Кембридж попрощався з Хокінгом

Кембридж попрощався з Хокінгом
Джерело матеріалу:

У Кембриджі попрощалися з видатним вченим Стівеном Хокінгом (фоторепортаж)


Прах Хокінга буде похований у лондонському Вестмінстерському абатстві поруч з могилами Ісаака Ньютона і Чарльза Дарвіна.

У Кембриджі попрощалися з видатним англійським фізиком-теоретиком, космологом і популяризатором науки Стівеном Хокінгом, який помер 14 березня у віці 76 років.

Прощальна служба відбулася в церкві Святої Марії на території Кембриджського університету, в якому Хокінг понад 50 років вів свою наукову діяльність, повідомляє Російська служба Бі-Бі-Сі.

Прах Хокінга буде похований у лондонському Вестмінстерському абатстві поруч з могилами Ісаака Ньютона і Чарльза Дарвіна.

Всього на поминальну службу до церкви було запрошено близько 500 осіб: попрощатися з вченим прийшли його друзі і колеги.

Хокінг став одним з найбільш шанованих і відомих вчених свого часу, незважаючи на тяжке нейродегенеративне захворювання. Людина з видатним почуттям гумору, він став популяризатором науки і завжди намагався забезпечити громадськості доступ до своїх праць. Також легендарний вчений був відомий своєю винятковою здатністю візуалізувати наукові рішення без розрахунку або експерименту. Його книга «Коротка історія часу», видана в 1988 році, стала світовим бестселером.

+1
644
RSS
15:04
+1
УНІАН передрукував це з вчорашнього репортажу Російської служби ВВС. Тамтешній матеріал значно докладніший, але російською мовою. Отож я не став витрачати час на його переклад, просто відсилаю всіх охочих до оригіналу.
Ото ліниві наші репортери.
А вони настільки виродилися в професійному сенсі, що для них це загалом ніяка не подія _шкодую _ображений _шкодую _ображений _шкодую

Випадкові Дописи