До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Позитивне мислення в дії

Позитивне мислення в дії

Ця стаття – моя відповідь пану Анатолію на його аналіз 2017 року.


Тут на Світочі ми всі вправляємося в позитивному мисленні. Але це не так легко, як здавалося спочатку. Пан Анатолій дуже хоче пришвидшити хід подій і побачити розквіт України. Щоб хоч якось на це вплинути і заохоти людей до позитивного мислення, він написав статтю, але трохи поспішив і сам припустився кількох помилок. Я теж ще тільки вчуся думати позитивно, тому не вважаю свою точку зору абсолютною істиною, але вибрала кілька цитат і навела свої аргументи. Якщо хтось і в них побачить помилки, то запрошую до дискусії. Цитати будуть виділені жирним курсивом.

1.

Хоч правдою є й те, що голод, холод, війна та інше, не додають нам радості і здоров’я, але це є наслідком деформованої свідомості суспільства.

Голод, холод і війна – це прекрасні, сильнодіючі ліки, які дозволяють позбутися безлічі хвороб, треба лише навчитися правильно їх застосовувати.

Про лікування голодом написано вже тисячі книжок, найвідоміша мабуть «Чудо голодування» Поля Брега. Тай сам пан Анатолій знає таку методику («Життя на волі» Арнольда Ерета). За кордом є спеціальні клініки, де за великі гроші лікують голодом. Відомий український письменник-фантаст Олесь Бердник був переконаний, що якби наш народ не був так сильно прив’язаний до матеріальної їжі, то в 30-ті роки минулого століття значно менше людей померло б від Голодомору, бо більшість померли від страху, а не від нестачі продуктів.

Холодом навчилися лікувати японці, вони придумали сауну навпаки – кріосауну, в якій за допомогою рідкого азоту температура знижується до мінус 130°-180° С. Це дозволяє успішно лікувати різні запальні процеси, посилювати імунітет. Такі процедури тепер можна пройти в кожному великому місті.

Війна теж хороший лікар. Під час Другої Світової війни лікарі всіх воюючих країн відмічали різке зниження захворюваності на різні гастрити, коліти, виразку шлунка, а також на весь спектр застудних хвороб (ангіни, грип, ларингіти, трахеїти і т. д.). І це при тому, що і солдати і цивільне населення часто мерзли і харчувалися значно гірше ніж в мирний час. Шкідливою для здоров’я є лише затяжна позиційно-окопна війна, коли тривалий час нічого не відбувається, яку ми зараз і маємо на Сході. Вона знижує мотивацію. А загалом війна як і полювання чоловікам подобається, вона додає їм азарту, дозволяє подовгу триматися в потоці щастя, який досліджує Міхай Чіксентміхайі.

2.

У жовтні-грудні в Києві сталися події, пов’язані з активністю колишнього президента Грузії М. Саакашвілі… Але Майдану-3 так і не вийшло. Люди оцінили, мабуть, пов’язані з цим ризики втрати державної незалежності і масово не вийшли на вулиці проти «корумпованої влади». Зрозуміли, що на Донбасі йде війна з Росією саме за нашу незалежність.

Рівень корумпованості влади завжди дорівнює середньоарифметичному рівню корумпованості населення країни. Це аксіома, яку ми, українці, гарно підтвердили Євромайданом. Як тільки корумпованість Януковича стала більшою ніж середня по країні, люди вийшли на Майдан, і горе-президенту довелося втікати до Росії.

А зараз люди хоч і нарікають на владу за звичкою, про яку в своєму коментарі згадав пан Тимур але підсвідомо відчувають до неї довіру, тому на заклики Саакашвілі ніхто не відгукнувся. І це підтверджує велике соціологічне дослідження.

Якщо ми хочемо ще більше знизити корумпованість влади, то нам треба збільшити кількість некорумпованого населення, тих простих людей, які чесно оплачують проїзд в транспорті, сплачують комуналку і податки, не віддячують лікарям, вчителям і секретаркам цукерками.

3.

Отже справжньою причиною ненависті і війни проти України є війна москвинів за власну фальшиву ідентичність.

Нам би свою ідентичність віднайти, а ви за московинів переживаєте. Он Арестович аж п’ять варіантів української ідентичності нарахував. Нам конче треба нарешті сформувати сучасну українську ідеологію. Дуже хочу її почути у 2018 році. Але то більше завдання для пана Тимура і решти наших письменників.

4.

І так день за днем в інтернеті, по радіо і по ТБ. Такі новини краще не читати, не чути й не бачити. Вони породжують уяву, що Україна і весь світ рухаються до загибелі.

Продайте телевізор і купіть електронну книжку. Не дивіться новини взагалі, особливо негативні. Краще включіть дитячий канал з мультиками або якийсь природничий. Або спробуйте перетворити негатив на позитив, беріть блокнот і ручку і переформульовуйте кожну новину на позитив.

5.

1950 – 20,4; 1970 – 36,4; 1971-75 – 40 (кожного року); 2003 – 20,3; 2004 – 41,8; 2008 – 53,8; 2013 – 63; 2014 – 63,8; 2015 – 59,96; 2016 – 66,0; 2017 – 60,3 (на 1.12.17 р.). Як же це сталося, що без колгоспів і «битви за урожай» останні 5 років маємо щороку урожай більше 60 млн.т?

От тут вже я трохи побавлюся в негатив. Нам є ще куди тягнутися, бо Європа й Америка уже переходить на роботизоване сільське господарство, а в нас все ще городи лопатами копають.

Мені раз на тиждень молочні продукти одна жіночка з села привозить. То вона каже, що в їхньому селі на 50 дворів є лише 4 корови. І це за 15 км від міста, маршруткою хвилин 20 їхати. Я сподіваюся ідея пана Анатолія про родові маєтки стане нарешті популярною, а поля України будуть обробляти трактори на автопілоті. Якщо ще не цього року, то в 2020 точно.

6.

Україна відстояла свою незалежність у війні з Росією.

Україна відстояла свою незалежність ще у 2014 році. То може досить уже стояти на місці. Настав час переходити до активних дій і рухатися вперед. Ця війна сильно затягнулася. Так, ми відновили боєздатність нашої армії, але якщо вона буде продовжувати стояти на місці, то знову почне розкладатися. Я дуже сподіваюся побачити цього року активні дії нашої армії і її вихід на східний кордон. Я розумію, що це принесе смерть багатьом сім’ям, але цю гангрену треба або почистити або ампутувати, щоб врятувати життя цілого організму.

7.
Найголовнішим пріоритетом й надалі залишається збереження незалежної української держави.

Це дуже песимістична думка. Вона консервує наше теперішнє становище і не дає рухатися далі. Найголовнішим пріоритетом має стати стрімкий розвиток квітучої України. Це перегукується з цитатою номер 3. Як тільки ми чітко визначимо, куди нам рухатися, у нас почнеться розквіт.

8.

Ми ж хочемо стати здоровими і щасливими?

Собі ж і нам я хочу ось такого: хай прапор наш стане сонячно-блакитним. А ще покататися б на електромобілі.

От тому наші бажання і не здійснюються, що ми ще не навчилися їх правильно формулювати. Хотіти можна скільки завгодно, нам це ніхто не забороняє, але від цього нічого не зміниться. Бажання треба формулювати в теперішньому часі. Наприклад так: «Я здорова і щаслива і вдячна за це Богу».

А на електроавтомобілі ви, пане Анатолію, хочете тільки один раз покататися? Вас тільки тест-драйв цікавить, чи ви плануєте купити собі таку машину?

Як робити Карту мрій описується в цій статті.

До речі, в мене є пропозиція, давайте усі завсідники Світоча 16 лютого зроблять собі Карти бажань на 2018 рік, а через рік кожен розкаже, що у нього збулося.

Дзвінка Спопілкарка

+2
345
RSS
Погоджуюсь на експеримент по створенню Карти бажань. Тільки треба ще статтю прочитати як це робити :)
21:17
+2
О!!! Добре вже те, що Дзвінка Сопілкарка теж почала реагувати статтями на дописи друга Анатолія!!! Почитаю не зараз, а десь вночі або зранку, бо зараз у мене важка сцена йде в епопеї, не можу з неї вистрибнути в ХХІ сторіччя…
_соромлюсь
03:37
+2
Якщо ми хочемо ще більше знизити корумпованість влади, то нам треба збільшити кількість некорумпованого населення, тих простих людей, які чесно оплачують проїзд в транспорті, сплачують комуналку і податки, не віддячують лікарям, вчителям і секретаркам цукерками.

Оооо, то є величезна проблема! Люди ж хочуть, «щоб у нас все було і нам за це нічого не було!» ©
_шкодую
Себто, вони б із задоволенням помінялися місцями з корумпованими чиновниками, аби грабувати Україну… вже на свою користь…

Нам конче треба нарешті сформувати сучасну українську ідеологію. Дуже хочу її почути у 2018 році. Але то більше завдання для пана Тимура і решти наших письменників.

Я вже писав про це на Світочі в якомусь каменті. Бачу, що він загубився. Доведеться статтю опублікувати, щоб на неї можна було посилатися, інакше діла не буде…
_шкодую
UPD. До 5:15 ранку писав — але таки опублікував!
_язик

Продайте телевізор і купіть електронну книжку. Не дивіться новини взагалі, особливо негативні. Краще включіть дитячий канал з мультиками або якийсь природничий. Або спробуйте перетворити негатив на позитив, беріть блокнот і ручку і переформульовуйте кожну новину на позитив.

Як там казав професор Преображенський?!


_сміюсь _сміюсь _сміюсь

Так, ми відновили боєздатність нашої армії, але якщо вона буде продовжувати стояти на місці, то знову почне розкладатися.

Ні-ні! Нам би ще бодай рік… Знаю, про що пишу, повірте.
_не_знаю

До речі, в мене є пропозиція, давайте усі завсідники Світоча 16 лютого зроблять собі Карти бажань на 2018 рік, а через рік кожен розкаже, що у нього збулося.

М-м-м… Виготовлення Карти бажань докорінно суперечить моїм переконанням. Треба дуже добре подумати, перепрошую…
_шкодую
Подумаю й повідомлю…
13:26
+2
Дзвінко, Дуже дякую, що відгукнулася на мою статтю svitoch.in.ua/850-anatoliy-vysota-radist-i-zdorov-ya-2017-1-01-2018-r.html цим великим дописом. Треба врахувати, що пишу я не тільки для завсідників СВІТОЧА. Для нас, до прикладу, вже не треба доказувати, що жовто-блакитний є ПРАВИЛЬНИМ прапором Для Більшості людей з району правильними є синьо-жовті кольори. Тому деякі речі доводиться огрубляти, робити контурними для кращого сприйняття загАлом. За КАРТУ БАЖАНЬ окреме спасибі!
А ви в карті бажань намалюйте жовто-блакитний прапор на будинку Верховної Ради. Може подіє? _розгублений
22:11
+2
Як тільки корумпованість Януковича стала більшою ніж середня по країні, люди вийшли на Майдан, і горе-президенту довелося втікати до Росії.

Це вже була не корумпованість, а просто бандитизм. Тому народ таке не «переварив».
05:13 (відредаговано)
+1
За багаторазовою порадою друга Тимура я нарешті розіклав усі свої 79 дописів у папки. Маю 15 папок. І мене зацікавило, а скільки папок має наша улюблениця Дзвінка? Заглянув на її сторінку і перевірив. Теж 15 папок! Я відкрив останню папку ФУТУРОЛОГІЯ. І розкрив цей допис, який стоїть першим. З охотою його перечитав. То хто з нас має карту бажань-18? Я щось був написав — треба буде подивитися, що саме…
_посмішка У мене хоч матеріалів більше, однак тек менше — рівно 12. Дюжина. _посмішка

Випадкові Дописи