Ретроградні планети в 2018 році

Ретроградні планети в 2018 році
Джерело матеріалу:

Всі планети, які можуть бути ретроградними — тобто всі, крім Сонця і Місяця, — в 2018 побувають в цій фазі. Про те, що принесуть ці періоди, розповідає астролог Наталя Волошина.

Ретроградність вищих планет — Урана, Нептуна і Плутона  — окремих людей не торкнеться. Під їх впливом знаходяться глобальні події, непомітні «простим смертним», і зміни світового масштабу, які стають видимі через роки.

Ретроградний рух Юпітера і Сатурна теж мало кого торкнеться. Воно вплине на людей, чиї професії знаходяться під заступництвом цих планет (юристів, політиків, чиновників та ін.), А також на тих, хто в 2018 році буде зайнятий соціальною активністю, правовими питаннями або будівництвом. Для них важливо знати, що період ретроградності (а значить, слабкості) у Юпітера — 5 березня — 15 липня, а у Сатурна — 13 квітня — 10 вересня. У ці періоди заняття, яким вони протегують, будуть неефективними.

Ретроградність мінорних планет -Меркурія, Венери і Марса — позначиться на вашому житті найсильніше. На них давайте й зупинимося.

Ретроградний Меркурій в 2018 році

Меркурій буде ретроградним тричі: 

  • з 22 березня по 16 квітня, 
  • з 24 липня по 20 серпня  
  • з 16 листопада по 7 грудня.

Під час ретроградного Меркурія не рекомендується відправлятися в дорогу, проводити переговори, оформляти документи і починати навчання. Сповільниться торгівля. Ускладниться спілкування з оточуючими.

Ретроградною фазою Меркурія можна скористатися, щоб знайти людей, яких ви давно не бачили, відновити документи, повернутися до навчання, яке ви кинули, не закінчивши.

Ретроградна Венера в 2018 році

У 2018 році Венера буде ретроградною з 3 жовтня по 19 листопада.

Ретроградна фаза Венери не підходить для початку нового роману, весілля з людиною, яку ви мало знаєте, зміни іміджу, косметичних процедур, покупок і фінансових справ.

Вона підходить для того, щоб переглянути особисті відносини, виправити помилки минулого, помиритися з партнером, з яким розлучилися, повернути колись втрачені речі (або придбати такі ж).

Ретроградний Марс у 2018 році

У 2018 році ретроградним Марс буде з 22 червня по 31 серпня.

У цей період рекомендується знизити активність і замість рішучих дій займатися аналізом ситуації і плануванням. Не можна починати «бойові дії» — агресори в цей період зазнають поразки. Може повернутися старий конфлікт, який не забувся, а тлів десь на задньому плані. У ньому потрібно розставити всі крапки над «i», з'ясувати всі стосунки і більше не тримати каменю за пазухою.

Ретроградна фаза Марса вважається несприятливою для операцій (крім тих, з якими не можна почекати, само собою), для спортивних рекордів і екстремального відпочинку.

Нехай ретроградні планети не бентежать вас — знаючи особливості періоду, будь-який їхній вплив можна скорегувати на свою користь, і професійний астролог вам в цьому з радістю допоможуть.

+2
1153
RSS
15:42
+2
Ретроградний Марс у 2018 році
У 2018 році ретроградним Марс буде з 22 червня по 31 серпня.
<...> Не можна починати «бойові дії» — агресори в цей період зазнають поразки. Може повернутися старий конфлікт, який не забувся, а тлів десь на задньому плані. У ньому потрібно розставити всі крапки над «i», з'ясувати всі стосунки і більше не тримати каменю за пазухою.

На Донбасі треба врахувати…
19:09
+2
Хочеш зробити щось, піди на консультацію до астролога. Як добре, що на сайті ми маємо свого ФАХОВОГО АСТРОЛОГА — посестру Дзвінку!

Випадкові Дописи