10 речей, які потрібно знати, якщо ви любите інтроверта

10 речей, які потрібно знати, якщо ви любите інтроверта

Якщо ви інтроверт, то, звичайно ж, впевнені в тому, що екстравертам ніколи не зрозуміти те, як ви бачите любов. Але чому б нам, інтровертам, не допомогти їм і не розповісти про те, як ми любимо. Час трохи розвіяти чарівну таємничість, яка оточує людей, спрямованих у себе.

1. Інтровертам не потрібно весь час розмовляти з коханими

Ми мовчазні, але гучні голоси в наших головах не вщухають. Іноді любити нас означає просто поважати тишу, яка потрібна нам для нормального функціонування. Нам не потрібні тисячі слів, щоб відчувати любов. Нам просто потрібні ви поруч, своїм мовчанням дозволяючи бути нам самими собою. Ми насолоджуємося тишею поруч з вами.

2. Інтроверти можуть вийти за межі зони комфорту заради любові

Звичайно, ми можемо бути іноді екстравертами, але тільки заради тих людей, які дійсно багато значать для нас. Так що, коли ми погоджуємося піти з вами на галасливу весільну вечірку, нам було б приємно, якби ви оцінили цей подарунок. На наступний день нам може знадобитися час на підзарядку на самоті, і якщо ми відчуємо вашу підтримку, то наступного разу вийдемо за межі зони комфорту з великим бажанням.

3. Інтроверти відкривають свої серця тільки найособливішим людям

Якщо ми вибрали вас, значить, ми вже вважаємо, що ви варті того, щоб ризикнути. Ви одні з тих небагатьох, кому ми даємо побачити наше внутрішнє я. Це робить нас вразливими, але деякі люди варті того, щоб ризикнути.

4. Інтроверти більше цінують, коли їх слухають

Слухати — значить показувати нам свою любов. Ми багато думаємо, перш ніж почати говорити. Так що якщо ми чимось ділимося з вами, будьте впевнені, це на 100% правда. Ми не ставимося до слів легко. Коли ми говоримо про щось важливе, це означає, ми провели багато часу, обдумуючи, і переконалися в тому, що донесемо свою думку вірно і акуратно. Інтроверти — відмінні слухачі, і їм подобається, коли їм до них ставляться з такою ж повагою.

5. Бути інтровертом не означає бути відстороненим в любові

Коли ви любите інтроверта, то напевно часто відчуваєте, ніби перебуваєте за межами його маленького світу. Ми ніби у своєму власному Всесвіті. Але, якщо вам одного разу дали зрозуміти про глибокий зв'язок, знайте, що ви завжди будете частиною цього Всесвіту. Ми вкрай рідко ризикуємо людьми з подібним рівнем довіри. Немає ніякого секрету в тому, що ми приховуємо в наших головах. Ми просто думаємо, розмірковуємо, прокручуємо життя, постійно перевіряючи його. Це просто частина того, хто ми є.

6. Інтроверти часто закохуються в екстравертів

Ми захоплюємося вами і заздримо одночасно. Ми благоговіємо перед вашою здатністю привертати до себе людей і зачаровувати цілі кімнати. Перед легкістю, з якою ви спілкуєтеся з незнайомцями. Це одна з причин, чому нас так тягне до вас. Але це ще й трохи лякає. Ми бачимо в вас тих, ким нам ніколи не бути, і турбуємося про те, що вам скоро стане з нами нудно.

7. Краще дати інтроверту подумати, перш ніж ви почнете сперечатися

Нам потрібен час. Ми всі прокручуємо в своїй голові, ретельно обираємо слова. Тому просто кинутися в битву, стрімголов, з інтровертами не вийде. Якщо ми намагаємося прояснити все на місці, перш ніж будемо готові, то ми не прийдемо до угоди з вами. А якщо спочатку обміркуємо і тільки потім обговорюємо, ви будете точно знати нашу позицію.

8. Інтроверти мріють про розуміння

Ми розраховуємо на розуміння з боку тих, кого ми любимо. Іноді ми дійсно занадто довго сидимо в своїх головах. Іноді ми занадто багато думаємо про деякі речі і нас спрямовує не туди. Любити когось, хто розуміє це, допомагає нам утримувати зв'язок з цією людиною. Якщо вам цікаво, просто запитайте. Ми дуже цінуємо, якщо ви помічаєте це, тягнетеся до нас, і тоді ми готові покинути свій маленький світ.

9. Інтровертам подобається веселитися

Те, що ми не черпаємо енергію в галасливих зборищах, не означає, що ми не любимо сміятися чи веселитися. У інтровертів відмінне почуття гумору, яке розкривається серед тих людей, яким вони довіряють. Мовчазність не дорівнює занудству і нудьзі.

10. Інтровертам подобається знати, що ви щасливі

Ми знаємо, що ми інші. Ну або як мінімум ми відчуваємо, що відрізняємося від інших. Ми не чекаємо, щоб кожен був таким же, як ми, і радів би від тих самих речей, що й ми. Але ми хочемо зробити вас щасливими. Нам потрібно знати, що ви задоволені тим рівнем соціальної активності, який ми можемо собі дозволити, і тією глибиною, якої ми ділимося з вами. Це складний баланс — давати людям стільки, скільки їм потрібно, але не більше, ніж у нас є. Ми хочемо знати, що робимо щось, щоб ви відчували себе щасливими.

Не так вже таємниче, чи не так? Інтроверти багато в чому — найвідданіші, підтримуючі і мирні люди. Якщо інтроверт вибрав вас для того, щоб розділити з вами своє життя, це означає, що ви і є та чудова людина, яка варта того, щоб ризикнути своїм серцем і душею. Насолоджуйтесь зануренням — шар за шаром — у внутрішні глибини людини, яку ви любите!

А якщо ви інтроверт, то не бійтеся зануритися у відносини з тим, кого любите, будучи самим собою. Інтроверт і екстраверт можуть багато чому навчитися один в одного, якщо будуть спілкуватися відкрито, з любов'ю і розумінням.

0
1097
RSS
Саме так. Гарно написано і дуже точно. Я типовий інтроверт і мені з цим добре.
00:56
Це стаття для «просвітлення» екстравертів , а то зустрічався з тим, що деякі з них вважають, що інтроверсія — це психічне відхилення
08:41
«Я інтроверт», «Я екстраверт», — черговий привід блукаючий лабіринтом дзеркальних відображень.
ar25.org/article/chy-takyy-strashnyy-chort.html
www.layayoga.ru/images/photo/2013_01_15.mp3
13:10
+1
Так, так. Адже ніяких інтровертів та екстравертів насправді не існує. Це тільки ілюзорне «відображення» реальності в нашій голові. Так як не існує ні мене ні тебе, ні того, хто читає в цей момент коментар, так само не існує цього сайту як і букв, які ми зараз бачимо Це всього лише наша ілюзія і так далі, і так далі…

Але мені здається, Віктор, ти знову переплутав Відносну реальність з Абсолютною. Класифікація типів людей за їх темпераментом — це із Відносного рівня сприйняття. Тому тут не варто кидатися в Абсолютне!

13:21
Ти ще нагадав мені як я недавно слухав аудіокнигу одного дядька (Карла Ренца), який вважається дуже крутим серед неоадвайтистів.

У нього там відповіді на всі питання були однаковими. Наприклад, на запитання, чи важливо мати Вчителя для духовного розвитку та Просвітлення, у нього відповіді типу: «Якого вчителя? Вчителя не існує, тебе не існує, вчити немає кого бо всі вже і так просвітлені, просто не знають цього, і просвітлення ніякого не буває, бо це гра розуму!» Таким чином всі запитання і будь-які думки та діяльність людини зводяться до таких, що не мають ніякого значення і є абсурдними.

Але все, що він говорить це тільки половина правди! Без другої половини, яка стосується Відносного рівня сприйняття, це нічого не варте.
Енергія скрізь — Енергія єднає Абсолютне і Відносне — Енергія є БОГ — БОГ є ВСЕ — ВСЕ без початку і кінця. Коли станеш Тілом Світу — складовою ВСЬОГО Творіння — будеш Знати — раніше тільки сумніви сну Духу в матерії.
Послухай цю лекцію www.layayoga.ru/images/photo/2013_01_15.mp3 — може щось проб"ється — Надія є.

Завдання святих всіх часів і народів зводилось до сприйняття-відчуття вібрацій людей і пошук золотої середини задля їх гармонізації з Істиною.

Історія одного брахмана.

Жив був один чоловік. Одного разу він помітив, що світ гармонійно змінюється навколо нього в залежності від стану його внутрішнього світу. «Це ж властивість Творця», — подумав він. Розповіли йому одного разу про місцевість, на яку наче хтось наврочив: скрізь йшли дощі і клімат був сприятливий для всього сущого, а там ні краплини – сама засуха. Від чого люди проживаючі там страждали. Не довго думаючи переїхав він туди для перевірки своїх здібностей. Поселився і думає: «Що ж за люди тут живуть, що за вібрації створюють? Спробую я пожити їх життям». Вчинивши так він вирішив, фактично, піти проти самого себе перейнявши чужі вібрації. Вжившись і потоваришувавши задля цього з місцевими жителями, зрозумів тоді, що в них розбігалось з його власною істинною природою. Хоча мало не став їх однодумцем, оскільки Гра з вібраціями небезпечна і тонка річ. Зрозумівши це він направив свою енергію на те, щоб відкрити цим людям очі на істинний стан речей, що далось йому не надто складно адже він став їх другом. Повернувшись до свого нормального стану помітив, що і друзі його почали виправлятись. За цими подіями дощ і клімат, що змінився здалися всім звичайною справою, так як і те що вони самі змінилися. Переконавшись тоді, що Істина працює, він і надалі вирішив ходити світом, задля творення світу навколо в якості співтворця.

З плином часу створюються великі цивілізації, міста та Істини Буття викривляються через безліч послідовників – як зіпсований телефон і тоді Істині нічого не залишається крім того як стерти це викривлення його власними силами. Тільки одиниці, ті хто знає Істину в чистому незаплямованому вигляді здатні вижити (Ноєв ковчег). Тільки Бог знає скільки разів траплялося це за всю історію, ми зараз якраз на порозі цих змін і вони настануть якщо на агресію відповідати агресією і воювати.

Завдання святих всіх часів і народів зводилось до сприйняття-відчуття вібрацій людей і пошук золотої середини задля їх гармонізації з Істиною. Що виливалось у релігії – окремі для кожного відрізку простору-часу, співзвучні з проживаючими там людьми та Істиною. У відповідності на тонких планах Буття виникали егрегори – посередники для пізнання Істини. Цей процес ніколи не обходився без викривлення внаслідок якого виникали паразитичні егрегори – від людей. Тому на заключному етапі розвитку пізнання Істини має відбутись свідоме об’єднання з Душею кожною людиною зокрема без будь яких посередників. Інакше людству приходиться чекати і надіятись на наступного Месію. Чи буде він? Не факт. Задля цього потрібно в першу чергу пізнати самого себе – свою Душу, а не EGO. Саме це зараз над актуально. І тоді зможемо всі і кожен, свідомо йти до вібрацій пізнання Духу свідомо перевтілюючись при необхідності від життя до життя, пам’ятаючи про свої особисті завдання, що будуть нерозривно пов’язані із загальним благом Істиною Буття – Духом. Інструментом для пізнання Душі є віра – думки, слова і вчинки. Заберіть один з компонентів і це вже не віра, а надія на віру – Месію. Всеоб’єднуючою Істиною є Любов – саме відчуттям Любові маємо контролювати кожну нашу справу, а отже прагнути до всеохоплюючої Радості і Любові.
Розвиток: Надія – Віра – Любов…
ar25.org/article/nadiya-vira-lyubov.html

Всі наші пізнання зводяться врешті-решт до запитання. А що ж це таке, ця невловима Душа? Може для кого відкрию таємницю Душа – це Ви і є – Ви, а ваше фізичне тіло це не що інше, як одна з матеріалізацій Духу – Храм Господа, ще до таких матеріалізацій належать: каміння, рослини і тварини – все те молекули та атоми чого скріплені ефіром в окремі предмети та істоти. Дух в процесі матеріалізації набував спочатку форм різних нематеріальних тіл: ментальне, астральне, ефірне; які є в кожного з нас. Ментал – це наші думки, мрії, уявлення про стан речей в світі; астрал – наші почуття та емоції; ефір – наша аура, котра підживлюється космічним та земним ефірними потоками. Дехто може розгубитись: «А що ж залишилось»? А це і є Ваша Душа – принцип, матриця по якій збудована наша сутність. Задля повного її відчуття та усвідомлення треба подолати певні перешкоди, зв’язані з необхідністю підняття вібрацій до її рівня. Найбільш співзвучні вібрації на ефірному плані людини це вібрації серцевої чакри, недаремно говорять «відчувати серцем». Розвивалася ця чакра на протязі всіх епох, починаючи з епохи динозаврів (рептилій), продовжила свій розвиток разом з серцево-судинною системою в ссавців. Тому помилково вважати цих істот зовсім безсердечними, просто найбільше з них ці вібрації з Духом співзвучні саме в людини, як в самої розвинутої з поміж них істоти. Тому саме людина в розвитку спроможна об’єднатись з своїм двійником – Душею. По ходу особистість (Душа і тіло) має набрати неабиякої сили, за допомогою якої будуть здолані перешкоди, що стоять на дорозі до пізнання Абсолютної Істини — Духу. Для початку людина має здолати шлях, що приведе її до відчуття Душі та свідомого об’єднання з нею:

Перешкода тіла – зумовлена еволюцією організму людини на планеті Земля долати треба так щоб рептилоїд і савець, які в Вас є не брали гору, для цього треба їх для початку, добре вивчити і розділити. Та знайте, по ходу їх придушення, вони будуть змінювати тактику також.
Перешкода обумовлена нездатністю звичайної людини відчувати та сприймати ефір – насамперед це відчуття космічного та земного потоків та спроможність їх свідомо підсилювати, потім це відмова від грубої їжі: сироїдіння та поступовий перехід до ефіросприйняття.
Навчитися по справжньому любити – особливо ворога – завдання в якого навчити побачити в собі Ваше власне відображення, інакше його просто не існувало би ar25.org/article/chy-takyy-strashnyy-chort.html (астральний емоплан).
Перешкода соціуму (ментальний план) — це власне інформаційний бруд, який несе соціум, а сучасний соціум ще більше, для цього щоб набути більшої сили не потрібно тікати від нього і ставати відлюдником; велике значення мають медитативні вправи, та настройка — все що навколо мене там і залишиться, всередині мене чисто. Тоді всілякі ЗМІ та інша метушня, що несе соціум просто втрачають свій зміст для Вас за своєю суттю. Тільки чиста свідомість знає Істину прямо (свобода від внутрішнього діалогу). Кожна істота живе в своєму часовому ритмі, який залежить від частоти її вібрацій, а вібрації від рівня розвитку. Чим вищі вібрації тим час сповільнюється для нас. Приділяючи свою увагу годиннику ми починаємо синхронізувати свій час з ним, свідомо знижуючи свої вібрації. Фактично годинник це велика ілюзія, як шаблони і ярлики, що створюються соціумом – годинник не вимірює час – він вимірює сам себе – заберіть час і залишиться лише простір – простір без змін і руху, тільки одне стабільне зараз і тут. В те що час проходить нас переконали в цьому і ми повірили. Минуле і майбутнє приховує Істину від нашого погляду і віднайти її можливо в усвідомленні: «Зараз і тут».
В кожному з наведених вище планів сутність людини існує завдяки тонким тілам, або проекціям людини в кожний з наявних планів Буття. Тонкі тіла тому й називаються «тілами», що являються лише інструментами пізнання Душі і її розвитку. А Душа це інструмент для пізнання Духу ar25.org/article/prytcha-pro-mavpu.html.
Ось така, мої любі читачі, нам передбачена праця для успішного проходження нашого розвитку. Від щирого серця бажаю нам успіхів в нашому рості, чим відповідальніше ми за це візьмемось тим сильнішими особистостями станемо. А головне досягнемо до Істини. Так як є така аксіома: «Неминучість зрілості», — раніше чи пізніше ми все рівно дійдемо до цього розвитку і ховатися нема сенсу
ar25.org/article/yak-vidnayty-dushu-nemynuchist-zrilosti.html

svitoch.in.ua/videos/20-zhyttya-bez-yidy-pryklady-perekhodu.html#comment_764
Хлопці, я здається зрозуміла у чому проблема нашого сайту. Тут зібралися аж надто просвітлені люди. І обговорюють аж надто високі матерії. Для більшості це все є мало зрозумілим.
Може варто зобити серію статей, які б пояснювали різні течії духовного розвитку, для тих, хто тільки почав цікавитися і ще не дуже розуміє сам чого хоче.
21:24
+1
Тут зібралися аж надто просвітлені люди.


Але мабуть трохи по-різному просвітлені, так як часто сперечаємося

Для більшості це все є мало зрозумілим


Ця проблема через те, що в нас мало користувачів поки що на сайті. Інакше розмови були би різноманітнішими. Думаю, це з часом виправиться. Десь з квітня попрацюємо над просуванням сайту і залученням до спілкування нових людей.

Може варто зобити серію статей, які б пояснювали різні течії духовного розвитку, для тих, хто тільки почав цікавитися і ще не дуже розуміє сам чого хоче.


Думав щось подібне зробити, щоб простою мовою пояснити людям більшість речей, які ми часто тут обговорюємо. Але відклав ці свої плани на пізніше, бо зараз голова забита іншими речами, тому важко зосередитись на «духовному».

Ця проблема через те, що в нас мало користувачів поки що на сайті. Інакше розмови були би різноманітнішими. Думаю, це з часом виправиться. Десь з квітня попрацюємо над просуванням сайту і залученням до спілкування нових людей.

До речі, щодо просування. Якщо в Гуглі набрати: Світоч + просвітлення, то наш сайт вискакує першим. Гугл вже відрізняє нас від шоколадки.
15:08
+1
А потрібно, щоб навіть якщо набрати просто «Просвітлення» то наш сайт вискакував першим
Усе ще попереду.
15:31
+1
Серед просвітлених нема)))інтровертів і т.д. Нема «надто просвітлених»))). Всі ці визначення — тільки проявлення его) і тій чи іншій мірі.Щасливо вам пізнати ПРОСВІТЛЕННЯ!!!
Для уупішного просування сайту самих просвітлених замало. Треба щоб сюди заходили і ті, хто ще навіть не задумується про духовний розвиток, а лише відчуває підсвідомий дискомфорт у цьому «відносному» світі.
15:12
Це має бути золота середина. Коли говоримо «наша середина», ми ж не маємо на увазі половина. Складність в простоті і простота в складності. Для того нам розум, щоб зрозуміти, а Істина для усвідомлення.
Де Абсолютна Істина нема місця ворогам і будь якому розхитуванню, дійти до неї складно і просто водночас. А при суміші білої і чорної фарб вийде сіра — так як сьогоднішнє життя — сірі будні. Коли заганяти себе в чистий позитив цього не зрозуміти, та Істина скоро поставить все на свої місця. «Допоки грім не гряне Іван не перехреститься». Коли занадто багато ліків, то це не ліки, а отрута, навіть якщо це «Живе слово».
Якщо Інтроверт це Шлях до Себе — Свого Центру Середини — Добре.
РаДіймо
svitoch.in.ua/videos/20-zhyttya-bez-yidy-pryklady-perekhodu.html#comment_764
21:36

Его-егрегор також виконує свою Богоугодну функцію — ангел охоронець матеріального світу, та не варто зациклюватись — ВСЕ тече, ВСЕ змінюється — РаДіймо!
22:57
Будьмо як ВСІ і сприймаймо ВСІХ як вони Є — І буде ВСЕ — Можливо ВСЕ

Випадкові Дописи