Анатолій ВИСОТА: РАДІСТЬ І ЗДОРОВ’Я (2017) (1, 01.2018 р.)

Анатолій ВИСОТА: РАДІСТЬ І ЗДОРОВ’Я (2017) (1, 01.2018 р.)


В цьому дописі я хочу поглянути на щойно проминулий 2017 рік під кутом зору здоров’я українців. Які події, на вашу думку, здоров’я нам додали, а які й зменшили його? Давайте разом спробуємо розібратися в цьому.

      Радісні люди не хворіють
Я не бачив радісних людей хворими. А ви? Мабуть позитивний настрій людини, її радісний стан і хвороба є несумісними. Дехто каже, що люди тому й сумні, що хворіють, і яка вже там радість на лікарняному ліжку. Давайте розберемося. Більшість українців все ж таки визнають, що мають крім тіла ще й душу. А дехто вже й здогадується, що крім тіла й душі має ще в собі й часточку Духу Творця. Марно щось говорити матеріалістам про назву цієї статті, бо вони впевнені, що матеріальне (тобто потреби тіла!) і визначає свідомість. Хоч правдою є й те, що голод, холод, війна та інше, не додають нам радості і здоров’я, але це є наслідком деформованої свідомості суспільства.
Читаючи пресу і дивлячись телебачення, можна прийти до висновку, що більшість українців незадоволені своїм життям, стан їхній пригнічений і дивляться вони в майбутнє з песимізмом. А от соціологи КМІС провели заміри настроїв людей і на початку січня ц.р. вияснилось, що 59% українців почуваються щасливими.То що ж діється насправді у нашому спільному домі?

       Головні події минулого року 
Згадаймо, що на початку минулого року сотня активістів заблокувала залізничне сполучення з Донбасом, щоб «припинити торгівлю з ОРДЛО, на якій наживаються олігархи». І мільйони наших родин захвилювалися, чи буде тепло й електрика, чи не замерзнемо ми взимку. Бо й справді час акції був вибраний геніально: в розпал зими припинити постачання з Донбасу мільйонів тон антрациту на українські ТЕС. Україна вистояла й не замерзла і влада не впала, але довелося спішно переводити ТЕС з антрациту на інше вугілля. Але сивого волосся додалося не лише в президента.
У січні 2017 р. у США відбулася передача влади від Обами до нового президента Трампа. Нині відома лиш частина тих зусиль, які задіяла Росія, щоб привести цього президента до влади. Пригадаймо, як москвини пили шампанське у госдумі, приказуючи «наш трампушка!». Але сталося навпаки: чи то Трамп прозрів, чи то на нього натиснули, але санкції проти Росії не тільки не були зняті, а ще були й посилені. Але ми таки переживали, щоб не втратити такого потужного партнера, як США. І ці переживання то збільшували суспільний неспокій українців, то зменшували.
6 квітня 2017 р., Європейський парламент проголосував за надання безвізового режиму з ЄС для громадян України. За це проголосували 521 євродепутат. Проти були радикали і ліві. Нагадаю, що ще в грудні 2015 р. європейські інституції ухвалили, що Україна виконала всі вимоги по безвізу. Чого ж так довго довелося нам чекати? Дві причини: корупція і тиск Росії. (У Нідерландах був навіть проведений референдум, щоб не допустити асоціації України з ЄС!). Нагадаю, що з червня і до кінця 2017 р. безвізом вже скористалися 400 тисяч українців. Ті вікна і двері у європейський світ, які колишній СССР так старанно зачиняв, нарешті перед нами відкрилися і ми побачимо, як живуть-поживають більш-менш вільні європейці. Ця подія безсумнівно додала нам оптимізму.
7 травня 2017 р. в неділю у Франції відбувся другий тур виборів і новим президентом став Емануель Макрон. Пригадаймо, що в першому турі перемогли Марін Ле Пен, яка набрала трохи більше 20% і Емануель Макрон, який набрав менше 23% і, що Росія робила все, щоб перемогла ця прихильниця Москви. У війні з Росією для України важливою є міцність антиросійської коаліції. Колишній президент Олланд не продав Росії замовлені нею кораблі МІСТРАЛІ – ми за це не забули. Ці вибори у Франції таки заспокоїли трохи українське серце.
У травні 2017 р відбулася ще одна позитивна подія для українців: на Євробачення (ЄБ) в нашу столицю приїхали представники 41 країни, а з Україною разом 42. Росія ЄБ-17 проігнорувала: Кремль не міг допустити, щоб росіяни побачили квітучий Київ і усміхнених українців, бо хіба ж на таке здатна «хунта»?
Згадаймо, що в 2004 р. Україна вперше стала переможцем Євробачення. Своїми ДИКИМИ ТАНЦЯМИ наша Руслана несподівано перемогла тоді всіх у Туреччині. А минулого 2016 р. як Росія не підкладала палиці в колеса Україні, а перемогла наша Джамала піснею «1944». Звичайно, ми хвилювалися, щоб у Києві диверсанти не підірвали раптом, наприклад, сцену разом із євроартистами. Обійшлося і, слава Богу.
У серпні-17 Україна святкувала свій 26-й рік Незалежності. Ми з дружиною і тещею дивилися по ТБ парад у Києві. На нашу армію вся наша надія. На наших воїнах вже були нові однострої. За ними крокували підрозділи країн-членів НАТО, навіть з далекої Канади. А у серпні 2014 р. Росія ж скористалася нашим святом у Києві й оточила наші війська під Іловайськом, а потім москвини підступно їх розстріляли. Схоже вже не могло статися у 2017 р., бо були б оточені й розгромлені ворожі сили. Оце усвідомлення й було причиною нашої загальної радості.
У вересні 2017 р. нарешті остаточно Україна стала асоційованим членом Європейського Союзу. Те, чого найбільше боялася Росія, нарешті відбулося. Україна остаточно відійшла від Росії і нашою стратегічною перспективою є набуття членства у НАТО та в ЄС. Під тиском ЄС буде змінене й реконструйоване все наше народне господарство, надійдуть велетенські зовнішні інвестиції, відбудеться бурхливий розвиток економіки і багатократне зростання добробуту українців. Гадаю, що ця подія ще не була належно оцінена українцями і вплив її на суспільні настрої був незначним.
У жовтні-грудні в Києві сталися події, пов’язані з активністю колишнього президента Грузії М. Саакашвілі. (Особливим прихильникам М.С. раджу звернути увагу на його почерк!). Києвом пройшлися багатотисячні демонстрації і лозунги були різні: за створення антикорупційного суду, за відставку президента, за дострокові вибори у 2018 році та інші. Учасники цих демонстрацій найбільше були обурені киянами, які їх не підтримали. Було утворене наметове містечко коло Верховної Ради, підтримане кількома депутатами на чолі з Є. Соболєвим. Але Майдану-3 так і не вийшло. Люди оцінили, мабуть, пов’язані з цим ризики втрати державної незалежності і масово не вийшли на вулиці проти «корумпованої влади». Зрозуміли, що на Донбасі йде війна з Росією саме за нашу незалежність.
І ще була нам одна радість: в кінці грудня-17 Україна виграла у стокгольмському суді проти російського Газпрому: якісь дикі 56 мільярдів доларів нам не доведеться платити Росії.

       Чого Росія напала на Україну?
Поверхнева відповідь така: Росія скористалася ослабленням України, зміною влади у Києві і спочатку окупувала Крим, а потім розв’язала війну на Донбасі. О. Арестович пояснює це ненавистю москвинів до українців: «Побутує у нас забавне переконання, нібито добрі російські люди не люблять нас тому, що їх обдурила жахлива путінська пропаганда. Саме за європейські прагнення вони вас/нас і ненавидять. За щедрика, за віночки, за вишиваночки, за толерантність.
У них глибоке відторгнення саме нашої культури і способу жити. Нашої ідентичності і критеріїв вибору. Кухні та організації дому. Манери спілкуватися і будувати відносини.
Саме тому, більша їхня частина, хтиво хекаючи, рубала руки нашим бійцям з українськими татуюваннями, топтала і шматувала прапори і »… мочила укропів", а ще більша — хтиво це схвалює і підтримує. Фашисти, хлопчики (розіп’яті – А.В.) і снігурі, просто дозволяють їм зручніше влаштуватися — з цією своєю ненавистю, «вони ж — цивілізований народ», нелегко зізнатися собі, що ти просто, чистою ненавистю, ненавидиш цілу культуру і бажаєш її знищити. Щоб все було, як у них».
Насправді пояснення ненависті сусіднього народу до українців сховане глибше. Кожен з нас хоч раз у житті та піддавався спокусі. А спокусою є пропозиція уявно легшого шляху для досягнення певної мети, наприклад: хочеш розбагатіти? треба пограбувати банк. Але спокушеного завжди чекає розплата. Та є й спокушені народи. Народи спокушають уявною «богообраністю». Москвини здавна увірували, що вони «народ-баганосєц; Масква — трєтій Рім, а чєтвьортава нє бивать!». Це розпізнав і Т. Шевченко 170 років тому. Ось почитаємо з поеми «Кавказ»:
«…Ми християни: храми, школи,
Усе добро, сам бог у нас!
Нам тільки сакля очі коле:
Чого вона стоїть у вас,
Не нами дана; чом ми вам
Чурек же ваш та вам не кинем,
Як тій собаці! Чом ви нам
Платить за сонце не повинні!..»
Триста років тому москвини окупували нашу землю, а потім і вкрали нашу києво-руську історію, бо їхня мати Золота Орда і татарські хани далеко від Європи. Зайшли вони в Київ і побачили, що тут живе інший народ. Триста років русифікували українців і випалювали українську мову. Знищували голодом і війнами і коли вже стали за крок до «новой исторической общности – советского народа» — тут все й розвалилося. І коли в 2014 р. остаточно стало ясно, що Україна вибирає шлях до Європи, Москва і пішла на нас хитрою війною. Отже справжньою причиною ненависті і війни проти України є війна москвинів за власну фальшиву ідентичність. Домовитися з ними можна лише про умови нашої капітуляцію або їх перемогти. Розуміння цього породжує сум’яття і тривогу в душах українців, що негативно впливає на здоров’я громадян.

      Стрічка новин
Прагнучи зачепитися за якийсь позитив у житті, українці прагнуть побачити українське життя по телевізору, а там його майже нема. А може є хоч у новинах? Ось я відкриваю УКРНЕТ і переглядаю стрічку новин 14.1.18 р. з 16=00 до 18=00. «В Ірані 25 загиблих протестантів; Одна людина загинула і 20 травмованих при землетрусі у Чилі; Чотири українки потрапили до 20 найкращих по біатлону; Є вплив Кремля на голосування у Раді; Следком РФ завів сотні справ про злочини в Україні; У Держдумі РФ запропонували денонсувати договір про кордони України; У Грузії впевнені, що листи Порошенка до ФСБ справжні; Електрички стануть довшими; У Києві знову підняли вартість проїзду у маршрутках; Жителів окупованого Криму залишили без українського м’яса; Бездомний помер, бо йому не надали медичної допомоги; П’яна водійка BMW знесла стовп і дерево, тікаючи від копів; Рука українки годину пеклася при 190 градусах; Відкритий реєстр педофілів; Псевдомінера присудили до 4 років; Знесення кіосків супроводжувалося пожежею…».
І так день за днем в інтернеті, по радіо і по ТБ. Такі новини краще не читати, не чути й не бачити. Вони породжують уяву, що Україна і весь світ рухаються до загибелі. Наслідком є роздратування людей і їхні хвороби. Це розуміє й телеведучий Микола Вересень. Ось недавно він розмірковував уголос: Президент бере й збирає всіх власників телеканалів та пропонує їм публікувати хоч 10% позитивних новин, а ті зчинять вереск, що це буде утиском свободи слова. А позитивні новини в Україні є і їх багато, просто треба доносити їх до людей і тоді за душевним спокоєм настане й покращення здоров’я нації.

     Чи є чим гордитися українцям?
Ще з 1991 р. з року-в-рік деякі ЗМІ нав’язували людям думку, як їм буде погано жити при незалежності. Мовляв, поля заростуть бур’янами і українці здихатимуть від голоду. Я полазив по інтернету і знайшов цифри валового збору зернових. Подивіться й ви:
Виробництво зерна в Україні (млн.т):
1950 – 20,4; 1970 – 36,4; 1971-75 – 40 (кожного року); 2003 – 20,3; 2004 – 41,8; 2008 – 53,8; 2013 – 63; 2014 – 63,8; 2015 – 59,96; 2016 – 66,0; 2017 – 60,3 (на 1.12.17 р.). Як же це сталося, що без колгоспів і «битви за урожай» останні 5 років маємо щороку урожай більше 60 млн.т?
Нам стільки не треба і Україна експортує щороку по 30 млн.т зерна; попереду нас лише США і ЄС. А якби експортували хоч половину цього зерна переробленим у борошно, крупи та макарони+, то не треба було б Україні і позики МВФ.
За виробництвом меду Україна посідає 5-те місце у світі, поступаючись лише Китаю, Аргентині, Туреччині та США. 

(На нашому городі були влітку-17  шість вуликів, мед отримали липовий — із цвіту липи)

(Ось тут ближче)

Робота із бджолами є ретельною, регулярною і делікатною; вона відповідає національному характерові українців. Тож недарма наш пасічник Прокопович здійснив революцію у бджолярсті, винайшовши РАМКОВИЙ вулик. Ви й самі знаєте, чим ще можуть гордитися українці.

     Головне досягнення в 2017 р.
Україна відстояла свою незалежність у війні з Росією. Це сталося завдяки створенню обороноздатної української армії і завдяки військово-технічній незалежності України від Росії, а також завдяки підтримці більшості країн світу.

     Чого я хочу у 2018 р.
Найголовнішим пріоритетом й надалі залишається збереження незалежної української держави. Треба й надалі тиснути на владу й олігархів, але в умовах війни й після загибелі більше 10 тисяч наших громадян це має бути виваженим, щоб в черговий раз не втратити державність. Добре було б, якби щотижня була хоч годинна розмова президента  або прем'єра із суспільством. І так на всіх рівнях аж до села включно. Це значно поліпшило б довіру людей до влади.
Я сподіваюся, що українці у своїй більшості нарешті усвідомлять, що СССР та РФ це ІМПЕРІЇ ЗЛА; що всякий зв’язок із Москвою був і є збитковим, а тому надалі маємо дотримуватися гасла: ПОДАЛІ ВІД МОСКВИ. Надіюся, що в 2018 р. відбудеться подальша нейтралізація РФ, а потім і перемога у війні. І це стає реальним, бо москвини стають все більшою загрозою не лише для нас, а й для всього світу.
Ми ж хочемо стати здоровими і щасливими? Для цього треба намагатися контролювати свої думки і слова, відсікаючи негатив. Коли більшість українців будуть дотримуватися ЧИСТОТИ ПОМИСЛІВ і стануть казати: «Живемо ми так собі. А завтра буде краще!» отоді насправді й стане жити краще.
Собі ж і нам я хочу ось такого: хай прапор наш стане сонячно-блакитним. А ще покататися б на електромобілі. Будемо жити у радості і творити позитив постійно!

     Хай же буде! 

Додаток від 23.1.18 р. 

До розділу ЧОГО Я ХОЧУ:

1. Щоб були задіяні нарешті СИЛИ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ (ССО) і головні свідки нападу РФ такі, як Гіркін і Бородай+ опинилися в Україні: треба готуватися до Гааги.

Додаток від 2.2.18 р.

Ця стаття була опублікована 23.1.18 р  в газеті ОБУХІВСЬКИЙ КРАЙ ном.5 (9984), с.2 під назвою: УКРАЇНЦЯМ — РАДОСТІ І ЗДОРОВ’Я! 

+5
714
RSS
18:50
+3
Оце, товариство, мій перший допис у 2018 р. Я розповів про основні події року і як вони імовірно вплинули на здоров'я українців. Може про щось і забув, то ви доповніть мене у своїх коментарях. Час публікації — 19.1.18 р. — якраз на Водохреща.
01:20
+2
Друже Анатолію! Ти тут цілий матеріал наворотив. А навіщо?! Не розумію…
_стежу
На мою думку, найкращим каментом до цього може бути оцей текст Івана Семесюка, широко відомий на просторах Фейсбуку:

Іван Семесюк

Валдайський прой*б. (сфейсбучено, ненормативная лексика вкл.) Тендітні люди в розпачі. Мовляв, шо за х*йня? Вкраїнці, як ті папуаси, ведуться на всілякі фейки, вброси, панікують, мечуться, насзливаються, ніх*я не буде, договорняк, дарма, ганьба, пізно, тре було раніше абощо. І все це сприймається як шкідлива вада, котра довела нас до етнічного дефолту. Раніше я теж сприймав це саме так — як щось кепське, як ваду. Між тим практика довела — це не є вадою. Це просто така риса. Різниця між вадою і рисою суттєва. Нас зливають, всьо пропало!, — волає вкраїнець, і наче (як зробили б московити) має стрімко тікати і з’й*бувати навпростець через яруги і куширі. Але він, волаючи пораженчєску мантру про повну ж*пу і жирних генералів запроданців, з сокирою напєрєвєс, волонтерським клумаком під пахвою і минометом в кишені, х*ярить наче сайгак в бік супротивника, г*ндонить всіх і вся, палить ворожі редути мов сірникові коробки, зажмуривши очі виносить в повітря непереможного кадирівського бетеера, і з воплем аааа!!! кругом зрада!!! несеться за новою порцією антикацапського напалму. Отут московити й прокололись. Вони думали що це суттєва панікьорська вада, а це просто обична риса характеру — дох*я п*здіти коли скрутно. Торгівельна марка «Валдайський прой*б». На ринку з 1654 року.

Текст геніальний!!! І все розставляє по місцях!!! Отже, друже, менше слухай, які «пораженчєскі мантри» волають по телевізору, бо це така суттєва й корінна риса українців: забагато п*здіти, коли скрутно… Але в тім-то й суть, що цей «п*здьож під час скрути» — це своєрідний «спектакль для інших»! Бо на практиці українці робитимуть протилежне.

Поміть, це не я сказав, а Ваня Семесюк!
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
01:37
+2
До речі, для своїх "Котобандерівців"
Котобандерівці
я недарма обрав оригінал Васі Ложкіна той, де котик праворуч «з сокирою напєрєвєс»! Оце вона і є — ота волонтерська сокира з тексту Семесюка!!! Хоча «Котобандерівців» я намалював у березні 2014 року, а Семесюк написав свій текст щонайменше в 2015 році…

Хоча "OT VINTA" (завдяки Юркові Журавлеві) про неї — про цю сокиру співали щонайменше в 2010 році:


І Тарас Шевченко писав: "… та й добре вигострить сокиру..." — але текст Івана Семесюка все одно геніальний!!! І продовжує традиційний смисловий ряд про «українську сокиру».
07:04
+3
Якщо вже й ти не розумієш, Тимуре, нащо це я написав, то таки капєц. Минув рік і ми його прожили разом з країною і усім світом. Чогось навчилися, десь наступали на граблі. Треба зробити підсумки. Треба підтримати себе і людей. Я планую опублікувати цей допис в ОБУХІВСЬКОМУ КРАЇ. Якщо після читання хоч одна людина погляне на світ ясними очима, то вже недарма я це «наворотив». А за коментар і твої сумніви — спасибі.
Минув рік і ми його прожили разом з країною і усім світом. Чогось навчилися, десь наступали на граблі. Треба зробити підсумки. Треба підтримати себе і людей.

І для цього ти ваяєш наступні розділи:

Чого Росія напала на Україну?

Якщо мати на увазі гібридну («хитру») війну, то напад стався в лютому 2014 року. І при чім тут 2017 рік??? _стежу

Стрічка новин

Мета новин, які виводяться в ТОП, полягає в тому, щоб: (1) залякати людей і (2) відволікти увагу людей від чогось справді важливого. Сучасна система влади (незалежно від регіону в світовому масштабі та цивілізаційної приналежності) в основному обслуговує інтереси «того, хто платить», а не малоспроможних пересічних людей. Тому будь-якій державі в той чи інший спосіб доводиться розв'язувати завдання №2 — відволікати людей від чогось важливого. А для цього треба прикувати увагу пересічних людей до засобів відволікання. У нас це завдання №1 у виконанні наших мас-медіа. Тому наші топові новини завжди будуть пов'язані з залякуванням населення. І ти берешся це аналізувати?! Навіщо???
_стежу

Отже, 31,8% (третина!!!) твого матеріалу — ці два розділи! — це така собі «вагома зайва блямба» посеред твого матеріалу. Якщо цю «блямбу» викинути, то вийде значно більш логічний матеріал, що складається з наступних розділів:

  • Радісні люди не хворіють

  • Головні події минулого року

  • Чи є чим гордитися українцям?

  • Головне досягнення в 2017 р.

  • Чого я хочу у 2018 р.

Просто не пиши про напад Росії на Україну в 2014 році та про ТОП українських новин — це абсолютно не в тему! З цією «блямбою» у тебе мимовільно вийшов "цукровий седвіч" — невже ти не зрозумів?! Я ж для когось опублікував «Енциклопедію методів пропаганди», частину 10 (цитую):

Зворотним до попереднього є т.зв. «Цукровий сендвіч». Негативне повідомлення маскується позитивним вступом і позитивним висновком.

Я тебе не звинувачую ні в чому, але ти так спрацював, коли негативне ядро з розділів «Чого Росія напала на Україну?» та «Стрічка новин» ти огорнув позитивним початком і позитивним завершенням. «Цукровий сендвіч»… Ну припустимо, на Світочі це виставив. Припустимо… Але перш ніж подавати це в «Обухівський край», подумай, а чи не викинути з «цукрового сендвіча» оцю гірку середину?! Без неї матеріал твій виглядатиме зовсім по-іншому! Спробуй заради експерименту викинути цю серединку, зберегти зменшений текст в окремий файл, а потім дай йому відлежатись, наприклад, 1 добу і порівняй обидва тексти. А далі подавай до газети той, що виглядатиме більш зв'язним, логічним, органічним. І більш позитивним, зрештою.
_соромлюсь
15:40
+3
Тимуре, причому тут 2017 рік, коли війна почалася 20 лютого 2014 р.? Та тому, що вона триває ще й у 2018 р.! А люди ще й досі не розуміють чому це на нас напала РФ? Тож роз'яснення потрібне! А що, друже, в інших країнах у стрічці новин домінують позитивні новини? Залякування людей має всесвітній характер!
А люди ще й досі не розуміють чому це на нас напала РФ? Тож роз'яснення потрібне!

Залякування людей має всесвітній характер!

Це окремі теми! Я зовсім не проти того, щоб проаналізувати гібридну («хитру») війну та пояснити українцям, чому РФ напала на нас. І зовсім не проти того, щоб показати всесвітню тенденцію на залякування пересічних людей через новинний потік. Але я наполягаю на тому, що це можуть бути 3 окремі статті:
(1) Набутки 2017 року;
(2) Четвертий рік нема життя від московитів;
(3) Лякай, лякай — не залякаєш!

_втомлений _втомлений _втомлений
Ну гаразд, я свою думку висловив, а ти роби, як хочеш. Хочеш подавати все вкупі? Подавай. Не хочеш окремо написати про «хитру» війну і про залякування людей негативними новинами? Не пиши.
_втомлений _втомлений _втомлений

Раджу тобі це. як професійний журналіст. Не варто валити все до купи. Якби я працював в «Обухівському краї», то вирізав би третину твоєї статті (оті два розділи) й узгодивши це з тобою, пустив би на друк лише 2/3 матеріалу. Водночас запропонувавши тобі написати ще 2 статті — окремо про «хитру» війну і окремо про залякування людей новинами.
Перш ніж друкувати цю статтю в газеті, її варто трохи виправити, щоб дійсно досянути бажаного ефекту. Навіть після рекомендацій пана Тимура в решті тексту є психологічні заковики.
Думала вкластися в коментар, але доведеться писати статтю. Тож трохи зачекайте.
Дуже гарна та позитивна стаття (хоч трохи й завелика). Після прочитання стало якось веселіше та радісніше, тому, мій висновок, чудовий текст!
То що ж діється насправді у нашому спільному домі?

Я думаю що тут залежить від вібрацій, які пропускає через себе людина. Людина яка вживає алкоголь, табак і т.д., звичайно ж вона не почувається щасливою (приклад на лице наш президент), а людина яка хоч трішечки думає про якісь вищі матерії, піклується про своє тіло, уже відчуває приплив радості, і таких людей стає все більше. Тому, 59% щасливих людей, вважаю це реальна цифра.
Людина яка вживає алкоголь, табак і т.д., звичайно ж вона не почувається щасливою (приклад на лице наш президент)

_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
Наш президент не почувається щасливим не тому, що вживає алкоголь і тютюн, а тому, що є олігархом, краде гроші разом з іншими олігархами й постійно думає про те, як би вкрасти ще більше — і щоб за це ніколи не настало би справедливого покарання…
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

а людина яка хоч трішечки думає про якісь вищі матерії, піклується про своє тіло

Швидше перше, ніж друге.
_крутий _мачо _крутий
Ну от, нарешті дописала
Чекаю на відгук.
15:19
+4
Друзям Тимуру, Сергію і Дзвінці дякую за добре слово і конструктив. Ну де ви бачили, щоб хтось у підсумках року поєднав РАДІСТЬ І ЗДОРОВ’Я українців? Тому всі розділи статті є доречними, бо і РФ і новини+ впливають на самопочуття людей і на їхнє здоров'я.
16:56
+4
У текст статті додав світлину про вулики на нашому городі:
А зблизька є фотографія? Бо ця здалеку зроблена і на ній погано видно.
Думаю, немає: фотограф стояв подалі, аби бджоли не покусали.
А працювати зумом наш народ не вміє, бо не вважає за потрібне.
_шкодую
Зрештою, це на мобілку клацнули, а там аби тільки клацнути поточний момент! А про те, щоб кадр вибудовувати… Облиште!
_шкодую
23:10
+4
У тексті я збільшив й обрізав світлину. Але, Дзвінко, пасічники ж в масках!
О, тепер краще! _чудово
Так зачно краще, бо раніше вулики були такі маленькі і стояли так далеко, що їх можна було сприйняти як ящики з пивом. А тепер зрозуміло, що то дійсно вулики і маски на людях теж доречні.
13:03
+3
Друже! Сподіваюся, що збудуться Ваші мрії… я читав вашу хроніку. У мене дві думки:
1. Ваша ситуація в Україні не дуже сильно відрізняється від нашої в Лівані… Завжди буде ворог і завжди він поруч, а справа в нас: чи можемо відчищати від брудних політиків, які думають, що мрії народу це тільки гра? У яких мета як більше зібрати гроші? Я думаю, що через вибори не вийде очищатися від них і вони завжди будуть над нами… сподіваюся, що я не маю рації.
2. У нас коли громадяни говорять про права (Їжа, здоров'я, транспорт, екологія ...) завжди отримують відповідь, що у нас надзвичайна ситуація в країні… у нас війна мовчіть! і люди мовчать тому, що і повзи брудних політиків накоїти фальшиві конфлікти, поставити бомби, вбити своїх людей… аби вони мовчали і думали тільки про безкоштовність. Політика вже брудна болота корупції.
Коли слухаємо новина ЗМІ вже нічого не віримо… абсолютно нічого. Сподіваюся, що у вас краще.
Коли слухаємо новина ЗМІ вже нічого не віримо… абсолютно нічого. Сподіваюся, що у вас краще.

Друже Імаде, зараз весь світ живе в епоху так званої постправди. Як фаховий журналіст, Ви мусите це розуміти… Тому на превеликий жаль, скрізь у всьому світі однаково — що у нас, що у вас!..
_шкодую

Я думаю, що через вибори не вийде очищатися від них і вони завжди будуть над нами… сподіваюся, що я не маю рації.

На жаль, Ви таки маєте рацію. Зараз вся людська цивілізація зайшла в тупик і потребує докорінного переформатування. Інакше це може обернутися великою бідою. Величезною! Вибори — це інструмент цієї самої цивілізації, що зайшла в тупик. Тому вирішити всі наявні проблеми через вибори неможливо…
_шкодую
13:21
+2
На жаль, я дуже добре розумію. _сумний
10:29
+4
Дякую й тобі, Імаде, за розуміння.
Ось подумав, чого я ще хочу: Щоб були задіяні СИЛИ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ( ССО ) і головні свідки нападу РФ (Гіркін, Бородай+) опинилися в Києві. Треба готуватися до Гааги!
11:51
+3
Сподіваюся, що збудуться Ваші мрії! _чудово
15:44
+3
А ось хочу попросити вас, кожного із завсідників СВІТОЧА: ДОДАЙТЕ ПОЗИТИВУ! Скажіть, чим ще можуть ГОРДИТИСЯ (пишатися) українці?
14:01
+3
Друже Анатолію, маєте схвальний відгук. _посмішка Публікуйте в «Обухівському краї»! Спонукайте земляків до мислення!
15:40
+3
Раю, ти так нечасто коментуєш на СВІТОЧІ. Дякую тобі за добре слово.
12:17
+3
Дякую за цю дивовижну статтю, але у мене є питання що означає сакля? I що означає чурек?
12:54
+4
О, Занко! Дякую за це запитання. В поемі КАВКАЗ Т. Шевченко пише про загарбницьку війну Московії проти народів Кавказу. САКЛЯ — це хатинка в горах. Бідна хата, схожа на хату Жебрана Жебрана в гірському Лівані. ЧУРЕК — це хліб, схожий на ліванські коржі.
12:56
+2
Ця стаття була опублікована в газеті ОБУХІВСЬКИЙ КРАЙ номер 5 (9984), с.2 за 23 січня 2018 р. Назва така: УКРАЇНЦЯМ — РАДОСТІ І ЗДОРОВ'Я!
09:19
+2
Ось ще чим можна пишатися українцям: збільшенням виробництва, споживання і експорту ФРУКТІВ. Даю посилання про це на цікаву статтю: www.ar25.org/article/ukrayina-vstanovyla-absolyutnyy-rekord-z-eksportu-fruktiv.html
За 2017 р. виріс експорт фруктів, зокрема яблук, на 37%.
А-а-а-а… Навіщо мені посилання на веб-ресурс, де мене не поважають і звідки мене виперли з ганьбою?! Нехай ідуть попід три чорти!!! Я краще почитаю це в Gazeta.UA!
_язик _язик _язик

Випадкові Дописи