До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

"Книжечки", прощавайте!

"Книжечки", прощавайте!
Джерело матеріалу:

Ні «книжечкам»:
Кабмін доручив видавати українцям паспорти лише у вигляді ID-карт

Державна міграційна служба має всі технічні можливості для повного переходу на новий вид документів з відмовою від паспортів у вигляді «книжечки».

Кабінет міністрів України доручив Державній міграційній службі видавати паспорти громадянина України винятково у вигляді ID-карти.

Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду в середу[, 21 березня 2018 року].

Зокрема, прийняте рішення виключає норму постанови Кабінету міністрів від 25 березня 2015 року, яка дозволяла до завершення роботи щодо забезпечення в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби необхідними технічними засобами видавати паспорти в «книжковому» форматі.

Згідно з пояснювальною запискою до постанови, рішення прийнято у зв'язку із забезпеченням підрозділів Міграційної служби технічними засобами в повному обсязі.

Як повідомляв УНІАН, з 1 листопада 2016 року всі громадяни України можуть оформити внутрішній паспорт у вигляді ID-карти з вбудованим безконтактним електронним чіпом, на який записано персональні і біометричні дані, включаючи прописку і сімейний стан.

За даними Міністерства внутрішніх справ, станом на середину лютого [2018 року] було оформлено понад 1,5 млн паспортів громадян України у вигляді ID-карт.

+1
259
RSS
18:02
+2
Цікаво, а як вирішуватиметься питання з вклеюванням нової картки?! Паспорт цілком мінятимуть чи як?.. _здивований
До обов'язкого вживлення чіпу в тіло людини залишився ОДИН крок. Апокаліпсис вже почався. Християни всього світу можуть тішитися.
Пане Тимуре, де ж та ваша стаття про Число Звіра.
Та у мене сюжет пішов саме… _стежу
21:07
+2
Ідентифікатор людини. А який він може бути в ідеалі? Голографічний портрет?
Спочатку це було ім'я.
Потім ім'я і по-батькові.
Потім ПІБ.
Потім відбиток великого пальця.
Потім автограф.
Потім паспорт без номера.
Потім паспорт з номером.
Потім паспорт з біометричними даними…
А що далі?.. Хтозна.
_стежу
До речі, «нумерацію» людей передбачив ще патріарх американської НФ Г'юго Гернсбек в своєму культовому романі початку ХХ ст. "Ральф 124С 41+". Так-так, той самий Г'юго Гернсбек, на честь якого названа найпрестижніша в світі премія з фантастики — Г'юго.

Випадкові Дописи