Біофізик: планета почала жити в іншому вимірі!

Біофізик: планета почала жити в іншому вимірі!
Джерело матеріалу:

Всі ще пам'ятають очікування 2012 року, страх невідомості, очікування катаклізмів, якими нас лякали… Перехід відбувся, але не там, де його чекали… Планета почала жити в іншому вимірі.

У січні 2013 року було розказано про експеримент, який тривав 10 років, з 2003 року. Вчені ядерники працювали з атомом водню (він же — протон) і зафіксували спочатку пульсацію частинки протона, він, то зменшувався, то знову ставав звичайних розмірів.

Вчені вважали це помилкою, впливом інших складових частин ззовні, але, врешті-решт, протон прийняв нове значення. Було зроблено відкриття, що протон зменшився на 4%.

Змінилося все — його швидкість, обертання, напрям, діаметр. На перший погляд — подумаєш, протон змінився, дурниця! Але слідом за ним «поїхала» вся органіка, бо вона складається з водню. Змінилася щільність Матерії. (Левашов писав про властивості Матерії, що ми перейдемо в інший Простір, де буде більше світла).

За протоном пішли й інші частинки, і те, що вважалося ядерною фізикою непорушним, постало зовсім в іншому вигляді, в чужому. Немов ми інопланетяни і потрапили на іншу Планету. Ті закони, які були встановлені до 2013 року, раптом перестали працювати, тому що щільність Матерії стала іншою. Ця величезна робота багатьох лабораторій наукового світу змусила вчених всього Світу згуртуватися, забувши всі чвари.

Близько 10 провідних Інститутів Атомної фізики, реакторів, лазерної техніки перепровірили один одного, але весь час приходили до однієї, нової величини атома водню.

Якщо судити по Законах тривимірного Світу, то це неможливо, але, тим не менше — фізика почала розкривати свої виміри. Це підтверджують астрофізики розрахунками багатовимірності нашого Простору.

Ми живемо в іншому вимірі!

Відбувся Квантовий Перехід, частинка з одного рівня енергії перейшла на інший рівень енергії, при цьому повела себе як Нейтронна зірка — була велика, а стала маленькою.

Вважайте, що ми живемо на іншій планеті, тому що всі Закони починають працювати по іншому. Учені зіштовхуються з цим на кожному кроці. Наші Закони — це Світ минулого!

Січень — березень 2013 рік став багатим на радикальні наукові відкриття в астрономії та астрофізиці, які посипалися як з рогу достатку.

На орбіті Землі літає німецький телескоп Шпіцер, який точніше знаменитого Хаббла на кілька порядків, він побачив ультрачервоні (нам відомі інфрачервоні випромінювання, а тут, ультра — новий фізичний термін, означає — ще глибше в Матерію) Галактики, вони яскравіше звичайних в 60 разів.

Це відкриття було зроблено спонтанно. Судіть самі, ще в грудні 2012 року їх не було, а січні 2013 року вони з'явилися, за добу.

Так не буває! Вони або є або їх немає ..., значить, сталося щось за цю добу, що змусило помінятися Світ?

Звичайна електромагнітна шкала, яка представлена в підручниках фізики, довідниках, збільшилася на три октави в інфрачервоному діапазоні і три октави в ультрафіолеті.

У нас стало на шість октав більше.

Це відкрилася Матерія, якої до 2013 року не було, вона була з різних причин не проявлена, а тепер проявилася і фізичні прилади її можуть зафіксувати.

Ще одне відкриття — до 2013 року вчені знали, а нас з вами лякали, що наша Сонячна система рухалася в Чорну діру.

Вчені Новосибірська говорили, що ми йдемо в область абсолютно незвіданих енергій, яких раніше не було і незрозуміло що з цим буде далі.

А зараз діри немає! А це астрофізичний об'єкт і він пропав. У центрі нашої Галактики тепер Чорної діри немає.

Вчені сильно злякалися, це відкриття засекретили і з інтернету воно пропало через два місяці після оголошення. Був такий сайт «Мембрана», куди вчені публікували свої знахідки, тепер цього електронного журналу немає. На Чорній дірі він припинив своє існування)).

Що ж сталося? Виявилося, що Чорна діра — це двері, які ми з вами пройшли, і двері зачинилися.Але, замість Чорної діри з'явився інший Об'єкт, це теж наукове відкриття, вже 2014 року — Магнітар.

Пульсуюча Зірка, але не Пульсар. Ця Зірка в усі сторони розбризкує рідке магнітне поле. Це деяка субстанція, для якої поки немає назви (це не плазма). Вона розумна, складається з гранул. Гранули у неї бувають маленькі, на рівні елементарних частинок і великі, наприклад, величиною із Землю.

Спочатку цей Магнітар почули в березні 2014 року в радіодіапазоні і стали спостерігати, а в травні — побачили. За космічними мірками — це колосальний час. Зазвичай або чують або бачать, тобто мозок був готовий сприйняти цю інформацію.

Таким чином, ми опинилися на перших поверхах Тонкого плану, фактично, «на тому Світі», з чим ми вас і вітаємо! )) Частоти інші і органіка інша, це не повинно вас лякати жодним чином, наші тіла розкриваються своїм ходом.

А ось, Магнітар засвітився, синім кольором (до травня 2014 він не світився). Ще в 2005 році вчені нейрофізіологи відкрили в гіпокампі у людини ділянку, яка називається Блакитна або Синя пляма. Вона давно відома, але на неї не звертали особливої уваги, ну хіба мало чого в мозку у людини є ...

Сам по собі мозок людини — це чорний ящик.

Влітку 2014 це Синя пляма в мозку теж засвітилося, у всіх. Гипокамп проектується на точку Життя і завідує життям людини на Тонкому плані і вище. Цей синій колір, якщо прищулитися, іноді можна побачити, як срібний німб над головою. Це нове органічне Тіло і воно пульсує співзвучно Магнітару.Це єдина система, у них один базовий ритм — вальс.

Базовий ритм Всесвіту теж вальс, в різному виконанні, в різних октавах. Октава, на якій виконують вальс Синя пляма і Магнітар в центрі Галактики — вона працює в новій шкалі, включаючи три нових октави.

Виходить, що енергетичний спектр нового водню, зовсім відмінний від спектру старого водню. Це спектр ультрачервоного кольору, більш глибинний, ніж інфрачервоний колір. Саме цей діапазон став ведучим. Ми живемо і не знаємо, що сприймаємо зовсім інші енергетичні спектри. І це все входить до свідомості людини.

Прийшов час, про який нам говорили — ось будете жити в тонкому світі, а там — все думкою управляється, захотів — стілець пересунув, захотів — сам злетів… Але, поки ми не дійшли до такої концентрації думки і до усвідомлення себе. У зв'язку з цим почалися різні феномени ....

Перший базовий феномен — світіння німба, до Переходу було Золотим (німби у святих на іконах ...) і таким володіли тільки Майстри, тому що було дуже жорстке магнітне поле навколо Землі, це поле було жорстким, і воно стримувало нашу генетичну структуру. А зараз це поле за фактом перестало бути жорстким, тобто, воно є, але зовсім інше. Воно дуже м'яке і ніжне і тим не менш дуже міцне, як павутина, спробуй її порвати, на розрив вона міцніше сталі.

Ось, приблизно такої структури йде нове магнітне поле. Ви всі чули такий термін, як Акаші, це і є Золота структура, яка названа Протей, Блаватська його також згадує. Так ось цей Протей пішов у втілення. Це стало нашою новою нервовою системою, тепер вона у нас насичена світлом Протея.

У нас інша нервова система, ми перестали бачити в тривимірності, у нас інші очі.

Протягом останніх тисяч років до Переходу, як мінімум 26 000 років, у нас в оці у всіх було так звана сліпа пляма.

Це зоровий нерв, який йде глибоко в череп, він затикався певною білковою тканиною, як заглушкою. Ця сліпа пляма закривала три чверті нашого Сферичного зору. Ми не бачимо Чорну діру, а оскільки мозок нівелює різні нюанси, то і створюється ілюзія, що ми бачимо все.

Тим не менш, наявність сліпої плями дозволяла нам жити в 3-х мірному просторі, обмеженому, жорсткому. Це було умовою Експерименту. Нам треба було вивчити щільний План і ми це завдання виконали. Тепер ми перейшли на «той Світ», наш Експеримент благополучно завершений і ця сліпа пляма стала розчинятися і зникати в оці, і зараз нам відкривається доступ до бачення багатовимірності.

Це відкриття Планетарного масштабу, і це помітили вчені всіх країн. Змінився Тимус, вилочкова залоза, вона сама по собі дуже сакральна. Її і Олена Блаватська згадувала, і Реріхи. Зараз у тимусі живе той самий Протей. Тут він локалізується, а потім розбризкується по всім нашим тонким нервовим каналам. Сонячні, місячні меридіани, все тут задіюється, вони теж стали інші.

І імунний нагляд Протея змінився, якщо раніше ця система імунітету була формальна, то тепер вона відстежує кожну людську думку і тепер стало так важливо — вміти думати!

Думати перш, ніж подумати. Збувається все тут же і зараз, і головне зрозуміло чому ...

Наступна зміна організму — мигдалеподібне Тіло. Це теж в районі гіпокампу, мозжечка.

Вона переключається на усвідомлене сприйняття. До Переходу це був «будинок страху», ним правила лімбічна система. А лімбічна система — це «бий» або «біжи», як у тварин. Зараз це переписується на рівні клітинного механізму. Замість «бий» і «біжи» починає проявлятися усвідомлене сприйняття поточного моменту. Розумне. Не сидіти і боятися, думати: а як там буде?

Зараз все по мірі надходження: я прийду і розберуся. Жити Тут і Зараз. Нам не потрібно знати — як це робити, наша нова органіка це робить сама.

Ви не сидите в медитації, ви не їсте тільки вегетаріанську їжу, ви живете, як і жили, а органіка змінюється сама. Тобто, ваше Вище Я дало дозвіл на зміну даної ситуації, дозвіл на зміну вашої поточної свідомості. Вам не потрібно знати, як це відбувається?

Ось це і є Божественна халява. Раніше ми з вами відповідали за свої вчинки, а зараз будемо вчитися відповідати за свої думки!

У головному мозку розчиняться старі пакети нейронів. Як це проявляється в побуті? Старі пакети нейронів — це все матеріалізовані звички, які увійшли на рівні автопілота в нашу кров, плоть, все, що ми робимо механічно (взяв сірник, поставив чайник, запалив газ ....)

Все до чого ми звикли з дитинства і що нами вже не усвідомлюється, але вони матеріалізовані, ми часто робимо дії і не помічаємо — як. Тепер настає псевдо втрата пам'яті, вона настає тоді, коли людина не піддається ніякому зовнішньому впливу.

Наприклад, сидить на лавочці або в будинку в спокійному стані і раптом раз — нічого не пам'ятаю… Це триває миті, 3-5 секунд і ви знову входите в ваше поточне життя. Але при цьому у вас вимикаються якісь старі Пакети, старі знання.

Наприклад: старі дитячі звички, які вже вам не потрібні, ви дорослий і ситуація вже не повториться. В енергетичному плані вони були в структурі мозку, так от мозок звільнився від цих старих звичок. (Вчилися ходити, сидіти, говорити.)

Зараз це вже вам не потрібно, а це великий енергетичний пласт. Псевдозабудькуватість — це звільняється місце для нового. Воно заповнюється цим новим і, в потрібний момент, я починаю просто знати щось нове. Приходить Яснознання. До Переходу у нас цього не було, нам треба було пройти Школу, набути досвіду, набратися знань, а зараз досвід з'являється сам, як Дар!

До певного моменту ви не знаєте ще чим володієте, але з'являється ситуація і ви починаєте користуватися готовим досвідом. Економиться час, економляться сили, багато ще чого ...

І ви бачите ситуацію не з одного боку, а відразу з декількох сторін, і бачите не з метою засудити, а просто як інформацію. Для себе прийміть, що коли у вас настане псевдозабудькуватість або щось, на кшталт склерозу, ви прийміть це абсолютно спокійно і знайте, що це не хвороба, а Планетарний Перехід. І це тільки перший етап.

Смугасте Тіло в мозку — це усвідомлена координація м'язової активності. Раніше можна було сидіти і хитати ногою, і абсолютно не думати — хитати і хитати. А після Переходу починаєш усвідомлювати: а чого це я хитаю ногою? Мені це не комфортно ...))

Пішли інші зв'язки в мозку, помінялися аксони, інші нервові імпульси. Вони не погані — вони інші!

Водень і протон це одне і те ж. Водень є у всій органіці, є вираз: нафта — це вуглеводень. Якщо налити в баночку трохи нафти і поставити на сонячну сторону вікна, то через якийсь час нафта перестає бути нафтою, а перетвориться просто в чисту воду.

Вода на новому Тонкому рівні — це кипляча субстанція, але не окріп. Просто новий водень миттєво перебудовує структуру води. Її формула була Н2О, а тепер вона коливається.

Думки спокійні — вода однієї формули, активна свідомість — вода приймає властивості іншої формули. Це може помінятися в перебігу секунди і відразу змінюється вся біохімія, зовсім інший метаболізм клітини. Цикл Крепса «поїхав» в інший бік, цикл Крепса — це енергетичний млин, там, де потрібно виділяється водень, де потрібно поглинається. А якщо водень інший, значить йде й інша біохімія.

Лікарі, до речі це знають і фармакологи забили тривогу, тому, що фармакологічні препарати раптом стали отрутою. Оскільки протон інший, помінялася симетрія всередині атома ядра, вона просто стала інша.

Не відображена дзеркально, а інша. Якщо інша симетрія всередині атома ядра, то відповідно це інша молекулярна речовина? І це все почалося з весни 2013 року.

Спочатку були боязкі висловлювання — ну, хіба мало що привиділося? Спочатку це були поодинокі випадки, а зараз — лавина! «Рятуйся, хто може!» Лине колосальний вал.

Багато фармакологічних компаній забили тривогу, тому що вони змушені зупинити свої лінії в повному розумінні цього слова. Не виробляти свою продукцію, а це бізнес, це гроші.

Буде змінюватися економіка. Формально змінився атом водню, а потягнув за собою економічні справи. Ніхто про це не замислювався, у всьому винен Квантовий Перехід.

Відповідно змінився і уран, він має інші ізотопи і ділиться по іншому. З'явилися різні нюанси на рахунок атомних станцій. Ніяких вибухів і страшилок, ніякого підвищення рівня радіації, просто уран став жити менше, ніж жив раніше.

Якщо раніше період розпаду був 235 років, то зараз може і за два роки розпастися. Або його будуть частіше завантажувати або станції перейдуть на інший вид палива.

Якщо до Переходу працювала інтуїція, і нам радили її розвивати, це грань між 3-х і 4-х мірними Світами, а зараз вона може дати спектр рішень і, піди розберися яке з них вірне, можна заплутатися.

Тепер необхідно розвивати глибинне відчуття. Це нові стосунки з Світом. Ви висловлюєте свій Намір і Всесвіт починає вибудовувати під вас події, які призводять до виконання ваших бажань. Виникає питання: як це зробити? Словами ..., думкою. Мозок починає змінюватися.

Дві половинки починають зростатися. Звивина починається на одній половинці і йде, переходить на іншу і в результаті мозок змінюється, формується інший мозок.

Він дає райдужне сяйво, це хтось очима бачить, дуже добре показує аурокамери. Але, мозок не просто змінює випромінювання, він стає дивергентним (тобто діє не второваною дорогою, виводжу з тупика). Це став мозок типового інсайдера (інсайд — осяяння). Це осяяння йде в побуті, прямо Тут і зараз.

Це із серії Божественної халяви, по іншому ці речі важко пояснити, тому що це звалюється на нас просто так, купкою. Воно не десь там ..., а прямо тут, з вами. Відразу ви починаєте бачити виворіт процесу, не так як ми звикли — судити, а розуміти приводи учасників, які призвели до цієї ситуації. Це спокійний стан і знання — ну, гаразд, буває ...

Питання про політику, економіку стають не цікаві, тому що мозок дає абсолютно новий ракурс відносин з самим собою і з природою. І це ставлення дуже захоплююче!

Іноді ви можете захворіти — висока температура, озноб або жар, градусник під пахву, а там 36,6 або в крайньому випадку 35,5. Як же так? Я, образно кажучи, весь в соплях, горю, сил немає… Температура 36,6 вже не показник, що з тобою все в порядку. Такі короткочасні підвищення енергетичної щільності в організмі, в клітині потрібні для переходу на інший рівень. Таке перестрибування зі сходинки на сходинку буде, щоб вашу фізику не вибивати з звичного стану.

Це переписується органіка! Це ваше тіло переходить на інший рівень. Якщо в якийсь момент перестає битися серце, немає пульсу, дихання поверхневе — це відбувається короткочасний перехід мозку на багатовимірну роботу, те що в езотериці називається Вогняна Прана. (індійські йоги, багато свідчень, коли їх закопують або занурюють у колодязь у воду на кілька днів, а потім їх дістають і вони знову починають жити).

Наше тіло з жорсткої, міцної структури, завдяки зменшеному водню, стало як би «розріджуватися», переходити на світловий рівень. Це називається — біокристалічна основа. Але, кристали не жорсткі, а як вода — аморфні, які можуть прийняти будь-яку структуру. Ми були з вами водяними істотами і поки ними і залишилися.

Є два революційних відкриття минулого століття — що вся Матерія це згущене світло, і вона, Матерія, управляється свідомістю людини, це підтвердження всіх езотеричних доктрин. А зараз ми будемо вчитися керувати Матерією через свідомість на рівні побуту.

І ці переходи органіки в кристалічний стан або проявлений світловий, відбуваються зараз в основному безболісно.

Крім зупиненого серця, не рахуючи відчуття високої температури ..., які не впливають на самопочуття, це всього лише нові градації нової органіки, нового водню.

І звичайно, ДНК розкривається зовсім з іншого боку, те що вважали сміттям, знову раптом розкрило свої багатовимірні сторони, коли людина стає сприйнятливою — вона згадує свої минулі втілення як вчорашній день. Не тому що він такий крутий, а, по простому, ну, так ..., ну, було… Ця інформація не обтяжує — ну було і було ....

Березень 2013, опубліковані результати отримані телескопом Планка — Індія, він був запущений 14 травня 2009 року, це результати по новій реальності. Учені вирішили виміряти — Чи багатовимірний Всесвіт? Експеримент був розпочатий в 2009 і завершився у грудні 2012 р., Напередодні Переходу, навесні 2013 року телескоп був вимкнений і скинутий. Але, він вже напередодні Перехода показав, що Темної матерії стало менше, ніж вважали вчені. Вже на той момент ми стали разщільнюватися.

А Темна Матерія — це ті самі Золоті Галактики про які говорили Учителі: «настане час, коли ви побачите Золоті Галактики». Це дійсно Золоті Галактики, які побачив телескоп, а якщо побачив телескоп, значить побачив оператор і ми з вами в інтернеті.

Уточнена була постійна Хаббла, навколо якої йдуть зараз численні суперечки, вона говорила про інтенсивне розширення Всесвіту. Так от, твердження про інтенсивність розширення Всесвіту не вірне.… Виявляється, Всесвіт став менше, Галактики нікуди не розбігаються і велике питання — чи був цей великий вибух сам по собі?

Якщо йти в відкриття нейрофізіології і квантової генетики, то виникає парадоксальна ситуація, що великого вибуху як такого не було. Була ілюзія тривимірна, Світ розвивався по іншому. Це була наша з вами тривимірна домовленість. А оскільки всі наші божественні структури починають розкриватися дуже швидко, то нам вже не потрібно грати в ці Ігри.

Серед усіх Галактик існують дві Золоті Галактики, найбільші — це наш Чумацький Шлях і туманність Андромеди. Так от, вчені змогли зняти, що дві ці Галактики, якимось чином, з'єднуються… рукав від Чумацького шляху і Рукав від Галактики Туманність Адромеди, з'єдналися. Причому, вони почали дотикатися після Переходу з весни 2013, а навесні 2014 вони вже торкнулися один одного. Тепер подумайте самі — як за один рік ці дві Галактики змогли одна одній «ручки потиснути»?

Змінився Час, змінилася енергія, змінилося наше сприйняття і ми стаємо тими багатовимірними істотами, які були спочатку задумані усіма Вищими Силами. Багато йде відкриттів на рахунок наших думок, наприклад, встановлено зв'язок між депресією і остеопорозом — це університет Єрусалиму, ціла серія відкриттів.

Чим більше людина сидить в депресії, тим більше у неї починають розм'якшуватися кістки.

Характеристика нашого часу, це — ви самі собі можете робити ліки, і ті що вам потрібно. Наприклад: берете пляшечку, наливаєте туди воду з під крана або свячену, або іонізовану, будь-яку. Берете папірець і пишете — «це мої ліки від депресії, я відновлююся швидко». Написали і поклали під банку, а банку поставили біля узголів'я свого ліжка.

Пам'ятайте, що все це треба проробляти з гумором)), вранці прокинутися і випити. Вода при цьому міняє структуру. Вже ставилися такі експерименти, проводили пробу структури води — вона виявлялася різна, все залежить від глибини свідомості, від віри. Все відбувається на рівні дитячого сприйняття — чим легше ви ставитеся до сучасної дійсності, тим швидше і краще буде виходити.

Ви в курсі, що сміх змінює свідомість? Легкий, як у дітей сміх йде на творення, це ті ж вібрації, які резонують з синім Магнітаром в центрі Галактики. Посміятися — значить з резонувати з космосом.

Ви помітили, що на вулиці з'явилося багато розфарбованих мімів? Вони вибивають людей з їхніх шкаралупок. Посміхайтеся собі перед дзеркалом! Подружиться зі своїм відображенням у дзеркалі.

Ця посмішка виробляє особливий гормон окситоцин. Вашому мозку абсолютно все одно, робите це ви навмисно чи дійсно вам смішно. Ця посмішка запускає сакральні процеси омолодження ваших тканин.

Є шість наукових відкриттів на цю тему.

Раніше цей окситоцин був виключно жіночим гормоном, це гормон материнства, гормон звикання до немовляти, щоб молоко було в грудях, щоб не застоювалося ..., ми пройшли Перехід і цей гормон став з'являтися у чоловіків.

Не лякайтеся, вам народжувати не треба і грудьми годувати теж не треба. Це гормон радості! Його вже обкатали з усіх боків у всіх лабораторіях і він тепер називається — гормон високої етики і високої моралі. Гормон моральності.

Ось і виходить — усміхнулися перед дзеркалом і отримали вищу етику або живу етику про яку говорили Реріхи. Це дозволив зробити той самий зменшений водень. Одна дія — а «поїхало» ВСЕ!

Ще які новини?

Тенденція на Планетарне омолодження… причому при посмішці задіяні цілі біохімічні каскади ..., навіть біоядерні каскади, оскільки атом водню відноситься до елементарних частинок і коли він з'єднується з органікою, народжуються ядерноорганічні каскади, наука їх називає кваркоміонні поля. Той самий золотий німб або срібний німб — це світло, яке народжене цими полями, від їхньої взаємодії.

Зараз можна з'єднати все — органіку і духовний зміст.

Раніше під нігтем був білок, який займався відтворенням тільки нігтя. Типу вічного двигуна, ніхто не вивчав — чому нігті ростуть, а цим займався білок. З листопада-грудня 13 року він раптом почав активуватися і його почали знаходити взагалі скрізь в організмі — в епітеліі, у волоссі, нейронна мережа відзначилася цим білком, в шлунку він раптом виліз.

Звідки він там виник, що там робить? З'ясувалося, що він відноситься до абсолютно унікального древнього кодового набору — самовідновлення генетичної структури людини. Коротше кажучи, чарівна паличка)). І ось ця чарівна паличка стала активуватися в тих місцях, які потрібно відновити. Якщо це кишечник, то в потрібній частині він став з'являтися і відновлювати епітеліі кишечника, якщо це якісь капіляри мозкових нюансів, значить, він там з'являється.

Це дуже зручна штука із серії того самого Планетарного омолодження. Розумного!!! Він же знає, куди потрібно приходити, а ми не знаємо, які нюанси у нас в організмі є. Просто треба довіряти цій новій працюючій структурі, а вона довіряє нам.

Ніс, він може відчути запах, може відчути форму запаху, а ще він може відчувати світло. Не бачити світло, а відчувати. Одного разу ви з цим зіткнетеся.

Змінилася радіація, змінилося світло Сонця, відповідно змінилася гамма радіації. Новина — мозок може випромінювати сильну гамму радіації, але вона перестала бути руйнівною, оскільки це зменшений водень — для нього гамма радіація це природний спектр. А ми з нього складаємося з цього водню.

А тепер подумайте — раніше гамма радіація була смертельною, а зараз ми з неї складаємося і навіть виліковуємося. Фактично в кожному з нас працює свій невеликий андронний коллайдер. Клітини, атоми виробляють своє світло.

Почав працювати мозок серця, ви в курсі, що серце має свій мозок? Про нього говорили езотерики, ми ставилися до нього так — це десь там… далеко ...

А зафіксували це з 2012 року, що став працювати мозок серця. І він не один, їх три. Як знак Реріха — три кола в одному колі. Дуже зручно — можна подумати і цим мозком. А ще є мозок в животі, той працює на внутрішні процеси. І це вже починають використовувати лікарі, коли їх Медикаментозні ситуації не допомагають. Є просунуті лікарі, деякі використовують ці відкриття для відновлення.

Розкриваються Коди мозку, який під'єднує мозок серця і мозок живота. Сам по собі мозок перебуває на високій вібрації Всесвіту, яку ми називаємо мистецтвом. При мистецтві потрібний змінений стан свідомості, тобто натхнення. Дуже важливо, коли цим мистецтвом при квантовому переході починає займатися жінка. У жінки розкривається її глибинна іпостась, яку всі стародавні назвали — Богиня або жіноче божество.

У нас довгий час жінку переробляли на чоловічий лад, це був досвід тривимірної матерії, а зараз ми повертаємося кожен до себе. Починається синтез вирівнювання всіх наших глибин, а творчість цьому допомагає.

Неважливо — в'яжете, малюєте, кладете цеглини, готуєте, читаєте, фантазуєте, розводите квіти, неважливо що, тут же починаються фантастичні процеси в вас самих від базового відновлення до осяяння дуже глибинних планів. Не секрет, що коли чоловіки робили відкриття, поряд з ними завжди була жінка, виконуючи роль провідника або антени.

А тепер кожен приходить до свого власного космічного проводу для синтезу. І клітинний механізм інший пішов і клітина на іншу форму роботи пішла і цикл роботи клітини інший, у клітині вода виконує функцію нейрона, від нас вимагається абсолютно спокійне сприйняття того, що відбувається.

Воно може бути не стандартним, диким, але скажіть собі: буває!!! І ваш мозок не схлопнется в коробочку від страху. На фото аурокамери видно білу пляму, на рівні серця, йде як би розрив кольорів, між жовтим і зеленим. Тобто відкривається багатовимірність мозку, багатовимірність тонких полів людини. На знімку видно, що йде тенденція до розущільнення матерії.

Якщо ви сфотографуєтеся і у вас проявиться така пляма, причому вона може з'явитися на рівні статевої чакри, або на рівні горла, або серця — це абсолютно нормальне явище. Це так по-іншому працює мозок.

Якщо раніше людина бачила багатовимірну реальність (Тонкий план) його запихали в психушку, а зараз мозок розкривається і багато людей стали бачити багатовимірний світ, тонку реальність, світ розущільнюється. Це стає нормою.

Зараз треба думати не перед тим — що сказати, а думати перед тим, як подумати, тому що тут же йде матеріалізація.

Хтось може говорити, що це матеріалізуємо не ми, а якась божественна енергія, а ми просто виявилися в даний момент, в даній ситуації… АЛЕ !!!

У будь-якому випадку ми і є та сама божественна енергія. У нас енергетичних чакр на багато більше, ніж 7, 12 або навіть 49, вони йдуть туди — в центр Галактики і далі. Ця сама миттєва матеріалізація якраз і є, те що Простір, Всесвіт, Вищий Розум відкрив доступ до нас самих. Це не хтось за нас робить, а ми самі з вами робимо. Я, ви… всі, хто висловлює Намір. Тому потрібно думати! Думати, перш, ніж подумати… А ті, хто не знає про це ...

Світ фактично розділився під час Квантового Переходу, на тих кому потрібна матеріальна еволюція — жити в матерії, жити в насильстві, в негативі (пити, курити) — вони пішли в інші матерії. Вони пішли на свій рівень свідомості. Ми зараз з вами як у шлюзі стоїмо — є серед нас і такі і сякі ...

Є ті, хто вибрали інший Шлях, інший рівень свідомості, Шлях еволюції.Ті, хто йде, вони залишилися у своїх думках, для них це все — марення сивої кобили, вони не будуть думати, їм простіше гранату кинути, ніж думати… У них інші вчинки і дії.

А у нас інші дії, відбувається фізікопсихічний момент — ми один одного перестаємо бачити. Це вже почалося, що ми можемо проходити один через одного, не помічаючи і без жодного дискомфорту. Це і є поділ Реальності — одні наліво, інші направо.

Ті, хто вибрав духовну еволюцію — вони будуть думати, перш ніж подумати.

Спочатку будемо наступати на граблі, набиратися досвіду. Як використовувати Божественну халяву? Для початку — просто знати. Заряджати воду замість ліків. Наприклад — від болячки на п'яті або від бородавки. Для чищення судин. Написати на листку, поставити склянку з водою і поставити на ніч в головах, а вранці випити. Так робив Чумак, а зараз це під силу всім.

Є чарівна фраза — в моїй реальності все виходить (промовляти своє бажання) легко і витончено! Це не аффірмация, її не треба довго повторювати — все робиться легко і швидко, сказав і пішов справою займатися ...

Головне відчути те, що говорите, навчитися довіряти Простору. І почати з побуту… сказати тарганам — привіт! У моїй реальності немає тарганів. Це можна застосовувати по відношенню з дітьми, до самопочуття, у ставленні до держустанов, до транспорту, до отримання інформації, до покупки того чого треба ...

Експериментуйте!

Валентина Миронова, біофізик, працювала в Космічному Центрі 20 років, спеціалізація — закриті відкриття.

+3
4692
RSS
07:26

«Пока вы не изменитесь ничего не произойдет — дело не во внешних переменах — вы остаетесь теми же самыми», — на 5-ій хвилині.
Навіть якщо Буття наблизиться до тебе, ти будеш тікати від нього — без внутрішніх перемін.
06:08
Всі ми знаємо, що являємось триєдиними сутностями – Дух, Душа, фізичне тіло (див. статтю «Радісна новина»). Та чи задумувався хто над тим які складові, навіть чистої фізики людини?
В еволюції планети Земля були етапи розвитку, на яких домінантними виявлялись певні групи організмів: в еру динозаврів це рептилії, а в нашу еру домінантними виявились ссавці, до цього була ще ера в якій вироблялись, в основному, безумовні рефлекси. Кожен ссавець в своєму складі несе також ознаки і попередніх етапів розвитку, не є виключенням і людина. На окремих етапах найбільше розвивались окремі органи і системи організму тварин, за які відповідали різні чари в ефірному плані Буття. Так в еру рептилій неабиякого розвитку набув головний мозок тісно пов'язаний з чарою, що за нього відповідає. А в еру ссавців дістав розвитку шлунково-кишковий тракт (ШКТ), з відповідною чарою на ефірному плані, а також сечостатева система (живородіння, відокремлене сечовиділення), хоча звісно і мозок продовжив свій розвиток, але перевага була в розвитку ШКТ і статевої системи. Тепер звісно ми маємо віднайти певні ознаки, які притаманні, для кожної з цих груп і виявити їх в людині.
Рептиліям притаманні такі риси: холодний розрахунок, безжальність, здатність конкурувати незважаючи на інших тварин, вони не піддаються емоціям — тільки раціональність, а також відсутність творчого початку. Всі ці ознаки можна було зустріти в динозаврів.
Ссавці проявляють такі ознаки, які також нерозривно пов’язані з розвитком в них певних чар в ефірному плані: емоції (позитивні та негативні). І тільки людям притаманна творчість, яка є складовою також Творця Всесвіту, оскільки на певному рівні (кожен на своєму) ми наближаємося по вібраціях ДНК до вібрацій Істини Буття, яку започаткував Творець Всесвіту.
Еволюція суспільства йде зараз, в основному, таким чином, що ми виховуємо в своїх дітях ознаки рептилоїдів, з ознакою розвитку чари головного мозку в домінанті, більше ніж розвиток творчої особистості. Ось чому ми прослідковуємо наслідки цього на планеті Земля, що поступово заводять нас в глухий кут. В першу чергу від сімї залежить кого ми виховуємо і яку чару в дітях більше стимулюємо (мозку чи емоцій) внаслідок того і отримуємо: або в людині домінує або рептилоїд, або ссавець, або щось інше…?
ar25.org/article/hto-my-reptyloyidy-ssavci-chy-mozhe-vidpovid-devidu-ayku.html
Прочитав. Дякую, Вікторе. Ти ж чув щось про ГАЛАР? Як ти ставишся до ідеї Каганця ПОРОДИЧАТИСЯ З РЕПТИЛОЇДАМИ?
06:09
+1
Візьміть свою Душу (відчуйте та свідомо об’єднайтесь) і Істина дана Вам буде.

Йшла одна мавпа, аж бачить висить банан. «Далеко», — подумала, тай пішла собі далі. Проходило ще багато «одних» мавп не бачачи сенсу діставати банана. Друга мавпа побачивши банан вирішила до нього дострибнути. Стрибала, стрибала, от-от дістане от-от, та ніяк не дістає. Приходило ще багато других мавп, що вони не робили і підкидали одне одного і гуртом – аж ніяк, здавалося б майже – ні. Третя мавпа прийшла: пострибала, пострибала і тут до неї дійшло – взяла палицю тай збила банан.

Візьміть свою Душу (відчуйте та свідомо об’єднайтесь) і Істина дана Вам буде.

Виникає питання: Чи не нагадуємо ми всі гуртом «других мавп», котрі «стрибають» та до справжнього розуміння Істини не досягають. Дехто з нас може «стрибати» вище за інших. Та чи ближче він від цього до Істини? Аж ніяк. Без власного особливого розуміння ці, здавалось би, найрозвинутіші «мавпуни», котрим всі інші аплодують: «Ти ба, як високо вони стрибають», — насправді виявляються недолугими телепнями — Земля їх все одно притягає до себе, даючи ще один шанс, та ще безліч шансів — втілень на усвідомлення свого єдиного інструменту — Душі в істинному її значенні, а не спотвореному іншими «другими мавпами». Звідси витікає істинне розуміння Духу та істинне призначення тіла, а значить вірне відношення до символіки.
Хто це зрозуміє та повірить в себе вже зробить неабиякий відрив в розвитку, поступово все далі відходячи від тупцювання на місці та готуючись до істинного польоту в п«ятому вимірі.
ar25.org/article/prytcha-pro-mavpu.html
Між іншим, цей анекдот закінчується тим, що йшла вже не мавпа, а людина. Їй також захотілося бананчиком поласувати. Людина і стрибала, і довкола ходила, й навіть об палицю перечепилася, а потім замислилася… Та насамкінець, людина відкинула палицю і з вигуком: «Та що я тут потилицю чухаю?! Стрибати треба!!!» — таки знов почала стрибати.
Коментар видалено
21:28
+1
Вітаємо на нашому сайті! Проте просимо врахувати, що всі публікації та коментарі згідно Правил сайту повинні бути українською мовою.
Коментар видалено
12:38
Залежить від того, що Ви розумієте під «душею».
Коментар видалено
Коментар видалено
22:22
+3
Не думаю, що цей сайт це найкраще місце для цитування російських ботів і поширення їхньої пропаганди Є сотні російськомовних сайтів подібної тематики.
Весь світ розмовляє англійською і там не виникає подібних запитів.

Ви бачили коли-небудь щоб німець з німцем чи росіянин з росіянином розмовляв англійською? Тоді чому ж українець з українцем має розмовляти іноземною мовою?

Коментар видалено
10:27
+1
Ви прийшли на сайт, де люди спілкуються виключно українською, прийняли його правила, і тепер будете учити всіх як треба жити? Та ще й кидаючись образами.
10:31
+2
і ви своєю тупістю

Зараз за порушення розділу 1 Правил сайту я мав би Вас заблокувати. Негарний початок получається. Добре подумайте навіщо Ви сюди прийшли!

Люди тут зібралися для спілкування, а не повчання чи образ.
На кожному кроці бачу у змі, телебаченні, інтерв`ю за кордоном, коли люди різних національностей доброзичливо переходять на мову співрозмовника.

От і спілкуйтеся з нами НАШОЮ мовою доброзичливо.
Коментар видалено
Перекладіть ваш обгрунтований світогляд українською, і ми з радістю його обговоримо.
До речі, саття в оригіналі теж була російською, але я її переклала, щоб опублікувати на цьому сайті.
Коментар видалено
15:16
+1
Тобто нам всім ще треба довести, що ми варті ознайомлення з вашим «обґрунтованим світоглядом» Просто з такими темпами взагалі не знайдеться бажаючих відповідати на ваші коментарі тут.
Матеріал я читав в оригіналі російською та в перекладі Дзвінкої Сопілкарки. Маю великі претензії до цієї статті, але прошу пана не розписуватися за мій буцімто «матеріалістичний світогляд».
Я прийшов сюди казати Правду...

Правда полягає в тому, що Ви почали спілкування на Світочі з відвертого хамства, й насамперед нахамили мені. Тому в ігнор. Бувайте здорові!
Коментар видалено
22:19
+3
Користувача, який прийшов сюди, щоб всім хамити, було видалено з сайту, разом з його образливими коментарями. Каюсь, що зразу цього не зробив. Нехай такі «рятівники світу» тримаються подальше від нашого сайту!
Чесно кажучи — вельми вдячний!
Хоча мене самого видалили з НО…
Але, мабуть, так краще в обох випадках: якщо елемент чужорідний для конкретного середовища — краще розійтися й не тріпати один одному нерви.
23:16
+2
Якби ж то просто чужорідний…

До речі, дуже цікава річ. Після того як я видалив це «щастя», мені навіть сам наш сайт став здаватися світлішим, так ніби я взяв якийсь брудний згусток енергії і послав його куди подальше. І все стало на свої місця. Мабуть не дарма виникли такі відчуття.

Інше питання в тому, що стало істинною причиною виникнення такої ситуації, тобто як саме ми «притягнули» це на енергетичному рівні. Здається це сталося після того як ми трохи грубо посперечалися між собою. І цим на тонкому рівні створили передумови для появи цього «чуда».
Якби ж то просто чужорідний…

Я завжди намагаюся бути ввічливим, тому й застосував таке формулювання. Якщо звернули увагу, я ж не написав йому: «Падло, вимкни свого борзометра!!!» Я з ним ввічливо, на «Ви»… Треба себе в руках тримати.

Здається це сталося після того як ми трохи грубо посперечалися між собою. І цим на тонкому рівні створили передумови для появи цього «чуда».

Можливо, можливо. У мене був такий цікавий випадок, коли на «Літфорумі» (був такий знаменитий ресурс) трійця атеїстів з агностиками напала на гурт християн. Чомусь завжди так стається, що християни зазвичай ховають язика поміж «булками» (вибачайте мій хранцюзький). Я на такі речі спокійно дивитись не можу, тож і того разу акуратно посунув зарюмсаних християн убік… і почалася битва!!! Коротше, за 1 добу я обмінявся з 3-ма супротивниками в режимі майже реального часу такою кількістю дописів, що вони зайняли 6 сторінок форуму. Після чого «Літфорум»… тупо впав!!! Не знаю, чи то була кібератака… й якщо так — чому вона перервала саме нашу титанічну битву… Але після того, як «Літфорум» пролежав цілу добу, й далі його ледь реанімували, я написав відверто: краще не чіпати мене на релігійному ґрунті, щоб ресурс не розсипався нафіг!!! Чесно і без задніх думок.
І що ж?! Півроку мене не чіпали, але потім, навесні відбулась велика розвізуалізація, після якої чергова трійця (щоправда, на 2/3 оновлена) знов зі мною зчепилася!!! Й «Літфорум» знов впав!!! Щоправда, на цей раз удвічі швидше — зранку почали, а близько 16:00 ресурс вибило… Після чого на мене вже якщо й накидалися, то поодинці. Й ненадовго. Бо повторювати експеримент втретє ніхто так і не наважився.
Отже, після того досвіду я припускаю все, що завгодно! Цілком можливо, що ми своєю сваркою зараз цього добродія притягнули!
23:46
+2
Я думаю, що ми зробимо висновки, і все піде тільки на користь нашій дружній спільноті.
Я теж хоч і витратив час на читання тієї статті, але не жалкую, що не взяв участі у обговоренні!
Просто повезло (дружина посилала в магазин)!
Нюууу…
В принципі, певна божевільна ідея в тому матеріалі є — просто вона була замулена пихатим хамством самого добродія. А так — непоганий сюжет для утопії: острів десь в Індійському чи Тихому океані… «фабрика з виробництва дітей» + вихователь, який вирощує з «вироблених» діточок щтукарів на кшталт Сатья Сай Баби… Й раптом через нанадцять років — зіткнення виводку отих діточок та підлітків з реальною людською цивілізацією!
Принаймні цей сюжет я собі «на олівця» взяв. Якщо колись спаде «хвиля» історичних творів — можливо, спробую розписати цей сюжет… Хтозна!..
Щось таке пригодницьке я читав у дитинстві – мовляв якийсь білий чоловік, що єдиний врятувався з затонулого судна, потрапив на острів десь у теплих морях. На місці катастрофи він зібрав рештки майна з корабля і тут він зустрівся з невеликим племенем корінних мешканців – негрів. Йому вдалося затоваришувати з ними. Він їм давав подарунки з тих корабельних речей, мав вогнепальну зброю, і те плем’я почало вважати його Богом. Одного разу він запросив усіх дорослих до себе на частування. Він узяв великий корабельний мідний казан і приготував у ньому їжу. Оскільки до цього цей казан довгий час не використовувався, то він позеленів від окислу. Тому усі хто з’їв тієї їжі врізали дуба. Це й було його метою, він почав сам виховувати усіх дітей… І коли потім за кількадесят років мореплавці знову випадково потрапили на той острів, вони побачили тубільців, що розмовляють чистою англійською і вважають білих людей Богами. Щось таке…)))
А тут діти будуть білими! І всі як один — маленькі Коперфільди! Або як у «Матриці»!..

А вирощуватиме їх гигнутий на всю голову геній-професор зі Львова!!!
Тут можна значно крутіше все загилити!!!
Та вже я камент туди написав...
16:05
+1
Ось і мої кілька слів оцінки. Я спочатку зрадів, що побачив таке інтелігентне обличчя. Не сподобалося лиш його псевдо, якесь ЕСПРЕСО. Ну й нащо реальному Діанову ховатися за таке псевдо? Гадаю, що цей чоловік ніякий не професор і не науковець. Толерантність личить науковцям, а нахабство — пройдисвітам. Він написав твір на 95 сторінок із захистом Духу. Популяризатор. Але за цим «спілкуванням» із Діановим постає висновок: ми тут усі дотримуємося ДУХОВНОЇ ПАРАДИГМИ: свідомість — інформація — енергія — матерія. Ось це і є позитивом, Доброславе!

Випадкові Дописи