Бідняк і тлумач снів

Бідняк і тлумач снів
Джерело матеріалу:

Суфійська притча від Джамі

Якось до тлумача снів прийшов простодушний бідняк і сказав:

— Мене постійно навіщає один і той самий сон. Мені сниться, нібито я був сам-один в зруйнованому селищі, і куди б я не звертав там свій погляд, скрізь були лише руїни, і раптом серед цих руїн я провалився в якесь підземелля і опинився в скарбниці.

Тлумач снів, почувши цю розповідь, вирішив посміятися над бідним простаком і поважно заявив йому:

— Такий сон може побачити не кожен, і я впевнений, що він є віщим. Тому ти підбий залізом свої черевики і йди за пагорби. Там ти знайдеш руїни. Походи серед них, зупиняючись в різних місцях, і де зупинишся, бий сильніше ногою в землю. Там, де твоя нога провалиться, ти розрий цю яму своїми руками, і якщо знайдеш підземний хід — знай, що він приведе до того місця, де ти знайдеш своє багатство.

Простецький бідняк повірив насмішникові й якомога точніше виконав його вказівку. Але щойно він опинився серед руїн і зробив два кроки, його нога провалилася, і в місці провалу виявився підземний хід. Простак спустився до нього і… знайшов скарб. 


Його щирість і віра допомогли йому.
+2
402
RSS
10:04
+2
_вибачаюсь Сон в руку © _вибачаюсь
10:21
+2
Насмішка — це теж технологія впливу. Єзуїтська технологія. Щось близьке до провокації. Інструмент щиро вважає, що сам стругає дошку.
Просто бідняк не сумнівався в правдивості слів тлумача. А це друга умова здійснення кожного бажання.
Гарна притча! Щира віра творить чудо!

Випадкові Дописи