Як ми робимо людей слабкими

Як ми робимо людей слабкими
Джерело матеріалу:

Є такі чудові люди, які вміють кохати. Але кохають так, щоб тільки самим. Їхнє кохання завжди високе і жертовне. У ньому вони не замислюються про те, а ЯК ЇМ в ньому.

Вони ВСЕ роблять для об'єкта свого кохання. ВСЕ.

Все дозволяють, на все заплющують очі, все виправдовують. Зрозуміло, що ці самі об'єкти кохання потім настільки губляться, що втрачають і межі, й самозначущість, і повагу як до себе, так і до свого (кохання) покровителя.

Звідки там повага?

Адже все, що у них є, зроблено іншою людиною. ВСЕ. Вони пов'язані з ним (нею) як раби на галерах, ланцюгами, які розірвати можна тільки дуже поранившись, а іноді і отримуючи смертельну травму.

Формується залежність двох слабких. Так, слабких.

А Ви хіба подумали, що перший, про кого йдеться, сильний?

Ні, він (вона) слабкий. Бо їм бракує мужності перестати бути спостерігачем свого життя і дозволити собі відчути те, ЯК ЇМ НАСПРАВДІ.

До мене приходять люди з важкою соматикою, які не розумію, чому у них повністю злітає здоров'я, хоча медично вони начебто ще в нормі. Вони старіють, старіють, у них немає сил, з ними трапляються постійно проблеми, або, навпаки, з них пре агресія, і вони не знають, куди її спрямувати...

Люди, що роблять інших безпорадними, виправдовують себе тим, що вже нічого неможливо змінити, й інша [людина] повністю залежить від них.

Дивіться, прекрасно бути для когось Богом… А Ви живою людиною з власними потребами і бажаннями спробуйте побути! Відразу з'ясується формат відносин.

Люди, що перетворилися на овочі, теж мають бонуси: їм не треба нічого вирішувати. Взагалі. Клас! Дуже зручно, коли боїшся помилитися, тобто, коли зарозумілість висока, а насправді порожненько...

Чоловіки тягнуть свою партнерку, реалізуючи спотворену картину уявлення про чоловічу роль, або просто не бажаючи стикатися з конфліктом, бо не мають конструктивних навичок поведінки в ньому. Жінки тягнуть свого чоловіка, бо горезвісне «треба терпіти», «з мужиком краще, ніж без мужика» засіло і вкоренилося в їхній свідомості… Ще є безліч психологічних глибинних, індивідуальних причин.

Спільним є одне: це дуже соціальний спосіб повільного вбивства як себе, так і партнера. Соціально прийнятний — тому що утворює певну картинку нормального життя з повним відмиранням живого всередині.

Оксана Ципіна

+2
822
RSS
14:34
+2
Жертовність в усьому «заради кохання» — це дуже соціальний спосіб повільного вбивства як себе, так і партнера © — прекрасна думка! Повноцінним і повнокровним може бути лише партнерство двох зрілих особистостей, які взаємно підсилюють, а не вбивають одне одного.
_ура
Повноцінним і повнокровним може бути лише партнерство двох зрілих особистостей, які взаємно підсилюють, а не вбивають одне одного.

Таке буває дуже рідко. В астрології сумісності це називається — Формула Щастя. Це коли партнери стимулюють один одного до росту і розвитку.
Цікаво, а як ця Формула Щастя виглядає?.. _здивований
16:29
+2
Мені теж цікаво. А чому дуже рідко? Тобто, в більшості людей нема шансів на щасливе подружжя?
Формула Щастя — це:

коли партнери стимулюють один одного до росту і розвитку.

А що, хіба немає подружніх пар, де партнери не стимулюють одне одного до розвитку і при цьому є щасливими?! Та згадайте хоч би «Старосвітських поміщиків»: колись по молодості Афанасій Іванович навіть по-гусарському вкрав Пульхерію Іванівну, але надалі вони прожили абсолютно мирне життя, яке зводилося до того, як би чогось попоїсти смачненького! Який там розвиток?! Тим не менш, вони були щасливі разом…
_вибачаюсь
Юпітер одного партнера робить гармонійний аспект до Сонця або Місяця іншого і навпаки. Юпітер своєю благодаттю дає силу іншому «світити» яскравіше. Дуже рідко буває, коли є взаємна аспектація. Частіше є одностороння формула, коли хтось один підсилює іншого, а сам такої підтримки не отримує. Гірше, коли є протилежна Формула Нещастя. Коли є напружений аспект від Сатурна одного партнера до Світил іншого. Тоді він ніби приглушує, гасить світло іншого. Найчастіше пара не має обох формул, і живе буденним життям.
Нам Всесвіт посилає кахання не для «вічного щастя», а для проходження чергового уроку. А закоханість є лише для «заманухи».
22:27
+2
Я на Астрології взагалі не розуміюся, але ось ця тема зацікавила. А як це можна вирахувати? Чи це дуже складно?
22:30
+2
Так і підозрювала. _шкодую
Ага! Ось відповідні цитати з нашого з Оленою гороскопу сумісності:

Сонце чоловіка в квадратурі до Юпітера жінки
Об'єктивний погляд на життя, система цінностей і релігійні погляди партнерів не збігаються. Ідеї та проекти, що стосуються перспектив союзу, скептично зустрічаються протилежною стороною («що ти в цьому розумієш...»). Для кожного важливий пріоритет власних амбіцій, бажань і рішень. Жінка в такому союзі захоче мати достатньо свободи для соціальної реалізації і не зважатиме на егоїстичні настрої партнера.

Сонце жінки в секстилі до Юпітера чоловіка
Такий союз має масу перспектив і можливостей для спільної діяльності, зміцнення дому, подорожей, спільних інтересів. Обставини мають сприятливі тенденції, удача нагадує про себе, надаючи різні варіанти розвитку союзу і кожного з партнерів. Чоловік забезпечує просування до більш високого рівня, жінка конкретизує мету, спрямовує його активність і будує гармонійні та міцні стосунки.

Сонце жінки в квадратурі до Сатурна чоловіки
Це традиційно «домостроївський» аспект, де чоловік виступає в ролі батька і глави роду. Сила його авторитету повинна знаходити підтримку з боку жінки. Помітне прагнення до дотримання традицій, норм і правил. Жінка підсвідомо проектує на партнера образ свого батька і намагається вирватися з обставин, що сковують, аби самоствердитися. Взаємна повага можливо, якщо партнери вчаться довіряти одне одному і зважають на системи цінностей іншої сторони.

Місяць жінки в опозиції до Сатурна чоловіка
Це типово «домостроївський» аспект, де чоловічі й жіночі ролі розподілені й не перетинаються. Відстороненість і байдужість тут є захисними механізмами в зіткненні партнерів зі своїми власними глибокими конфліктами. Тиск з боку чоловіка, правила, норми, які він намагається ввести у відносини, не знаходять очікуваного емоційного відгуку з боку жінки. Вона бачить чоловіка жорстким, критичним і впертим. Прогноз відносин залежить від здатності чоловіка перебудовуватися, видозмінювати сценарій відносин з жінкою, закладений традиціями його сім'ї батьків і звертати увагу на її почуття, емоції та потреби. Якщо аспект не опрацьовується, то тріщина у відносинах зростає, партнери віддаляються один від одного і схильні в усьому звинувачувати другу половину.

Що скажете?
_здивований _здивований _здивованийЯк ми докотилися до такого життя, маючи Сонце чоловіка в квадратурі до Юпітера жінки + 2 «типово домостроївські» аспекти?!
_здивований _здивований _здивований

Чи все витягує «Сонце жінки в секстилі до Юпітера чоловіка»???
_здивований _здивований _здивований
P.S. А може, все виправляють меркуріанські аспекти?!

Меркурій в трині до Меркурія
Партнери прекрасно розуміють одне одного на рівні духовно-інтелектуальної взаємодії. Це взаємодоповнюючий і взаємозбагачуючий аспект, коли потенціал пари значно вищий потенціалу кожного з партнерів. Спільність цілей та інтересів, багатий світ захоплень дозволяють вибудовувати динамічні й перспективні відносини. У шлюбі це дає хорошу взаємну адаптацію, сумісність і можливість конструктивно вирішувати будь-які життєво-важливі питання.

Меркурій чоловіка в секстилі до Венери жінки
Інтереси партнерів у царині естетичних цінностей узгоджені. Жінка спрямовує інтелектуальну активність чоловіка в русло досягнень, які підвищують матеріальний рівень і дають можливість задоволення її бажань і амбіцій. Вона надає чоловікові нові можливості, завдяки соціальній активності, розширенню зв'язків і контактів. У відносинах особливого значення набувають вироблені ритуали і схеми поведінки, в яких віддається належне чарівності жінки й інтелекту чоловіка. Прагнення до прекрасного, якісного і цінного стає одним із стимулів розвитку союзу; тут може скластися взаємовигідне ділове партнерство, особливо, в царині реклами, мистецтва, торгівлі.

Щодо «партнерства в царині мистецтва», здається, зрозуміло… _соромлюсьЩодо партнерства в царині реклами… Коли ще дружина пішла в середині 90-х працювати на фірму з продажу сантехніки, то саме я спровокував її на те, щоб зробити каталог продукції фірми. Її директриса була категорично проти — мовляв, навіщо, коли з-за кордону привозяться красиві каталоги продукції, що постачається звідти?! Тим не менш, за допомогою ножиць, клею та численних ксерокопій ми з Оленою в чотири руки змайстрували каталог саме тієї продукції, яка на даний момент є на фірмі… Потім цей каталог у неї ксерили і всі менеджери, і клієнти. Каталог у неї періодично викрадали — а ми щоразу перероблювали. Нарешті її директриса переконалася в необхідності такого каталогу, похвалила Олену за ініціативу. Й наступні каталоги ми вже робили за її завданням…
_крутий _крутий _крутий
Відтоді куди б Олена з Люсею не приходили працювати, я скрізь роблю їм логотипи й рекламки. Вони вкотре вилетіли на вулицю в районі цього Нового Року, тепер вже влаштувалися знов. І ось за лютий я знов наваяв їм дещо.
Олені:


Люсі (різні варіанти на вибір):


Меркурій чоловіка в секстилі до Юпітера жінки
Між партнерами легко встановлюється контакт на рівні загальних цілей, інтересів і захоплень. Подібний світогляд дає можливість дійти до взаєморозуміння в найрізноманітніших питаннях і бути корисними одне одному. В ділових взаєминах це вдале поєднання ментальних якостей, коли присутній як цілісний, так і детальний підхід, легко налагоджуються і розширюються зовнішні зв'язки і підтримується порядок всередині об'єкта спільної діяльності. У родині це дає широке коло спілкування, багато спільних інтересів і захоплень, цілі, які виходять за межі побуту й роблять союз вдалим і перспективним.

_здивований _здивований _здивований
Сонце чоловіка в квадратурі до Юпітера жінки

Не рахується. Це напружений аспект благдійника.
А пані Олена отримує від вас і пряник і батіг одночасно. В певних моментах ви її обмежуєте, а в інших стимулюєте.
Меркурій в трині до Меркурія

Це ідеальний аспект для будь-якого партнерства. У вас схожий тип мислення, ви думаєте однаковими категоріями і можете закінчувати речення одне одного.
Нам Всесвіт посилає кахання не для «вічного щастя», а для проходження чергового уроку. А закоханість є лише для «заманухи».

А хіба я того не знаю?! Ось Вам цитата з нашого з Оленою гороскопу сумісності:

Марс чоловіка в опозиції до Сатурну жінки
Марс жінки в опозиції до Сатурну чоловіка
Партнерів можуть пов'язувати спільні проблеми, перешкоди в сфері ділового співробітництва або інших програм взаємодії. Але зустріч їх кармічно обумовлена, і кожен тут отримує свої уроки. Зіткнення двох позицій — стримуючої, що визначає структуру і рамки (з боку Сатурна) й активної дії, яскравих проявів почуттів (з боку Марса) — може створювати дискомфорт у відносинах. Зовнішнє тло обставин теж занурює партнерів в ситуації, де перевіряється міцність їхніх почуттів і здатність йти по шляху вимушеної необхідності, проявляючи терпіння, розуміння. Потужна позиція цих планет в особистих гороскопах і синастричні аспекти підтримки дають прихований потенціал опору будь-яким перешкодам в рамках спільних програм; це може вказувати на стабільні й міцні відносини.

Тож я знаю, що наша зустріч обумовлена кармічно. Знаю відтоді, як я нагло «втиснувся» на фото до Олени й її тодішнього хлопця буквально в перші ж дні, як перевівся на інженерно-фізичний факультет КПІ — це точно доля:

і можете закінчувати речення одне одного.

1000%!!!
14:54
+2
Читаю. Обмірковую прочитане.
03:35
+2
Чоловік тягне свою партнерку або жінка тягне свого чоловіка все життя: так буває і часто. А що, коли це поза волею людей? А що, коли воля якраз проявляється в тому, щоб зіграти цю життєву роль терпила до кінця?
Мабуть, так! Недарма ж бо кажуть: «Христос терпів і нам велів» © — це все до того, що один другого тягне все життя. Тут без терпіння ніяк!
_вибачаюсь
Або нарешті навчитися казати «Ні».
02:59
+1
А от цікаво, хто кого «тягнув по життю» в казці Пушкіна?!

Випадкові Дописи