​Якому знаку зодіаку посміхнеться 2018 рік !!!

​Якому знаку зодіаку посміхнеться 2018 рік !!!
Джерело матеріалу:

Дорогі друзі, не поспішаючи йде від нас 2017 рік, поступаючись місцем року Новому, а так само нашим новим мріям, планам і надіям.

Це свято для всіх є певною межею, між чимось старим і новим. Він сповнений дитячих спогадів, запахом мандаринів, дзвоном келихів, блискітками, вогнями, красивою ялинкою і тим дивним відчуттям, коли здається, що ось-ось і станеться диво.

Чудеса дійсно відбуваються. У дитинстві їх дарують нам батьки, а ось доросла людина повинна подбати про своє диво сама.

Тож розкрутимо ж колесо астрологічної програми і подивимося, до кого щастя постукає в двері в Новому 2018 році і як кому варто загадувати бажання.

Новий Рік народжується 31.12.2017 в 9 вечора для тих, хто живе за московським часом. Карта на даний момент відображає основні тенденції року, що наступає.

У момент Нового року всі планети опиняються в прямому русі, крім Урана, що, до речі, людству на руку, тому що технічному прогресу варто трохи пригальмувати перед знаменним входженням Урана в знак Тільця в 2018 році.

Нас зустрічає 14 місячний день. Місяць сильний, зростаючий, в 3-й чверті, але до повного місяця не дістався. Це допоможе уникнути фатальних подій, сильних потрясінь і великих людських жертв. Однак треба пам'ятати, що повний місяць зовсім близько, а рекомендації в повний місяць всім відомі: бути тихіше, пити менше, уникати людних місць, намагатися 1 січня провести вдома або відправитися в гості, до рідні. Місяць у Раку родинному теплому спілкуванню буде максимально сприяти.

Повернемося до прогнозів на рік.

Щасливими моментами і фортуною можуть найбільше похвалитися Скорпіони. Юпітер зустрічає Новий Рік в їх знаку в компанії Марса. Великі перспективи, успіх і популярність! Звичайно, за це доведеться поборотися і попотіти, але зате це будуть не порожні мрії, а реальні вчинки і справи, які приведуть до прекрасного результату.

Скорпіони можуть успішно працювати, налагоджувати і розширювати свій бізнес, заводити сім'ю і потомство. Чоловіки будуть відчувати себе сильними і впевненими. Жінки зможуть знайти впевнених і сильних чоловіків. А може, в цей рік Скорпіони захочуть розслабитися і просто відпочити, насолоджуючись тим, що вони будували і будували багато років. Також варіант!

Своїм успіхом Скорпіони діляться і з Рибами. У людей цього знака теж перспективний рік, якщо вони не будуть занадто сподіватися на випадок і на допомогу інших людей. Проявіть більше активності, ініціативності, якщо треба, то навіть жорсткості. Беріть удачу в свої руки, і ви зможете отримати все те, на що раніше з заздрістю тільки дивилися.

Раки, за принципом схожості знаків водної стихії, теж отримають свій шматок щастя і успіху. За них можна не переживати. Їм, як і Скорпіонам, вистачить інтуїції і кмітливості, щоб як слід скористатися дарами Юпітера. Багато Раків не побоявся, в цьому році, бути рішучими і сміливими.

Найбільших змін в цьому році можна очікувати у Близнюків. В першу чергу це стосується сім'ї, близьких, дітей, батьків, дому. На другому плані робота і контакти. Переїзди, суєта, вирішення багатьох повсякденних питань може втомити, позначитися на здоров'ї і нервовій системі. Намагайтеся стежити за цим. Для здорового способу життя потрібно не так багато: режим дня, нормальне харчування і поменше інтернету.

Близнюкам варто бути вдячними зіркам за те, що більшість змін будуть цілком прогнозовані і очевидні, хоч від цього не стануть менш хвилюючими.

Навіть найскладніша ситуація, яка, здавалося, чинить опір вам і вимагає боротьби, зможе раптово вирішитися на вашу користь.

Близнюкам цього року варто уважніше підходити до контактів і співпраці, а також до партнерських відносин. Вірогідні конфлікти і розбіжності. Або ви не чуєте партнера, або він вас. Шукайте точки дотику або того, хто допоможе у вирішенні спірних питань, але не легковажте до того, що говорять вам партнери. Саме в цьому є ваш величезний потенціал. Навчіться нових видів комунікацій і ви будете чарівні!

Ці рекомендації можна віднести і до інших знаків повітряної стихії, Терезів і Водоліїв. Комунікація, інтелектуальна сфера — їх сильна сторона і варто вдосконалювати те, в чому вони сильні.

Стрільці можуть зітхнути з полегшенням: Сатурн перестав їх «строїти і виховувати» і вже в грудні перейшов в знак Козерога. Більше до Стрільця він не повернеться. Тому, якщо дорогі Стрільці з 2015 року відчували себе затиснутими в жорсткі рамки, що не дають їм чудово розширюватися і завойовувати Всесвіт, то тепер вони зможуть зітхнути вільніше і стати по-Стрельцівськи більш активними і продуктивними.

Овни. В кінці цього року варто задуматися над тим, що відбувалося у вашому житті з 2011 року. Тоді Уран перейшов в ваш знак вперше за майже 90 років і став активно реформувати і звільняти вас. Звичайно, це не найприємніший транзит, який довелося пережити. Однак, Уран як міг, активував ваш потенціал, виводив на новий рівень і займався особистісним розвитком. Можливо, різко і не акуратно, але він по-іншому не вміє.

Зберіть весь цей свій досвід, все те, що ви змогли винайти, освоїти, відкрити для себе і сміливо зробіть крок в Новий 2018 рік.

По дотичній це зачіпає і Стрільців, і Левів.

Левам в 2018 варто проявляти всі свої найблагородніші почуття, на які вони тільки здатні. Відмовтеся від самозамилування, гордості і марнославства, від гонки за титулами, грошима і престижем. Розбудіть в собі новий виток творчості. Даруйте людям, дітям, родині своє лев'яче Сонце просто тому, що тільки це має сенс і значення в цьому році. За егоїзм ваш знак може постраждати.

Водоліям варто навпаки, не сидіти скромно в куточку, а мати сміливість заявити про себе. Подивитися на Левів, стати трохи більш амбітними і пихатими. Трошки, для рівноваги. Це орієнтир для розвитку в Новому Році.

Тільці — ваша земля під вашими ногами. Не бійтеся втратити рівновагу. Ніхто не зможе вас викинути з сідла. А на найближчий час завдання в наступному: стати більш прогресивними в усіх сферах життя. Не бійтеся змін, якщо навіть їх передчуваєте. Вони все одно відбудуться. Просто потрібно вміти швидко трансформуватися з добротної садиби в Ноїв ковчег. Трансформуйте свої звички, традиції, погляди. Пора відкривати вікна вітру змін.

Козероги вже звикли до транзиту Плутона і його напруженим аспектам з Ураном. Основні гострі моменти пройдені. Новою і важливою подією для всіх буде проходження Сатурна по Козерогу в найближчі 3 роки. Козерогам цього боятися не варто, тому що Сатурн потрапляє в їх рідну стихію. Він стабілізує і налагодить життя, налагодить всі розхитані установки, полагодить і відновить системи. З квітня по вересень ви можете пережити нерішуче і можливо доведеться повторно вирішувати питання, які здавалося б, уже остаточно вирішені. Це може стосуватися роботи, кар'єри, батька. У найближчі 3 роки приділіть увагу своїм вразливим місцям організму. Бережіть суглоби, спину. Не нехтуйте профілактикою.

Діви теж можуть очікувати хороших умов від Нового Року. У вас є і можливості для змін, якщо ви їх чекаєте, і шанс для того, щоб залишити все так, як є. Друге буде краще, тому що принесе необхідну стабільність, якої Діви потребують.

Вдалим рік буде для любовних відносин. Для тих, хто шукає дорослих, серйозних, гідних відносин.

+1
711
RSS
16:43
+1
Новий Рік народжується 31.12.2017 в 9 вечора для тих, хто живе за московським часом.

А як щодо тих, хто живе за київським часом?!
_подумай _подумай _подумай _подумай _подумай _подумай _подумай
За київським виходить 19.00. Хоча я не розумію її системи відліку. Доба починається на Далекому Сході і першими зустрічають Новий рік жителі Тонга в Океанії. Тоді в Москві був би час 13.00, а в Києві полудень.
Я вже десь краєм ока бачив новину, що першими Новий Рік зустріли новозеландці, хоч я теж про Тонга пам'ятаю…
_не_знаю
А ця авторка чекає, доки Новий Рік від російського Далекого Сходу дійде до Москви…
_не_знаю
Одне можу сказати: нам треба на себе рівнятися!!!
_сміюсь
16:52
+1
Козероги вже звикли до транзиту Плутона і його напруженим аспектам з Ураном. Основні гострі моменти пройдені. Новою і важливою подією для всіх буде проходження Сатурна по Козерогу в найближчі 3 роки. Козерогам цього боятися не варто, тому що Сатурн потрапляє в їх рідну стихію

Пхе! Сатурн — це ж моя планета _сміюсь Якого дідька мені Сатурна «боятися»?!
16:57
+1
Громовиця Бердник під Новий Рік тягне карту Таро — лише треба на Фейсбуці заявку зробити під відповідним постом. Мені вона витягнула от що:

Gromovytsia Berdnyk Тимур Литовченко, вам 4 Мечів. Богемські Коти.
Швидше за все, ваше життя наступного року буде поставлене на паузу. Можливо, доведеться багато часу вділяти лікуванню, якісь процедури або санаторне оздоровлення. Втім, коти вам кажуть, що найкращий спосіб відпочити і зібратися з силами — це віддатися «кошачій дрімоті». Так що це теж потрібно _посміхаюсь

А мені Громовиця пообіцяла нову цікаву роботу. Хай її слова справдяться.
Супер!!! _чудово _чудово _чудово
19:04
+2
Вітаю все наше товариство і відвідувачів СВІТОЧА з Новим 2018 — м роком! Хай нам усміхнеться доля!
02:48
+1
Вітаю всіх з Новим 2018-м Роком!!!

З Новим Роком Вас вітаю,
Щастя й радості бажаю!
Ось уже «собачий» рік
Наступає на поріг…
Хай Собака захистить
Від нужди, негод і бід!
Хай удачу принесе,
Щастя, радість — все-все-все!
03:00
+1
А в місті Південносахалінську (РФ) загорілася міська ЙОЛКА
Ото люди потішилися феєрверком.
Причому горіти почало зверху, а потім вогонь «сповзав» донизу! Отже, підпал виключений. Очевидно, коротнула електрогірлянда десь на верхівці…
21:19
+2
УНІАН повідомляє: Цього року у передмісті Бейруту (Ліван) встановили новорічну ялинку з… бананів! Для її створення відібрали ще недоспілі фрукти. Так ялинка отримала свій майже природній зелений колір. Оздобили різдвяне «дерево» червоними квітами та новорічними кульками. До процесу прикрашання «ялинки» долучилися місцеві жителі. Висота чудернацького дерева складає більше 3-х метрів. Новорічну інсталяцію оцінили місцеві та туристи, які охоче фотографуються біля неординарної ялинки.

23:16
+2
Оце придумали! Бачив я ті ліванські банани зблизька. І куштував — смачні!

Випадкові Дописи