УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Справжній вік жінки

Справжній вік жінки
Джерело матеріалу:

Від перекладача: чоловіків сказане стосується тією ж мірою, що й жінок!


Ознаки, що одразу видають справжній вік жінки

Яка частина тіла найшвидше видає реальний вік жінки? Шия? Руки? Можливо, носогубні складки?

Якби ж то! Є дещо куди більш очевидне, ніж висота грудей або мімічні зморшки, проте в нашому суспільстві на це рідко звертають увагу. А дарма.

Цією частиною тіла, безумовно, є мозок. Наскільки він розвинений, стільки жінці й років.

Якщо коротко, то всіх людей за ступенем психологічної дорослості можна розділити на 4 групи:

  • діти
  • підлітки
  • юнаки
  • дорослі люди

Давайте спробуємо спрогнозувати, як поводитимуться ці жінки в стосунках.

Жінка-дитина 

Це дівчинка-дволітка в тілі дорослої жінки. Чудові в своїй тупості створіння, які чомусь вирішили, що довколишні їм щось винні.

Відрізнити таку досить просто. Власної відповідальності — нуль, інтелекту — нуль, привабливості в результаті теж замало, хіба що по молодості, зате емоцій, претензій, що довколишні (особливо чоловіки) їй щось недодали — хоч греблю гати.

Вона як і раніше вважає, що достатньо залізти на табуретку, розповісти віршика, і довкілля просто-таки виплюне тобі все, що ти хочеш. У тому числі й принца. Причому принц повинен мало того, що матеріалізуватися з повітря, без всяких її зусиль, так ще і сам зусилля докласти. Бігати навколо з бубнами, танцювати ритуальні танці навколо жердини, пригощати в ресторані й задаровувати оберемками троянд. Швидше за все, з вертольота.

Одним словом, принц має поводитися так, як поводяться бабуся з дідусем, коли їм видали дитинку на вихідні тішити. І цей привілей нещасний має ще й заслужити. 99% відсотків таких жінок самотні й усе чогось чекають. А 1% — лохушки, які легко попадаються на вудку шахраїв.

Жінка-підліток

Це найпоширеніша група населення, як серед чоловіків, так і серед жінок. На людях-підлітках тримається будь-який суспільний лад.

Я б розділила жінок-підлітків на 2 види:

  • неамбітні
  • амбітні

Неамбітні жінки-підлітки насамперед орієнтовані на громадську думку. Вони виходять заміж «як усі», облаштовують свій побут «як усі» і часто щасливо проживають життя в законному шлюбі «як усі».

Однаково, стабільно, за інерцією, минає день за днем. Дружина готує їжу такому ж неамбтному чоловікові, який із задоволенням грає в танки або дивиться телевізор. Такі «підліткові» пари спокійно жили і відмінно почувалися доти, доки не розвалився Радянський Союз, і «бути як всі» перестало бути гарантією будь-чого.

Найгірше жінка-підліток почувається тоді, коли її звичний світ валиться — наприклад, чоловік іде до іншої. Тепер їй доведеться постати перед вибором — вирости внутрішньо і знайти собі дорослого чоловіка, або тягнути на собі дітей, лаючи чоловіків і намагаючись якось виживати в цьому світі. При цьому відсутність статусу «заміжня» пригнічуватиме її щодня. Адже для підлітка статус такий важливий!

Амбітна жінка-підлітокне готова задовольнятися звичайним життям, вона залипнула в стадії пошуку гідного підліткового «ідеалу». Щоб сподобатися такій жінці, чоловік має вважатися «крутим». Тобто, по суті, він такий же, як і вона, амбітний підліток, що не гребує жорстокістю, шахрайством і махінаціями. Амбітні «підліткові» парочки особливо часто виникали в 90-ті. Він бандит, вона модель. Щоправда, чоловіки-підлітки мають тенденцію змінювати раптово пристарілих подруг на таких самих жінок-підлітків, тільки свіжіших.

Саме тому тисячі жінок-підлітків формують основний дохід пластичних хірургів. Вони насилу визнають своє тіло, постійно намагаються схуднути, наростити собі щось і таким чином вписатися в канон. Однак, час не можна повернути назад, і з бабусі не зробити дівчинку, як не старайся. Інакше виходить той самий типаж «бабуся-трансформер», який описав Слєпаков. Саме амбітні жінки-підлітки найбільше страждають від переходу тіла в дорослий стан. Оскільки мало хто з чоловіків готовий виконувати примхи свавільного підлітка в тілі бабусі до кінця її днів.

Жінка-дівчина

Жінка-дівчина просунулася ще далі та вже почала розвивати свій власний інтелект. Тепер їй подобаються не просто принци з казок, як дівчинці, або крутелики-бандити, як підлітку, а розумні чоловіки. Її приваблюють довгі бесіди, складні концепції, багатошарові плани на майбутнє. Себе вона сприймає теж спокійніше — тому що якщо у жінки є хоча б зачатки інтелекту, вона розуміє, що в підлітковому віці життя не закінчується.

Жінка-дівчина вже не просто керує собою і навчилася брати на себе мінімальну відповідальність. Начитавшись авторитетних думок, вона вже і сама намагається вибудовувати якусь стратегію відносин із вподобаним чоловіком. Її навіть можна було б сплутати з дорослою жінкою, якби не одне АЛЕ.

Слова так і залишаються словами, а плани — планами. Дівчина ще тільки навчилася розуміти, чого вона хоче, але не знає, як це реалізувати. Вона краще відвідає десять занять із розбещення мільйонерів, 3 роки читатиме розумну книжку щодо вивільнення і розморожування своїх чакр, ніж познайомиться з одним нормальним мужиком і почне з ним нормально жити.

До речі, якщо таке все ж станеться, то в критичній ситуації жінка-дівчина раптово перетвориться на примхливу, розгублену дитину.

— Ти мущщщина — ти і вирішуй проблему! — заверещить вона раптово, з ярої феміністки перетворившись раптом на дитсадівку, просто на очах розгубленого партнера.

Доросла жінка

Дорослих жінок у нас дуже мало. Критично мало, я б сказала. Розумних, рішучих, які вміють діяти і проявляти себе в партнерських відносинах. Вміють не тільки брати, а й віддавати. Приймають себе в своєму тілі та в своєму віці, тут і зараз. Вміють будувати рівні відносини з рівним, порядним і розумним партнером, вміють насолоджуватися чоловіком, а не тільки чекати від нього дарів.

Я знаю тисячі жінок, які хотіли б схуднути. І жодної жінки, яка хотіла б вирости. Хоч я і впевнена, що найпершим завданням, що має стояти перед жінкою, яка бажає відносин, буде не худнути або нарощувати груди, а психологічно вирости, позбутися інфантилізму і гордині.

Авторка — Морена Морана

P.S. До речі, як вважаєте, на якій стадії психологічної зрілості перебуваєте ви?

+2
417
RSS
23:16
+1
Я неодноразово писав на Світочі про необхідність оберігати свою «внутрішню дитину» — якій, по суті, тільки й відоме справжнє твоє призначення, справжня місія на Землі.
Однак годі й заперечувати, що сама по собі «внутрішня дитина» в цьому жорстокому світі не виживе! Отже, її мусить охороняти й оберігати, всіляко захищати «внутрішній дорослий» — а цей щирий текст саме про внутрішнє дорослішання!
_не_знаю
А про жінку-бабусю нічого не написала?
Нічого, інакше б я переклав _не_знаю
15:16
+2
Цікавий виклад, заставляє задуматися))

Випадкові Дописи