Робимо карту мрії правильно: важливі поради

Робимо карту мрії правильно: важливі поради
Джерело матеріалу:

Психологи довели, що будь-яке бажання, яке було зафіксоване на папері, набагато частіше втілюється в реальність. Це пояснюється тим, що в момент написання своїх думок людина дуже чітко усвідомлює те, чого хоче, і посилає потужний енергетичний імпульс у Всесвіт.

Якщо у вас ще нема Карти мрії, то її обов'язково потрібно створити. Для цього не потрібно багато часу — лише один вечір, добрий настрій і щирі бажання!

Важливі моменти

Дошка бажань — це потужний енергетичний інструмент, дія якого спрямована на продуктивне виконання найпотаємніших фантазій. Для її створення можна використовувати класичний лист А4, який з легкістю поміститися в рамочку. Але оптимальним вибором стане ватман А1, що дозволяє візуалізувати численні бажання, а також відкриває безмежний простір для експериментів.

Важливо! На обраному аркуші мають бути відсутні лінії, клітини та інші графічні зображення. Зразок картки повинен бути абсолютно чистим, що символізує нову життєву сторінку, яку ви заповніть самостійно, представляючи таємні мрії.

Парапсихологи зробили акцент на двох основних моментах, які впливають на ефективність роботи створеної карти:

 • Перед початком створення необхідно максимально розслабитися і чітко сформулювати цілі, які хочете досягти, і загадати їх. Для цього можна використовувати інструментальну музику, полум'я свічки або воду, що дозволяє сконцентруватися і привести мозкову активність в стан спокою.
 • Підібрати фотографії та картинки, які максимально наближені до реальних образів. Їх можна вирізати з гламурних журналів, брошур або взяти з просторів всесвітньої павутини.

У разі відсутності малюнка відповідного формату, використовуйте творчість. Можна намалювати будинок своєї мрії, машину або іншу мету, яку ви бажаєте досягти. Також допускається текстова інтерпретація — напис, що виражає фантазії в словесній формі.

Етапи створення

Після підготовки ватману або білого аркуша паперу, а також вирізки відповідних картинок з альбому, необхідно приступити до процесу створення Дошки бажань. Перший етап розділений на дві процедури:

 • Графічна розмітка макету, що здійснюється у відповідність з унікальною сіткою Багуа. На аркуші необхідно накреслити квадрат, який буде розділений на дев'ять рівних зон. Кожен «внутрішній» квадрат відповідає конкретній сфері життєдіяльності, кольору і стороні світу.
 • Розфарбування секторів в конкретні кольори, які символізують основні аспекти життя кожної людини. Для цього слід подивитися приклад готового колажу.

Для кожного «внутрішнього» квадрату в Карті бажань призначається конкретний відтінок. Порядок кольорів не можна порушувати, бо це може мати негативний вплив на ефективність роботи енергетичного інструменту по реалізації намічених цілей. Кольори секторів наступні:

жовтий — центральний сектор;

червоний — верхній квадрат (південь);

синій — нижній (північ);

білий — правий (захід);

зелений — лівий (схід);

салатовий — лівий верхній (південний схід);

коричневий — правий верхній (південний захід);

світло-коричневий або пісочний — лівий нижній (північний схід);

сірий — правий нижній (північний захід).

Якщо розфарбувати макет Карти візуалізації цілей в потрібні кольори не виходить, допускається її виконати в одному кольорі. Вона буде називатися монохромною дошкою. Це не вплине на ефективність роботи чарівного інструменту, а ось порушення порядку кольорів в секторах може стати причиною збою в роботі колеса енергетичного потоку.

Важливо! На кольоровому макеті Карти південний сектор розташовується нагорі, північний — внизу, східний — зліва, а західний — знизу.

Робота з секторами Карти — ключові моменти

Кожен сектор Карти бажань відповідає за конкретну сферу життєдіяльності людини. Він створює певний енергетичний імпульс, який відкриває можливості для поетапної реалізації заповітних цілей. Виділяють такі сектори, як:

Центральний, призначений для розміщення найзаповітніших мрій. Якщо ви сумніваєтеся в важливості кількох бажань або не можете вибрати щось одне, то оптимальним варіантом стане з'єднання всіх фантазій, які повинні збутися, воєдино. Ви також можете доповнити сектор картинками, які не знайшли місця в інших областях макету.

Багато психологів стверджують, що в середині центрального квадрату слід розмістити власну фотографію, що випромінює позитивну енергію. Вона допоможе залучити в життя найпотаємніші мрії, які стануть реальністю.

«Багатство», який відповідає за матеріальний аспект існування. Тут має бути все, що вам потрібно для щасливого і заможного життя — особняк або розкішна квартира, ювелірні прикраси, антикваріат, гроші. Ви можете розмістити в секторі фотографії бажаних речей або вклеїти банкноту, домалювавши число нулів до необхідної суми. Підписи під картинками повинні бути позитивними і стверджуючими.

Наприклад: «Я відсвяткувала новосілля восени 2020 року», «Я щаслива від їзди на новому автомобілі», «Мій статок оцінюється в 100 тисяч доларів». «Я ношу одяг дорогих, престижних марок».

«Здоров'я», в якому повинна знаходитися ваша фотографія. Ви можете вирізати фігуру людини, яка вам подобається, і поверх неї вклеїти своє обличчя. Текстовий супровід має бути наступним:

«У мене відмінне здоров'я», «Моя голова завжди легка і ясна», «Моє рельєфне і підтягнуте тіло — досконале!». Забороняється використовувати негативну частку «не» і слово «худий».

«Любов і особистісні відносини». Цей сектор є одним з головних, тому що людина, у якої є улюблена сім'я, не може бути нещасною. Тут потрібно розміщувати зображення найближчих людей, яких ви хочете бачити у своєму житті. Якщо мова йде про пошук вірного супутника життя, то можете просто написати:

«Я вийшла заміж за коханого чоловіка», «Я одружився на найдобрішій дівчині». «У мене сильний духом, цілеспрямований чоловік, який добивається поставлених цілей. Він веде здоровий спосіб життя, любить мене і наших дітей, а також відданий і вірний сім'ї».

Важливо робити акцент на особистісні якості партнера, які представляють для вас найбільшу цінність.

«Кар'єра і успіх на роботі». В квадраті потрібно розташувати картинку, на якій ви займаєтеся улюбленою справою і отримуєте від цього гарний прибуток. Можна намалювати своєрідні сходи, кожну зі сходинок якої підписати у відповідності з посадою, яку ви плануєте зайняти. Важливо визначити конкретну суму заробітної плати, особливості бізнесу і дати, коли все це реалізується.

«Слава». Це поняття має на увазі не тільки приголомшливі досягнення, такі, як перемога на Олімпійських іграх або премія на Канському кінофестивалі, а й суспільне визнання на роботі, вдома і в вузькому колі близьких людей.

Важливо! Багато людей, створюючи колаж бажань, роблять серйозні помилки, які блокують реалізацію і матеріальне втілення мрії. Найчастіше вибирають картинки, коли на людину з неба сиплеться грошовий дощ, або особняк, обнесений неприступним парканом. В цьому випадку підсвідомість сприймає все за «чисту монету».

Насправді, ці фотографії означають те, що всі ваші гроші будуть «пролітати» і проходити повз вас, а двері довгоочікуваного котеджу так і залишаться замкненими, обнесені огорожею. Тому важливо вибирати зображення мрії, які наша підсвідомість сприйме реально і буде покроково його реалізовувати. Ви можете наклеїти на колаж фото з грошима в руках, за кермом автомобіля або всередині довгоочікуваного будинку, а не поруч з ним.

Тепер ви знаєте, як правильно зробити карту бажань, щоб вона принесла належні результати.

Як активувати дошку бажань — рекомендації

Відомі езотерики стверджують, що найсприятливіший час для активації карти бажань — це молодик. У цей день найбільш позитивна енергетика для проведення творчих обрядів, спрямованих на досягнення цілей. Для початку виберіть місце, куди повісите свій життєвий орієнтир. Щоб колаж запрацював, слід дотримуватися наступних правил:

 • Вішати фотоколаж потрібно тоді, коли ви будете перебувати в гарному настрої.
 • Провітріть квартиру і кімнату, в якій буде перебувати Карта скарбів, а також вимкніть телефон, комп'ютер та іншу електроніку, яка може вас відволікти.
 • Перед проведенням обряду потрібно прийняти ванну і надіти нові речі. Не обов'язково купувати костюм або плаття. Це можуть бути нові шкарпетки і нижня білизна.
 • Налаштуйтеся на медитацію, включивши розслаблюючу музику або дивовижні звуки природи.
 • Повісьте плакат на стіну, найбільш підходящу для його розміщення. За технікою фен шуй найкраще віддати перевагу місцю, яке ви бачите останнім перед сном, і першим після пробудження — в цей період візуалізація бажань і залучення удачі проходить найбільш ефективно.

Після цього прийміть зручне положення на дивані, ліжку або де зручно. Подивіться на розташування секторів в Карті і відчуйте радість від того, що на них зображено. У цей момент потрібно подумки дякувати Всесвіту за виконання бажань, відкриваючи своє серце на зустріч щастю і безтурботності. Починайте вголос проговорювати інформацію.

Виберіть поглядом ту картинку, на якій зображений відпочинок, зустріч з друзями або похід в ресторан (та дія, здійснити яку буде легко). Налаштуйте себе на позитив і рееалізуйте в житті те, що є на зображенні — запросіть друзів, створіть гастрономічний шедевр або вирушайте на пікнік, чи на сеанс в кіно. Коли це станеться, карта отримає силу.

Усе. З цього моменту карта бажань активована.

Корисні поради

 • Бережіть Карту бажань від сторонніх очей. Якщо до вас збираються прийти гості, то приберіть схему візуалізації на поличку. Після їх відходу поверніть Дошку цілей на своє місце.
 • Згідно з фен шуй, карта повинна знаходиться в самій сонячній стороні кімнати. Ця інструкція поширюється на всі предмети, які залучають любов, скарби і везіння.
 • Якщо у вас змінилися мрії, ви можете змінювати одну фотку на іншу, з огляду на індивідуальні уподобання.

Коли робити карту мрію

Найсприятливішим періодом для того, щоб заповнювати і матеріалізувати Дошку бажань вважаються перші 15 днів після Китайського Нового року, що отримали назву — «чарівний період». Психологи і екстрасенси впевнені, що в цей момент енергетичний календар «завмирає», дозволяючи молитвам, проханням і щирим бажанням досягати Всесвіту і реалізовуватися.

Якщо інструкція по створенню чарівного колажу потрапила до вас в руки після святкування Нового року — не турбуйтеся. Зовсім не обов'язково чекати наступних 8-10 місяців, щоб починати малювати і заповнювати Карту мрії. Але до деяких порад доведеться прислухатися:

 • Вивчіть місячний цикл. Повний місяць вважається несприятливим днем, щоб оформити свої бажання у вигляді колажу. Також не підходить місячний і сонячний день затемнення.
 • Після «чарівного періоду» потрібно почекати один календарний місяць. Тільки після цього можна скласти шаблон карти, вклеювати фотографії та починати медитувати.

Оптимальним варіантом стане вибір дня, коли місяць почне рости і встановить баланс позитивної енергетики. Тоді можна оформляти малюнок, створюючи особисту Карту скарбів, яка допоможе в реалізації намічених цілей!

Включайте свою фантазію, уяву і — вперед !!!

Всім удачі і здійснення мрій!


Від перекладача: У 2018 Китайський Новий рік настане 15 лютого.

+2
30507
RSS
18:18
+1
Обходжусь без таких заморочок _соромлюсь
Ну, може ви така сильна особистість, що вам того і не треба.
Але сьогодні — Маланка. Це ще один ворожильно-програмувальний пункт нашого обрядового календаря, коли наші предки намагалися напророкувати собі кращу долю.
Ми є те, що ми думаємо. Вірніше, завтра з нами станеться те, про що ми думаємо сьогодні.
Це ще один спосіб пояснити пересічній людині феномен «спостерігача» у квантовій фізиці.
Пам'ятаєте, у Роджера Желязни в «Хроніках Амбера» принцам треба було дуже швидко рухатися по колу, і з кожним обертом щось змінювати у реальності, щоб відкрити прохід у паралельний світ?
Це те, про що говорить Вадим Зеланд у "Трансьорфінгу реальності", і що досліджує Міхай Чіксентміхайі у теорії "Потоку"
У мене вже ціла купа статей на цю тему назбиралося, треба буде окрему папку для них зробити.
Це те, про що говорить Вадим Зеланд у «Трансьорфінгу реальності», і що досліджує Міхай Чіксентміхайі у теорії «Потоку»
У мене вже ціла купа статей на цю тему назбиралося, треба буде окрему папку для них зробити.

Та я розумію, але швидше…

Ну, може ви така сильна особистість, що вам того і не треба.

Швидше, як чоловікові. мені підходять інші методи — простіші…
_сміюсь _сміюсь _сміюсь _сміюсь _сміюсь _сміюсь _сміюсь

Я тут днями мав 55-й день народження, тому робот, який працює під іменем «астролог Анастасія Якуба», видав мені черговий астрологічний тест (вибачте за російську мову, але я спеціально не перекладав оригінал):

Лунные узлы (Анастасия Якуба)
Тимур Литовченко, я выполнила работу по исследованию положения Лунных узлов в Вашей карте рождения.
Как видно на приложенной ниже схеме, Ваш Нисходящий или Южный узел расположился в земном знаке Козерога, ну а Восходящий или Северный – в принадлежащем к стихии воды Раке.
☊ — Северный лунный узел в знаке Рака
☋ — Южный лунный узел в знаке Козерога


Что же это говорит о Вас как о личности, и почему положение двух точек, в которых Луна просто пересекает плоскость эклиптики, вообще должно что-то означать? На самом деле, я даже не буду пытаться подводить под эти утверждения какую-то доказательную базу. Секрет астрологии в том, что она основывается не столько на законах, сколько на наблюдениях, которые измеряются даже не веками, а ТЫСЯЧЕЛЕТИЯМИ. Так зачем вообще что-то доказывать? Лучше я расскажу Вам, что говорят звёзды, а Вы сами решите, правы они или нет!
Итак, Южный узел в Козероге, а Северный – в Раке!
Как я сказала чуть раньше, ось Козерог-Рак – это ось движения из стихии земли в стихию воды. Такое положение узлов изначально говорит о проблемах, связанных с обесцениванием эмоций. Вы практичный человек и даже помощь для Вас – это что-то очень конкретное: например, дать денег или что-то сделать. А разговоры, слёзы, переживания? – Вам кажется, что они ничего не значат. То есть, это что-то такое, что исчезает в тот же миг, когда и возникло. Так сказать, поговорили и забыли, поплакали и перестали…
На практике люди, у которых Северный Узел расположен в знаках воды, попросту недооценивают эмоциональную составляющую жизни. Они уверены, что эмоции проходят бесследно. Всегда кажется, что это несерьёзно – особенно если речь не про материальные потери или реальный физический ущерб.
Всё это обычно порождает очень серьёзные проблемы в отношениях с окружающими. Людям с таким складом характера достаточно жить без эмоций, а остальным нет! Они не понимают, что не всё можно поправить деньгами или подарками. Для них нет неисправимых ситуаций, поэтому главная задача по оси земля-вода состоит в том, чтобы признать ценность эмоциональной части жизни. Нужно принять мысль о том, что материальное и нематериальное как минимум одинаково ценно, и что иногда человека нужно именно выслушать, понять и пожалеть, а не пытаться решить его проблему деньгами или какими-либо иными конкретными измеримыми вещами.
Но это были слова в общем – теперь именно про Вас!
Тимур Литовченко, в действительности знак Козерога, в котором у Вас стоит Южный узел – это самый «оторванный» от земли земляной знак и, соответственно, наименее физический. Вы умеете планировать и ставить перед собой долгосрочные цели. То есть люди с Южным узлом в Тельце или в Деве – это тактики, а Вы – стратег!
Даже само понятие «долго» для Вас – это не десять дней. Вы легко можете ставить задачи на годы вперёд! А отсюда и отсутствие глобальной «земной» проблемы, связанной с чередованием работы и отдыха и невозможностью расслабиться. Вы планируете, а потому не мелочитесь и не страдаете от того, чтобы каждый день заново искать ответ на вопрос: «что же именно и зачем Вы сейчас делаете?». Человек с Южным узлом в Козероге просто выбирает себе цель и уверенно к ней следует.
Кроме того, такие люди терпеливы более чем кто-либо ещё. Если обладатель оси Рак-Козерог – это «взрослый ребёнок», то Вы – «старик в душе». Вам трудно радоваться просто так – в том числе из-за нагромождения долгосрочных целей. Находясь в каждой точке времени, Вы всегда оказываетесь на каком-то промежуточном этапе, но никогда в конце пути. Даже когда одна цель взята, перед Вами уже стоит следующая, и так до бесконечности.
Так что же нужно сделать, чтобы произошло развитие по Северному узлу?
Как Вы помните, у Вас Восходящий Северный узел располагается в знаке Рака. Соответственно, задача по нему похожа на ту, которая касается всех обладателей Южного узла в земле. Вам тоже важно научиться ценить эмоции. Но есть одна небольшая особенность.
Постарайтесь научиться реагировать на людей, их желания, претензии и чувства без какого-либо дополнительного целеполагания. Не дожидайтесь, когда «грянет гром», а вместо этого старайтесь понимать, к чему всё идёт. Вам нужно чувствовать и действовать на опережение – как это обычно и бывает у других людей. Допускаю, что сейчас Вы не вполне понимаете, к чему я клоню, но это и неудивительно…
Изначально обладатели Южного узла в Козероге мало приспособлены к каким-либо реакциям на чужие эмоциональные порывы. Вы просто не чувствуете, что что-то идёт не так. В лучшем случае Вам будет казаться, что окружающие Вас люди какие-то странные. А нужно этот перекос в восприятии эмоций устранить, и для начала постарайтесь понять, что любые проблемы в отношениях имеют как минимум двусторонний характер.

Можливо, я би ще поспілкувався, але там чат працює поганенько. Зокрема, в натальну карту мені весь час намагалися вписати місцем народження Москву (?!) — виправити її на Київ вдалося тільки з третьої спроби, та й те я не певен, що до «робота» дійшло, що я з України… За цих умов замовляти натальну карту немає резону. До того ж, робот «астролог Анастасія Якуба» пропонував обрати передбачення або в матеріальній сфері, або в сімейному житті. Обидва ці аспекти мене не колихають. Якщо дізнаватися щось, то в сфері духовній. Тому я обрав категорію "інше" й накатав там цілу петицію. Робот думав 2 доби, а потім запропонував мені повторно все те саме — або матеріальна сфера, або сімейна. Довелось сказати, що запитань не маю… бо нащо спілкуватися з роботом, який не відповідає на запити клієнта, а гне свою тупу лінію?!
_вибачаюсь _вибачаюсь _вибачаюсь
Що ж до виданого контенту, то там точність не перевищує 50%. Так, я справді стратег. Але ніфіга не правда, що «Вам тоже важно научиться ценить эмоции» (я на це з малих нігтів звертаю увагу) та «Постарайтесь научиться реагировать на людей, их желания, претензии и чувства без какого-либо дополнительного целеполагания» (мені не треба цьому вчитися, бо я такий змалку). Знов-таки, наполовину «пальцем в небо». Тому нафіг…
_вибачаюсь _вибачаюсь _вибачаюсь

UPD. До того ж, коли багато років тому зі мною спілкувався не тупий автомат, а реальна астролог Анастасія Якуба, то місячні вузли в моїй натальній карті малювалися хоча в тих же сузір'ях, але трохи під іншим кутом — десь на 6-8 градусів «глибше» в зони відповідних знаків. Саме тому я й підозрюю, що теперішній робот малює мені в натальну карту все ж таки не Київ, а Москву… Не хочу замовляти там гороскоп!
_подумай _подумай _подумай
Вузли по Зодіаку рухаються повільно, повний оберт за 18,5 років. Тому чи в Києві чи в Москві вони мають бути в тому самому градусі зодіакального знаку. А от по дому гороскопу може бути різниця, залежно від місця проживання. Мені програма поставила ваші Вузли в останній 30 градус Козерога і Риб. Я цій програмі довіряю.
Ага… Колись (в серпні 2016 року) програма "Гороскоп на astrology.org" видала мені отакі координати:

Оце вже майже те, що Ви кажете:
29° ~ 30°
Це вже більш схоже на правду _чудово
Саме це я й мала на увазі. Бо 30 градус — це від 29.00' до 29.60'
Агааа!!! _чудово

Ну от, якщо з двох незалежних джерел надійшли ідентичні дані, то я повірю їм. Бо хоча робот «астролог Анастасія Якуба» й не надіслав цифрові дані, я по малюнку чітко бачу, що вісь між місячними вузлами повернута на 1 поділ шкали проти годинникової стрілки! Там 12 знаків, в кожному 5 поділів. Отже, ціна поділу:
360°/(12х5)=.

Враховуючи, що все це прикидки «на око», я й написав:

десь на 6-8 градусів «глибше» в зони відповідних знаків

Ви написали:

Вузли по Зодіаку рухаються повільно, повний оберт за 18,5 років.

Отже, оскільки з серпня 2016 року минув лише 1 рік і 4 місяці, то за цей час місячні вузли не могли провернутися навіть на 6°. Максимум на !!! Отже, робот «астролог Анастасія Якуба» видає недостовірні дані…
_шкодую

Що ж, шкода, що пані Якуба колись спілкувалася з клієнтами сама, тепер же увімкнула тупого робота! В чому причина помилки, не знаю. Бачу одне: мені пропонується ввести місце народження «Москва», я виправляю на «Киев» (там навіть такий пункт меню є!), але це виправлення знов змінюється на «Москва»… І так тричі. Тому пішов той робот нахрін подалі!!!
_крутий _крутий _крутий
21:15
+1
Від перекладача: У 2018 Китайський Новий рік настане 15 лютого.

А от за цю інфу дякую додатково!
Отже, цьогоріч відбудеться Стрітення нашого календаря з китайським!!!
_сильно_сміюсь _сміюсь _сильно_сміюсь _сміюсь _сильно_сміюсь
22:19
+3
Дзвінко, почала читати і знайшла опечатку, там на початку де про уольори сегментів і сторони світу пишеться. Так от щодо заходу-зправа(а не внизу)
Читаю далі…
23:15
+3
Іще вкінці написано, що найсприятливішими є перші 15 днів від початку Нов.кит.року«чарів.період», а нижче- через місяць після «чар.періоду». То як?
Якщо вам не вдалося зробити карту мрій під час «чарівного періоду», то треба чекати наступного молодика. От і буде «через місяць після Нового року».
23:25
+3
Цікавлюсь в загальному знаками зодіаків, а от гороскоп ніколи не замовляла. Чомусь не довіряю. Та й як з гадалками, або картами… в цьому є передбачення-бажання так бачити гадалку або астролога, і тоді твоя доля змінюється стосовно передбаченню. Це моя думка, звичайно ви можете її не сприйняти. Я поважаю астрологію, але не вважаю, що є висок.рівня знавці, якщо є, то вони не роблять людям гороскопи.
Кожен вірить у що хоче. А справжня астрологія — це наука, де багато математики і психології.
А справжня астрологія — це наука, де багато математики і психології.


На мою думку, ще й статистика відповідності людини її гороскопу.
До статистики ми тільки зараз підійшли. Раніше не було технічних можливостей, щоб обрахувати таку кількість гороскопів. І час народження не фіксували точно, бо годинники були не точні. Тому, астрологією треба займатися з науковим підходом. Там стільки роботи.
Так. Тільки комп'ютери дають можливість працювати з величезними масивами інформації.

Я читав статтю одного психіатра, який брав участь у розслідуванні серійних вбивств. Так він говорить, що Ломброзо геніально створив вчення про «людину злочинну», але у нього не було можливості проаналізувати величезні масиви інформації для створення аналітичної бази.
Я не прибічник того, щоб «читати долю по зірках» та «передбачати майбутнє за гороскопом». Але те, що астрологія дозволяє на 99% «обрахувати» характер людини, «вирахувати» її слабкі й сильні риси, а також потенціал (зокрема, рангові/статусні можливості, тип мислення, можливі сфери реалізації себе тощо) — в цьому неодноразово переконався.
Тому коли мені починають «пророчити долю», я ставлюсь до цього з поблажливою зверхністю, але коли говорять про характер і т.ін. — навпаки вкрай уважний.
_вибачаюсь
Я не прибічник того, щоб «читати долю по зірках» та «передбачати майбутнє за гороскопом». Але те, що астрологія дозволяє на 99% «обрахувати» характер людини, «вирахувати» її слабкі й сильні риси, а також потенціал (зокрема, рангові/статусні можливості, тип мислення, можливі сфери реалізації себе тощо) — в цьому неодноразово переконався.


Гороскоп говорить про можливі варіанти розвитку людини, але людина може внести (і вносить) свої корективи…
Саме так! І саме тому для прогнозування гороскопи не годяться. Бо невідомо, який з варіантів розвитку ситуації обере людина…
05:48
+3
Тимуре, ти справді СТРАТЕГ, та ще й непосидючий. Це ж треба — переписуватися із роботом-астрологом! Але ти ще й тактик. Про це свідчить участь в конкурсах і навіть створення відео. Я дивуюся, що в цій щоденній круговерті ти ще встигаєш писати й епопею. Щасти!
Це ж треба — переписуватися із роботом-астрологом!

Життя потрібно вивчати в усьому його розмаїтті _сміюсь
Але ти ще й тактик.

Важливо, щоб тактика вибудовувалась на стратегічних розрахунках — тоді вона буде успішною. Приклад — рішення підписати рукопис роману «Орлі, син Орлика» жіночим псевдонімом «Ярина Роз'ятрена» перед надсиланням на конкурс «Коронація слова — 2010».
Я чудово розумів, що коли в ХІХ столітті Марія Вілінська підписувала свої літературні твори «Марко Вовчок», а Аврора Дюдеван — «Жорж Санд» — то це допомагало жінкам-літераторкам пробитися в суспільстві патріархальному. В суспільстві, де домінує чоловічий дискурс.
Зараз же ситуація протилежна, зараз домінує жіночий дискурс. Зараз модні серіали на кшталт «Ксена — принцеса-воїн», «Агент НікітА», «Лара Крофт — розорювачка могил» та ін., де головними героїнями є жінки на суто чоловічих позиціях. Зараз скрізь і всюди є купа феміністичних організацій. Навіть у нас потроху з'являються квоти для жінок при працевлаштуванні і т.ін.
Звідси висновок: при інших рівних умовах, частина журі віддасть перевагу твору письменниці тільки тому, що вона є жінкою, тоді як твір письменника відсунуть назад. Якщо ж йдеться про рукописи, підписані псевдонімами — перевагу віддадуть рукопису, підписаному жіночим псевдонімом… Отже, це тактичне рішення було обрано на основі глибокого стратегічного розрахунку. Я чудово розумів, що нікому навіть на думку не спаде, що чоловік може підписатися жіночим псевдонімом! Наше суспільство тисячоліттями відтворювало одну й ту саму ситуацію: статус чоловіка традиційно має бути вищим, ніж жіночий. Тому в очах традиційно мислячих людей чоловікові підписатися жіночим псевдонімом — це добровільно зіграти на пониження власного статусу. Таке просто в голові не вкладається!!!
Але саме життя підтвердило мою правоту, бо в трійку призерів «Коронації слова — 2010» увійшли Ярослава Бакалець (І місце) і Дара Корній (ІІІ місце). А між ними акуратненько вмостився Тимур Литовченко:

Ясна річ, при подачі на конкурс твори всіх трьох були підписані жіночими псевдонімами. От тільки для Ярослави Бакалець і Дари Корній це рішення було цілком природним, а для мене — абсолютно протиприродним!!! Але це саме той випадок, коли рішення обирається всупереч інстинктам на основі розумового розрахунку. Тому що я — персона низькопримАтивна і в разі чого можу залюбки зіграти проти інстинктів. Для творчого (літературного) середовища ситуація абсолютно нетипова… Втім, про примАтивність колись-то буде окрема стаття.
_крутий _крутий _крутий

P.S. До речі, нагадаю, що у Ярослави Бакалець ситуація виявилася аналогічною зі мною. Вона як була, так і лишається «авторкою одного твору» — роману "Із сьомого дна". Але у неї був співавтор — її племінник Ярослав Яріш! Який раніше вже «засвітився» на тій-таки «Коронації слова»… Це з'ясувалося лише тоді, коли його ім'я з'явилося на обкладинці книги, що вийшла з друку. Бо на самій церемонії «КС-2010» Ярослав Яріш просто не фігурував… Отже, він сховався за власну тітку так само, як я сховався за жіноче псевдо!
_вибачаюсь _вибачаюсь _вибачаюсь
Отак і вийшло, що журі вивело в призову трійцю «КС-2010» нібито трьох жінок (якщо судити за псевдонімами)… але реально на трьох призових місцях розташувалися 2 жінки (Ярослава Бакалець і Дара Корній) та 2 чоловіки (Ярослав Яріш і Тимур Литовченко).
20:11
+3
Ну ти й хитрющий! Справжній Яків….
Ну що, настав календарний 2020 рік. А китайський рік Щура почнеться 24 січня. У вас ще є достатньо часу, щоб знайти гарні картинки для візуалізації своїх бажань.
17:05 (відредаговано)
+2
На мій погляд (підкреслюю, на мій погляд!) всі ці викрутаси з хованням чоловіків-авторів під жіночими псевдонімами не заслуговують на повагу, оскільки в основі цього лежить бажання «проскочити» у відборі на вищий щабель. Журі, яке керується гендерними принципами, теж не заслуговує на повагу. Літературний твір повинен оцінюватися, перш за все, за літературними стандартами і якостями, а не в залежності від того, ким він написаний — чоловіком чи жінкою.

Якби я влаштовував конкурс, то вимагав би подачу творів тільки під номерами.
11:20
+2
Я тут днями мав 55-й день народження, тому робот, який працює під іменем «астролог Анастасія Якуба»


Друже Тимуре, а де мешкає ця дівчина-робот ще й астролог?
Як це «де»?! _наляканий _наляканий _наляканий Ясен перець — в РФ!
Ось почитайте про неї:

Анастасия Якуба является лидером команды Astrostar.ru

Доменна зона «РУ» — ще є питання?.. _дідько _дідько _дідько
15:42 (відредаговано)
+2
Ясен перець — в РФ!


Прочитав! Звичайнісіньке заробітчанство!

Випадкові Дописи