УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Казковий гороскоп. Я - Баба-Яга! А ти хто?

Казковий гороскоп. Я - Баба-Яга! А ти хто?
Джерело матеріалу:

Навіть якщо дитинство залишилося далеко позаду, будь-яка людина все одно продовжує вірити в казки. Цей казковий гороскоп перенесе вас в світ давньоруського фольклору.

Хто ж ви за знаком зодіаку — русалка, потвора чи Баба-яга? Читайте швидше!

Овен (21.03-20.04): Змій Горинич

У кожному Овні живе справжнісінький Змій Горинич. Це дуже гарячий персонаж (у всіх сенсах цього слова). Один невірний крок в його сторону, і вам не врятуватися від його вогнедишної пащі.

Хоча у Горинича цілих три голови, він рідко думає хоча б однією. Тому часто робить дурниці, особливо коли перебуває в гніві. Якщо йому здасться, що ви в чомусь помиляєтеся, то він обов'язково гучно заявить про це на весь світ. Цей казковий персонаж завжди висловлює свою думку різко і прямолінійно.

Однак є у Горинича і хороші якості. Цей Змій вкрай рішучий, відважний і завжди глобально мислить. Головне, вчасно направити його невичерпну енергію в правильне русло.

Порада Овнам: перестаньте йти на поводу у своїх емоцій. Перш ніж дати відповідь кривдникові, заспокойтеся і глибоко вдихніть!

Телець (21.04-20.05): Домовик

Домовик в домі — щастя в родині! Все сяє чистотою, квіти политі, домочадці нагодовані. Але тільки в тому випадку, якщо ви ні в чому йому не суперечите. Адже це дуже владна нечисть!

Домовик дуже ревнивий, упертий і любить посперечатися. Відстоюючи свою точку зору, він буде не тільки напористий, але і, можливо, грубий. Такий вже у нього характер!

Порада Тельцям: якщо у вашому будинку живе ще один Телець, краще відразу вирішити, хто в домі господар.

Близнюки (21.05-21.06): Лісовик

Лісовики абсолютно щиро впевнені, що ніхто, крім них, життя не знає. А до цієї впевненості додається вражаюча балакучість і енергійність.

Він здатний годинами доводити оточуючим, що вони не мають рації, при цьому жодного разу не повторившись. Даром слова природа Лісовика не обділила! Крім усього іншого, він може так заплутати сліди, що і сам не розуміє, як опинився в тій чи іншій ситуації.

Порада Близнюкам: всі лісовики — відмінні інтригани і маніпулятори. Тому з вас може вийти прекрасний політик і, звичайно ж, талановитий критик.

Рак (22.06-22.07): Кикимора

Кикимора — дуже чуйна, сентиментальна, ласкава і емоційна нечисть. Але при всіх цих чудових якостях з нею дуже непросто спілкуватися. Адже зазвичай вона сама не знає, чого хоче. Все життя її роздирають непримиренні протиріччя. То хочеться бути турботливою домашньою Кикиморою, то вільною болотною нечистю. Ось так і живе, бігаючи від одного берега до іншого!

Зате Кикимора — прекрасний друг. Вона обов'язково вислухає, заспіває колискову і укладе відпочивати під болотним кущиком. Ще й нагородить цінною порадою! Загалом, Кикимора — справжній подарунок долі, особливо якщо працює психологом.

Порада Ракам: особисті відносини з усякими Водяними і Лісовиками найчастіше складаються у Кикимори невдало.

Лев (23.07-23.08): кіт Баюн

Цей котик здатний зачарувати і приспати кого завгодно. Навіть того, хто спати зовсім не збирався! Кіт Баюн наділений особливим магнетизмом. Хоча він егоїстичний, самозакоханий і упертий, люди все одно обожнюють його, захоплюючись особливими талантами і чеснотами. А він милостиво дозволяє їм робити це!

Вся справа в харизмі і приголомшливій впевненості в собі. Кіт Баюн може нахабно перебріхувати казки і фальшиво завивати пісні, але робить це з таким почуттям власної гідності, що ніхто не наважиться зробити йому зауваження. Своїм безкомпромісним тоном він з легкістю переконає вас у вашій неправоті. Особливо якщо ви мали рацію.

Порада Левам: використовуйте свої ораторські здібності тільки на благі цілі!

Діва (24.08-23.09): Баба-яга

Колись Баба-яга була Василиною Премудрою, але життєвий досвід зробив її прагматичною і цинічною, та ще й потайною. Тепер Яга сидить безвилазно в своїй хатинці, помішуючи зілля та висушуючи мухомори для непроханих гостей. Поки вони не пройдуть всіх випробувань, дорогу до Кощія нізащо не покаже. А завдання Яги будуть дуже складними!

Намагатися перехитрити цю стареньку — справа марна. Вона сама кого завгодно обведе навколо пальця. До того ж у Яги природне чуття на брехню. Баба-яга дуже любить чистоту і порядок. Це тільки на перший погляд в її хатинці повний безлад. Насправді кожна смітинка лежить на своєму місці, а комарі і мухи літають по строго заданій траєкторії.

Порада Дівам: Баба-яга вимоглива як до себе, так і до інших. Але іноді вам все ж варто кинути всі справи і просто політати на ступі!

Терези (24.09-23.10): Мара

Таємнича Мара часто сидить без діла, але не тому, що їй лінь. Чому ж вона безцільно бродить по старовинному замку, страждаючи сама і змушуючи страждати інших? Вся справа в тому, що Мара не здатна швидко прийняти тверде рішення. Перед тим, як почати щось робити, їй потрібно ретельно зважити всі «за» і «проти». А це забирає дуже багато часу!

А ще Мара неймовірно любить обговорювати питання «життя і смерті» з усіма оточуючими. Вона може роздути слона абсолютно з будь-якої мухи. Якщо серед ваших друзів є ця нечисть, готуйтеся годинами вислуховувати її ниття.

Порада Терезам: якщо ваші друзі не підштовхнуть вас до рішучих дій, то ви так і просидите вічність в роздумах і тузі.

Скорпіон (24.10-22.11): Русалка

Русалка плаває у власному болоті емоцій і виходить звідти вкрай рідко. Вона — неймовірно загадкова, складна і нервова натура, яка часто кидається з крайності в крайність. Ця красуня цілком здатна закохатися в моряка, якого бачила лише раз у житті. Віддати заради нього свій голос морській відьмі, а потім… забити улюбленого хвостом. Просто тому, що настрій у неї був поганий. Не та фаза Місяця, самі розумієте ...

У цій прекрасній сутності постійно йде боротьба між високими ідеалами і приземленими бажаннями. Поза всяким сумнівом, Фрейду тут було б де розвернутися! На перший погляд, русалки дуже егоїстичні, але в душі всі вони чуйні і добрі.

Порада Скорпіонам: постарайтеся не запливати глибоко в вир емоцій. А якщо вас почне тягти на дно, починайте тиснути на жалість.

Стрілець (23.11-21.12): Лихо однооке

Лихо однооке найбільше нагадує велику дитину. Воно неймовірно життєрадісне, енергійне і володіє невичерпним запасом оптимізму. Обпікаючись навіть в тисячний раз, Лихо все одно не відмовиться від віри в людей. Так і буде воно йти по життю з величезною кількістю подряпин і вічною посмішкою над єдиним оком.

А ще Лихо однооке — дуже романтична натура, яка вірить у вічну любов з першого погляду (можливо, саме тому воно так часто помиляється). Загалом, це неймовірно мрійлива істота і 100-відсотковий ідеаліст.

Порада Стрільцям: ви можете витратити на пошук ідеальної другої половинки все своє життя. Придивіться до тих, хто щиро вас любить!

Козеріг (22.12-20.01): Кощій Безсмертний

Кощій — природжений керівник, який володіє незаперечним авторитетом. Його поважають навіть вороги. І це не дивно, адже Кощеюшка володіє найсильнішою волею і сталевим характером. Найчастіше він намагається приховувати свою жорсткість під маскою ніжності і турботи, але при певних обставинах може стати справжнім тираном!

Кощій — цілісна і зріла особистість, яка завжди твердо знає, чого і кого хоче. Не дарма він отримав прізвисько «Безсмертний». Цю нечисть не бере ні вогонь, ні вода, ні мідні труби, тому всі життєві катаклізми Кощій переносить з великою гідністю.

Порада Козерогам: ніхто краще Кощія не вміє досягати поставленої мети. Головне, не помилитися при її постановці!

Водолій (21.01-18.02): Соловій-Розбійник

Цей розбійник — сама безвідповідальна і чарівна нечисть! Соловій рідко думає про такі нудні речі, як будинок, сім'я, кар'єра і т. п. Він мріє літати в хмарах і жити в своєму повітряному замку. Правда, поки що доводиться сидіти на дереві, свистіти і грабувати перехожих!

Однак такий спосіб життя зовсім не заважає Соловію-Розбійнику бути дуже популярним. Він викликає прихильність до себе з перших же хвилин знайомства. Крім того, Соловій свято вірить в свою удачу, яка рідко його підводить. Тому-то він і живе вільно, не піклуючись про завтрашній день!

Порада Водоліям: знайти вихід з будь-якої ситуації вам допоможуть креативність і винахідливість, якими ви наділені понад усяку міру.

Риби (19.02-20.03): Водяний

Водяний живе в маленькій калюжі, але при цьому мріє про безмежний океан, далекі мандрівки, коралові рифи і відчайдушні пригоди. Не варто боятися! Нікуди він в результаті не втече, оскільки в глибині душі неймовірно прив'язаний до своєї рідної калюжі.

Фантазії часто замінюють Водяному реальне життя. Завдяки їм він рятується від сірих буднів. Інші казкові герої зазвичай не розуміють піднесеної і вразливої натури Водяного. Тому йому доводиться шукати співрозмовників серед випадкових гостей болота.

Порада Рибам: краще вам нікому нічого не доводити, а всі перешкоди просто обпливати.

+2
2269
RSS
05:51
+2
Так, читали, читали _сміюсь
Кощій — природжений керівник, який володіє незаперечним авторитетом. Його поважають навіть вороги. І це не дивно, адже Кощеюшка володіє найсильнішою волею і сталевим характером. Найчастіше він намагається приховувати свою жорсткість під маскою ніжності і турботи, але при певних обставинах може стати справжнім тираном!
Кощій — цілісна і зріла особистість, яка завжди твердо знає, чого і кого хоче. Не дарма він отримав прізвисько «Безсмертний». Цю нечисть не бере ні вогонь, ні вода, ні мідні труби, тому всі життєві катаклізми Кощій переносить з великою гідністю.
Порада Козерогам: ніхто краще Кощія не вміє досягати поставленої мети. Головне, не помилитися при її постановці!
13:21
+2
Я — Овен. Але й не знав, що Змій-Горинич. А чого ще й Горинич?
Та просто люди розважались, отож і підібрали нечисть під зодіакальний гороскоп _сміюсь
А Змій Горинич — через полум'яність Овна _ура
Так, це розважальний гороскоп, його не варто сприймати серйозно. Але людям з образним мисленням він допоможе розібратися в собі й краще зрозуміти інших.

Випадкові Дописи