Дозвольте собі мати

Дозвольте собі мати
Джерело матеріалу:

Найшвидше, ви чули про такий принцип — «брати-давати». Якщо не чули, то трохи поясню. Є ті, хто готовий зняти з себе останню сорочку і віддати знедоленим. Є ті, хто виступає в ролі «знедолених» і ніколи не готові нічого віддавати, а тільки брати. І є ті, хто хоче і давати, і брати, однаковою мірою.

Цей принцип дуже тісно пов'язаний і з нашим фінансовим благополуччям чи його відсутністю. Якщо людина вміє тільки давати, дарувати, але не вміє брати, просити для себе — її фінансовий стан буде доволі сумним. Основною причиною є нестабільна самооцінка. Запрограмований самою людиною спосіб життя. Це тема в нашому клубі розкрита на всі 100%. Я ж обмежуся деякими витягами.

Страх перед «взяти», «попросити для себе» — це страх покарання. У минулому таких людей могли навчити, що просити погано, а ось давати — добре. Ці принципи дуже міцно оселяються в свідомості. Фізично людина виросла, але саме в цих питаннях залишається на рівні дитини, яка боїться покарання батьків або інших значущих людей. І живе в парадигмі обумовленої свідомості — дивиться на світ крізь призму установок інших людей. І, звісно, здоровий глузд — парадигма вільного мислення — тут відсутній. А коли з'являється можливість збільшити свій фінансовий потік — включається думка: «Я буду брати, а це погано!»

Якщо ми продовжимо розмірковувати, то вийдемо з вами на ще такі полюси, як «гідний-негідний». Але все це — суб'єктивні поняття! Всі явища в нашому житті мають лише той сенс, який ми особисто в них вкладаємо. Тільки вдумайтеся! Багато хто з нас живуть з думкою, що при народженні вищі сили поставили їм тавро — «гідний», «нічого, годиться» і «фу, яка огидна дитина». Це тавро ставите ви самі.

Тільки ви визначаєте, чи будете гідним. Якщо ви вважаєте себе гідним — ви гідні. Якщо ви вважаєте себе негідним — ви негідні. У будь-якому разі, від цього залежить ваша доля. Це настільки важливо, що я б повторив ще раз:

Від цього залежить ваша доля.

Тільки-но ви дозволите собі мати — ви одразу знайдете безліч можливостей для поліпшення свого фінансового становища. Ми живемо в чудовий час, де для зростання і розвитку є все необхідне! Дійте, впускайте у своє життя нове! Беріть те, що дає вам навколишній світ! Навчіться витримувати баланс!

+5
945
RSS
17:10
+3
Стисло і зрозуміло _чудово
Хоч я й підозрюю, що на практиці все не настільки просто… _шкодую
18:46
+3
Ага. Я вже давно готовий «брати», але великі гроші чомусь не дають мені себе «взяти» _сміюсь
Бажати треба не мляво, але палко! _хитрий
19:16
+3
Кожна майже людина хоче комфортного життя без сплесків і несподіванок. Умовно = життя у теплій ванній кімнаті. Зовнішні організатори життя не можуть такого допустити, бо навчання і вдосконалення можливе лише при формуванні КОНТРАСТНОГО життя. Тому й прихід великих грошей йде у парі з бідою. Тому, друже Доброславе, тебе й оберігають від великих грошей. І добре, що ти не дуже й пручаєшся, як і ми майже всі на СВІТОЧІ.
19:26
+2
Якщо хтось хоче бути багатим — він буде бідним, якщо хоче бути бідним — помре з голоду.
А Сковорода казав:

Бери вершину і матимеш середину.

_хитрий _хитрий _хитрий

Випадкові Дописи