До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

​Примноження грошей з допомогою астрології

​Примноження грошей з допомогою астрології

Мої друзі і просто знайомі, які знають, що я професійний астролог, замучили мене питанням: «Чи можна з допомогою астрології покращити фінансове становище, чи все запрограмовано раз і назавжди?» Я втомилася кожному з них окремо пояснювати всі нюанси, тому вирішила викласти цю техніку у статті, щоб просто пересилати її всім зацікавленим особам.


Для початку треба прояснити кілька моментів:

  • Астрологія – не магія, не чарівна паличка, це досить точна наука, хоч її теорії й постулати все ще потребують перевірки і шліфування. Астрологія використовує закони фізики, математики та психології, а от сучасна психологія все більше стає схожою на середньовічну магію, але про це трохи пізніше.
  • Так, основне правило астрології гласить, що кожна людина, істота чи річ з’являються в цьому світі з дуже чіткою, наперед визначеною програмою. Є астрологи, які можуть вам скласти гороскоп для кота, автомобіля чи светра ручної роботи, який зв’язала ваша бабця. Але до мене з такими проханнями прошу не звертатися.
  • Друге правило астрології каже, що змінити гороскоп можна лише з допомогою переїзду на дуже велику відстань, найкраще на інший континент. Але якщо з самого початку у вашій карті народження не записаний переїзд, то вам це і в голову не прийде. Ви будете до кінця своїх днів сидіти на одному місці й «тягнути свою лямку».
  • І так, з допомогою астрології можна покращити будь-яку ситуацію, в тому числі й фінансову. Тут спрацьовує ще одне правило астрології – якщо знаєш, де впадеш, то вже знаєш, де треба «соломки підстелити». Астрологія дозволяє передбачувати круті повороти, згладжувати гострі кути і пом’якшувати падіння. Цим ми і займемося трохи нижче.
  • І нарешті астрологія вивчає енергетичні ритми, які проходять крізь нашу планети і нас самих. От саме ці ритми ми й будемо вчитися використовувати.
  • Гроші – це енергія, це матеріальний прояв життєдайної сили. Їх недарма порівнюють з водою. Вода дає нам сили, підтримує життя, дозволяє всьому рости й розвиватися. Вона є всюди, хоч і не в однаковій кількості, в холодному космосі, в розпеченій лаві, високо в горах чи в найсухішій пустелі. Питання тільки в знанні про способи її видобутку.
  • В сучасній психології та езотериці є поняття «Грошовий потік», який найкраще уявляти як потік води, річку. Така «грошова річка» як і справжня може бути різною – широкою, вузькою, повільною, швидкою, і кожна людина має власний «грошовий потік». Ширина і швидкість потоку показує, як гроші приходять до людини і як витрачаються.
  • А ще кожна людина має на цьому потоці певний «резервуар з дамбою», які визначають об’єм грошей, які реально втримати в руках.
  • Більшість людей мають засмічений «грошовий потік», діряву «дамбу» і не вміють використовувати енергетичні потоки.

Про гострі кути в житті окремої людини ми говорити зараз не будемо, бо вони у кожного свої і визначити їх можна лише за індивідуальним гороскопом. А от енергетичні потоки діють на всіх однаково, і навчитися користуватися ними може кожен. Ми ж не ходимо взимку по вулиці в сандалях і футболках і не садимо на городі картоплю в грудні. Ми розуміємо, що то не відповідний сезон для таких дій. А от розтане сніг, потепліє і прийде час їхати на село чи дачу, витягати з шафи гарні сукні й легкі футболки.

Щось подібне відбувається і з грошима. Для їх примноження і витрачання теж є вдалі й невідповідні періоди. Гроші недарма порівнюють з водою, бо вони як і вода дуже сильно реагують на супутник нашої планети – Місяць. У грошей теж є припливи і відпливи. Для їх відслідковування нам буде потрібний місячний календар, його найважливіші моменти – молодик і повня, ну і звичайно ж сонячне затемнення. Про використання сонячних і місячних затемнень для планування своєї діяльності й загадування бажань я вже писала. Тепер я навчу вас прочищати «грошовий потік» з допомогою місячного календаря.

Підготовчий етап

Приблизно за місяць до сонячного затемнення, на зростаючому Місяці, між молодиком і повнею, потрібно купити новий гаманець. Якщо не встигаєте, можна використати ще чотири дні після повні, поки Місяць не втратив круглої форми. Потім він почне втрачати силу.

Як правильно вибрати гаманець можна прочитати тут. Але важливіше, щоб він просто вам подобався, коли ви його побачите, то вже будете знати, що це ваш гаманець. Купіть його, не торгуючись. Принесіть новенький, порожній гаманець додому, відчуйте радість від цієї покупки, але нікому не показуйте. Покладіть його на приліжковий столик або під подушку, якщо разом з вами живе багато людей, і хтось може його взяти в руки. Це важливо, щоб до гаманця ніхто крім вас не торкався. І там він має пролежати до сонячного затемнення. Найближче буде 15 лютого о 21.04 за Ґрінвічем, як раз на китайський Новий рік. В Україні це буде 23.04.

Етап перший

Напередодні затемнення проведіть повну ревізію своїх фінансів. Підрахуйте усі регулярні доходи за попередній календарний рік. Якщо ви працюєте на кількох роботах, то складіть усі зарплати до купи, а також пасивні доходи від оренди чи депозитів, соціальні виплати: декретні чи пенсію. Одноразові випадкові підробітки не враховуйте. Якщо ви людина творчих професій, то згадайте всі свої проекти за рік. Тепер вирахуйте середньоарифметичне, розділивши цю суму на 12. Ви отримали свій місячний дохід. Це та сума, від якої ми й будемо танцювати. І це та сума, яка визначає вашу цінність для Всесвіту. Багато людей вважають себе такими нікчемними, що не бачать своєї цінності, і для них вже ці підрахунки є першим кроком до заможного життя.

Тепер зі свого місячного доходу ви вираховуєте 10%. Це і є те число, яке нам потрібне. Якщо воно не рівне, то округлюємо в бік збільшення. Наприклад, у вас вийшло – 342 гривні 47 копійок, то округлюєте до 350 грн. Цю суму ви маєте скласти з найбільших купюр і покласти під свій новий гаманець на підвіконні за 2-3 години до сонячного затемнення. Бажано, щоб вікно виходило на південь, схід або захід, бо в північне вікно місячні промені не попадають. А нам треба, щоб енергія сонячного затемнення зарядила і гаманець і купюри.

Через 2-3 години після точної фази затемнення або вранці, ви ховаєте заряджені гроші в таємну кишеньку гаманця, вкладаєте в нього менші купюри й копійки, банківські картки і все, що ви зазвичай носите в гаманці. І починаєте ним користуватися, як звичайним гаманцем, ніхто не повинен здогадатися, що він чарівний. Тепер ваше завдання втриматися і зберегти ту заряджену суму недоторканою, не потратити її на якісь нагальні потреби протягом місяця.

Етап другий

За 2-3 години до молодика ви проводите ревізію свого чарівного гаманця, вичищаєте його від усього непотрібу, який там зібрався, розправляєте і гарненько складаєте усі банкноти та копійки. А потім виймаєте з таємної кишеньки чарівні купюри і усвідомлюєте їхню цінність. Відчуйте радість, що вам вдалося їх зберегти. Ви ж вже знаєте, як це було не просто. І подякуйте за це собі і Всесвіту. Додайте до них таку ж суму або трохи більше і покладіть на підвіконня під гаманець для заряджання місячною енергією. Через 2-3 години після точної фази молодика або вранці, візьміть в руки збільшену чарівну суму і відчуйте, як з її збільшенням зростає і ваша цінність для Всесвіту. Заховайте чарівні гроші в таємну кишеньку, знову заповніть гаманець і користуйтеся ним як звично. Вже через кілька днів ви переконаєтеся, що ваші доходи зростуть.

Другий етап вам доведеться повторити ще десять разів. Якщо вам це вдасться, то через рік у вашому гаманці збереться сума більша за ваш одномісячний дохід, а ваші регулярні місячні доходи зростуть в 3-4 рази. 

Автор Дзвінка Сопілкарка

+3
402
RSS
13:08
+3
Ой, Дзвінко, ти таке гарне написала! А на собі ти це перевірила?
Я ще в процесі. То ж цілий рік треба на перевірку.
08:41
+2
А коли завершиться рік зростання достатку? Головне, Дзвінко, що ти маєш НОВИЙ ГАМАНЕЦЬ!
В цій системі є ще два етапи теж по року часу. Але до них я ще не дійшла.

Випадкові Дописи