Інтуїція і призначення

Інтуїція і призначення
Джерело матеріалу:

Від перекладача:
перший пост авторки на цю тему можна прочитати
тут.


Більшість людей ставляться до інтуїтивних здібностей як до чогось надприродного і або бояться їх розвивати, або не довіряють самі собі. Вони не відчувають, не розуміють своїх істинних бажань і сліпо слідують цілям та переконанням, нав'язаними сім'єю й суспільством. А з точки зору суспільства, інтуїція буває небезпечною — її підказки можуть суперечити соціальним стандартам, нормам, правилам і догмам.

Однак, інтуїтивні здібності є у всіх людей від народження. Чому ж і для чого в нас «вбудована ця опція»? Навіщо нам потрібна інтуїція?

Іноді інтуїцію називають «шостим почуттям». Перші п'ять (слух, зір, дотик, нюх, смак) — необхідні людині для біологічного виживання в видимому, фізичному світі. «Шосте почуття» (інтуїція) пов'язане зі світом невидимим.

Всі люди по-різному сприймають і пізнають світ. Основні способи пізнання видимого світу — «я бачу, чую, відчуваю, думаю». Виходячи з того, які «налаштування» виражені сильніше, люди поділяються на візуалів, аудіалів, кінестетиків, дігіталів.

Для візуала важливі образи, його гасло: «Світе, я бачу тебе». Для аудіала важливі звуки («Світе, я чую тебе»). Для кінестетика — відчуття, дотики («Світе, я відчуваю тебе»). Дігітали сприймають дійсність як потік інформації, матеріал для логічного аналізу («Світе, я розумію тебе»).

«Шосте почуття» (інтуїція) — це чутливість до невидимих сигналів, здатність отримувати інформацію і вловлювати суть явищ поверх логіки і здорового глузду. Способи сприйняття невидимого світу і отримання інформації у нас теж різні. Як правило, люди отримують інтуїтивну інформацію по декількох каналах, наприклад:

 • Ясновидіння — здатність сприймати інформацію у вигляді образів або кольорових плям, бачити енергетичне поле, ауру людей або предметів, духів, янголів або сутностей.
 • Яснослухання — здатність сприймати звуки, слова, голоси, які спрямовують, підказують або зупиняють.
 • Яснознання — здатність миттєво отримувати інформацію або відповідь на запитання, не розуміючи точно, звідки відповідь надійшла (наприклад, про особистість людини або перспективи проекту, сприятливі моменти або небезпечні обставини).
 • Ясновідчуття — здатність на відстані відчувати емоційний або фізичний стан іншої людини або здатність відчувати емоції, що упереджують події (наприклад, ще нічого не сталося або нічого невідомо, а вам вже радісно або сумно).
 • Тілесні відчуття — здатність отримувати інформацію через своє тіло (наприклад, ви відчуваєте озноб або спазм, коли інтуїція вас намагається зупинити або через тілесні відчуття емпатично отримуєте інформацію про самопочуття іншої людини).
 • Сновидіння — З.Фройд називав сни «царським шляхом в несвідоме», під час сну підсвідомість посилає нам образні сигнали, розуміючи які можна отримати відповідь на питання, що непокоять нас.

Але навіщо нам входити в контакт зі світом невидимим?

Річ у тім, що інтуїція має більш високий сенс, ніж передбачення ситуацій, зчитування людей або бачення аури. Інтуїція — це прямий канал зв'язку з Душею. І розвивати інтуїтивні здібності необхідно для того, щоб Душа могла реалізувати своє «призначення».

Душа приходить на Землю задля розвитку. Перш ніж прийти в цей світ, Душа призначає сама собі завдання, яке хоче вирішити. Це завдання і називається «призначенням» («те, що призначено перед»).

Уявіть, що Душа — це гравець, який сів за комп'ютер, завантажив ігрову програму, поставив за мету (наприклад, «прокачати чесність», «активувати сміливість»), вибрав персонажа і взявся грати. Так от, Ви — це обраний персонаж. Щоб Душа (Гравець) могла підтримувати з вами контакт і посилати напрямні сигнали, їй потрібні «канал зв'язку» і «пульт управління».

«Канал зв'язку» — це інтуїція. А «пульт управління» — ваші почуття.

Чим більше ви натренуєте здатність утримувати увагу в позиції «Душі-Гравця» і розглядати обставини і події в своєму житті з цієї позиції, тим краще у вас працюватиме інтуїція.

У Душі висока точка огляду. Вона бачить обставини гри зверху, в цілому, поза часом і земними обмеженнями. Тому сигнали, які Душа надсилає, можуть суперечити соціальним стандартам, сімейним нормам або логічним доводам. Їй байдуже, мільйонер ви чи бюджетник, заміжня або бездітна, живете в столиці або в глушині. Їй важливо, які якості, навички та вміння вона (Душа) надбає, завдяки пережитому на Землі досвіду. А зовнішні обставини — це просто тренажери в спортзалі, рівні гри, які Душа проходить, щоб виконати своє «призначення».

Й отут виникає багато підмін і непорозумінь. До мене часто звертаються з запитом «хочу дізнатися своє призначення». При цьому багато хто вважає, що «призначення» пов'язане з зовнішніми обставинами, з якимсь видом діяльності, з роботою, заняттями, користю чи служінням, проявами себе в зовнішньому світі. Але подивіться на цю «діяльність» з позиції Душі. Що Душі з того, що ви працюватимете журналістом, у вас будуть гроші, п'ятеро дітей і директорське крісло? Які зміни відбудуться з вашої Душею?

Чим більше сесій я проводжу, тим ясніше розумію, що «призначення» з зовнішніми проявами взагалі не пов'язано. Призначення — це не про досягнення, роботу, сім'ю, дітей, творчість або кар'єру. Це про внутрішній шлях, процес змін, станів людини від народження до смерті. Наприклад, на початку шляху людина була «жадібною», стала «щедрою»; була «байдужою» — стала «чуйною»; була «жорстокою» — стала «милосердною».

«Призначення» пов'язане з розвитком якостей самої Душі, з розкриттям дарів і талантів.

Наприклад, стати мамою 5 дітей — це не призначення. Це тренажер. А «призначення» — це відповідь на запитання «стати мамою 5 дітей, аби що?» Наприклад, аби навчитися любити дітей без умов і претензій. При цьому діти будуть розчаровувати, не виправдовувати очікувань, жити своїми інтересами і не народжувати онуків. І призначенням мами 5 дітей може бути завдання навчитися любити дітей безумовною любов'ю. При цьому у неї розкриватимуться талант чудово готувати і дар створювати затишок і красу.

Або ще варіант. Стати мільйонером і власником великого бізнесу — це не «призначення». «Призначення» — це відповідь на запитання «стати власником великого бізнесу і мільйонером, аби що?» Наприклад, аби в якості людини, жорсткої, жадібної й байдужої до [інших] людей, навчитися щедрості, чуйності й безкорисливості. Тому що саме ці якості Душа хоче розвинути і натренувати.

А людина може над цим не замислюватися, ігнорувати інтуїцію, впиватися владою, грішми, зовнішніми привілеями. Але Душі це байдуже. Вона хоче навчитися чогось іншого. І тоді Душі, щоб її почули, «доводиться» організувати людині кризу, стрес, струс, щоб достукатися.

Як визначити, чи чуєте ви голос своєї Душі, чи прямуєте шляхом свого Призначення або збилися зі шляху? Наприклад, ось за цими ознаками (дякую О. Юрковській, цитую).

"Ви не дотримуєтеся цілей Душі, якщо:

 • сильно і довго хворієте;
 • почуваєтеся нещасною і загубленою;
 • часто і гірко помиляєтеся в людях;
 • з вами весь час стаються неприємності;
 • не можете знайти улюблену справу;
 • чіпляєтеся за минуле і непокоїтеся про майбутнє;
 • не бачите сенсу в вашому житті.

Ви прямуєте до цілей Душі, якщо:

 • обираєте вірний шлях;
 • відчуваєте невидиму допомогу і підтримку у вирішенні складних завдань і ситуацій;
 • чуєте внутрішній голос, який підказує правильне рішення;
 • притягує потрібних людей;
 • відчуваєте щастя тут і зараз".

Тонкість в тому, що ніхто, окрім вас самих, вам про ваше Призначення не розкаже. Тобто сказати — скажуть, але ви не повірите. Або не зрозумієте. Або, якщо ви вже підпорядковуєтеся своєму Призначенню, нічого нового не почуєте. Це внутрішнє знання ви можете відкрити в собі тільки самотужки.

Яким чином?

Наприклад, за допомогою медитації. Або за допомогою метафоричних асоціативних Карт. Це проективна методика, заснована на тому, що наша підсвідомість спілкується з нами мовою образів. Образи метафоричних карт дозволяють налаштувати контакт зі своєю підсвідомістю, навчитися розпізнавати і розуміти її послання. І буквально побачити невидиме — ваші обмеження, які заважають слідувати цілям своєї Душі, можливості й ресурси, які ви не помічали або не використали. А головне — за допомогою образів можна успішно змінювати переконання і створювати ту реальність, яку ви хочете!

Авторка — Юлія Коляснікова

+3
1420
RSS
20:24
+2
Тут теж дещо сумбурно, але водночас цікаво _чудово
22:34
+2
Скрізь, де Мире, я... треба виправити на Світе, я...
«Мир» — це «народ/нарід» _соромлюсь Теж має право на існування.
Але як хочеш, можу й виправити. Тим паче, раніше я таки справді виправив «Основні способи пізнання видимого світу...»
08:58
+2
Народ (=Мир) — це люди, а Світ — це все, що навколо. Добре, Тимуре, що зрозумів і виправив.
09:06
+2
По суті тепер. Про душу, яка здалеку порядкує тілом, правильно. Авторка — психотерапевт. Метод: метафоричні асоціативні карти Ще більш ефективним методом вивчення людей і допомоги їм, мабуть, є метод занурення у минуле під гіпнозом. Читаю зараз книгу Майкла Ньютона ПУТЕШЕСТВИЯ ДУШИ. Супер-книга!
Будь-який гіпноз — небезпечна штука. З ним треба бути обережним. Навіть якщо це найбезпечніший з усіх аутогіпноз…
14:23
+2
Читаю зараз книгу Майкла Ньютона ПУТЕШЕСТВИЯ ДУШИ. Супер-книга!

У нього ще є інша схожа книга — «Предназначение души»
13:25
+3
Стаття дуже хороша і корисна. Дякую, пане Тимуре, що її опублікували тут.

При цьому багато хто вважає, що «призначення» пов'язане з зовнішніми обставинами, з якимсь видом діяльності, з роботою, заняттями, користю чи служінням, проявами себе в зовнішньому світі.
«призначення» з зовнішніми проявами взагалі не пов'язано. Призначення — це не про досягнення, роботу, сім'ю, дітей, творчість або кар'єру. Це про внутрішній шлях, процес змін, станів людини від народження до смерті.


Я теж весь час шукав своє призначення в зовнішніх проявах, мабуть тому і не знайшов його _сміх

Треба цінувати ті обставини і ситуації, які є тут і зараз. Вони нам дані, тому що ідеально підходять для розвитку нашої Душі.

А взагалі то, зовнішня реалізація і успішність залежать від Карми (минулих вчинків), а Карма залежить від стану нашої душі (адже, про що думаємо, те і робимо). Чим вищий рівень розвитку Душі тим більше хороших справ людина робить, тим краща в неї карма, і тим краща зовнішня реалізація. Тому треба турбуватися не про те, як змінити зовнішні обставини на свою користь, а про те, як себе змінити і це з часом потягне за собою позитивну зміну зовнішніх обставин.

Рекомендую всім, хто ще не прочитав цю публікацію, зробити це. Тут цінне кожне слово!
13:31
+3
Хтось колись казав, що найцінніше, що ми можемо зробити для цього світу — це змінювати себе на краще. І він був правий. _посмішка
13:48
+2
А чим, Тимуре, є небезпечний гіпноз для людини?
14:27
+2
Ньютон сам говорив про те, що до нього переважно звертаються «молоді душі», які через свою незрілість потрапили в складні ситуації і опинилися в глухому куті. І таким чином шукають хоча би якихось підказок.
А більш «зрілим душам», у яких все добре, не варто таким займатися так як це може тільки нашкодити проходженню уроків у земному втіленні. Не дарма ж втілення на Землі пов'язані з тимчасовою втратою пам'яті про минулі втілення та про існування між втіленнями.
Відповідаю — читай!!! _язик
19:09
+2
До теми:Треба взяти на озброєння _сміюсь
По-нашому це означає:
Батько косять, а я ні —
Нах*я воно мені?!
©
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
Згадався старезний радянський фільм
Десь так _чудово

Випадкові Дописи