Люди і час!

Люди і час!

Я дуже часто чула фразу: «потрібні зміни, потрібно змінювати людей на нове покоління». Я ніколи не розуміла до кінця що це означає, а отже не підтримувала. Як можна змінити людей з досвідом на недосвідчених? Сама пригадую як двадцятилітньою пішла на роботу і пройшов рік, а може і трохи більше коли я зрозуміла що саме від мене вимагають і як мені діяти в тій чи ін… ситуації. 

На сьогоднішній день я зрозуміла цей вислів, щодо змін. Людей дійсно потрібно змінювати. На місце людей з старим савдепівським мисленням повинні прийти люди з європейським мисленням, і тут потрібно дивитися як на вік, так і на саме мислення людини. Адже інколи спостерігаєш за молодими людьми і дивуєшся звідки вони набралися стільки радянської філософії, коли самі народилися вже при незалежній державі. І тут пригадується вислів: «Зміни починаються з тебе».

+4
691
RSS
Адже інколи спостерігаєш за молодими людьми і дивуєшся звідки вони набралися стільки радянської філософії, коли самі народилися вже при незалежній державі.

Мислення так швидко не міняється. Тих молодих людей певно виховували старі тьоті і в садочку і в школі, от і вклали в ці юні голови стару, відмерлу філософію. А батьки тим молодим людям не показали ширших можливостей.
16:32
+3
На превеликий жаль, я теж з подібним стикався. Виходить, що старі ідеї можуть самотужки (?!) вишукувати собі молодих носіїв! _стежу
Мабуть, що так. Ідеї значно живучіші, ніж країни чи епохи, що їх породили.
18:47
+2
Любо, вітаю з ПЕРШОЮ ПУБЛІКАЦІЄЮ! МАЄШ рацію: зміни починаються З СЕБЕ!
Любо, вітаю з ПЕРШОЮ ПУБЛІКАЦІЄЮ!

_здивований _здивований _здивований
Ти про що, друже?!
_здивований _здивований _здивований
Першою публікацією Люби на Світочі був матеріал "Немовлята та породіллі", датований ще 16.06.2016.
_здивований _здивований _здивований
А ось і твій камент під цим матеріалом, вивішений на другий день після публікації:

Найперше: я вітаю ЛЮБУ з першою публікацією на сайті! Стаття хороша. Цей Суслов із Сквирщини, що на Київщині. Його дитбудинок, здається, в с. Буки. Туди він перевіз і красень фонтан в час реконструкції Майдану в 2002 р. Кого я знаю з авторів сайту? Доброслав, Юрченко, Марія Воробець, Анатолій Коноваленко, Дзвінка Сопілкарка, Анатолій Висота, Тимур Литовченко і ЛЮБА. Вже є нас восьмеро!

Отож вибачай. друже, але пані Любу можна привітати хіба що з відновленням активності на Світочі! Оце нам справді необхідно!!!
_браво _ура _браво _ура _браво _ура _браво
09:52
+2
Дякую)))
19:54
+3
Трохи змінив заголовок, так як публікації типу «Дописи» виводяться на головній сторінці сайту і требують більш серйозного підходу в тому числі до назви. Назву матеріалу треба вибирати таку, по якій би було зрозуміло про що йдеться в публікації.

Пізніше додамо тип публікацій «Мікроблоги» або розвинемо функціонал стіни користувача для більш простіших коротких публікацій. Також для коротких публікацій або думок у нас є тип контенту «Обговорення».
Якщо вже змінювати заголовок, то на наступний, наприклад:

  • Нові часи потребують нових людей

  • Новий час — нові люди!

  • Люди і час

  • Час і люди

_соромлюсь _соромлюсь _соромлюсь
20:51
+2
Автор публікації може змінити назву на більш підходящу. Така можливість є якщо зайти в режим редагування публікації. Для цього треба нажати кнопку «Редагувати публікацію» на сторінці з публікацією.
20:53
+1
Ну, і щоб трішки пожвавити дискусію, нагадаю про той випадок, коли молодша від мене на 20 років людина тяжіла до «совкових» цінностей — і добре, що в нашій суперечці мені було, чим цьому запальному юнаку відповісти:

Чим вимірювався письменник в ті часи? Тим, про що сказано в "Майстрі і Маргариті": «Так ось, аби переконатися в тому, що Достоєвський — письменник, невже ж треба питати у нього посвідчення? Та візьміть ви будь-яких п'ять сторінок з будь-якого його роману, і без всякого посвідчення ви переконаєтеся, що маєте справу з письменником. Та я вважаю, що у нього і посвідчення ніякого не було!»


Отже, все дуже просто: візьміть будь-які 5 (п'ять!) сторінок з будь-якого твору хоч Достоєвського, хоч Литовченка, прочитайте — й одразу побачите, з ким маєте справу: з письменником чи ні!

Однак це було справедливо для ХІХ століття, тоді як кляте ХХ століття поставило все шкереберть! Щоб вважатися письменником на радянських теренах, потрібно було мати письменницьке посвідчення — сумнозвісну «корочку». Отаку:

Корочка НСПУ

Без неї ти письменником не вважався! Так-так, і не смійтеся! Знаєте, коли востаннє зайшлося про наявність/відсутність у мене письменницької «корочки»?! Між іншим, в 2008 році!!! І між іншим, питання поставив не якийсь старий дідуган, а 20-річний юнак!!! Йшлося про його літературну публікацію в журналі, я його твір забракував. Тоді цей добродій і «викотив пред'яву»: мовляв, мене NN публікує, а він, між іншим, член Спілки письменників аж з 2002 року — а Ви хто такий, Тимур Литовченко?! Демонстрація моєї «корочки» (а я член НСПУ з 1997 року) вмить зняла «пред'яву».

Отже, це повністю підтверджує думку пані Люби:

інколи спостерігаєш за молодими людьми і дивуєшся звідки вони набралися стільки радянської філософії, коли самі народилися вже при незалежній державі.

_браво _браво _браво

Випадкові Дописи