Вібрації людства і планети

Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!

Вібрації людства і планети

Цей канал і його духовні провідники передбачають, що в найближчі 20-30 років багато людських душ покинуть планету через різницю в рівнях вібрації між людьми і самою Землею. Значний відсоток людства прискорюється в еволюції і залишається з Землею, поки вона возноситься.

Саме ця група душ привнесе новий Золотий Вік.

Нижче пропонується керівництво для визначення різних рівнів вібрації:

Нижче 3,00 — За визначенням, людські істоти починаються з 3,00 і поступово підвищують вібрацію. Однак людська душа може впроваджувати свою свідомість в царство рослин і мінералів, вібруючих нижче 3,00. Зазвичай 3,00-4,00 — діапазон царства тварин, і у душ, вібруючих на цьому рівні, домінують тваринні інстинкти, включаючи розмноження, конкуренцію, виживання і тому подібні тенденції.

Вібрація 3,00-3,50 — Душі в цьому діапазоні прагнуть бути конформістами, володіють менталітетом вівці, вірять усьому, що їм говорять так звана влада. Їхнє життя концентрується на виживанні, розмноженні й суперництві за ресурси.

Вібрація 3,50-4,00 — Душі в цьому діапазоні почали бачити, що вони — щось більше, ніж просто тварини про двох ногах. Хоча в їх житті все ще домінують суперництво і прагнення завоювати своє місце під сонцем, вони можуть володіти тонким інтелектом і успішно займатися бізнесом і промисловістю. І все ж, інстинкт суперництва буде утримувати їх від руху на духовному шляху. Вони скептично поставляться до матеріалу даної книги, і, швидше за все, будуть належати до фундаменталістських релігій. Часто вони вважають, що мета життя — це накопичення фізичного благополуччя і залишення спадщини майбутнім поколінням.

Вібрація 4,00-4,50 — Душі в цьому діапазоні працюють над собою і в якійсь мірі прагнуть до особистісного і духовного зростання, але у них ще багато в чому домінує его з його безперервними запитами. Часто вони опиняються у взаєминах з душами категорії 3,50-4,00 і почувають себе в пастці або застряглими в житті, яке стає все більш і більш безглуздим. Відповідно до світових стандартів, вони можуть бути досить успішними в житті, але відчувати незадоволеність і бажання чогось більшого. Вони прочитали безліч метафізичних і духовних книг, засвоїли ідеї та концепції, але не мають відчутних, реальних, енергетичних переживань своєї духовної природи.

Вібрація 4,50-5,00 — Душі в цьому діапазоні глибоко віддані особистісному і духовному зростанню, відвідують лекції та семінари, ходять до екстрасенсів і консультантів і читають (і навіть пишуть) книги на цю тему. У них були деякі духовні переживання, достатні для того, щоб продовжувати рухатися вперед, навіть коли світ налаштований проти них. Люди на цьому рівні вібрації часто працюватимуть в гуманітарних організаціях, у сфері благодійності чи займатимуться психологією або цілительством. Також вони можуть залучатися до соціальних проблем, таких як очищення навколишнього середовища або їжа для голодних. Під цю категорію підпадають і багато блискучих вчених, оскільки вона представляє сферу більш високого розуму. Коли такі душі досягають рівня 5,00, вони стають орієнтованими на серце і повними любові і співчуття.

Вібрація 5,00-5,50 — Душі, що увійшли в сферу нижчої п'ятої щільності свідомості, часто стають вчителями, цілителями та консультантами, які досягли відповідного рівня у своїй роботі. Вони можуть бути досить успішними і в мирському і в духовному сенсі, і навіть володіти певним рівнем щастя і задоволеності. Майже в кожному випадку вони будуть вносити свій вклад в просвітлення людства — книгами, журналістикою або соціальними установами. Хоча у них і були реальні, відчутні духовні переживання і вони повністю віддані еволюції душі, вони все ще стикаються з проблемами его і світу. Часто вони глибоко залучені в очистку проблем минулих життів, карми, угод і контрактів душі, а також активно прагнуть інтегрувати фрагменти душі. Найбільшою проблемою стає сфера близьких відносин, оскільки вони увійшли в діапазон, де не так багато сумісних партнерів. Тому багато з них будуть входити в людські взаємини з душами категорії 4,50-5,00, що утруднить просвітлене спілкування.

Вібрація 5,50-6,00 — Душі в цьому діапазоні включають істинних містиків і мудреців нашого часу, а також багатьох психологів і цілителів, які прорвалися крізь завісу пітьми так, що їх домінантна свідомість перебуває на більш високому плані. До рівня 5,50 загальне сприйняття таке: «Ми — людські істоти, що володіють духовним досвідом». Як тільки душа досягає 5,50 і вище, візьме гору максима: «Ми — духи, що живуть в людських тілах». Буквально кожен у цьому діапазоні залучений в служіння людству. Відчуття его ще присутнє, але розглядається, як крихітний аспект великої творчої розумної Істоти.

Вібрації вище 6,00 — Менш 1/10 1% людства володіють вібрацією шостою і вищих щільностей. Хоча свідомість здатна досягати рівня 12,00, людське тіло може вібрувати тільки до рівня 4,99 перш, ніж піддасться радикальному зрушенню в структурі, стаючи кристалічним тілом світла п'ятої щільності.

Через низьку щільність Землі душам важко забирати з собою фізичні тіла, піднімаючись по шкалі щільностей. Є йоги, гуру, мудреці і аватари, вібруючі набагато вище 6,00 у свідомості, але їх тіла можуть підтримуватися тільки вібрацією 4,99. Крім складності в підйомі вібрації тіла вище цієї точки, є ще одна причина, чому вони підтримують цей рівень. Вони потребують людське тіло, щоб спілкуватися зі своїми учнями.

Оскільки Земля продовжує возноситися, стане набагато легше підтримувати фізичне тіло, що володіє вібрацією вище 5,00. Як говорилося в попередніх працях цього каналу, в прийдешні роки у фізичне вознесіння увійде кілька мільйонів душ.

Сел Рейчел «Інтеграція Душі»

+4
935
RSS
07:43
+3
Можна сказати й простіше — хто спроможеться вібрацію своєї ДНК розвинути від низької — вібрації страху (конкуренція, боротьба) до вібрації любові (розуміння, сприйняття) — той вознесеться разом з планетою Земля в п«ятий вимір. Решта будуть по принципу елементарної фізики відділені подібно центрифузі — віджаті як більш тяжкі частини з п»ятого виміру задля подальшого проходження навчання, творення, вдосконалення на інші нижчі планети і втілившись там допомагатимуть місцевій аборигенній матерії досягати п«ятого виміру.
Що робиться то все на краще — РаДіймо.

Кінцевий пункт призначення найзавзятішого матеріаліста.
Шукач, який хоче віднайти і наблизити до себе, щось нове, насправді лише згадує вже існуючу Істину Буття. Так наука створена найзавзятішими матеріалістами дійшла до розуміння структури і природи ДНК. Фактично цей етап дає підгрунття найприскіпливішому скептику і матеріалісту спинитись для того, щоби докорінно переглянути свої досягнення і погляди в області Буття. Хвильова природа ДНК фактично дає їм сенс усвідомити, що еволюція матерії це підняття частоти вібрацій. Чим частіша її вібрація тим більше ми відриваємося, в діапазоні, від нижчого світу неживої природи до все складніших організмів. Стосовно людини при низьких вібраціях її ДНК мають місце прояви будь-яких причино-наслідкових зв’язків (карма), які призводять до всього інформаційного бруду, що нас оточує.
Завдання: наблизити частоту вібрацій ДНК до частоти вібрацій Душі – матриці по якій збудована вся наша сутність. Цим і займаються всі системи енерго-інформаційного розвитку людини на перших етапах. Цей шлях, що дає можливість перейти на вищий рівень вібрацій, безумовно має бути зв’язаний з переходом на більш вібраційний рівень харчування (ми є те, що ми їмо), а це сироїдіння, з подальшим переходом до ефіросприйняття — по принципу тора — вічного двигуна. Що має в розвитку призвести до розриву причино-наслідкових зв’язків (карми). Тобто якщо наші вібрації будуть вищими за рівень на якому має місце карма до нас за своєю природою вона не пристане.
Розвиток: Дух спочатку матеріалізувався в людське тіло за допомогою структури Душі. Фізичне тіло найгрубіший вимір Духу(матеріалізація Духу). Щоб гармонійно розвиватись ми маємо прямувати саме в фізичному тілі назад до рівня вібрацій Духу при посередництві Душі. Читаючи Біблію можна знайти підказку про шлях яким має йти людина в еволюції їжі: якщо в еру Риб Ісус нагодував людей хлібом і двома рибами, то при переході до ери Водолія людина в розвитку має переходити до споживання з матерії лише води. Треба нагадати що повний перехід до ери Водолія завершиться до 2150-го року. При цьому еволюційно виробляються різні види мікрофлори, завдання якої підготувати будь яку їжу, включаючи ефір, до споживання фізичним тілом людини. Принцип: ми є те що ми сприймаємо, складові: спожита їжа, а також всяка інформація яка надходить з зовні і яка виливається в наші думки, слова і вчинки: брудна інформація спонукає до негативних думок, слів і вчинків, суть цього негативу знижувати частоту вібрації ДНК, а з часом вони можуть вплинути і на вібрації Душі, перетворюючи людину на двоєдину істоту, тобто людина ще далі відходить від вібрацій Духу, так як другий етап нашого завдання – підняття вібрацій вже Душі до рівня Духу. Таким чином ми підійдемо до завершення циклу одухотворення людини і спроможемося очистити Землю від негативу. На сьогоднішній день в людини є п’ять органів відчуття, при підвищенні вібрацій ДНК кожен здатен задіяти шосте чуття – інтуїцію і відчувати на рівні Душі, а підвищуючи вібрації Душі ми вже можемо відчути Дух. В нашому Світі, на жаль, виходить так, що люди, в основному, не підвищуючи вібрації фізичного тіла, а понижуючи вібрації Душі (двоєдині), отримують доступ до інтуїтивних даних. Тому ми й бачимо зараз, що є багато заможних людей з низькими моральними якостями, які здатні конкурувати діючи, в основному грубими, брудними методами.
Висновок: початки нової раси, що зароджується, мають об’єднати в новій епосі всю Землю, незалежно від націй і віросповідань, але за єдиним принципом: Єдність Духу, Душі і живої плоті — виведення їх на один рівень сприйняття — Тіло Світла.
На сьогодні кожній нації з її особливостями і практично в кожному прошарку дані люди, які несуть Світло – Зерно Істини (брахмани, пророки) і хоча не кожен із них ще досяг Розуміння повністю: «Той хто шукає – знайде».
ar25.org/article/radisna-novyna.html

А чи не здається всім Вам, що ми просто граємо в чужу гру, — ці всі правильні-неправильні патріоти. Дістали Вас мовою — воюєте за мову, дістали культурою сперечаємось і поступово переходим в усе агресивніші форми, аби відстояти культуру? Чим наступний раз нас можна буде Дістати? Я думаю, будь чим. І ми весь час себе накручуємо: „Ну дістали!“ Або поступаємося: „Та ні трохи легше-легше“. І тим самим продовжуємо блукати в темряві. Світло це не те що Вам навіяли будь хто і будь коли, а те що Ви самі відчуєте позбувшись від шаблонів і ярликів, які несе соціум. Лише тоді ми зможемо свідомо віднайти саме свою Гру, а не ту що нам навіяли будь хто і будь коли — своїми Діставаннями.
ar25.org/article/distaly.html
08:22
+2
Радіємо разом,
Моя триєдина
Гарячо-холодна
Арійська родина,
За тіло,
За Душу,
За Світло Єдине,
За Єдність народів
В цім Світлі Однім.
Брати мої й сестри,
Усі Ми Такі.
ar25.org/article/virsh-radosti-ta-yednannya.html
14:59
+1
Прочитав я цю класифікацію й відчуваю, що може й так бути. Скажи, Доброславе, а для чого люди на Землі?
16:29
+2
Для того, щоб навчитися гармонійно співіснувати та бути щасливими в умовах відносної реальності.
07:10
Викладена класифікація також нагадує теорію чакр — енергетичних центрів. І хто в якій чакрі зосереджений свідомо чи підсвідомо такі відповідно в нього будуть думки, слова та вчинки. Тому не варто зациклюватись — а варто лише без осуду сприймати Себе в кожному з цих чакральних проявів — об"єднавшись цілісно у власній Золотій Середині.
Хай Буде ВСЕ
Можливо ВСЕ

Головне чого потрібно пам«ятати, вивчаючи будь яку теорію це те, що вчасно слід спинятись, та з Вірою в істинність знань, переходити до практики (від знань до відчуттів). «Спочатку витягни колоду зі свого ока і тоді краще будеш бачити як дістати трісочку з ока ближнього твого», — почніть з себе і ви помітите, як люди і світ гармонійно змінюються навколо Вас в кращу сторону.
Мною перевірений нескладний йогівський комплекс вправ «Привітання сонцю», виконувати його слід зранку

Де викладена своя особлива практика та філософія йогів — наших духовних побратимів. Тому уважно послухайте і подивіться увесь ролик. В будь якому випадку не зашкодить для загального розвитку.
Шукач, котрий у своєму пошуку дійшов, як йому здавалося б, до логічного завершення того що йому треба знати; опиняється на порозі того, що йому необхідно відчути, перед продовженням розвитку його теоретичних знань.
ar25.org/article/pryvitannya-soncyu-yak-samodostatnya-praktyka.html
22:56
+1
Цікаво, а як ця шкала рівнів внутрішніх вібрацій співвідноситься з оцією шкалою?!
В наведеній статті розглянута шкала від 3,00 до 6,00+
В статті, перепощеній Доброславом — від 0 до 700+ (максимум 1000)
Як їх звести разом?!
Чи не варто це робити?!
02:37
+2
Ото спробував співставити шкали, наведені в цих двох статтях. Цікаво дізнатися, наскільки коректним є таке співставлення?

08:20
+2
Твій напрямок думок, Тимуре, правильний щодо суміщення двох шкал. А ти помітив, що в обох аналізах відсутній Творець?

Я б ну дуууже здивувався, якби Творець навпаки був присутнім навіть в одному з них! Адже обидва робилися явними чи неявними буддистами. А в буддизмі немає творця як такого! Будда — це Просвітлена людина, а не бог. Це той, хто спромігся розірвати колесо сансари і перебуває в нескінченній нірвані (в стані самадхі). А «бог» як такий в буддизмі відсутній. Тому нічого дивного.

Випадкові Дописи