Грайливість

Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!

Грайливість
Джерело матеріалу:

Серйозність — це хвороба, це не метод. Вона веде до смерті, не до вічного життя. Життя — це грайливість, веселощі, тому, що все існування — це величезний цирк. Навколо нас панують веселощі, всі кольори веселки, так багато прекрасних тварин, птахів, хмар, і всі вони існують без будь-якої причини, вони не служать ніякій мети. Не існує ніякої мети життя.

Життя — це гра сама по собі. Це граничний достаток енергії, енергії що розливається навколо, існування продовжує розширюватися.

Ніякий Бог не створював все це, тому що, де б і що б не було створено, для цього повинна бути причина. Якщо десь щось створено, цьому є мотив, і коли хтось створює це, то створене не може бути нічим іншим, як машиною. Існуванню не потрібно нічого створювати, воно залишається вічним, вічною грою енергій в мільйонах форм.

Веселощі — це більш священне слово, ніж молитва. Це єдине слово, яке може дати вам суть грайливості, може зробити вас знову дитиною. Ви можете почати ганятися за метеликами, шукати черепашок на березі, збирати каміння.

+3
602
RSS
13:20
+2
Браво!!!

Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне!

(Матв. 18:3) _танцюю _ура _танцюю _ура _танцюю
13:36
+3
ГРАЙЛИВІСТЬ полегшує життя. Те, що у життя нема мети, то навряд щоб… Надто багато енергії затрачається, щоб просто підтримувати життя.
10:38
+1
Цікаво

Випадкові Дописи