореній доріжці. Та подібно чорній дірі у Всесвіті, через ворота котрої пройшла Земля, буде затягувати до розвитку все більше людей, із швидкістю всенаростаючої лавини, яку з настанням Світанку все більше освічує Галактичне Сонце.

Будьмо з першовідкривачами та Будьмо першовідкривачами — РаДіймо.
14:18
+2
Рамалінга не один такий, багато хлопців і дівчат виходили, трансформуючи тіло в інше, світлове. Рамалінга — чиста любов, гарно бути в такрму стані. АЛЕ… тепер читай УВАЖНО, ЩОБ ЩОСЬ СПРОБУВАТИ УСВІДОМИТИ. цЕ ВСЕ ЩО ПИШЕ ТВІЙ РОЗУМ, ВІКТОР, ТІЛЬКИ ПОНЯТТЯ.

ПРОРОК ІЛЛЯ — ГАРНИЙ ХЛОПЕЦЬ, ЯКИЙ ДАВ ЗНАННЯ СВОЄМУ УЧНЕВІ ЯК ПЕРЕХОДИТИ В ТІЛО СВІТЛА!!!
В СЛІДУЮЧОМУ ВТІЛЕННІ ПРИЙШОВ ІЛЛЯ ЯК ПРЕДТЕЧА, ПІД ІМЕНЕМ ІВАН ХРЕСТИТЕЛЬ.
ІВАН ХРЕСТИТЕЛЬ ЗНАВ СВІЙ СТАН І ЗНАВ ЩО ТРЕБА РОБИТИ ЩОБ В СВІДОМІСТЬ ЗЕМЛІ ВВІЙШОВ НАЙВИЩИЙ СТАН СВІДОМОСТІ, ТОМУ ВІДДАВ ГОЛОВУ НА ВІДСІЧ, ЦИМ САМИМ ПОКАЗАВШИ, ЩО ГОЛОВА, ТОБТО СПРИЙНЯТТЯ ГОЛОВОЮ НІЧОГО НЕ ВИРІШУЄ, НАВІТЬ ЯКЩО ПЕРЕЙТИ В ТРОХИ ІНШИЙ СТАН. ДАВШИ ГОЛОВУ НА ВІДСІЧ ІВАН ПОКАЗАВ, ЩО ТІЛЬКИ СТАН ХРЕСТА — ЦЕ ВСЕ В УСЬОМУ, СТАН РАМАЛІНГИ, ІЛЛІ — ВИХІД КРІЗЬ КАНАЛ. В СТАТТІ «ТРИ БОГА» ОПИСАНО…
ДОКИ ВИ НЕ ПРИЙМЕТЕ СЕБЕ, НЕ УСВІДОМИТЕ ДЕ І ХТО І ПО ЧОМУ, ЧОМУ І ЯК.
ХРЕСТОС СКАЗАВ ВСЕ, НІЧОГО ДОБАВИТИ, АЛЕ ТЕ ВСЕ НЕ ПРИЙНЯТО РОЗУМОМ ЛЮДСЬКИМ, ТОМУ ЩО РОЗУМ ЛЮДСЬКИЙ В ІНШОМУ СВІТІ.
ЗАВДЯКИ ЛЮБОВІ, ТОБТО СТАНУ БОГА ВСЕ НА ЗЕМЛІ ЗМІНЮЄТЬСЯ, НЕМА НІЯКИХ ПЕРЕПОН, ЗАРАЗ ЯК НІКОЛИ ЛЕГКО УСВІДОМИТИ ІСТИНУ!!!!!!!!!!!!!!!!1
І ЦЕЙ ІНШИЙ СТАН СВІДОМОСТІ ПЛАНЕТИ ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕБУВАТИ В ТІЛІ ПЕРЕБУВАЮЧИ В СТАНІ ХРЕСТА, ТАКОГО РАНІШЕ НЕ БУЛО!!!
НЕ БІЙТЕСЯ СЕБЕ І ПРИЙДЕТЕ ДО СЕБЕ — ДО ХРЕСТА!
РАМА
00:14
+3
Людський розум не осягне, тільки Серце, тобто СТАН, розширення свідомості. В часі це поступово нажаль, хоч не потрібен ні час, ні місце, нічого, все всередині.
Бажаю вам Буття!
06:11
+1
06:34
+1
В такому разі без відлюдництва не обійтись?
15:31
+4
В любому разі, не залежно від місця знаходження тіла, часу суток, подій які відбуваються навколо — Бог всюди і завжди з тобою, бо завжди в тобі, тому що ти і є БОГ!
Тікаючи на Тібет чи в Індію, закриваючись від зовнішнього світу, всюди ти береш себе з собою. Зовнішні події змінюються від стану спостерігача, а не від місця перебування. Всюди світло і всюди темінь, все залежить від твого вибору. Любов — те що освітлює дорогу.
Якщо не комфортно знаходитись в певному оточенні, зміни відношення до кожного в оточенні і все зміниться. Допоможи ближньому прийти до себе саме своїм баченням того, що в ньому є світло Творця, воно нікуди не дівається.
Прослухала перше відео — так це слова Хреста. В часі перегляну, хоч… не дивлюсь, не слухаю, в часі довго міркують.
Особливо дослухайся до слів — сліпий сліпого веде. Саме це відбувається з сьогоднішніми «вчителями». Хто не прийшов до себе — не навчить а введе в оману. Тому що не відає куди йти. Прийде до місця, до якого знає дорогу, а далі… спткнеться і нажаль не один, а всі хто йшов за ним, а це не мало.
Тому завжди Ісус наголошував про лжепророків. Знає тільки той, хто Себе пізнав!!!
Щасти тобі, Вікторе. З людьми будь завжди, в найневгамовнішому натовпі можна бути в абсолютному спокої і рівновазі, а це найбільше впливає на простір.
16:01
+1Думаю в цих відео гарні настанови.?
18:01
+3
Духовний розвиток запускає всі сфери вдосконалення. В процесі пізнання, відкриття внутрішнього світу, обов«язклово корегується відношення до харчування і побуту взагалі, взаємовідносини з протилежною статтю. Все підводить до гармонії. Марія завжди акцентує на Духовному розвитку, тому що саме завдяки пізнанню, відкриттю законів буття, їжа відходила сама по собі, інакше не буває. Спочатку три роки сироїдства, до того веганство, потім фрукторіанство а далі неїдство.
Але є те, що більше ніж всі матеріальні поняття, є те, що вирівнює в тобі ТОЧКУ БУТТЯ в ПРОСТОРІ, те за допомогою чого при взаємодії з тобою, відбувається розвиток потенції оточуючих.
Отже, хочеш допомогти собі — допоможи ближньому. Допомога — не матеріальна чи не тільки матеріальна річ, слово, погляд, відношення до всього що тебе оточує.
Адже все що тебе оточує і є ти, все в тобі, ВСЕ!
Хлопці працюють на трьох нижніх чакрах. Їх цікавить тільки матерія, тонші речі цікавлять лиш тою мірою, якою вони допоможуть задовільнити їх матеріальні забаганки. Наприклад, пояснення переходу на сиру їжу не тому, що йому не хочеться відбирати чуже життя, а тому щоб не пускати в себе енергію смерті! Це не Любов, а Страх!
Стосовно енергії грошей, це частково учорашній день — знання минулого плюс казочки для лохів (я маю на увазі ходити поміж міліонерами і по дорогих бутіках і рівняти персонал).
Згадайте поведінку засновників Фейсбуку, Ейпла, В-контактє… Повна шафа однакових футболок, чи светрів, щоб не витрачати час на вибір: що одягнути!
Стосовно лакшері годинників, доцільно згадати вже крилаті слова сучасного геніального російського письменника В. Пелєвіна: «Ніщо не виказує плебея більше, ніж вміння розумітися в дорогих автомобілях і годинниках»! Наприклад у Березовського був спортивний годинник Суунто за 500 доларів, є приклади і дешевших.
Знання про енергетичні потоки грошей у них поверхневі, і як я казав раніше, в основному стосуються світу 3-д, який от-от розчиниться в небутті, поглинувши тих кому у ньому комфортно. Правда можна це списати на їхній вік і брак досвіду.

Думаю в цих відео гарні настанови.?

Згоден, хлопці говорять багато правильних речей! Але ж і патріарх Кірілл теж говорить багато правильних речей і дає гарні настанови! Проте вони потопають в неправильних твердженнях.
І тут доцільно згадати слова на 3 хв. 15 сек. першого відео з твого попереднього коменту, де цитуються апокрифи (вибачаюсь, не буду перекладати українською, щоб не спотворити сенс): «Кого слушать и кому поклоняться ходите вы в храм? И кто самые почитаемые люди в нём? Книжники, фарисеи, первосвященники – все, сколько их не приходило предо мною, суть воры и разбойники и хуже того, ибо не хлеб и не золото ваше крадут, но саму жизнь вашу! Устами своими и языком чтут Бога, сердце же их далеко от него отстоит, и уподобляются окрашенным гробам, которые снаружи кажутся красивыми, а внутри полны костей мертвых и всякой нечистОты. И затворяют те лицемеры Царствие Небесное людям, ибо сами в Него не входят и хотящих войти не пускают. И любят, чтобы люди называли их Учитель, Учитель… А вы не называйте их Учителями. Они слепые вожди слепых. А если слепой ведёт слепого, то оба упадут в яму.»

І, особливо, ці слова:
«И веками скрывают они ключи от Истинных Знаний и подменяют их полуправдой, которую наряжают в одежды Истины, а от того она опаснее и страшнее, чем ложь.»

Хоча я схиляюся до думки, що вони не відають, що творять, пройшли пару курсів у когось, на кшталт саєнтологів, отримали одобрямс у шефів, що знаходяться за лаштунками 3-д матриці, і щиро пропагують потрібний шефам міф, оскільки щиро вважають себе «селф мейд менами». Таких зазвичай називають корисними ідіотами.
11:31
+3
Наприклад, пояснення переходу на сиру їжу не тому, що йому не хочеться відбирати чуже життя, а тому щоб не пускати в себе енергію смерті! Це не Любов, а Страх!


Краще так, як ніяк! Кожному треба наводити ті аргументи, які дозволяє зрозуміти його рівень свідомості. Якщо людина ще не доросла до того, щоб не забирати чуже життя, то хай перестає вбивати хоча би тому, що це корисно для власного здоров’я (як на НО кажуть), або для того, щоб не пускати в себе енергію смерті.
11:33
+2
Згадайте поведінку засновників Фейсбуку, Ейпла, В-контактє…


Заняття улюбленою справою + правильне ставлення до грошей + хороша карма з минулих життів. Ось і все. А на різних «маніпуляціях енергіями» заробляють мабуть тільки автори відповідних книг.
12:49
+1
Коли йде осуд — вже більше нерозуміння ситуації
Це не осуд, а аналіз. А «корисний ідіот» — це термін, який використовують політтехнологи для обозначення людей, яких використовують «в темну» і, зазвичай, задарма, оскільки такі люди вважають, що працюють на власну ідею, не розуміючи, що цю ідею їм майстерно підсунули ті ж самі політтехнологи.
В такому разі без відлюдництва не обійтись?

Повністю згоден з Марією! Відлюдництво — значно легший шлях. Нам слід нести світло в маси.
Сосовно цього є гарний фільм «Самсара» 2001 року (дуже рекомендую):
www.ex.ua/2345835
12:58
+2
Воно те й так, та задля віднаходження відчуття балансу в собі практика сорока діб беззаперечно помічна. Навіть при переході на прану не обійтись, для початку без таких сорока добових ретритів — сухий і мокрий голод, та відчуття-сприйняття енергії-прани (система Тенгрі).
ar25.org/article/praktyka-soroka-dib.html
ar25.org/article/systema-tengri-zdatna-garmoniyno-dopovnyty-zhyve-slovo.html
15:54
+2
Дякую за відео, Вікторе. Хлопці добре підмітили, що важливо включити, дозволити грошам прийти в життя, важливо бути в потоці. Насправді бути в потоці — найважливіше. Тільки дуже добре підмітив Анатолій, що працюють нижні чакри, ОТЖЕ ВАЖЛИВО УСВІДОМЛЮВАТИ — ЗВІДКИ ПОТІК і куди направлений. Тільки так, інакше — все до пори до часу.
Звичайно практика сорока днів неїдства — добре. АЛЕ важливо слухати всі чакри, тобто насильство — також приводить до дисбалансу. Тому основне ЗНАТИ, що прана всюди, підключитись до неї легко, прана інша, вона щільніша за повітря, консистенція залежить від рівня сприйняття. Але вона доступна всім і… буду писати статтю.Щасти
10:07
+2
Для того щоб слухати всі чакри потрібно для початку їх почути
svitoch.in.ua/videos/18-vidchuttja-energii-jak-pochaty-vidchuvaty.html

Це відео також розставляє деякі акценти
15:56
+2
Але важливо те, що хлопці з відео не хочуть, щоб інформація насильства над тваринами — заважала жити! Як підмітив Доброслав, за це їм подяка.

Випадкові Дописи