До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Тибетський рецепт очищення судин

Тибетський рецепт очищення судин
Джерело матеріалу:

Це древній тибетський рецепт очищення судин, який був знайдений дослідниками в одному з трактатів. Згідно з ним, цей засіб здатний навіть продовжувати молодість, і грунтується він на часнику. Доведено, що за допомогою часнику можна вилікувати судинні захворювання, оскільки організм буде позбавлятися від бляшок в судинах. Вилікувати атеросклероз, головні болі, поліпшити зір, слух, знизити ймовірність виникнення варикозних вен. Курс очищення судин часником повторюється через три — шість років.

Для приготування настоянки візьміть 350 грамів очищеного часнику. Подрібніть його, щоб вийшла кашка, перекладіть її в банку, закрийте кришкою і поставте в темне місце. Через деякий час, коли часник дасть сік, потрібно вибрати 200 грамів найбільш рідкої, соковитої частини і помістити її в банку об'ємом — півлітра. Залийте туди 200 мілілітрів медичного спирту 96%. Замість нього нічого брати не можна. Банку добре закрийте і поставте в прохолодне місце, але не в холодильник. Накрийте банку іншою посудиною, як ковпаком і нехай настоянка так стоїть протягом 10 днів. Потім відіжміть склад через лляну ганчірку. Отриману рідину поставте знову під ковпак ще на три дні.

Приймайте три рази на день по двадцять п'ять крапель до тих пір, поки настоянка повністю не закінчиться. Візьміть п'ятдесят мілілітрів холодного кип'яченого молока, вилийте в нього двадцять п'ять крапель настоянки і випийте за півгодини до прийому їжі. Запивайте настоянку водою. Води потрібно пити в тричі більше.

Кожен раз, коли будете йти з дому, беріть з собою баночку з п'ятдесятьма мілілітрами молока і необхідною кількістю крапель настоянки. Продовжуйте очищення судин часником протягом трьох місяців.

Протипоказання

Не можна приймати часникову настоянку, людям, що страждають на епілепсію і хвороби нирок. Вагітним настоянка також протипоказана.

Пийте по два — два з половиною літри води на добу, щоб полегшити роботу печінки, оскільки все очищення проходить через неї. Більше рухайтеся, не пийте каву, міцний чай, какао, не використовуйте гострі спеції і приправи. Ні в якому разі не можна приймати алкоголь. Це може дати великі ускладнення. Використовуйте ліки не частіше ніж один раз на 3 роки.

+2
1941
RSS
22:45
+2
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
Пригадав «перебудовну» рекламу якихось пігулок.
З принцом, який їв часник…
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
06:17
+2
Відлякує ретельність і регулярність лікування часником.
Овва, знайшов чого лякатися! Є ж іще часникові клізми…
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

Окрім того, Його Божественна Милість Шрі Шрімад А.Ч.Бхактіведанта Свамі Прабхупада доніс до нас просту і тривіальну істину, колись висловлену Шрі Крішною. Істина ж в тому, що хоча цибуля й часник належать до рослин, а не до м'яса, проте їхнє споживання ввергає людину в гуну невігластва. Отже, задля досягнення досконалості від споживання цибулі й часнику варто відмовитися… А така ідеологія призведе до погіршення стану здоров'я — бо людина не чиститиме судини. Тож не хвилюйся, брахмани часнику не їдять, часникової настоянки не приймають — а отже, судини не чистять!
_танцюю _ура _танцюю _ура _танцюю _ура _танцюю
Брахмани вживають інші спеції, які теж добре чистять і судини і весь організм, куркума, наприклад, чи шафран.

Випадкові Дописи