Практика зцілення, омолодження, трансформації духа і тіла, або Практика Великого Переходу

Практика зцілення, омолодження, трансформації духа і тіла, або Практика Великого Переходу

Цю чудову практику мені відкрив гімалайський йог Джад Мірра, посланець Шамбали, коли я медитував у одній з таємничих печер, схованих в одній із ущелин Великого Гімалайського хребта. Є переказ про те, що в цій печері медитували великі йоги Будда Шак'ямуні, Міларепа, Падмасамбхава. У ній зупинявся Хрестос під час своєї вісімнадцятирічної подорожі Гімалаями.


Станьте за крок навпроти стільця чи крісла, на яких ви створюватимете образ незворотного омолодження (можна виконувати стоячи).

Закрийте очі і скажіть про себе:

«Зараз переді мною утвориться образ незворотного зцілення і омолодження. Це новий стан тіла, клітин, природи мого тіла. Це — нова істота, здатна жити вільно і щасливо в будь-яких умовах, у тому числі і в новому світі, який утвориться після Великого Переходу».

Потім потрібно зробити ще один глибокий вдих, видих і зануритись в образ незворотного омолодження, тобто сісти на стілець, крісло або зробити крок вперед (якщо ви виконуєте практику стоячи).

Заглибившись в образ незворотного омолодження, потрібно повністю віддатись процесам, які почнуть відбуватись у тілі, клітинах. Ви відчуєте тепло, хвилі вібрації, пульсації, вогонь. Можливі якісь дискомфортні відчуття – це нормально, бо зцілення, омолодження, трансформація людської природи часто йде через загострення, тиск, больові відчуття.

Увійшовши в образ, промовте про себе або вголос:

«Я запускаю програму незворотного зцілення, омолодження моєї фізичної і духовної природи. Віднині я зцілюватимусь і молодітиму з кожною хвилиною, годиною, днем незалежно від моїх думок і дій».

Почніть просочуватись станом омолодження, дихайте шкірою, головою волоссям, руками, ногами, тулубом, усім тілом. Клітини, отримавши команду, потягнуться до цілі, «почнуть підніматись на нову сходинку існування, життєдіяльності, у якій нема місця старості, хворобам, смерті.

Клітини, як наполегливі трударі, як альпіністи, начебто починають «дертися» на нові вершини молодості, краси, здоров'я. Ми, наприклад, можемо ногами робити кроки, перейти з одного місця на інше, такі ж кроки потрібно намагатися робити клітинами, відчувати і допомагати їм у їх перетворювальному русі. Відчуйте, відчувайте, як клітини роблять ці кроки в нове існування.

Використовуйте такі твердження, заклики, команди:

  • «Я б'ю в набат, даю старт клітинам, усім органам, всьому тілу ставати здоровим, вічно молодим і красивим».
  • «Я закликаю своє тіло, клітини перебудуватись, перейти в новий стан ідеального здоров'я, світла і любові».
  • «Я закликаю енергію неба і землі, енергію сонця і галактики, енергію Всесвіту та інших світів зцілити, омолодити, перетворити мою істоту».
  • «Я закликаю серце, печінку, нирки, легені та ін…. перейти в нове існування».

Якщо вам необхідно, придумайте свої заклики, саме тіло вам підкаже потрібні слова, ключі до запуску процесів фізичного, духовного, енергетичного оновлення, омолодження вашої природи.

Придумайте, створіть, свій новий образ людини, у який ви переходитимете, якими ви ставатимете. Не обмежуйте себе, мрійте по-максимуму. Навіть якщо вам далеко за..., уявіть себе парубком або дівчиною.

В образі незворотного омолодження побачте себе чітко — які у вас нові очі, тіло, зріст, волосся, шкіра. Відчувайте це, відчувайте, фізіологічно клітинами тіла, йдіть до цього нового образу, нового тіла.

Після цієї практики почнуть відбуватись дива: усе навколо, Всесвіт почне працювати на просування вас до цілі — здійснення поставлених вами завдань. наприклад, раптом з'являється бажання займатися бігом чи відновити заняття йогою чи, наприклад, змінити харчування та інше – приймайте ці спонукання і слідуйте ним!

Клітини тіла у відповідності до поставленого їм завдання почнуть організовувати новий простір, нове життя, і до вас прийдуть нові спонукання. Прислухайтесь до них і слідуйте ним! Самі клітини мінятимуть ваше життя, керуватимуть вами, організовуватимуть ваше життя так, щоб перетворити себе і вас.

Закликаючи, залучаючи для омолодження енергії Землі, Сонця, Галактики, Всесвіту, ми не лише запускаємо процес незворотного омолодження, але й готуємо себе до Великого Переходу. Ці космічні енергії вже почали приходити на Землю, поступово зростаючи. Ми ж їх закликаємо у всій своїй силі й потужності, щоб вони трансформували й перетворили нашу природу у відповідності до тієї нової реальності, у яку перейде людство після Великого Переходу.

Процес, який відбувається з людиною в цій практиці дуже складний, багатоплановий, багаторівневий, багатопросторовий. Адже у ньому задіюються усі структури світобудови: і макро- і мікрокосмосу, і клітини на рівні ДНК, її шарів, енергорівнів і генів, усього духовного і матеріального Всесвіту. Уявіть, яку трансформацію проходять клітини, коли гусінь перетворюється в метелика, коли істота повзаюча переходить в істоту літаючу!?

Раніше еволюція відбувалась сама, зараз вперше у цьому процесі бере участь свідомість – наша свідомість. Ми вчимося керувати еволюцією, ми можемо задавати їй програму, ми здатні конструювати нові клітини, нову реальність, новий світ. Тому-що ми боги – володіємо, як Бог, силою творення.

Тому слід зрозуміти, що диво цієї практики не лише в запуску незворотних процесів омолодження, але і в переході нашої природи, наших клітин в нову якість. Зцілення і омолодження – одна з властивостей великого процесу трансформації тіла, переходу його в нову клітинну кристалічну структуру.

Робіть цю практику, коли вам буде зручно, як-тільки ви про неї згадаєте. Творіть її кожен день, занурюючись в образ на 5-15 хвилин. Якщо у вас нема можливості працювати, то просто згадайте про цей образ і він вже діятиме. Один лиш спогад про образ вже спричиняє дію, він працює, трансформує вас – така велика і всеохопна сила цієї практики.

Ви можете робити її просто на ходу, призупинившись і зробивши крок в образ, наче одягнувши його на себе як енергетичний одяг і йти у цьому одязі, отримуючи його трансформуючу, омолоджуючу дію. Можна, якщо ви сидите, уявити, що образ незворотного омолодження напливає на вас або спускається зверху як хмара. Не бійтесь помилитися, помилок не може бути, ви можете придумувати свої способи входження в образ незворотного омолодження.

Не дивіться на себе в дзеркало з метою зафіксувати ваші позитивні зміни, самі ви їх не побачите, але почуєте від оточення. Будьте уважні до того, що вам казатимусь люди, фіксуйте їх і запам'ятовуйте. Ваша істота змінюватиметься поступово, тому, що усі великі зміни відбуваються непомітно. Ви ж не помічаєте, як росте волосся, але воно росте! І ви так само непомітно, плавно, поступово переходитимете, ставатимете тією людиною, яку ви створите в образі незворотного омолодження. З вами, з вашим тілом відбуватимуться дива. Ви по-новому почнете думати, чути, бачити, відчувати світ — відзначайте це.

Зміниться ваше оточення, те, що заважає вашому переходу, піде саме, не витримає нових енергій, які почне випромінювати ваша нова істота. А ті, хто приймуть ваші нові енергії божественного світла і всепроникної любові, навпаки, стануть вам ближчими. Прийдуть нові люди — на місце, яке вивільняється тими, для кого світло й любов нестерпні.

Ваш дух почне змінюватись, ваш погляд прояснюватиметься, ставатиме свіжим, юним, радісним, весняним. І ось уявіть, що ви з новим поглядом дивитиметесь на себе у дзеркало. Що ви побачите? Ви, раптом, вперше побачите себе дорослішим, аніж були раніше, хоча насправді ви молодієте. Світ даватиме знаки вашого омолодження, казатиме вам про це, а самі ви бачитимете протилежне! Саме тому і дається рекомендація менше дивитись на себе у дзеркало. Ваше дзеркало — це навколишній світ!


Джад Мірра з'явився раптово вночі, у вогні вогнища мені вдалося розгледіти його. Це був високий широкоплечий мускулястий чоловік без віку. На вигляд йому було років 35-40. Волосся у нього було темне, хвилясте і спадало до ключиць. Він був з голим торсом, босоніж у одній пов'язці на стегнах, хоча ночами були морози до -20º з вітром. Шкіра у нього лисніла, погляд був гострим, чуттєвим і строгим одночасно. У нас було кілька зустрічей і бесід. Він повідав мені техніки, які дозволяють людині бути молодою стільки років, скільки забажає.

Самому Джаду Мірра, як потім з'ясувалось, за його словами, було більше тисячі років, але я бачив, як легко він пересувався горами, скелями, снігом, наче у нього зникала вага. Він міг переходити в енергетичне існування — перетворюватись у світло і пересуватися у Всесвіті. Одного разу він показав мені цю здатність. Його тіло перетворилось у світло – було видно внутрішні органи, але вони також були світні. Потім йог зібрав своє тіло в кулю і вилетів із печери. Він сказав, що в майбутньому людство перейде в енергетичне існування, тіла людей трансформуються в тіла світла і люди розселяться Всесвітом.

Ця “Практика незворотного омолодження, або практика Великого Переходу”, як називав її посланець Шамбали, зберігалась раніше в таємниці і передавалась лише посвяченим. Але через те, що людство наблизилось до Великого Переходу, він відкрив її мені для передачі її людям, щоб ті могли змінити природу свого тіла і здійснити великі енергетичні зміни, які необхідно пройти людству найближчим часом.

+4
652
RSS
11:14
+3
Щира вдячність за якісний переклад корисного матеріалу, Вадиме. Натхнення тобі на подальшу роботу на цьому терені, бо вона дуже — і перманентно — на часі.
11:55
+3
І я приєднуюся до Наталки з подячними словами.
13:48
+2
Він сказав, що в майбутньому людство перейде в енергетичне існування, тіла людей трансформуються в тіла світла і люди розселяться Всесвітом.

Галактикою — так, Всесвітом — сумнівно. В енергетичній формі можна легко подорожувати всього лише до найближчих зірок. Але на міжгалактичні перельоти можуть знадобитися мільйони років. Якщо не мільярди… Це надто довго. Отже, подорожувати в енергетичній формі можна або через інші виміри… або переходити не просто в енергетичну форму, а в енергоінформаційну. Ба навіть в чисту інформаційну форму! Втім, це вже інша тема, що виглядатиме тут офф-топом.
_вибачаюсь
15:48
+2
Друже Тимуре, ти оптиміст і експериментатор. Чи увімкнув ти вже програму зцілення і незворотного омолодження ?
Звісно, що ні. Навіщо?
_здивований
Мені зараз потрібна інша навичка. Переважно я живу на початку ХХІ століття, але щоб нам з Оленою видати на-гора епопею, мені потрібно рік за роком проживати період історії України з 1914 по 2014 роки. Переважно я стирчу зараз в 1946 році, однак матеріал валить одночасно за весь 101-літній період… До того ж, я періодично занурююсь то в період Русі в Х століття, то в Гетьманщину на межі XVI-XVII століть, то в майбутнє в ХХІІІ століття.
Отже, мені важлива зараз навичка миттєвого подорожування в 6-вимірному просторі Бартіні — причому саме в площинах можливого й неможливого (5-6 виміри Бартіні). Недарма навіть видані «Фоліо» книжки в серії "Історія України в романах" дехто справедливо відносить до української криптоісторії. Не кажу про свої альтернативно-історичні книжки…
А запускати ще й практику зцілення і незворотного омолодження — означає відволікатися на сторонні моменти. І без цієї практики і сторонні про мене говорили, і я сам про себе завжди знав наступне:

Ваш дух почне змінюватись, ваш погляд прояснюватиметься, ставатиме свіжим, юним, радісним, весняним. І ось уявіть, що ви з новим поглядом дивитиметесь на себе у дзеркало. Що ви побачите? Ви, раптом, вперше побачите себе дорослішим, аніж були раніше, хоча насправді ви молодієте. Світ даватиме знаки вашого омолодження, казатиме вам про це, а самі ви бачитимете протилежне! Саме тому і дається рекомендація менше дивитись на себе у дзеркало. Ваше дзеркало — це навколишній світ!
P.S. В матеріалі ж ясно сказано:

ви створюватимете образ незворотного омолодження

— отже, дороги назад не буде. В такому разі, варто сто разів подумати, перш ніж запускати той чи інший незворотний процес. Бо люди зазвичай кидаються щось робити стрімголов, не думаючи про довготривалі наслідки. Я ж вже неодноразово казав, що мислю мінімум років на 50-100 наперед, прораховую варіанти. Тому ніколи не роблю подібних речей зопалу.
_вибачаюсь
То коли ж ви нам розкажете, що буде в Україні через 100 років?
Колись розповім _язик

Випадкові Дописи