УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Сила Закону прийняття

Сила Закону прийняття
Джерело матеріалу:

Закон прийняття стосується безлічі різних аспектів. Здебільшого, він має на увазі, що ви дозволяєте подіям відбуватися без особливих зусиль і опору зі свого боку. У тому, щоб дозволяти собі робити, бути і отримувати все, що ви бажаєте, криється велика сила.

Дозвольте собі вільно бути коханим, щасливим, заможним і здоровим. Існує декілька інтерпретацій цього закону. Одна з них — дозволяти іншим бути такими, якими вони є. Під цим мається на увазі прийняття свободи людей бути тими, якими вони хочуть бути. Це право є у вас, і так само воно є у кожної людини.

Інша інтерпретація — дозволяти собі отримувати від Всесвіту все, чого ви хочете. Ви колись відчували провину за те, що маєте занадто багато, що ви занадто здорові, занадто веселі, що у вас занадто багато грошей? Адже ви дивитеся на людей навколо себе, особливо на своїх друзів і всіх небайдужих вам людей, яким чогось бракує, і думаєте: «Чому я, а не вони?»

Що ж, якщо хочете знати, є певна причина, по якій «ви, а не вони». Очевидно, ви користуєтеся формулою, яка працює. Ви думаєте, чи вірите і поводитесь так, що це призводить до позитивних результатів. Але щоб залишити ці двері відкритими достатку і повноті життя, ви повинні дозволяти собі насолоджуватися.

Я знаю людей, які відчувають провину за те, що мають занадто багато — наприклад, забагато грошей — і я нагадую їм про те, що вони роблять з цими грішми. Це найщедріші люди з усіх, кого я знаю. Вони мають настільки багато, що можуть допомагати багатьом людям.

Отож вся річ у тім, щоб переконання «Я відчуваю провину за те, що маю настільки багато» перетворити в переконання «Але скільки я можу зробити завдяки своїм грошам! Я можу допомагати дитячим будинкам, бідним і хворим людям, бездомним тваринам...». Тому ці люди і мають настільки багато.

Пам'ятайте, що ви віддаєте через ті ж двері, через які отримуєте — і це, мабуть, головна причина, через яку ви дозволяєте собі отримувати. Так що відкиньте почуття провини і переробіть переконання, які можуть вас стримувати.

Поряд з людьми, які відчувають провину за те, що мають настільки багато, і багато віддають, я також знаю людей, які мають багато, але не віддають нічого. Вони тримають це почуття провини в собі, і, в підсумку, воно проявляється в тому, що вони починають пиячити, всіляко шкодити своєму організму, приймати наркотики, грати в азартні ігри, поки не доходить до того, що (хоч все це може відбуватися тільки на підсвідомому рівні) їхньому успіху настає край. Крім того, що слід дозволяти собі отримувати, також потрібно дозволяти собі робити, бути, мати… немов давати собі дозвіл.

Багато років тому один мій друг запитав мене: «Ти колись говорила собі, мовляв, я дозволяю собі подвоїти свій дохід, я дозволяю собі потроїти свій дохід, я дозволяю собі знайти справжнє кохання і щастя?» І коли я замислилася над цим, я зрозуміла, що такого ще ніколи не було. Я змінила свою установку відповідним чином і — ще швидше, ніж я очікувала — дійсно подвоїла, потім потроїла свій дохід, і, поза всяким сумнівом, знайшла своє справжнє кохання.

Коли мова заходить про те, щоб дозволяти іншим бути такими, якими вони є, важливо пам'ятати, що у кожного з нас свій шлях. Кожна людина здатна зробити свій унікальний внесок в життя людства і світу в цілому. Ми повинні дозволяти іншим виконувати їхню місію і слідувати до мети свого життя, як це робимо ми. Очевидно, не кожна людина є нашим однодумцем.

Більш того, деякі люди дуже віддалилися від форм, які ми вважаємо нормальними і/або пристойними, але, з якоїсь невідомої нам причини, вони йдуть таким життєвим шляхом, і не нам їх судити — ми повинні їм це дозволяти.

Було б чудово, якби ми могли об'єктивно судити про етичні, моральні, культурні та релігійні аспекти поведінки і знали, що повинні робити люди і в чому полягає задум Творця. Співіснування не означає, що хтось повинен бути вищим, а хтось нижчим. Це не демонстрація сили, не змагання і не необхідність бути однаковими.

Співіснування має на увазі, що кожен повинен бути, виконувати свою місію і досягати своєї мети в житті, подібно до того, як ми дозволяємо бджолам літати від квітки до квітки або дозволяємо собакам безумовно любити нас. У кожного з нас є своє призначення і своя цінність.

Це може бути не ваше призначення, не ваша цінність, це взагалі може не здаватися вам особливо осмисленим, але інші люди можуть бачити це інакше. І якщо інші ще не усвідомили свого призначення і своєї цінності, у них залишається право на свободу вибору — вибору на користь того, щоб продовжувати спати.


Суть закону прийняття проста і важлива - дозволяти іншим бути такими, якими вони є, поважати свободу вибору людей бути тими, ким вони хочуть бути; і дозволяти собі бути тим, ким хочете і отримувати все, чого ви хочете.


Автор — Mila_Fed
+2
567
RSS
16:46
+2
Аналізувати себе — мати на увазі інших…
20:54
+2
Щоб отримувати, треба навчитися давати від душі, а не просто з обов'язку.

Випадкові Дописи