Перше сонячне затемнення в 2018 році

Перше сонячне затемнення в 2018 році
Джерело матеріалу:

Червоний, жовтий і зелений місяць: перше сонячне затемнення у 2018 році (фоторепортаж)

Тінь Місяця закрила сонячний диск не повністю, явище спостерігали в Південній Америці та Антарктиді.

15 лютого відбулося перше в 2018 році сонячне затемнення. Воно було частковим – тінь Місяця закрила сонячний диск не повністю.

Користувачі соцмереж діляться фотографіями явища. Зокрема, Луна «наповзла» Місяць «наповз» на Антарктиду, накрила накрив навколишній океан і трохи торкнулася торкнувся Латинської Америки. Побачити затемнення змогли жителі Бразилії, Чилі, Аргентини, Уругваю і Парагваю.

Як повідомляв УНІАН, з цієї нагоди астрологи віщують позитивну енергетику на три дні. Кажуть, в голову будуть приходити хороші ідеї, які краще записувати. Мінус тільки в тому, що навіть від хороших думок болить голова.


А що там казали з цього приводу астрологи?..


Сьогодні земляни спостерігатимуть перше у 2018 році сонячне затемнення (відео)

Астрологи стверджують, що це дуже важливе сонячне затемнення, адже воно співпадає з початком нового року за східним календарем.

15 лютого о 22:52 за Києвом відбудеться перше у 2018 році сонячне затемнення. Воно є частковим – тінь Місяця закриє сонячний диск не повністю.

Астрологи стверджують, що це дуже важливе сонячне затемнення, адже воно співпадає з початком нового року за східним календарем. Небесне явище можна спостерігати у Південній Америці та Антарктиді.

Українці його не побачать, але можуть відчути. У цей день варто поберегтися людям із захворюваннями серцево-судинної системи та гіпертонікам. Навіть здорова людина може відчувати слабкість та головний біль. Найбільш чутливі до сонячного затемнення Тельці, Леви, Скорпіони та Водолії.

+1
598
RSS
15:31
+1
А що з цього приводу скаже Дзвінка Сопілкарка?.. _здивований
А що тут казати? Про це особливе затемнення я згадувала в статтях, які виставляла на Світочі. Так, воно дійсно особливе, бо співпало з китайським Новим роком. Але я вивчаю сучасну західну астрологію, а тепер почала ще й традиційну західну астрологію вивчати, тому не орієнтуюся, що таке затемнення має значити в східній традиції.
А в західній воно зачіпає лише тих людей, в чиїх гороскопах є якісь важливі точки в 28 градусі Водолія, Тільця, Лева і Скорпіона. Вони можуть чекати на якісь не дуже приємні раптові повороти в житті. А якщо у вас в гороскопі є щось важливе в 28 градусі Овна, Близнюків, Терезів чи Стрільця, то чекайте на приємні сюрпризи, але вони можуть пройти не поміченими.
Особисто я вчора клеїла карту мрій разом з подругами. А сьогодні була на семінарі польського астролога Петра Пйотровського. І завтра теж буду його слухати. Так що рік Собаки для мене почався дуже плідно.

Випадкові Дописи