До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Дорога до щастя!

Дорога до щастя!

Кожного дня ми пробуджуємось з першим сонячним промінням і ввечері лягаємо з надією стати, хоч на мить, щасливим чи щасливою. І дуже рідко задаємо собі запитання: «А що саме особисто для мене бути щасливим/щасливою. Що потрібно зробити щоб це відчути». Ви не повірите – на перший погляд запитання ставить в «ступор» багатьох людей. Як можуть інші знати що для нас є щастям, якщо інколи ми самі того не знаємо.

Для когось щастя – це міцна сім’я, в якій панує злагода, любов, взаємоповага. Для жінки це збудитися вдосвіта, приготувати сніданок для чоловіка та діточок. Приготувати чистий одяг. Відправити чоловіка на роботу, дітей до школи/в садочок і клопотатися за хатніми справами аж до вечора. Ввечері зустріти сімейство, нагодувати смачною вечерею і вложити спати і так щодня….

Хтось відчуває щастя роблячи кар’єру: нова стаття, новий диплом, нова відзнака чи посада. Хтось відчуває щастя подорожуючи, а комусь досить зранку випити кави з молоком чи помилуватися своїми зеленими улюбленцями, а хтось вимальовує такі далекоглядні плани, що життя проходить повз нього і коли добігає кінця починає розуміти що щасливі моменти були пропущені і неоцінені. Ми усі дуже різні, але нас об’єднує одне – бажання бути щасливими.

Щастя для мене – це цінувати кожну мить життя. Не чекати що це почуття настане завтра, чи згадувати вчорашнє, а жити сьогоднішнім. Адже коли ми молимось (християни до прикладу), просимо в Бога «хліб наш насушний дай нам сьогодні». Не завтра, не вчора, а саме сьогодні.

Цінуйте кожну мить свого життя, насолоджуйтеся кожним днем, кожною хвилиною, адже ніколи не знаєш коли обірветься та тоненька і така важлива ниточка під назвою життя…….

+3
432
RSS
12:26
+1
Загалом-то, Редькін був непоганим чоловіком, дуже працьовитим, дуже наполегливим, начисто позбавленим користолюбства. Він виконав величезну роботу, зібравши величезну колекцію найрізноманітніших визначень щастя. Там були найпростіші негативні визначення («Не в грошах щастя»), найпростіші позитивні визначення («Вище задоволення, повний достаток, успіх, удача»), визначення казуїстичні («Щастя є відсутність нещастя») і парадоксальні («Щасливіші від усіх блазні, дурні, сущодурні й недбайливі, бо докорів сумління вони не знають, привидів та іншої нежиті не бояться, боязню прийдешніх лих не переймаються, надією майбутніх благ не спокушаються»).
Магнус Федорович поклав на стіл коробочку з ключем і, недовірливо дивлячись на нас спідлоба, сказав:
— Я ще одне визначення знайшов.
— Яке? — запитав я.
— Щось на кшталт віршів. Тільки там немає рими. Хочете?
— Звичайно, хочемо, — сказав Роман.
Магнус Федорович вийняв записника і, запинаючись, прочитав:
Цікавить вас:
що вважаю
Я найвищим щастям на землі?
Дві речі:
Міняти ось так само стан духу,
Як пенні виміняв би я на шилінг,
І
юної дівчини
почути спів
Поза моїм шляхом, але услід за тим,
Як мене про дорогу запитала.

— Нічого не зрозумів, — сказав Роман. — Дайте я прочитаю очима.
Редькін віддав йому записника і пояснив:
— Це Крістофер Лог. З англійської.
— Відмінні вірші, — сказав Роман.
Магнус Федорович зітхнув.
— Одні одне говорять, інші — інше.
— Важко, — сказав я співчутливо.
— А хіба ж ні? Ну як тут все ув'яжеш? Дівчини почути спів… І не всякий же спів якийсь, а щоб дівчина була юна, перебувала поза його шляхом, та ще тільки після того, як у нього про дорогу запитає… Хіба ж так можна? Хіба такі речі алгоритмізуються?
— Навряд чи, — сказав я. — Я б не взявся.
— Отакої! — підхопив Магнус Федорович. — А ви у нас завідувач обчислювальним центром! Кому ж тоді?
— А може, його взагалі немає? — сказав Роман голосом кінопровокатора.
— Чого?
— Щастя.
Магнус Федорович відразу образився.
— Як же його немає, — з гідністю сказав він, — коли я сам його неодноразово відчував?
— Вимінявши пенні на шилінг? — запитав Роман.
Магнус Федорович образився ще більше і вирвав у нього записника.
— Ви ще молодий… — почав він.

(А. і Б.Стругацькі, «Понеділок починається в суботу»)
14:23
+3
Для жінки це збудитися вдосвіта, приготувати сніданок для чоловіка та діточок. Приготувати чистий одяг. Відправити чоловіка на роботу, дітей до школи/в садочок і клопотатися за хатніми справами аж до вечора. Ввечері зустріти сімейство, нагодувати смачною вечерею і вложити спати і так щодня…

Згадав ще й отаке _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

16:43
+2
Отакий несподіваний ранок українця: не забуто ні за коня, ні за гуску., ні за «масковскоє время».
Так господар же! Дбайливий господар! _сміх
Щастя для мене – це цінувати кожну мить життя. Не чекати що це почуття настане завтра, чи згадувати вчорашнє, а жити сьогоднішнім.

а комусь досить зранку випити кави з молоком чи помилуватися своїми зеленими улюбленцями,

«Тут і тепер» — головне правило майже всіх психологів.
Я є — і цього досить для щастя. А ще коли є кава з молоком і на вікні з зерняток проклюулися паростки мандаринів, то це вже повний ДЗЕН.

Випадкові Дописи