7 рівнів розвитку душі (Частина 1)

Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!

7 рівнів розвитку душі (Частина 1)

Всього виділяють 7 рівнів розвитку душі: душа немовляти, дитяча душа, юна душа, зріла душа, стара душа, трансцендентна та нескінченна душа.

Душа немовляти (новачки)

Ми приходимо на цю планету, як душі немовлят. У цьому циклі реінкарнацій ми дбаємо про себе, пристосовуючись до нового для нас фізичного існування і вчимося виживати. Душі немовлят як правило поселяються в примітивних культурах і цивілізаціях, де важливий елемент боротьби за виживання. Ці душі цікавляться обставинами фізичного плану, але не помічають того, що бажання інших людей можуть не збігатися з їх власними. Вони не відкриваються емоційно, оскільки їх емоційна природа ще не повністю сформована.
У більш розвиненому суспільстві душі немовлят почуваються не на своєму місці, вони не вписуються в соціум. Душі немовлят мають схильність до релігії, як поклонінню сонцю і взагалі природі. При народженні у нас проявляється цей аспект душі, незалежно від того, чи є він нашим найвищим вже досягнутим рівнем чи ні.

Цей аспект пов'язаний з нашою первісною, інстинктивною природою і навчанням виживанню в людському тілі. Він тісно пов'язаний з Землею, особливо з Матір'ю-Землею, з жіночим аспектом планети. Ми можемо бачити це у дітей, що люблять вовтузитись в бруді, грати з комахами, жабами і ящірками. Дорослі вступають в контакт зі своєю немовлячою частиною душі за допомогою ритуалів — шаманського танцю, музики, гри на ударних інструментах, прикрасах обличчя і тіла різними орнаментами.
Немовлячу частину душі можна викликати також в різних фізичних станах — наприклад, при хворобі, травмі або при просвітленні, коли відбувається контакт з первісними джерелами енергії. Ми відчуваємо немовлячу частину нашої душі, коли з'являється загроза нашому життю чи благополуччю, наприклад, коли ми втрачаємо роботу. Військові дії, полювання, пізні прогулянки на самоті в небезпечних районах, страшні фільми і ситуації, що будять в вас первісні страхи, приводять нас в зіткнення з немовлячим аспектом нашої душі.

Душі немовлят, що знаходяться на нижніх щаблях соціальної ієрархії, часто в очах інших людей є дивними і нерозвиненими. Вони зазвичай не намагаються знайти постійну роботу, так як це здається їм обтяжливим.
В цілому Земля досить близько підійшла до того моменту, коли на ній реінкарнує остання душа немовляти.
Зараз на початку циклу реінкарнацій знаходиться набагато менша кількість душ, ніж всього сто років тому. Душі немовлят зазвичай воліють реінкарнувати в інших місцях. По-перше, тому, що Земля трохи «зносилася», попереду чекає важка робота, і тому більшість «новачків» вирішує стартувати на більш молодих планетах. Крім того, оскільки середній вік душ на Землі наближається до зрілого, кожна душа, що втілилася вперше, змушена «наздоганяти» загальну масу.


Дитяча душа (порядок перш за все)

До того часу, коли ми досягаємо дитячого віку душі, ми встигаємо вже розібратися з механізмами індивідуального виживання. Дитячі душі мають тенденцію до розвитку цивілізації і підтримання порядку. Вони вчаться використовувати свою творчу енергію в цьому напрямку.

Дитячі душі люблять, щоб їх життя була впорядковане, структуроване і шукають авторитет, який міг би забезпечити таку структуру і порядок. У релігії вони вважають за краще масштабні, добре організовані системи вірувань, які створюють чіткі ритуали і стандарти поведінки. Вони люблять чистоту і часто звертаються в медичні установи. Їм потрібно, щоб про їх тіла і здоров'я дбала якась авторитетна сила. Дитячі душі бояться всього незвичайного.
Товариства, побудовані дитячими душами, ригідні і мають сувору ієрархію влади: наприклад, Римська імперія. Ці душі менш агресивні, ніж душі немовлят або юні, вони піклуються про колективне, а не індивідуальне виживання. У цьому віці розвивається здатність оцінки тих чи інших суспільних вчинків з точки зору їхньої моральності або аморальності.
Наш дитячий аспект душі — це та наша частина, яка навчилася будувати свої відносини з представниками громадських владних структур і світом взагалі на цивілізованій основі. Цей аспект є у кожного з нас незалежно від того, чи є наша душа в цілому дитячою чи ні.

Цивілізуючий вплив, який чинять на дитину батьки і суспільство, дозволяють дитячому аспекту її душі почати домінувати над немовлячим. Перше, що пов'язане в житті дитини з цим впливом, — це навчання ходіння на горщик (а не в штани). Дитину привчають стримувати свої природні інстинкти, щоб догодити тим, хто має над нею владу (батькам). Потім йде контроль за тим, як дитина їсть, розмовляє, поводиться. (Батьки часто сприймають цю фазу як створення «справжніх» людей з маленьких варварів.) У міру того, як дитина росте, її поведінкою керують вчителі, приятелі і особи, наділені владою, — поліцейські, лікарі, священики і політики.
Наш дитячий аспект душі — це та наша частина, яка дотримується правил: «Заправляй своє ліжко», «Не бери у незнайомих людей цукерки», «Пий побільше рідини». Наш дитячий аспект душі любить чистоту, порядок і структурованість, його засмучує порушення цих принципів: «Чому ти не прибрав кімнату?», «Чому ти мені не сказала, що сьогодні ми будемо обідати раніше звичайного?», «Ми завжди це робили по-іншому! „

Наш дитячий аспект душі відчуває, що він повинен керувати інстинктивною поведінкою — такою, як харчування, миття, сон і секс. Все наше суспільне поводження обумовлюється, в основному, почуттям доречності і правильності з погляду дитячої душі. Це стосується того, як переходити вулицю, як одягатися, як поводитися в суспільстві, які слова вибирати і так далі. Найяскравіше це проявляється під час стихійних громадських зборів, святковий гулянь, весіль і похоронів.
Дитячі душі часто є “стовпами суспільства», — стійкими і непохитними у своїх переконаннях. Вони стають мерами і шерифами, президентами батьківських комітетів, їх часто можна виявити в навчальних установах і бюрократичних організаціях. Коли їх переконання наштовхуються на заперечення, дитячі душі починають переживати внутрішнє сум'яття. Вони настільки впевнені у своїй правоті, що їм важко прислухатися до доводів протилежної сторони. Цій фазі чужа саморефлексія.

Юна душа (матеріалісти-кар'єристи)

Юні душі вже навчилися виживати на фізичному плані, підтримувати порядок і вести себе в суспільстві. Тепер вони починають стверджуватися в образі тієї влади, яку шукають дитячі душі. Юні душі найбільш орієнтовані на фізичну сторону життя. Вони міцно ототожнюють себе зі своїм тілом і его. Таким людям дуже важко визнавати свій фізичний вік, часто вони вдаються до пластичної хірургії, щоб продовжувати виглядати молодо і привабливо.
Юні душі ставляться дуже скептично до будь-яких явищ, що не вписується в рамки «наукових» уявлень. Вони зазвичай не захоплюються містичним чи релігійним досвідом понад ту міру, яка прийнята в суспільстві. Вони часто вважають уявлення про життя після смерті безглуздими і, як наслідок, бояться смерті.

Ці душі мають найсильнішу мотивацію досягти успіху в обраному ними полі діяльності і активно працюють для цього. Ідеалом юної душі є приваблива, багата, видатна людина, яких часто показують по телебаченню. Юна душа вважає, що вона — це те, чим вона володіє. Вона бачить світ через призму полярних протилежностей: «добре — погано», «правильно — неправильно». Юні душі вважають, що ті, хто з ними не згоден, автоматично неправі і заслуговують осуду, покарання і презирства.
Часто вони захоплюються політикою. Такі юні душі, як Олександр Македонський, Вільгельм Завойовник або Чингісхан, стали засновниками великих імперій.
Наш юний аспект душі — це частина нашої сутності, яка навчилася приймати самостійні рішення. Цей аспект може здійснювати функції лідера, особливо в областях, пов'язаних з фізичним планом. Ми користуємося своїм юним аспектом, коли беремо себе в руки, дисциплінуємо себе і націлюємося на досягнення успіху. З точки зору цього аспекту, «правильно» — це те, що допомагає йому досягти своєї мети, а «неправильно» — те, що цьому заважає. Ця наша частина менш емоційна, ніж дитяча або зріла. Вона орієнтована на досягнення поставлених цілей і егоцентрична. Людей, які відмовляються приймати їх цінності, юні душі часто вважають «дивними». Хороший приклад політики юних душ — гонка озброєнь. За нею стоїть філософія «Якщо я не вирвуся вперед, мене випередять інші».

Проблема отруйних відходів, якими забруднена вся земна куля, — результат розквіту цивілізації юних душ, які в гонитві за успіхом мало піклуються про віддалені наслідки. Юні душі вельми продуктивні, винахідливі і цілком орієнтовані на конкретну мету. Питання моралі та етики в поле їхнього зору, як правило, не потрапляють.
Намагаючись «залишити свій слід на землі», юні душі можуть виявляти дивовижну працездатність. При цьому вони не завжди прагнуть до того, що їм дійсно подобається, — частіше до того, що, на їх думку, прокладе їм шлях до успіху. Вони бажають скоріше вивчити «як світ влаштований», щоб використовувати ці знання з користю для себе. Деякі з цих людей мають вроджені здібності змушувати економічну систему «танцювати під їхню власну дудку» і з видимою легкістю перетворюють сотні доларів на тисячі, а мільйони — в мільярди.
Людина, що знаходиться на стадії юної душі, завжди мріє купити дорожчий автомобіль і оселитися в престижнішій квартирі, в дорожчому районі міста.

Оскільки юні душі не відрізняються емоційною відкритістю, з них рідко виходять хороші батьки, здатні встановити міцний контакт з дітьми. І все ж вони будуть купувати будь-яку річ, що сподобалася їх дитині, — від ляльки в колисці до вишуканих французьких суконь. Адже дитина теж може служити індикатором суспільного становища. Їхні діти будуть потопати в іграшках, нарядах, дипломах про закінчення всіляких навчальних закладів, кататися в дорогих автомобілях і хизуватися модними зачісками. Їх готуватимуть до блискучої кар'єри, одруження, заміжжя. Успіх дітей буде відкидати відблиск на життя їх честолюбних батьків.
Юні душі схильні дотримуватися загальноприйнятих релігійних поглядів, але при цьому позбавлені фанатизму, притаманного дитячим душам. Їх можна зустріти в церкві, де вони обговорюють ділові питання і заводять корисні знайомства, але навряд чи вам вдасться побачити, як вони з жаром моляться або гнівно засуджують своїх ближніх за відсутність благочестя.
Юні душі повністю ототожнюють себе зі своїми тілами і не вірять, що свідомість живе після смерті. Тому вони погоджуються заморожувати себе у спеціальних камерах, виробляти над собою пластичні операції, що поліпшують форму носа, лоба, талії і стегон. Завдяки їх здатності піддавати небезпеці своє здоров'я і навіть життя, переносити біль і матеріальні витрати заради краси, косметична медицина перетворилася на прибутковий бізнес.
У юному віці душі відкривається тяга до творчості, яка сягає розквіту в зрілому віці.
Переваги орієнтації на юний аспект своєї душі полягає в тому, що це дає нам впевненість в собі і орієнтує на досягнення цілей і успіх у відносинах з людьми — особливо, пов'язаних з кар'єрою. Більш старі душі, що нехтують цим аспектом, відчувають, що з'являється загроза їх існуванню, і тому починають приділяти занадто багато уваги фізичній стороні життя. Отже, щоб ми могли нормально функціонувати на цій планеті, даний аспект повинен знаходитися в рівновазі з усіма іншими.

Продовження — 7 рівнів розвитку душі (Частина 2)

+2
440
RSS
01:29
+1
Один з найкращих матеріалів про еволюцію людської свідомості.
Дякую за матеріал! Зараз прочитаю другу частину.
07:28
Перед тим як будувати людські тіла наш Дух — Творець вже матеріалізовувався і не раз, спромагаючись при цьому будувати тіла рослин — риб — рептилій — ссавців — людини, плекаючи, готуючи і гартуючи по ходу цих втілень Душу — дитину двох Творців. Далі в розвитку ми маємо усвідомити цю свою Душу та за допомогою Любові — загальнооб"єднуючої Істини, створити себе досконалу людину в досконалому людському тілі. Та об"єднавши на цьому етапі розвитку матерію з духом за допомогою інструменту Душі ми зможемо продовжити розвиток втілень далі: людина — планета — зоря — галактика — всесвіт.
Все починається в житті з малого.
З зернини — хліб,
З промінчика — зоря.
Все у Всьому — в Істині.
Істина перед нами і починається з нас.

Наше життя це і є наша Гра. І виграти її можливо лише піднявши рівень вібрацій по її ходу до рівня вібацій Душі, а потім об"єднавшись з цим своїм інсрументом — Душею, грати далі задля досягнення і об"єднання з вібраціями Духу — Творця Всесвіту. Значення має частота та чистота вібрацій. Решту можна об"єднати одним словом — ігра — мирські ігри завдання яких перевірити стійкість досягнутих людиною вібрацій при наявності цих досягнень. Коли перевірка пройдена людина може наблизитись до касти брахманів — майстрів, котрі здатні задля підвищення і очищення вібрацій людей, що не досягли того рівня тимчасово опускатись до їх рівня вібрацій та завдяки своїм здібностям піднімати колективну суспільну планку загальних вібрацій людського суспільства, діючи переважно через посередників — учнів (приклад Ісуса). Щоправда завжди ризикуючи при цьому, так як Гра з вібраціями небезпечна та тонка річ — можна самому оступитись і впасти в прірву (тому диявол — ще один прояв Бога, і перевіряв Ісуса спокушаючи його в пустелі сорок діб). Коли ж так буде гратись не підготовлена людина, ще й думаючи, що мирські азартні ігри їй в цьому допоможуть — розвиток такої людини в духовному сенсі на цьому і закінчиться.
ar25.org/article/zhyttya-ce-gra.html

Випадкові Дописи