Омолодження аж до зникнення сивого волосся - можливе!

Омолодження аж до зникнення сивого волосся - можливе!
Джерело матеріалу:

Багато лікарів, розповідаючи про дію стовбурових клітин, відзначають, що поряд з позитивним ефектом при лікуванні конкретного органу практично завжди спостерігається омолодження шкіри, приплив енергії, підвищення життєвого тонусу, загальне омолодження аж до зникнення сивого волосся.

Маючи 20-річний досвід власної методики голодування від 1 до 5 тижнів, я кожен раз спостерігаю ці ознаки під час виходу з голоду. Тому я запропонував заступнику директора «Кріоцентру» з наукових досліджень доктору біологічних наук Ю. Романову провести експеримент на собі з вимірюванням кількості стовбурових клітин.

Продовжуючи ходити на роботу, робити зарядку і дихальну гімнастику, я підготувався один тиждень, проголодував тиждень на воді і вийшов з голоду протягом трьох тижнів. Кількість стовбурових клітин порахували до початку семиденного голодування, на виході з голоду, через один і два тижні після виходу. З'ясувалося, що до кінця семи днів голодування кількість стовбурових клітин в крові знизився. Зате після тижня виходу з голоду їх кількість подвоїлася, а через два тижні потроїлася в порівнянні з кількістю клітин, заміряних до початку голодування. Вперше вдалося довести, що голодування сприяє викиду в кров стовбурових клітин, тобто стимуляції фізіологічних процесів регенерації і росту білкових структур.

Експеримент проводився за допомогою дорогого устаткування із застосуванням дорогих реактивів, тому вимір довелося перервати «на найцікавішому», коли зростання стовбурових клітин ще тривало. Можу сказати зі свого 20-річного досвіду, що позитивний ефект навіть від тижневого голодування триває кілька місяців.

Виявляється, голодуванням, стимулюючи зростання стовбурових клітин, можна заробити 15-25 років життя! У самому собі можна створити Банк стовбурових клітин для зберігання від декількох місяців до року саме Вашого Генетичного Резерву Здоров'я, так необхідного для творчого процесу та / або ділової активності. Все своє ношу з собою.

У процесі тривалого голодування організм активно очищається, тобто позбувається всього «застарілого» — тих клітин, яким і так залишилося жити недовго. В результаті в тканинах утворюються вільні «квартири» для стовбурових клітин. А раз з'явилися квартири, то потрібні і мешканці. Стовбурові клітини викидаються в кров, розселяються по організму і сприяють його оновленню. Отримані експериментальні дані вперше підтвердили біологічну доцільність цього явища. Ось чому лікувальне голодування виліковує багато хвороб за допомогою цього механізму і приводить до явного омолодженню й оздоровленню організму.

Їжа перед сном / нічний обжор

Недоварена їжа лежить в травному тракті всю ніч, виділяючи численні токсини. Потім, під ранок, коли Сонце активізує всмоктування в кров поживних речовин, величезна доза токсинів благополучно всмоктується і починає руйнувати весь Ваш організм. Особливо від цього страждає нервова система. В результаті відразу після пробудження з'являються відчуття розбитості, слабкості, втоми і відсутності відпочинку. 

Автор: Юрій Гущо
+3
892
RSS
22:43
+2
Люблю експерименти, що перериваються «на найцікавішому місці» _сміюсь
23:19
+2
А що там цікавого? Після підйому буде спад — оце й усе…
Згадалося:
Спад, то зрозуміло, але важливо визначити, коли він почнеться? Чи залежить тривалість підйому від тривалості голодування? Поступово можна врахувати ідеальну частоту та тривалість голодовок для підтримання здоров'я.
Мій «чоловічий пейджер» підказує, що ідеальна частота оздоровчих голодувань мусить збігатися з календарем релігійних постів _добре
Не факт. В християнстві є 4 пости різної тривалост від 10 до 50 днів. І інтервали між ними не рівномірні.
А що, неодмінно мають бути рівні інтервали?! _стежу
Щось мені підказує, що рік ділиться на 4 сезони:

 • зима (морозно, авітамінозно, частина припасів з'їдена)

 • весна (тепліше, скрізь з'являється природна зелень, хоча з харчами все ще не дуже — осінні припаси майже на нулі, зате є все свіже-свіже)

 • літо (спекотно, харчів багато)

 • осінь (стає дедалі холодніше, проте запаси заготовлених на холодний сезон харчів максимальні)

На мій «пейджер» впала СМСка, що в різні сезони року доцільно організовувати оздоровчі голодування різної тривалості. Бо якщо, наприклад, «врубити» 40-денну сувору дієту взимку, десь в січні-лютому, то можна врізати дуба.
_ні
А той 7-тижневий (7х7=49) Великий піст перед Великоднем, до речі, є комплексним: якийсь тиждень «сиропусний», якийсь «м'ясопусний» тощо. Себто, з раціону виключається якийсь один різновид продуктів (сир, м'ясо тощо) — а це вже якась комплексна дієта…
_не_знаю
А той 7-тижневий (7х7=49) Великий піст перед Великоднем, до речі, є комплексним: якийсь тиждень «сиропусний», якийсь «м'ясопусний» тощо

М'ясопусний і сиропусний тижні НЕ входять до самого посту. Це процес входження у піст.
Бо якщо, наприклад, «врубити» 40-денну сувору дієту взимку, десь в січні-лютому, то можна врізати дуба.

Ну, не в січні, а з 28 листопада.
Хо-хо! 28 листопада — це осінь, і до, і після Покрови можна наїстися від пуза. Вітамінів не бракує. В грудні не надто холодно. Від 28 листопада до 25 грудня — менше місяця. 19 грудня — Миколая Зимового. А те, що УПЦ МП наказує поститися аж до 7 січня — то хто їм дохтур, що вони живуть за юліанським календарем?!
Окремо подивився правили Великого посту. Ось заборонені продукти:

 • М'ясо та м'ясопродукти

 • Риба і рибопродукти (крім несуворих днів).

 • Птиця і яйця

 • Молоко і молокопродукти

 • Солодощі, випічка

 • Фаст-фуд

 • Алкоголь

Кількість днів суворого посту обмежена, загалом не можна їсти лише 2 дні, та й те не поспіль… Знаєте, хоча це на 49 днів, але цілком терпимо! Каші й супи, гриби й картопля… А в несуворі дні навіть рибу можна! Від цього з голоду не помреш.
Правильно, бо це — піст, а не голодування. Чисте голодування на воді — тільки страсні п'ятниця і субота.
А ще між постами, у звичайний період, церква пропонує постити кожної середи і п'ятниці.

Випадкові Дописи